Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa...mam zwykłą a nie limitowaną wersję :)

 

Test na szybko,te same ustawienia co na becie , min fps z 30 do 35, średnio tez o 5fps więcej.

 

Gra się ciężej niż na becie, łatwiej zginąć, ciężej kogoś zabić.

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze zwiekszyc sile minigunow w BH.

Wczoraj zawiesilem chopera nad wioska, chlopaki ladowali jak szaleni a fragi jakos ciezko lecialy ;/

Za to ta kobyle zestrzelic juz nie tak trudno.

 

Inaczej sie ma sprawa z bojowymi helikopterkami, dzialko miazdzy ale rakiety kulawe ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zapytanie takie lamowate troszke :) czy jak ozywi nas medyk (zaraz mi sie przypomina jazgot mojego kumpla na mumblu z bety - "panie, leze leze, RESUSCYTUJ !" , liczy sie nadal do statystyk, ze bylismy zabici ??(czyli jedyna roznica jest taka, ze nie musimy biec gdzies z drugiego konca mapy ?) Bo czasem medyk nas tam podnosi w srodku gowna i giniemy zaraz ponownie, zanim zdazymy sie obrocic ;) i wtedy jest -2 do statystyk ?

 

widzialem, ze sie poprawil zoom x12 (w becie byl taki zamglony obraz a tu czysciutko) - tzn nie wiem czy poprawil, na pewno jest latwiej

 

takiej radochy z grania w multi nie pamietam od czasow turniejow w CSa z 7 lat temu ;) bo ktos tam pytal czy sie przesiasc - jak sprzet pozwala to jak najbardziej ! :) od razu dodam, ze nie jestem w ogole zwolennikiem multiplayera w modern warfare (single byl super) a mw2 nie skonczylem ani single, ani multi - a w to sie zagrywam strasznie :) o 21 bede w domu i chyba dzisiaj odpuszcze rwanie chwastow na miescie zeby znow rozprowadzic kknd po kokpicie Mi :PPP

 

a co do serwerow - fakt, jakos dziwnie dzialaja... generalnie z 15 minut trzeba liczyc zanim poodswieza, wywali 2x gre, nie bedzie pelny etc... ciezko sie gdziekolwiek wbic - u mnie pokazuje ze laczy, po czym komunikat znika i znow jestem w liscie serwerow - nie wiadomo jaki blad wystapil, co sie stalo, tak o... wywala i juz :) Zgodze sie tez, ze pokazuje pingi 31 a po wejsciu sa 170 ;) Ale pozniejsza rozgrywka rekompensuje te trudnosci w 100 % - ja juz jestem mistrzem narzekania ;) ale tu jest w zamian za problemy tyle pozytywnego czadu, ze ciezko sie czepiac (chyba, ze sytuacja bedzie trwala 4 miesiace - jak w przypadku Empire TW, gdzie wywalalo z kampanii i przez 4 miechy pracowali nad patchem

 

do zobaczenia po 21 :)

 

W każdym BFie jest tak , że póki nie odrodzisz się po raz kolejny lub kolega nie zdąży cię podnieść to masz +1 do śmierci. Jak ktoś cię podniesie to według statystyk nie zostałeś zabity (ale ten który cię położył na glebę ma killa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

o 21 bede w domu i chyba dzisiaj odpuszcze rwanie chwastow na miescie zeby znow rozprowadzic kknd po kokpicie Mi :PPP

 

Pozniej powtorzylem twoj wyczyn i w locie zdjalem pilota blackhawka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pozniej powtorzylem twoj wyczyn i w locie zdjalem pilota blackhawka :)

 

 

:))))))) rewelacyjne uczucie jest tak zdjac pilota, nawet fartem troche i ogladac jak sie zaczyna krecic ten heli sekunde pozniej :))))

 

w ogole wczoraj kumplowi pol nocy podkrecalem tego proca (phenom I x3 - 2.1 GHz) zeby sie okazalo, ze jest za slaby do tej gry (malo fps) - a on sobie (zeby pograc w BF-a) pojechal dzisiaj kupic i5 :)) co to gry robia z ludzi :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam troche zazdroszcze, bo ja dopiero w poniedzialek zaczne lupac ;] Musze przyznac, ze po graniu w BETE juz jestem w stanie powiedziec, ze jest to gra na ktora dlugo czekalem :] Chcialem sobie kupic jednego shootera i postawilem na BFBC2 :] CoD sie chowa i zostaje na polce w sklepie :]

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, zdjac pilota to frajda :)

btw - zupdajtuta sobie pb jesli nie możecie wbic na serwery

ja nawet jak na jakis nie pb(wg wyszukiwarki) wlazlem to mnie wykopało po minucie

 

ogółem to sie zastanawiam tez nad zmiana platformy na coś mocniejszego(i3 mozna wyciagnąć na 3.8 na powietrzu bez podnoszenia napiecia, na 4.5 po...) albo choć zakupieniu mocniejszej karty...dźwiekowej, np auzen x-fi bravura...ładna charakterystyka dźwięku i jednak najlepszy hw dźwiekowy(tylko nie wiem czy warto...)

 

na pewno zaś myśle nad zmianą monitora na większy,ale cięzko trafić coś fajnego w dobrej cenie i z zerowym input lagiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, ja mam xfi i nie narzekam, dzwiek rewelka (chociaz ja jestem uposledzony dzwiekowo, slucham dnb ;) - z logitechow g51 natomiast jestem srednio zadowolony (choc BF ustawiony na tasmy wojny robi wrazenie :) ale ta gra to 1 produkcja, ktora mnie wrecz porazila jakoscia dzwieku :)

 

A co do monitora,ja mam starego juz marnego w2253tq - jedyna jego wada jest... natywna rozdzielczosc full hd ;) bo karte mam juz coraz slabsza (4890 poki co jest wg mnie nadal najlepsza karta wydajnosc/cena) ale zeby pograc w full hd musze obnizac detale, albo kalac slepia nienatywna rozdzialka (zabojstwo)

 

wzialem sie za instal systemu, dam znac Wam jak dziala na i5/2.66 i r4870 kolegi. Jakies rady co do proca ? nie mialem takiego (zajmuje sie naprawa lapkow, nie sprzedaje kompow ludziom) - cos w biosie mam pozmieniac koniecznie ?

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6154-126782342228_thumb.jpgpost-6154-126782341662_thumb.jpg

Pochwale sie ze bylem najlepszym z graczy w rundzie, grajac snajperem ;] (co wcale nie jest takie proste)

ps. gram na PS3 (na padzie ;])

przygody rosyjskiego snajpera, prawie sie posikalem. (4:08 najlepszy moment) Edytowane przez NeonPPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - nie po to place ciach!. za gre, zeby nie dzialala.Ja rozumiem,ze probuja cos naprawic , ale ciach!. to nie dziala od momentu wejscia BETY.

To co mam sobie zainstalowac XP - nie po to zaplacilem za win 7 tyle kasy,zeby wracac do XP.To sa kur.. jakies jaja, taka instytucja jak EA takie jazdy robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieciekawie jest z tymi serwerami.Jak już wbije to jest git,ale to wbijanie to trwa nie raz nawet 20 minut.Gra śmiga OK ale "menadżer serwerów" leży i kwiczy.Porażka na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieciekawie jest z tymi serwerami.Jak już wbije to jest git,ale to wbijanie to trwa nie raz nawet 20 minut.Gra śmiga OK ale "menadżer serwerów" leży i kwiczy.Porażka na całej linii.

 

 

20scia minut zeby wbic na server ??? Cos nie teges u kolegi z siecia albo kompem .

Przecietnie poswiecam 2-3 minuty zeby znalezc odpowiedni server .

 

Inna sprawa ze w tym momencie nie moge sie wogole zalogowac do serverow E.A :(

a dotego dosc czesto po 10-20 minutach gry zrywa polaczenie ( ponoc to dosc popularne w Windows 7 x64 )

 

Ogolnie gra miodzio malina ,tylko poczatki trudne zanim sie odblokuje ciekawsze giwery trzeba smigac z patykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie chłopaki mieli czas do dnia dzisiejszego. Premiera się rozpoczęła, a przeglądarka serwerów nie jest w najlepszym stanie.

 

Zauważyliście, że na mapce z BETY stacjonarna wyrzutnia rakiet koło punktu A jest w trochę innym miejscu i za płytami ochronnymi? :-) W sumie nic takiego, ale trochę realniejsze jest jej ustawienie, niż to było w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi pograc sie nie da ale odpalilem singla =] poki co gralem z 1,5h i musze powiedziec, ze kawal dobrego g***a ;] do tego dubbing wymiata, chyba pierwsza gra w ktorej to tak fajnie wyszlo :)

 

Przecietnie  poswiecam 2-3 minuty zeby znalezc odpowiedni server .

 

Sprobujcie po odswiezeniu wszystkich serwerow sobie wpisac po prawej stronie w szukajcie ".pl"... powinno znalezc kilka serwerow z dobrymi pingami, ktore dodajecie do ulubionych. Pozniej jak probuje cos wyszukiwac to dajecie cancel => ulubione => cancel => odswiez. W ten sposob powinno pokazac serwery w ciagu jakichs 5 sekund ;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no udalo sie pograc troche w nocy zaczely dzialac serwery EA ok 2giej. oby jutro bylo lepiej, mam nadzieje, ze przepowiednie "szklanej kuli" tu z forum sie sprawdza i bedzie dzialac ;))

 

ps. nie chwalilem sie zadnym podkrecaniem i5, napisalem tylko, ze kolega kupil specjalnie, zeby pograc w BC2 (wiec gra jest warta jak widac nie tylko 119 zl ;) - wnioslem pewnie tyle do dyskusji, co "a kiedy beda serwery dzialac ?" :D postaram sie juz nie rozmywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zaczalem od multi w trybie hardcore i musze przyznac, ze gra jest bardzo dynamiczna i dosc wymagajaca... jesli chodzi o ilosc camperow to blisko jej do aa, osobiscie narazie zasilam licznik fragow innym, ale jest kwestia czasu jak to sie zmieni

 

btw dlaczego snajper nie moze sie polozyc?

 

jaki opad ma wystrzal ze snajperki? do 100-150m trafiam dalej nie trafiam ani bezposrednio celujac, ani celujac nad obrany punkt), jak to z tym jest? juz kilka razy zdradzilem sie przez to i zostalem zdjety

 

imho o ile jest aimbot dla konsolowcow jest on zbyt duzym ulatwieniem, w przypadku dzungli zwlaszcza - tam nic nie widac prawie, a taki aimbot ci wyceluje w liscie i masz fraga

 

 

 

 

poza tym wiekszosc graczy to wymiatacze, albo napalency... ciezko sie mierzyc 1vs1 na krotki dystans  Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zaczalem od multi w trybie hardcore i musze przyznac, ze gra jest bardzo dynamiczna i dosc wymagajaca... jesli chodzi o ilosc camperow to blisko jej do aa, osobiscie narazie zasilam licznik fragow innym, ale jest kwestia czasu jak to sie zmieni

 

btw dlaczego snajper nie moze sie polozyc?

 

jaki opad ma wystrzal ze snajperki? do 100-150m trafiam dalej nie trafiam ani bezposrednio celujac, ani celujac nad obrany punkt), jak to z tym jest? juz kilka razy zdradzilem sie przez to i zostalem zdjety

 

imho o ile jest aimbot dla konsolowcow jest on zbyt duzym ulatwieniem, w przypadku dzungli zwlaszcza - tam nic nie widac prawie, a taki aimbot ci wyceluje w liscie i masz fraga

 

 

 

 

poza tym wiekszosc graczy to wymiatacze, albo napalency... ciezko sie mierzyc 1vs1 na krotki dystans  Dołączona grafika

 

 

Odblokuj 1911 i bliski dystans przestanie byc problemem

Co do sniperki nigdy jakos tego nie obliczalem, Strzelam na czuja i jak narazie dobrze mi to wychodzi. Czakam na ta sniperke Magnum cos tam ;]

 

Polozyc sie nie da - utrudnienie dla wszechobecnych sniperow ;]

Wyobrazasz sobie co by bylo w dzungli jakby sie porozkladali?

 

Dzisiejszy wieczor poswiece medykowi, chociaz w BF2 duzo bardziej podobala mi sie ta klasa niz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzęcie z podpisu w ogóle zabierać się za multi ? W SP mam od 27-50 fps (zależy jaka mapa) i teraz męczy mnie kwestia czy multi będzie na moim sprzęcie grywalne. Dałem ciała, że nie wypróbowałem bety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na sprzęcie z podpisu w ogóle zabierać się za multi ? W SP mam od 27-50 fps (zależy jaka mapa) i teraz męczy mnie kwestia czy multi będzie na moim sprzęcie grywalne. Dałem ciała, że nie wypróbowałem bety :/

 

To włącz i zobacz jak chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już też mam (jak chcecie dodajcie mnie do friendsów :P - stranded). Biegam z tagiem HLDS.pl tak jak grupka moich znajomych.

 

Co do wydajności jest ogromna różnica (na moim sprzęcie) w porównaniu z betą. Idę grać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

W końcu dorwałem grę. Co mogę napisać :rolleyes: wypas. Zacząłem od SP, grałem na razie z 2 godz, podoba mi się system walki, destrukcja otoczenia, no i ścieżka audio, jest fenomenalna, odgłosy broni czy wybuchów są bardzo fajne i realistyczne. Pazura i Baka dają radę, teksty są bardzo dobre. Wymagania takie sobie, jakoś to chodzi na moim sprzęcie, da się przyjemnie grać, gram na all max z aa x2 i anizo x2, HBAO wł (lepiej wyłączyć czy włączyć?), 1680x1050. W multi pograłem na razie z 30 min i zapowiada się ciekawie, ukończę kampanię i zabieram się za multi. Gra jest na prawdę bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...