Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietajcie , ze to BETA wiec wstrzymajcie sie z opiniami do wyjscia pelnej wersji.

Po to chyba ta beta jest aby grać i komentować. Idąc za twoją radą wszyscy mogli by powstrzymać się od komentarzy i oczekiwać na wersje finalną z tymi samymi błędami co beta <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to chyba ta beta jest aby grać i komentować. Idąc za twoją radą wszyscy mogli by powstrzymać się od komentarzy i oczekiwać na wersje finalną z tymi samymi błędami co beta <_<

Aby grać i komentować są pełne wersje. Bety są do testowania, a po znalezieniu błędu wysyła się informację do producenta, a nie pisze się puste komentarze, że grafa słaba, że optymalizacja cienka, które nikomu nie pomogą w rozwiązaniu problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze Ty testujesz bez grania? Druga sprawa demo można komentować, a bety która między innymi spełnia tą samą funckję to już nie? Jeśli komuś nie odpowiada grafika optymalizacja czy sposób rozgrywki to wersja finalna raczej też mu nie podejdzie bo to nie są elementy które można zmienić na miesiąc przed premierą. Natomiast mi jak i kilku innym osobą z tego tematu beta jednoznacznie odpowiedziała na pytanie czy zamawiać pre-order jak by nikt nie komentował bety to osobiście nawet bym się nią nie zainteresował więc to Wy wstrzymajcie się od komentarzy na temat wstrzymywania się bo po to jest forum i ten temat aby komentować czy to demo, czy beta czy wersja finalna. Równie dobrze mozesz napisać po premierze wstrzymajcie się z komentarzami do pierwszego patcha :lol:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co piszesz... demo jest czasami dalekie do tego, co pokazuje pełna, a co dopiero beta. To może od razu nazwiesz "sklepową" wersję gry BETĄ albo demem... przecież to to samo jest. są ludki, jest graficzka, muzyczka :lol2:

 

Jakieś dziecinne podejście masz, przecież Blackwhite jasno napisał, że powinno wstrzymać się z pisaniem opinii nt. gry na podstawie bety, bo beta nie przedstawia w pełni tego, co pokazywać będzie wersja sklepowa, więc pisanie takich OPINII nt. GRY jest krzywdzące, bo gracie w BETE, a nie chociażby w demo, dlatego pisanie że BFBC2 jest do bani, bo beta ma błedy jest po prostu śmieszne.

 

Tak dla jasności może gdyby jednak tak ciezko by Ci szło zrozumienie tego, DEMO - wycinek z sklepowej wersji gry. BETA - wersja testowa gry która jest jeszcze tworzona i ciągle, na bieżąco modyfikowana w skrócie. Udostępnianie bet Polakom jest wg mnie śmieszne, bo zamiast wspomóc twórców w naprawie gry, to używają je jako demo... dlatego mam nadzieję, że Blizzard udostępni klucze do bet odpowiednim ludziom, którzy będą swoje zastrzeżenia/błędy/konflikty zgłaszać twórcom, a nie tylko grać w mp z kolegami...

 

Co do patcha... taki Deus Ex 2 był dwa razy recenzowany często, więc coś Twój "lol" Ci się nie udał.

 

No a komentarz, że w ciągu miesiąca nic nie zmienią... oświeć mnie Panie, skąd Ty masz taką wiedzę, bo wątpię, abyś pracował w jakiejś większej firmie, chociażby CI. Jakoś mała grupka Devów od AA potrafią wypuszczać patche do swojej zabugowanej po brzegi grze, nawet zoptymalizowali ją bardzo szybko... no ale Twoje doświadczenie zawodowo pozwala pisać taką jakże rzetelną opinię. Gratulację.

 

PS. Nie jestem fanem BF, a BFBC2 jak i inne mp nie podchodzą mi, oprócz aa2.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie mogę ocenić movementu, dźwieku i innych pierdół na podstawie bety ? jasne ze mogę i przy okazji powinienem wziąć na uwagę ze to beta i cześć aspektów gry może ale nie musi być zmieniona. Przecież oceniamy bete nie fulla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie mogę ocenić movementu, dźwieku i innych pierdół na podstawie bety ? jasne ze mogę i przy okazji powinienem wziąć na uwagę ze to beta i cześć aspektów gry może ale nie musi być zmieniona. Przecież oceniamy bete nie fulla...

Tylko, że niektórzy piszą o becie tak jakby była to pełna wersja, ale sorry.. przecież pełna wersja może być jeszcze gorsza niż beta, a równie dobrze mogą tak poprawić grę, że więszkość mankamentów z bety zniknie. Dlatego zaznaczyłem, że opinie nt gry na podst. bety są krzywdzące dla gry, co innego opinie nt bety, ale ja tu widzę tylko opinie nt gry... bo przecież w ciągu miesiąca nic nie poprawią :damage_wall:

 

Przykład z AA3:

wersja pełna = totalne dno, niegrywalne, zero optymalizacji, bledy z treningiem przegladarka, nic nie dzialalo tak jak powinno itd itd.

1st patch, ktory wyszedl w ciągu miesiaca = naprawienie część treningów, przeglądarki, trochę optymalizacji gry i serwerów i kilka mniejszych udoskonaleń.

 

A przecież twórcy AA tworzą mniejszą grupę z mniejszym kapitalem niż Dice.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co piszesz... demo jest czasami dalekie do tego, co pokazuje pełna, a co dopiero beta. To może od razu nazwiesz "sklepową" wersję gry BETĄ albo demem... przecież to to samo jest. są ludki, jest graficzka, muzyczka :lol2:

Spoko panowie z EA powiedzieli, ze to zamknięta beta rozdali wszystkim chętnym na testowanie klucze do tych "zamkniętych" testów więc beta testy pełną gębą teraz co po niektórzy stwierdzili, ze to dopiero beta więc wersja finalna będzie musiała być super bo w końcu jeszcze cały miesiąc mają...

 

Jakieś dziecinne podejście masz, przecież Blackwhite jasno napisał, że powinno wstrzymać się z pisaniem opinii nt. gry na podstawie bety, bo beta nie przedstawia w pełni tego, co pokazywać będzie wersja sklepowa, więc pisanie takich OPINII nt. GRY jest krzywdzące, bo gracie w BETE, a nie chociażby w demo, dlatego pisanie że BFBC2 jest do bani, bo beta ma błedy jest po prostu śmieszne.

Przez ostatnie naście stron toczy się dyskusja na temat bety, a tu ktoś nagła wylatuje aby powstrzymać się od komentarzy do wersji finalnej to jest dopiero "lol" ;]

 

Tak dla jasności może gdyby jednak tak ciezko by Ci szło zrozumienie tego, DEMO - wycinek z sklepowej wersji gry. BETA - wersja testowa gry która jest jeszcze tworzona i ciągle, na bieżąco modyfikowana w skrócie.

Już Ci wyjaśniłem na początku jak to wygląda te beta testy BC2

 

Co do patcha... takie Deus Ex 2 był dwa razy recenzowany często, więc coś Twój "lol" Ci się nie udał.

W takim razie nie komentujmy niczego ;]

 

No a komentarz, że w ciągu miesiąca nic nie zmienią... oświeć mnie Panie, skąd Ty masz taką wiedzę, bo wątpię, abyś pracował w jakiejś większej firmie, chociażby CI. Jakoś mała grupka Devów od AA potrafią wypuszczać patche do swojej zabugowanej po brzegi grze, nawet zoptymalizowali ją bardzo szybko... no ale Twoje doświadczenie zawodowo pozwala pisać taką jakże rzetelną opinię. Gratulację.

Nie mam komputera od wczoraj i wyciągam wnioski, nie muszę pracować w dice aby wiedzieć, że na miesiąc przed premierą to mogą tylko doszlifować grę i usunąć co mniejsze bugi albo zrobić taką "optymalizacje" jak w ostatniej aktualizacji. Przykład AvP jakie badziewie było takie podobno jest mimo iż niektórzy twierdzili, ze demo to bardzo wczesna beta i też nie ma co komentować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAX, ok przyznaje się do błedu -> nie znam się.

 

Piszę, bo piszę, a że późno, to głupotę walnę czasem, a potem bronię to co moje, bo kto chce na głupka wyjść B-) :rolleyes: ale z optymalizacją nie zmienię zdania, bo jednak dużo gier było naprawianych/niszczonych w ciągu ostatnich tygodni przed wydaniem gry. A co do AvP, to AvP zostało wydane jako demo i można było domyślić się, że gra nie będzie różnić się zbyt mocno od dema, a że ktoś puścił plotkę, że to wersja z roku 2009 -> nigdzie potwierdzenia tego nie było, więc to trochę inna sytuacja niż beta BF a full.

 

Edit.

Ok, ja ide spać. nara

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem doslowanie 5 minut aby zobaczyc" z czym to sie je" i jestem dobrej mysli. Sadze ze bedzie w co grac. To jest beta oczywiscie, mam nadzieje ze w pelnej wersji to zmienia, ale mnie irytuja takie szczegoly jak: przy liscie serwerow klikajac w odpowiednia rubryke nie mozna uporzadkowac serwerow np klikajac na latency aby auto wyswietlily sie od najmniejszego do najwiekszego pingu. Podczas gry wojak sie nie meczy - bieglem i bieglem i bieglem no i dalej bieglem.... ehehe. Tylko mozna grac jedna mape, ale wielkosc mnie zadowala - nie to co w cod4:mw - tam jest wg mnie tragedia, nie czaje tego. Mimo to pewnie takich map jak w BF2 nie uswiadczymy, a szkoda bo to jest to co tygrysy lubia najbardziej. Z tym ze aby cos dzialo sie na takiej mapie potrzeba conajmniej 64 graczy jak w BF2. Tutaj mamy max 32.Poki co tylko takie spostrzezenia. Na kompie z podpisu na 1280x1024 i medium nie bylo 100% plynnosci, ale tez nie bylo masakrycznie. Ale to pewnie mimo wszystko wina grafiki. Jak sprawdzacie ilosc fpsow? Frapsem, czyms innym, a moze jakas komenda mozna wpisac?

 

PS Jakby ktos chcial mam cd keya do bety BC2.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie accuracy. Gram już sobie od paru dni w betę, ale wczoraj wieczorem mnie tknęło. Od czego ta celność w BF:BC2 zależy? Czy od bezpośredniego trafienia oponenta? Czy np. waląc z granatnika, tudzież rpg, czołgu, heli itp. pod nogi lub koło wroga i wywołując skutek śmiertelny, też nam nabija accuracy? Bo moim zdaniem chyba nie?

 

Co do płynności to na pc z siga w 1280x1024 z full detalami lata aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem na serwerze HC i imo to jest to. Dużo ciekawsza rozgrywka tylko szkoda ze minimapy nie ma (trza tab naciskać) z drugiej strony bardziej realnie jest. Trza słuchać jak ktoś umarł albo to widzieć i potem revive. Wiekszość unloków bedzie mniej użyteczna. Ja tam na HC wole m249saw niż assaulty ;]. Można kosić jak się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym paczu mam wrazenie ze mimo ze fps skoczył o jakies 100% oO (z 30 do 50 srednio) przy czym jest też zmiana z med na high... to gra jakby bardziej łupie

2 sprawa, na sterach 10.2, 10.1 cacy było, na 10.3 betach mam jakieś jazdy, typu ah-64 bez ogona...ale łopatka wirnika smiga aż furczy...

 

ogółem to sam nie wiem, brak płynności może wynikać z tego, że zaobserwowałem jakby wieksze lagi

 

musze przetestowac na innych serwerach..

 

PS. nie kasuje preordera nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pograłem 2h i ani razu nie zerwało połączenia co prawda łączyło dłużej niż zwykle ale wszystko banglało ok... Pytanie z innej beczki idzie w jakiś sposób zmienić mail przypisany do konta EA?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wczoraj się logowałem, zmiana hasła rzuciła mi się w oczy ale zmiany maila już nie dojrzałem chyba za późno było :oops: Wracając do BC2 zdarzyło się komuś, ze po "reanimacji" miał inną specjalność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wczoraj się logowałem, zmiana hasła rzuciła mi się w oczy ale zmiany maila już nie dojrzałem chyba za późno było :oops: Wracając do BC2 zdarzyło się komuś, ze po "reanimacji" miał inną specjalność?

Specjalnosc nie, bron tak :unsure: Wiec moze po prostu miales inna bron i pomyslales ze to inna specjalnosc.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, bo kiedy po zabiciu Cię przeciwnik zabierze Ci ekwipunek, to po reanimacji masz już jego broń.

Albo np ja jestem czym innym niz medem, med z mojego teamu pada, podnoszę jego sprzęt robie mu revive a on zotaje z moimi gratami ;].

 

Cholernie wkurza double KO, szczególnie przy użyciu riflów. Strzelam ja, strzela przeciwnik i obaja padamy od swoich strzałów ;]. Zlagowany jest ten kod sieciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnosc nie, bron tak :unsure: Wiec moze po prostu miales inna bron i pomyslales ze to inna specjalnosc.

Źle się wyraziłem ale jak przejmujemy bron przejmujemy również ekwipunek całej specjalności i statystyki też nam chyba nabija na "nową" specjalność

 

Może tak być, bo kiedy po zabiciu Cię przeciwnik zabierze Ci ekwipunek, to po reanimacji masz już jego broń.

Albo np ja jestem czym innym niz medem, med z mojego teamu pada, podnoszę jego sprzęt robie mu revive a on zotaje z moimi gratami ;].

Nie pomyślałem, a to by miało jak najbardziej sens ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No bo ten co cie zabił ma możliwość podmiany broni i przebrania cie w jego strój zabierając twój. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"DICE SuperDuper Server". :lol:

 

Te niezimowe mapki wyglądają raczej super w tych filmikach, zobaczymy jak w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie podejście, mimo ze kiedyś było normalne... zostanie przeze mnie nagrodzone zakupem gry. Mam nadzieje ze BC2 sprzeda się bardzo dobrze nie tylko na konsole ale i na PC. Wreszcie taki filmik prezentujący mutliplatformową gre na PC. Powinien nastąpić koniec faworyzowania którejkolwiek z platform przez producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie maja przerwe serwisowa tak ja tydzien temu :] "Maintenance has started, we should be back in about 2 hours." liczone od 11 naszego czasu, ale pewnie potrwa do wieczora jak ostatnio

Aha, dzięki za info.Udało mi sie dowiedzieć,ze wypościli do tego update - trzeba go ściągnąć przy pomocy programu, który jest w katalogu z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...