Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Grywałem na low i miałem średnio 30 fps, teraz mam średnio 60-70 na full :]

 

Takiego przyrostu wydajnosci to chyba zadna gra w histori gier na PC nie uyzyskala

pewniakiem musieli pic czysta wyborowa ze im tak kod wypalil .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie od początku stawiałem że nie ruszy bo chciałem zrobić filmik na youtube dla tych którzy próbują odpalić BC2 na X3100 tzw. na laptopach specyfikacje? Core 2 Duo T7100 1.86Ghz, 1.5GB ram i Intel Gma965 128mb :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem kiedy włączam battlefield bad company 2 to jak sie pojawia napis ,,Ea''

to mi się wyłącza gra i nie wiem co z tym zrobić możne macie jakieś pomysły

mam zainstalowane najnowsze sterowniki od karty graficznej

mój sprzęt to

giforce 260 gtx

2 gb ramu

procesor intel dore 2 duo 2.9

 

proszę bardzo o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icecamper07

 

 

Jezeli ci wychodzi do pulpitu a procesor jest po lekkim OC to odkrec troche proca albo go dowoltuj

zapodaj sobie szczegolowa sygnature to latwiej bedzie Ci cos podpowiedziec .

Jak w/w nie pomoze to

Zmien stery , przeinstaluj betke

 

 

 

 

b.t.w

widac ze po tym updejcie gra bardziej wyciska CPU to mnie niezmiernie cieszy rzecz jasna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was problem z update gry?, pytam bo mam stara wersje 511270 a najnowsza to 517403 i się grać nie da, bo tak przycina :/ U mnie wyskakuje błąd podczas aktualizacji " There might be an internet connection problem is server is down".

 

UPDATE:

Już sobie poradziłem, jak ktoś będzie miał problem z upadate gry do nowszej wersji,i to trzeba wejść w folder gdzie jest gra zainstalowana i uruchomić jako administrator plik "BFBC2BetaUpdater-MCE", po tym zabiegu ładnie gra się uaktualnia.

Edytowane przez Kolos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icecamper07

 

Ty masz niestety blade pojecie w temacie :/

Trudno bedzie zeby Ci ktos wszystko krok po kroku wylozyl

aczkolwiek miej nadzieje ze znajdzie sie samarytanin ktory poswieci dniowke zeby cie naprowadzic na dobra droge ku BC2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jakiś pewny, działający kluczyk - chętnie przyjmę, pisać na pw albo gg. Chciałbym się zapoznać z nowym BF i ostatecznie rozstrzygnąć czy grę warto kupić, czy nie.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem kilka ładnych godzin przy becie i u mnie zero problemów. Patrząc na aktualnie wypuszczany chłam moim zdaniem jak najbardziej warto wydać kasę na BC2. Mimo iż nie jest grą idealną to mi osobiście bardzo przypadła do gustu więc pre-order będzie zamówiony :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po apdejcie giera nie chcę ruszyć słyszałem że mieli problemy ale że do dnia dzisiejszego hmmm chodzi komuś giera

 

Na początku miałem problem z szukaniem serwerów, nie ładował statsów ale wczoraj grałem kilka godzin i nic sie nie działo. Niewywala wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAX_

 

Dziwne ze niektorym BC2 sprawia jakies klopoty , +/- 20h w grze

zero wiekszych problemow .

Niech dopracuja szukajke serverow i ogolniee menu multiplayerowe

no moze jeszcze ustawienia sterowania poszczegolnymi pojazdami i bedzie git .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się czasami dzieją dziwne jaja z grafą. Objawy są takie jakby nagle się posypała i albo jest pixeloza na ekranie albo mieszanka różnych kolorów i nic nie widać. Pomogło mi wtedy wyjście do windy i powrót i grafa była jak nowa :). Hheheh po tym upie grafa jest ciut gorszej jakości w niektórych momentach. Mam nadzieje ,że w wersji finalnej będzie lepiej i będzie więcej możliwości zmiany ustawień grafiki. No i oczywiście licze na poprawe hitboxów bo to co czasami dzieje się teraz to porażka.

 

A co do kluczy to panowie wystarczy zarejestrować się tutaj http://www.fileplay.net/ i już macie darmowego cd-key'a . Ja tak zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidys z okazji premiery BF2 bylo chyba takie haslo :

To nie gra to zaciag do armi ;)

 

Definitywnia pomimo bledow gra z wyzszej polki , demolka otoczenia ktora mam nadzieje w ciagu roku stanie sie standardem w tego typu grach ,a w nadchodzacym BF3 pewnei dopracuja toto jeszcze bardziej i bedzie lodlot na maxa .

Teraz tylko miec nadzieje zeby wydawali poprawki w patch'ach moze jakies extra wieksze mapy specjalnie pod HighEnd PC ;) bedzie dobrze .

 

 

b.t.w

dzis gralem dwie rundy na dziwnym serverze , niby wszystko szlo cacy

ale granaty z mojego granatnika przelatywaly przez sciany i korpusy przeciwnikow

delikwenci zazwyczaj padali ale bylo widac jak granat przelatuje przez nich na druga strone .... ? pierwsze cheaty albo kolejny bug spowodowany traceniem pakietow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kidys z okazji premiery BF2 bylo chyba takie haslo :

To nie gra to zaciag do armi ;)

 

Definitywnia pomimo bledow gra z wyzszej polki , demolka otoczenia ktora mam nadzieje w ciagu roku stanie sie standardem w tego typu grach ,a w nadchodzacym BF3 pewnei dopracuja toto jeszcze bardziej i bedzie lodlot na maxa .

Teraz tylko miec nadzieje zeby wydawali poprawki w patch'ach moze jakies extra wieksze mapy specjalnie pod HighEnd PC ;) bedzie dobrze .

 

 

b.t.w

dzis gralem dwie rundy na dziwnym serverze , niby wszystko szlo cacy

ale granaty z mojego granatnika przelatywaly przez sciany i korpusy przeciwnikow

delikwenci zazwyczaj padali ale bylo widac jak granat przelatuje przez nich na druga strone .... ? pierwsze cheaty albo kolejny bug spowodowany traceniem pakietow :/

Demolka to była w crysis a gra ma już trochę latek. W bc2 są skrypty, budynki za każdym razem rozwalają się tak samo, też mi rewolucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem, jak dla mnie nic ciekawego nowy BF nie oferuje, grafika plastikowa aż do przesady. Wracam do Day of Defeat ;).

 

Jak ty w BC2 widzisz plastikwoa grafike to masz definitywniw cos nie teges z oczami .

albo Ci shadery szfankuja w tym radku

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...