Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupie angielską wersje da rade potem polski dźwięk wprowadzić?

 

Wydaje mi się, że język polski jest we wszystkich wersjach standardowo na świecie ale nie jestem pewien bo jest do wyboru chyba na oko z 10 języków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze poczekajcie na oficjalna premiere?

 

gra w domu, serwery działają (uporałem się z posranym kasperskym który blokował punkbustera) ludzie z całego świata młócą to za czym czekać, jeszcze mi napisz że grę powinienem 5 marca z foli odpakować, i co to zmieni wydadzą za 3 dni koleją 1gb łatkę, phi niech wydają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis pomysl na zmiane sposobu weryfikacji gry? Ponoc mozna robic to na zasadzie plyty w napedzie badz online. Ni diabla nie moge znalezc gdzie to zmienic, podczas instalacji nie widzialem, a wolalbym jednak zeby plytka lezala sobie w pudelku a gra weryfikowala sie po sieci skoro i tak glownie do gry po sieci bedzie sluzyc.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis pomysl na zmiane sposobu weryfikacji gry? Ponoc mozna robic to na zasadzie plyty w napedzie badz online. Ni diabla nie moge znalezc gdzie to zmienic, podczas instalacji nie widzialem, a wolalbym jednak zeby plytka lezala sobie w pudelku a gra weryfikowala sie po sieci skoro i tak glownie do gry po sieci bedzie sluzyc.

 

na końcu instalacji jest do wyboru, w menu jakos nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakis pomysl na zmiane sposobu weryfikacji gry? Ponoc mozna robic to na zasadzie plyty w napedzie badz online. Ni diabla nie moge znalezc gdzie to zmienic, podczas instalacji nie widzialem, a wolalbym jednak zeby plytka lezala sobie w pudelku a gra weryfikowala sie po sieci skoro i tak glownie do gry po sieci bedzie sluzyc.

 

o kurcze, nie ogarnąłem, że to o to chodziło i wybrałem weryfikacje z płyty :/ Ciekawe czy pozostaje tylko reinstal, żeby to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra w domu, serwery działają (uporałem się z posranym kasperskym który blokował punkbustera) ludzie z całego świata młócą to za czym czekać, jeszcze mi napisz że grę powinienem 5 marca z foli odpakować, i co to zmieni wydadzą za 3 dni koleją 1gb łatkę, phi niech wydają

 

Tiaa a pozniej polowa osob wylewa swoje zale na forum ;) do kogo macie pretensje, ze nie nalicza statystyk itp :x

 

btw ja jednak sie skusilem na wersje steam'owa, bo z tego co czytalem normalnego pudelka nie mozna przypisac do konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, moj sp już się przeszedł

ogólnie mówiąć wciąga i ma klimat. Pazura...hm, mogłoby nie być, w ogole głosy postaci są jakby niedobrane. ALe gadki są niezłe :). Ogółem jakbym miał porównywać to BF=COD:4 jeśli chodzi o jakość sp, nie długość

grałem gdzieś od 16 do 23 z małymi przerwami, momentami było cięzko, ale dało rade

 

co zauważyłem - włączenie dx9 niekoniecznie przyspiesza giere ale na pewno wyłacza efekty czasteczkowe typu dym, gra wtedy gorzej wyglada...traci klimat

bloom wali ostro po oczach, lepiej sie gra bez(choć wtedy i tak jakiś filtr, chyba hdr działa). Grafa - 1680x1050, all max prócz cieni(med), aniso 8, aax1 z menu gry, gra sie płynnie(chyba) - FPS na poziomie 40-80, srednio w okolicy 55 się trzymał ale...w miare upływu czasu(postępu w grze) fps jakoś poleciał w dół, może gra ma memory leak...miałem też jeden CTD w SP

zniszczenia budynkow - znacznie mocniejsze dzialanie broni/czolgow/etc niż w becie, zreszta strzelanie w przeciwnika w SP to tez, burst i po sprawie

 

MP - na poczatku nie moglem wbić, o 23 zaczełem szukać i sie udało...port valdez :)

wyszukiwarka serwerów mocno poprawiona - sortowanie po pingu, nazwie, filtry wyszukiwania spoko działają(pb, ranked, puste, pelne, hasła, all działa). Z tym ze jak już wbiłem na valdez to nie szukałem nowych bo miało być jedna gra i spanie...wiec żadnej nowej mapy nie zobaczyłem. Zwłaszcza że po zakończeniu miałem CTD...

 

jeszcze o port valdez- w porownaniu do bety zmieniło się niewiele, uav tera pruje z ckm plus rakiety, geodata naprawiona(już nie można smigać po górkach snajperem), hitboxy - sam nie wiem, udalo mi sie z podstawowej broni szturmowca krotkimi burstami z 100m zdejmować kolesi, wiec chyba nie jest źle(ale w SP celność była lepsza, z tym ze tam inną bronią ciełem)

 

Na razie martwi mnie tylko to ze mi sie wysypała przy zliczaniu statystyk w MP, mam nadzieję ze to nie nagminne i wina mego drivera czy oc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh co jakiś czas połączenie z serwerami się kaszani i wyszukiwanie teżsiada... :(

Mimo to, SP ssie - zwłaszcza przerywniki z tekstami w stylu "zamiast nas wyślą jakiś gości z pedalskimi kardiomonitorami przy spluwach" :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mówiąć wciąga i ma klimat. Pazura...hm, mogłoby nie być, w ogole głosy postaci są jakby niedobrane. ALe gadki są niezłe :). Ogółem jakbym miał porównywać to BF=COD:4 jeśli chodzi o jakość sp,

 

de gustibus non est disputandum, a mi głosy pasują , Pazur też jest oki. Akurat skończyłem MW1 i jak dla mnie BC2 bardziej wciąga, niezłe teksty, niszczenie budynków też dodaje niepowtarzalnego klimatu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z serwerami.Na początku był problem z serwerem EA a teraz jak chce wbić na jakiś to po załadowaniu wyskakuje że połączenie przerwano.Można się zdenerwować trochę.

Wybrałem opcję "przez internet" i gra odpala się bez płytki,co bardzo mi się podoba :D

Singiel jest nawet dobry ale na pewno lepszy niż MW2.Teksty są fajne,ale jak dla mnie mogli wybrać kogoś innego na miejsce pazury.No i żeby trafienia wchodziły jak w singlu to było by na prawdę GIT.

 

EDIT:No wreszcie multi zaczął śmigać i powiem że grafa lepiej chodzi niż na becie.No i trafienia jak na razie wchodzą przyzwoicie tylko LKM dalej jest "cienki".Trzeba teraz tylko wyczaić mapki bo rzeźnia jest fajna :D

Aha albo mi się wydaje albo punkty tak nie lecą jak w becie.Na szczęście trochę to przykręcili.

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kkNd! LOL i dałeś prawie 250zł za to, że masz na Steam? Trochę przesada IMO. Chyba, że kupiłeś u kogoś w USA/UK.

 

Wyszlo 50 zl taniej niz preorder, ktory mialem wczesniej zamowiony. IMHO sie oplaca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz z 1 h i właśnie naliczyło mi 1500 pk brakujących które myślałem że mi zniknęły wiec nie wiem jak jest u Was ale może Wam też doliczą z czasem ;];] Co do problemów z serwerami to nie mam żadnych. Narazie najlepsza mapka to ta co była na filmiku Battlefield Moments - Episode 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzęcie z sygnaturki mam szanse pograć w multi w jakichś sensownych detalach? (np. średnich, 1600x900)?

Zazwyczaj co roku kupuję jakąś grę do pofragowania na serwerach, w zeszłym odpuściłem sobie MW2, a teraz zaciekawił mnie bardzo ten nowy BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze trzeba przeinstalowac gre zeby nie trzeba bylo weryfikacji przez plyte. :/ poszukam cos w rejestrze, moze cos znajde. W trybie "dominacji" nie podoba mi sie mapa przy takiej dużej tamie w dżungli.

 

Mamy pytanie, czy jak zainstaluje gre na innym kompie, i bede grac np. raz na jednym a raz na drugim to zadnego bana nie złapie? Bo grać na laptopie też bym chciał. ;]

 

Też mam problem z serwerami, nie pokazuja mi pingu. Widze albo " - " albo 999 ;], Dodajcie do znajmoych - rat_man666 (nick w grze Ratmanek)

Gracie na polskich serwerach? ogolnie znalazlem 4 serwery PL, 3x g4g.pl + jeden jakis jeszcze Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gram.pl za preorder zaplacilem 119 cos dziwna masz cene ;|

 

 

Co do samej gry poprawili sporo rzeczy, ale dobijajaca jest dziadowska przegladarka i to ze gra czesto nie laczy sie z derwerami

 

Czy mi sie wydaje czy z oficjalnej strony zniknal "your soldier"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cene podal dobra z przesylka liczac, mi wyszlo 129.90zl za preorder wersji limitowanej w gram.pl i 13.90 za przesylke co daje lacznie niecale 144zl. W multi pograc okazji nie mialem bo przegladarka serwerow nie widziala zadnego serwera. Swoja droga, mial byc ponoc jakis sklep wbudowany w gre, w menu jakos go nie widac, w wersjach konsolowych ponoc jest dostepny choc na PS3 sa jakies problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzęcie z sygnaturki mam szanse pograć w multi w jakichś sensownych detalach? (np. średnich, 1600x900)?

Zazwyczaj co roku kupuję jakąś grę do pofragowania na serwerach, w zeszłym odpuściłem sobie MW2, a teraz zaciekawił mnie bardzo ten nowy BF.

 

Za czasów początkowej bety, miałem to co w sigu + e2160@2.7Ghz i gra byla niestety niegrywalna. Nie wiem jak po patchu, ja stety nie mialem juz okazji pracowac na e2160, a miedzy gra na kładzie przed i po patchu nie zauwazylem zadnej roznicy, takze roznie to bywa. Sam ocen.

 

PS. Zeby moja ocena byla jasna i czytelna. Niezaleznie od rozdz. gra chodzila bardzo slabo. Jesli mam wydac ciezka kase na gre do grania glownie po mutli to jednak 20-30FPS to stanowczo za malo (dla poniektorych to juz mega plynnosc z tego co czytam). Na w/w configu jedynie garajac 8vs8 gra przejawiala syndromy plynnosci, jednak sporadycznie czyt. widok mapy na wskroc bez jakies wiekszej rozpierduchy. Dodam ze gralem na dx9 + opcje low + wylaczenie wszystkiego co sie dalo w settings.ini.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gram.pl preorder kosztuje ~145 zl (bez pobrania chyba 3 zl mniej), jako gift wychodzi ponizej stowki ;)

 

Hmm ale rozumiem, że to gift jakiś tam od kogoś a nie od osoby zaufanej? Ja mam mnóstwo przyjaciół, którzy stracili gry po tym jak ktoś wycofał kasę przez PayPal ze sklepu Steam i po kilku tygodniach mieli account disabled...w sumie mógłbym zaryzykować ale mam zbyt wiele do stracenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale rozumiem, że to gift jakiś tam od kogoś a nie od osoby zaufanej? Ja mam mnóstwo przyjaciół, którzy stracili gry po tym jak ktoś wycofał kasę przez PayPal ze sklepu Steam i po kilku tygodniach mieli account disabled...w sumie mógłbym zaryzykować ale mam zbyt wiele do stracenia ;-)

Przestan sie spinac, to prezent a nie mina ;) zreszta jak chcesz to mozemy sprawdzic Twoja teorie jak bedziesz kupowal jakas nowa gierke - dasz mi ja w prezencie, a pozniej sprobujesz odebrac, przy okazji wylaczajac konto z grami za ktore zaplacilem   :rolleyes: GL

 

btw jak chcesz ciagnac ten OT to popros admina o przeniesienie postow do tematu o steam ;]

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...