Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

gierka wciąga trudno odejść od kompa,wkurzające jest jak większość bierze snajpy i lecą od razu na górkę zamiast zespołowo trochę ogarniać to fraguja co za bezsens :-x aby naciach!lić punktów

 

mój nick Kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wciąga trudno odejść od kompa,wkurzające jest jak większość bierze snajpy i lecą od razu na górkę zamiast zespołowo trochę ogarniać to fraguja co za bezsens :-x aby na[ciach!]lić punktów

 

mój nick Kwscore

Tak samo med, owszem bez bicia się przyznam że najczęściej gram medykiem, ale śmieszna jest sytuacja kiedy jest 1 snajper, a obok niego 4 medyków czekających aż ktoś zdejmie snajpera żeby tylko móc go wskrzesić i nabić punkty nie wspominając już o ilości apteczek walających się obok niego.

Gdyby były normalne dedykowane serwery i możliwość ustawienia blokady 16 osobowa drużyna 4 klasy po 4 graczy w każdej klasie.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dlatego właśnie wolę Insurgency. Tam jest ustalona liczba klas i koniec. I wszyscy grają zespołowo, nie ma durnych punktów za jakieś tam odzaczki i trzeba skilla żeby kogoś zabić a nie używać perków czy kampić snajperem na górce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

kuzwa nie bylo mnie w PL, ba nawet nie mialem dostepu do netu, i przelcial mi kolo nos'a klucz do bety. Koledzy czy ktorys z Was by podrzuci jakis zbedny klucz? Jesli znudzila Wam sie beta, lub nie spodobala chetnie odkupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

kuzwa nie bylo mnie w PL, ba nawet nie mialem dostepu do netu, i przelcial mi kolo nos'a klucz do bety. Koledzy czy ktorys z Was by podrzuci jakis zbedny klucz? Jesli znudzila Wam sie beta, lub nie spodobala chetnie odkupie...

oj z kluczem ciężko będzie bo choć mi się początkowo strasznie nie podobało to grałem na siłę :) aż się spodobało, z tego co czytam to większość narzeka ale ciągle gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wydajności - faktycznie jeśli chodzi o betę najważniejszy jest procesor.

Miałem AMD X2 240 @ 3,3GHz teraz działa u mnie X4 Phenom 3,1GHz i wzrost wydajności ogromny.

 

Ze średnio 30fps wskoczyło na stabilne 55-60fps - teraz faktycznie da się grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj z kluczem ciężko będzie bo choć mi się początkowo strasznie nie podobało to grałem na siłę :) aż się spodobało, z tego co czytam to większość narzeka ale ciągle gra

A jest mozeliwosc "wypożyczenia" klucza  :wink: ? Mozemy spisac umowe ze na dzien dzisiajszy tylko... Moge dac cos w zastaw , abys mial pewnosc ze jutro juz go nie uzyje :P po prostu chce zobaczyc czy oplaca ja mi sie kupic, bo po trailerach to duzo jest WOW, ale chce sam strzelic heada, albo wysadzic czolg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wracając do wydajności - faktycznie jeśli chodzi o betę najważniejszy jest procesor.

Miałem AMD X2 240 @ 3,3GHz teraz działa u mnie X4 Phenom 3,1GHz i wzrost wydajności ogromny.

 

Ze średnio 30fps wskoczyło na stabilne 55-60fps - teraz faktycznie da się grać :)

Cache i taktowanie owszem, ilość rdzeni nie. Przetestowałem różne kombinacje ilości rdzeni i taktowań i niestety przynajmniej na razie obsługiwane są tylko dwa wątki.

 

Nie sprawdzałem jeszcze tej opcji "+fullproc", ale wątpie żeby miała znaczenie w tym kontekście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego ktos kto marudzi mialby oddac klucz, oczywiscie jesli kto klucza juz nie uzywa, pewnie, dlaczego mialby sie marnowac ... ale granie w bete przez miesiac to glownie marudzenie i sledzenie w jakim kierunku zmierzaja zmiany - noo.... dla mnie po to jest beta i po to wyklikalem sobie klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz jest przypisany do konta EA, w jaki sposób ktoś miałby oddać klucz?

 

Na kompie z Twojej sygnaturki na Medium powinno śmigać jako tako.

Edytowane przez Axl2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch zagadaj do osob ktore sie namarudzily w tym topicu, napewno sie czesc zawiodla i klucze sa im zbedne

Klucz jest przypisany do konta na EA.com .

 

Ma ktos jakis kanal TS by wieczorkiem miec komunikacje w czasie gry?

Jak na razie nikt nam kanału z prospeak nie zabrał ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam to dodawanie bo w sumie kilka osób dodałem i lipa lista dalej pusta

dziala, kilka osob mnie dodalo i mam ich na liscie, jednak musialem sie wylogowac i zalogowac ponownie, to pewnie jeden z wielu bugow, czasami jak sie zaloguje to nie mam zadnego doswiadczenia, ale dziala button join now, gdy zaloguje sie ponownie, button nie dziala, musze wejsc przez browser ale za to mam wszystko co do tej pory zdobylem, powalone to jest ale gra jest przednia, wiec mozna przymknac oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie posnajpic ale jak widze ze pol zespolu kampi na gorce a reszta nie moze ogarnąc to mnie krew zalewa

 

co gorsza, z drugiej strony ten sam team za chiny nie moze obronic comow...aż mnie skręca...

 

a i jeszcze pytanie:

dziś nie widze pingów, wina ea czy coś z kompem znow nasyfiłem? latency w sensie w serwer browser

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś nie widze pingów, wina ea czy coś z kompem znow nasyfiłem? latency w sensie w serwer browser

U mnie widać.

 

Działa u was normalnie zmiana broni scrollem? U mnie raz zmienia na następną broń, a innym razem na poprzednią.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze proby w BC2 i straszne rozczarowanie :/

Tak jak wielu poprzednikom mnie tez brakuje paska wskazujacego zycie ,

w porownaniu do BF2 z ktorym spedzilem mile mnostwo czasu BC2 oferuje istny chaos

moze to kwestia dokladnego poznania mapy i usprawnien tej kulawej Betki ,sam nie wiem :/

Dobijaja momenty gdy sam na sam z sniperem z odleglosci kilku metrow on dostaje odemnie serie

z tego zlomu ktory dzwiga medyk a ja padam po 2 kulkach z pistoletu :/

Ogolnie Hitboxy i zaliczanie trafien na 99% oparte na jakichs skryptach losowo dobieranych :)

1680x1050 medium fraps pokazuje 45-60 fps tyle ze momentami szarpie zrywa niemilosiernie :(

Menu Multiplayer - niedorobione maxymalnie , zeby nie mozna bylo posortowac serverow ??

ogolnie gra SMIERDZI 99% portem z konsoli stad takie udziwnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, dziś zainstalowałem te betke... Niestety gra bardziej przypomina tego skurviałego COD'a niż dawne BF2... Na mapie chaos... Sama mapa kiepska, mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie coś na podobieństwo Karkanda a nie jakieś Alpy zaje6ane tymi debilnymi choinkami, pierwsze co robię to ścinam je... Medyk z LKM strzelający z biodra - bez komentarza...realizm znowu odbiegł od rzeczywistości.

 

Brak podziału na strony - tu przeszli sami siebie - zarówno Marines i te kacapy czy serbowie chooj ich wie, zaczynają z tymi samymi zestawami broni, kurva - w marines nie używa się ani PKM ani kałachów a ruska piechota nie ma w standardze SCAR'ów ...

 

Brak leżenia, mózgi chcieli pewie tym zlikwidowac kampienie... teraz ludzie kampią na górce w kucki - chooj się zmieniło po tym zabiegu... Tyle, że teraz trudniej się schować przed czołgiem itp. Brawo kurva...

 

Bronie z WWII - genialne - niech jeszcze dorzucą muszkiety na czarny proch, armatki z potopu szwedzkiego i kurva kuszę Wilhelma Tella...

 

Apteczki i pudełka z amunicją wyglądają jak pudła do przewozu zwierząt tylko bez kratek...

 

Tego, na plusy to bym zaliczył ładne modele broni i przyzwoite modele pojazdów - nawet pancerz reaktywny odpada z czołgu, chociaż coś.

 

Brak paska staminy, nawet można to przyjąć to sapanie tylko wkurzało choć byo realistyczne...

 

Jak ktoś jeszcze tego nie zrobił to niech wyłączy tę ostatnią opcję w grafie - 30 klatek gratis...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zdobylem klucz od kolegow z forum. Jak zwykle bardzo dziekuje, za przysluge, oraz za zaufanie ;). Jednak PurePc laczy ludzi :) (yhy wiecie co mam na mysli.. )

 

Gram... gram i gram i o co tutaj chodzi, to moja pierwsza mysl. Gralem w BF2, oraz w "BF 2*** -> cos tam cos tam". Hm kurcze albo ja sie starzeje, i robie sie dziwny na starosc, albo po prostu gry sa robione juz tylko i wylacznie pod komerche. Nic sie przy tym nie staraja dodaja pierdzielone bajery w grach (IWnet), a konkrety omijaj szerokim lukiem.

Wiecie co mi sie spodobalo w tej becie? Dzwiek. Tak, jest fantastyczny, wrecz miodny... Kule obok przelatujace itp, uderzenia kul o sciane, grunt istne z szeregowca rayan'a :). Niestety celowanie, ilosc wladowanego olowiu w przeciwnika, choinki, krzewy, pojazdy, SNAJPERZY zdecydowanie jeden wielki minus... A zapomnialem plusem jest takze rozwalanie sie budynkow, po stoczonej bitwie, widok jak po armagedonie. Ogolnie czuje sie klimat wojny kulka i nie wiadomo skad, gwizdy swisty kul przelatujacych obok nas, ale i tak w gruncie rzeczy po godzinie trafia nas szlak...

 

OT
Hm kupilem CoD'a jako odwieczny fan tej serii, i co i takze sie zawiodlem... Zawiodlem sie w 5-tce, i zawiodlem sie w 6-stce... Teraz skorzystalem z mozliwosci bety, i watpie ze zakupie ta gre...

/OT

No nic ogolnie jestem na NIE.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba

musze se nawet czuje odwyk walnąć, bo juz mam zesztywnienie karku i inne takie rzeczy

i czekam na fula

 

ps. gra cpu hungry, podręcenie proca z 3.16 na 3.5 daje wzrost fps w rozdzialce 22" nativ i all med/effects high z ledwo da sie grać do fulll płynnie

pps. czuje ze zmienie mobo bo mi ogranicza proca

ppps. czuje ze zmienie proca, bo warto juz miec 4 jajka...i dorzuce 4gb ram jeszcze to nic nie jąknie

pppps. SSD rulz, pieprz....ładowanie sie listy serwerow trwa 3x dluzej niz wczytanie sie mapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris1981

 

W 99% zgadzam sie z twoimi odczuciami ,zrobili gre dla [ciach!]

albo dla dzieci , frag za fragiem ,Ci co lubia takie [ciach!] beda w siodmym niebie.

Powinno sie zakazac uzywania w nazwie Battlefield.

 

Pre-ordera nie wycofam bo daje tej niedorobce jeszcze szanse , najwyzej sie odsprzeda na ebay'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam czasem w grze totalny stop.Cichnie dźwięk,obraz oczywiście też zamiera i zauważyłem że w tym momencie dysk pracuje mi na maxa.Trwa to jakieś 6-8 sekund po czy można powiedzieć ze włącza się play i jeżeli mnie nikt podczas postoju nie zabił to mogę tłuc dalej.

Komp z siga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki bety. Ja wczoraj musiałem instalowałem ponownie, bo gra się nie włączała lub był tylko biały ekran.

Dzisiaj klawiatura w grze przestała nagle działać. Do tego miałem problemy ze scrollem.

Proca masz po oc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...