Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo cos o jakims edytorze map do BC2 ?

Tak zeby ludziska mogli mapy robic , takie konkretne extra large dla PC

bylo by zajebiscie na tym silniku zrobic mape np zblizona do Zatar Wetlands ,

Dragon Valley czy Fush Pass .

Modkita ma nie byc, na edytor map tez bym nie liczyl. Rzekomo zbyt to skomplikowane w obsludze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODOBNO tryb hardcore jest bardzo obiecujący, ludki co im sie udał na tym zagrać twierdzą że w końcu wszystkie bronie mają szanse

 

apteczka nie działa tak jak na zwykłym serwerze(tj działa tylko przy medyku i to słabiej), mozna pasc od jednego strzału, respawn 15sek, brak mapki, spot nie pokazuje oswietlenia laserem itp

 

są tez serwery gdzie jest pb włączony, dice zaczyna testować

 

:) prawie jak tu

 

 

 

Ps. jedyne co mnie na razie w tej grze(jak i wczesniej w bf2) irytuje to profa inzyniera... kompletnie nierealistyczna, kto widzial by wiertarką naprawiac czołg?

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletnie nierealistyczna

haha ta gra w ogole nie jest realistyczna. medyk tez nie jest realistyczny bo kto uleczy cie od strzału do 100% w ciagu paru sekund?

assault nosi przy sobie naboje do wszystkich broni jakie istnieja

jedynie do recona nie da sie przyczepic bo jest, w miare, realistyczny.

 

gra to gra, nie wymagaj realizmu. W to ma sie poprostu dobrze grac. Gra ralistyczna powinna byc tak zrobiona, ze jak zginiesz 1 raz, to mozesz juz polamac plyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. jedyne co mnie na razie w tej grze(jak i wczesniej w bf2) irytuje to profa inzyniera... kompletnie nierealistyczna, kto widzial by wiertarką naprawiac czołg?

Mysle ze kazde narzedzie w tym przypadku bedzie wygladalo smiesznie... Klucz bedzie wygladal realistyczniej? Czy moze powinien biegac ze spawarka na plecach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o sam fakt, moze jakby miał z godzine do ...dnia.....

ale tu masz sytuację, gdzie 2-3 kolesi naprawiających czołg jest w stanie go utrzymać praktycznie do konca mapy, tak szybko naprawiają...chyba ze ktoś ich zdejmie

 

powinna to byc klasa co nie naprawia, a raczej demoluje, kolo z rpg, c4, minami itp

 

ale to rzeczywiscie tylko gra więc

 

btw na pewno nie skasuje preordera, beta ładnie mi zasuwa na med(czego nie moge powiedzieć o bf2 w dniu premiery), dobrze wyglada, i wciąga...to tylko beta a zrobilem na niej z 50 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym się zgodze, nie ma jednej koknkretnej klasy detonacyjnej, czy jak to nazwac. Snajper z c4? dziwne bo po co snajperowi C4, przeciez on siedzi w krzakach i bierze wszystkich na dystans, a rush snajperem to cos dziwnego. mam najdzieje ze ktos to zaraportowal do DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto predzej podejdzie niezauwazony do czolgu? koles z kamuflazem czy bez? tutaj nie chodzi o samotny rasz na czolg tylko zeby sie podkrasc, najlepiej zanim czolg wyjedzie z bazy

 

poza tym to nie jest snajper tylko recon : P

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kazde narzedzie w tym przypadku bedzie wygladalo smiesznie... Klucz bedzie wygladal realistyczniej? Czy moze powinien biegac ze spawarka na plecach?

Ja tam lubię wiertarkę - skuteczniejsza od noża. Nawet nie musi się zbytnio rozkręcać. ^_^ Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem skonczylem calkiem przyjemna rozgrywke ,

dziwne bo meczyk trwal 2-3x dluzej niz przecietne rozgrywki .

Dołączona grafika

 

Dodam od siebie ze cofam poczatkowa krytyke , jak sie czlek obegra to fun jest prawie taki jak w BF2

choc BC2 w stosunku do prekursora ma dosc znaczne ograniczenia to nadrabia to mozliwoscia destrukcji obiektow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i gram i powiem że na początku też uważałem że gra do dup...... jest ale jak pozna się mapę, nowe "zasady" gry np. bardzo szybkie tępo itp. to gra jest dla mnie tak dobra jak BF2 a nawet lepsza bo nie raz w BF2 leciałem na piechotę przez pół mapy, w końcu doleciałem i death :D

 

BC2 zawsze jest akacja za akcją , zawsze się coś dzieje - dla nie których to wada dla mnie duża zaleta.

Niestety dla mnie podział na klasy jest debilny - lepszy był w BF2

 

I te idiotyczne odznaki za wszystko ;] Ale ogólnie gram i ostatnio nawet dostałem jakąś odznakę za 5000pk :D - nie spojrzałem o co dokładnie chodzi ale było to związane coś z tym że byłem w jakimś składzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w najlepszym :) Można wszystko sobie pooglądać w statystykach. Btw. patrząc na swoje 3 dni temu wyszło, że gram 19h, a grałem od drugiego dnia bety, wiec srednio niech będzie 2h dziennie. Na szczycie drabiny zaś koleś z dorobkiem 130h :zonk: Dziś to pewnie już więcej mają.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze znacie jakies linki do testow wydajnosci CPU i GPU z wykozystaniem BC2 Beta ??

Wiem ze pare stron wczesniej byl link do jakiejs Polskiej strony z wynikami

tyle ze warto by bylo porownac owe wyniki z innymi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwną rzeczą jest ta optymalizacja bo posiadam 2 karty graficzne - to co w podpisie i jeszcze 8800 gts

i na 8800 gts mam tyle samo FPS czyli średnio 30+ FPS :lol2:

 

Dziwne , dziwne tyle ze to betka i takie dziwota maja racje bytu.

W BC2 dosc duze znaczenia ma CPU predkosc jego cache i pamieci

cala ta scryptowana fizyka zrzera dosc duzo mocy CPU

do tego przy 12 graczach framerate zadko spada mi ponizej 60fps

te same ustawienia i przy max ilosci graczy czasami spadnie do 35 fps

4 rdzenie/8 threadow obciazone w 25% przy czym 2 watki nie obciazone wogole :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi gra nie działa :( Wszystko ustawiłem na low, ładnie keya aktywowałem wszystko git, wybieram serwer i gra się wiesza (choćbym czekał 10 min to się nie wczyta). Komp e2140 @ 3.0, 3gb, x1950 pro 256mb. Czy to przez grafę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby przez grafę, trochę przez sterowniki (najnowsze jakie możesz mieć to catalysty 9.11 czyli teoretycznie za stare dla tej gry) i nieco przez zaniedbanie w tej kwestii ze strony DICE.

Musisz zmienić nazwę exe.

Wejdź do głównego folderu gry, i BFBC2Game.exe zmień na BF2.exe . Teraz gra powinna Ci działać poprawnie.

Grę uruchamiaj przez BF2.exe, nie z loadera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialbym zagrac w BC2 bete i nie mam klucza. Jezeli ma ktos wolny to prosze podeslac na gg 5092471 - z gory dzieki. . Albo dajcie jakies info gdzie moge jeszcze probowac dostac. Mam rowniez x1950pro. Widze ze trzeba bedzie jednak chyba wymienic grafe.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku gra regularnie zrywa polonczenie , prawie zawsze po pierwszych 10-15 minutach

potem lecu nawet iu 30 minut bez zerwania polonczenia z serverem .

 

Dodam ze czym dluzej sie gra i poznaje mape tym gra bardziej wciaga

jeden na trzy rozgrywki w moim wypadku to czysta radosc grania ,wszystko zalezy z kim sie gra ;)

Dołączona grafika

 

 

b.t.w

przy ostrym oc moze wyjsc do pulpitu ,tak mialem przy 4.2GHz gdzie BF2 smigal godzinami

a BC2 wyrzucal do pulpitu , ale to definitywnie nie wina gry tylko slabej stabilnosci .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba przybyło kombinatorów na serwerach, dzisiaj zdarzyło mi się kilka razy trafić gościa z strzelby automatycznej z widoczną posoką po trafieniach, koleś bierze pistolet załatwia mnie patrze a mój zabójca ma 100% życia , nie wiem czy to lagi serwera czy cheaty ale wydaje mi się to co najmniej dziwne, 4 strzały z sajgi i człowiek żyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore bardzo fajnie się gra. W serverbrowser wystarczy przelecieć listę i serwery mają w nazwie hardcore.

 

Co do normalnego trybu to przeważnie, żeby zabić kolesia z sajgi z metra to muszę cały magazynek wystrzelać (mam ulepszony)....

 

EDIT: dopiero teraz mnie naszło, może słaba wydajność to kwestia RAM? DDR3 niby mają sporo większą przepustowość, a ja wciąż na DDR2 siedzę.

Edytowane przez ohuzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR2 czy DDR3 to akurat nie wpływa zbytnio na wydajność . Raczej słaba optymalizacja ale to wkońu beta ,chociaż mam obawy że w stosunku do fula nie będzie dużej różnicy.

 

Dokladnie , nie liczcie na widoczna poprawe

Jak gra w finalnej wersj i przyspieszy 4-5% to bedzie wielki sukces .

Tak cza siak 1680x1050

Medium

Low

Low

Low

AAx1

Ansio x4

50-110fps wiec calkiem znosnie

 

b.t.w

ktos wczesniej napisal ze przy takich ustawieniach gra wyglda slabiej niz BF2

widac koles sobie musial jawnie jaja robic bo BC2 wyglada calkiem przyzwoicie wrecz znacznie lepiej .

oto przyklad z w/w ustawien :

Dołączona grafika

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...