Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania.

 

Nie wiem może się mylę i jest to moje subiektywne odczucie ale.... Przypuszczam, że chodzi o oznaczanie wrogów. Naciskając klawisz 'q' domyślnie na celu oznacza się go tak by team wiedział gdzie jest wróg. Robi się to pojedynczo na każdego wroga. Z tą luneta zauważyłem, że zaznacza od razu całą grupkę jeśli takowa jest. Nie trzeba po prostu zaznaczać każdego wroga oddzielnie w pobliżu. Mogę się mylić, ale takie mam odczucie podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos wtajemniczony powie czy  w trakcie gry na jakims serverze  moge  go  dodac do  Ulubionych ??

kurna  powinna byc taka opcja  , chyba w  betce byla  ?

 

I jest ;) z poziomu wyboru druzyny po lewej albo prawej trzeba kliknac na strzalce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest ;) z poziomu wyboru druzyny po lewej albo prawej trzeba kliknac na strzalce 

 

 

No to mam zonka , bo u mnie tego niema :/

 

 

 

Kolejne pytanie :

Za kazdym razem musze wybierac givere i dodatki w postaci lunety itp

czy nie mozna tego jakos ustawic na stale ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cos poprawili bo dzisiaj tylko raz mnie wywaliło z serwera, djsilence nie gadaj że kupiłeś bc2 dla singla, ja także nie uświadczyłem żadnych bugów podczas grania single, piernicz to bo zabawa w multi wywalona w kosmos (oczywiście jak sie nie trzeba dobijac 0.5 godziny i nie wywala po 15 minutach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się miodzio, najelpiej na takiej mapie gdzie są dwa helikoptery (apacz i havoc). Piękne akcje można robić (skosić z 5 osób na raz jedną serią to normalka xD).

 

Dzisiaj raz mieliśmy z grupką osób problemy z logowaniem koło 20. Potem do teraz miód. Idę spać! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cos poprawili bo dzisiaj tylko raz mnie wywaliło z serwera,

 

Heh mnie tez nie wywalilo, pogralem ponad 2 godzinki.

Zauwazylem jedna rzecz - nie ma reguly na to :P

Ale zdecydowanie mneij mnie wywala jak gram na serwerach z ulubionych.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyzby poprawili dzialko w BH??

Jakos tak dzisiaj ladniej kosilo ;]

 

tez masz przy strzelaniu z tego miniguna taki blysk jakby synchronizacja nie nadazala ? bo mi sie wtedy ekran dzieli na pol praktycznie i gorna polowa migocze inaczej niz dolna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na przyklad mialem przyjemnosc polatac smiglowcem z niejakim MarcepanM-em, i bardzo bym chcial znowu postrzelac jak do kaczek z pilotowanego przez niego Mi ;) Podoba mi sie tez spokoj i opanowanie kknd, fanatyzm mojego kumpla deebz'a z francji, ktory z wyniku1/8 potrafi wyciagnac samym nozem 25/9 etc etc. Ja gram w zasadzie tylko medic/recon, zreszta nie zalezy mi, zeby tu sie ktokolwiek deklarowal do gry ze mna, tylko zeby bedac juz razem na serwerze tworzyc kompletne sklady - bez sytuacji, kiedy nagle szturmuje we wrogiej bazie 15stu snajperow z pistoletami albo nie ma kto strzelac z daleka, bo wszyscy sie zabieraja do latania smiglowcami ;) co Wy na to ?

 

Ja np, cykam najczęściej asultem i zdarza się resztą klas jak zachodzi potrzeba. Można pocykać razem wieczorami :wink:

 

Mój nick <<seba84PL>>.

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj sie poprawiło

po reinstali pb i wybieraniu serwerow tylko z pb(swoją strona głupia ta wyszukiwarka, moglaby choc raz trzymać ustawienia) juz nie wywala wpierwszej minucie.

Koło 18 czy 19 wywaliła sie ea online, wiec se dalem spokój i wbiłem znow 21-22 i gralem do północy

Mam pecha coś, bo trafiam na lame zespoły, w dodatku w pierwszych 10 min jak widzą ze wdupiają to zamiast się spiąć przełaczają sie do zespołu wygrywającego...jak ja nienawidze takiej lameriady...

 

Co do dźwięku - po ustawieniu wg zalecen producenta( czyli 48khz, 5.1, i na taśmy wojny, plus wyłączenie wszelkich ulepszaczy w sterwoniku karty) jest lepiej ciut z słyszeniem wrogow, zdażyło mi sie nawet uslyszeć snajpera jak mnie opacynkował c4 w bpc i wyskoczyć zawczasu... :P

 

Ok dzieki, a teraz pytanko czy ktos mial przypadlosc, ze nie mogl ustawic AA wyzej niz x1 ?? Na Betecie po nowym patchu i po zmianie sterow tez nie moglem ustawic wyzszego AA. Moze to byc zwiazane z rozdzielczoscia ?? Bo na sprzecie, ktory tutaj mam moge grac na 1024x768 bez wypalania oczu ;) narazie nie mam czasu ani checi na zapracowanie na lepszy monit (moze BF mnie zmobilizuje), czy moze gra ma buraka czy cos jest ze sterami ATi ??

 

jak mieszałem recznie w ini to tak mi sie porobiło

po skasowaniu zawartości katalogu BFBC2 z moich dokumentów(tak...tracisz ustawienia...) wszystko wróciło do normy. Powiem więcej - moje marne próby wyciśniecia wiekszej wydajności przez ini spowodowały krzaki graficzne(jak choćby czarne szybki....np w stacjonarnym rkm...nie muszę mówić jak to wkurza, nic nie widac!) plus większe fps dropy niz wcześniej.

Teraz jest :

dx auto

mssa x2 z posiomu gry

cienie med

reszta high

aniso 16

rozdzała natywna dla 22

i jest dobrze, mam sredni fps w okolicy 55 w dzungli, praktycznie RAZ wczoaj zauwazyłem z jakiejs niezwyklej okazji dropa do 28, tak to bangla w przedziale 79-45, czyli w wystarczającym do komfortowej rozrywki, zwlaszcza jak se przypomne moje 20-34 fps w BF2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie udało mi się pograć jak tylko wbiłem na serwer ok 21 tak skończyłem o 1 :D Zero jakichkolwiek problemów z połączeniem jak i z PB więc jak ktoś ma problemy z PB to szukać innego serwera bo u mnie żadne aktualizacje i rzeźby z PB nie pomagały.

 

P.S EA podało, ze PCtowa wersja sprzedaje się lepiej niż na pozostałe platformy :D

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jest dobrze, mam sredni fps w okolicy 55 w dzungli, praktycznie RAZ wczoaj zauwazyłem z jakiejs niezwyklej okazji dropa do 28, tak to bangla w przedziale 79-45, czyli w wystarczającym do komfortowej rozrywki, zwlaszcza jak se przypomne moje 20-34 fps w BF2...

 

masz tyle fps na sprzecie z sygnatury ? na radku 4850 ?

 

a co do zespolow, Francuziki to dopiero sobie wybieraja zespoly, czasem jest ludzi w stosunku 1:3 ;) ale na szczescie aimem duzo odbiegaja od Polakow, wiec nawet w mniejszosci sie fajnie gra - ja lubie generalnie sie krecic wkolko latac jak potluczony i miec wiecej zastepow wroga do zabicia :) zywiol to podstawa :) nawet snajperem latam z x4 na bliskie i srednie dystanse i staram sie celowac w leb z 2metrow ;)

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mieszałem recznie w ini to tak mi sie porobiło

po skasowaniu zawartości katalogu BFBC2 z moich dokumentów(tak...tracisz ustawienia...) wszystko wróciło do normy. Powiem więcej - moje marne próby wyciśniecia wiekszej wydajności przez ini spowodowały krzaki graficzne(jak choćby czarne szybki....np w stacjonarnym rkm...nie muszę mówić jak to wkurza, nic nie widac!) plus większe fps dropy niz wcześniej.

Teraz jest :

dx auto

mssa x2 z posiomu gry

cienie med

reszta high

aniso 16

rozdzała natywna dla 22

i jest dobrze, mam sredni fps w okolicy 55 w dzungli, praktycznie RAZ wczoaj zauwazyłem z jakiejs niezwyklej okazji dropa do 28, tak to bangla w przedziale 79-45, czyli w wystarczającym do komfortowej rozrywki, zwlaszcza jak se przypomne moje 20-34 fps w BF2...

 

AA więcej niż jeden da się tylko ustawić na DX10. Na DX9 nie działa AA i dlatego jest x1. W config ini wystarczy zmienić na 10 o ile mamy system i grafe zgodną z dx10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj radek 4850 to hybryda, bo ma ddr5, wiec sporo wiekszą przepustowość

 

np w singlu mam podobnie z fps, hevy akcja spada do 50-45, a np jak 1 scena na łodce to do momentu 1 wystrzałow mam ~65+ FPS, wspinanie sie w dzungli podobnie...

 

kręcenie karty za bardzo wiele mi nie daje(nie mówiąc o tym ze ten wynalazek wysypuje gre przy 750mhz), default jest 700 a ja gram na 740, taki próg...jeszcze 745 wchodzi ale mam czesciej CTD niż gram więc gra nie warta świeczki.

Na pewno więcej FPS dałby mi siln iejszy proc(szybszy) ale tego nie rpzeskoczę, płyta nie pozwala mi przeskoczyć na 400Mhz, co proc znosi, bo dźwiękówa na PCI-e sie wysypuje...na PCI jak miałem było spoko, dlatego najtanszym wyjsciem byłaby zmiana karty muzycznej(z 200zł), boost z wiekszej szyny i więcej mhz proca dałby mi z 10 FPS wiecej. Zmiana platformy...szkoda mi kasy/meble musze kupić ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba nowy BF:BD2 beta była super a co dopiero pełna.. Single bardziej mi przypadło do Gustu niż,

Call Of Duty. Ktoś napisał, że grafa nie jest taka jak cry engine a wymagania wysokie.. hm.. ja nie narzekam ,

Bardzo mi ta grafika odpowiada ( bardziej niż COD ). Gram na średnim poziomie trudności, zauważyłem też fakt iż oponenci,

głownie strzelają do bohatera gry no ale nie zawsze mały minus za to, na moim konfigu gra się dobrze na wysokich detalach w single,

w multi już gorzej to wychodzi. Single 9/10 oceniam -1 za AI przeciwników.

 

PS.Właśnie ukończylem Singla- coś niesamowitego.. COD faktycznie się chowa oprawa graficzna dialogi fabuła itp dla mnie CUD MALINA! btw troszkę przy krótka ale teraz to jest taka moda :>

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć co trzebz robić zeby z helikopterka UAV strzelać ze zwyklego działka?Moge tylko z myszki tylko rakietami sadzic ,a wczoraj na serwie koles tez z karabinu do mnie strzelal wiec napewno sie da :D.

 

Ogolnie to gra mi sie podoba.Grafika moze nie jest tak szczegolowa jak w crysisie ale do mnie duzo bardziej przemawia bo jest przyjemniejsza.Najwiecej mecze ze snajperki ,ale nadal mam duze problemy z wyczuciem jak strzelac na rozne odleglosci zeby baniaka zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć co trzebz robić zeby z helikopterka UAV strzelać ze zwyklego działka?Moge tylko z myszki tylko rakietami sadzic ,a wczoraj na serwie koles tez z karabinu do mnie strzelal wiec napewno sie da :D.

 

Ogolnie to gra mi sie podoba.Grafika moze nie jest tak szczegolowa jak w crysisie ale do mnie duzo bardziej przemawia bo jest przyjemniejsza.Najwiecej mecze ze snajperki ,ale nadal mam duze problemy z wyczuciem jak strzelac na rozne odleglosci zeby baniaka zapodać.

 

No Własnie to jest to, jest przyjemniejsza i bardziej mi pasuje niż cry engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos wtajemniczony powie czy  w trakcie gry na jakims serverze  moge  go  dodac do  Ulubionych ??

kurna  powinna byc taka opcja  , chyba w  betce byla  ?

 

 

No to mam zonka , bo u mnie tego niema  :/

 

 

 

Kolejne pytanie :  

Za kazdym razem  musze wybierac   givere i  dodatki  w postaci  lunety  itp

czy nie mozna tego jakos  ustawic na  stale ??

 

bez screena nie uwierze ;) Dołączona grafika

a bron, lunete itp musze wybierac co zmiane mapy... a Ty co runde? :o

AA więcej niż jeden da się tylko ustawić na DX10. Na DX9 nie działa AA i dlatego jest x1. W config ini wystarczy zmienić na 10 o ile mamy system i grafe zgodną z dx10.

 

Nie wiem jak jest na dx9 i 10, ale w dx11 AA niezbyt dobrze dziala...bez anty aliasing Dołączona grafika

 

 

i z wlaczonym x8 Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, troche sie zblaznilem :D wczoraj bylem po kilku piwach a dzisiaj zamiescilem cytat nie czytajac go ;) serwer mozna dodac po wyjsciu z gry - w historii ostatnie serwery pokazuja sie na gorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć co trzebz robić zeby z helikopterka UAV strzelać ze zwyklego działka?Moge tylko z myszki tylko rakietami sadzic ,a wczoraj na serwie koles tez z karabinu do mnie strzelal wiec napewno sie da :D.

 

Ogolnie to gra mi sie podoba.Grafika moze nie jest tak szczegolowa jak w crysisie ale do mnie duzo bardziej przemawia bo jest przyjemniejsza.Najwiecej mecze ze snajperki ,ale nadal mam duze problemy z wyczuciem jak strzelac na rozne odleglosci zeby baniaka zapodać.

 

Pograsz to Ci się odblokuje samo ( ja miałem jako ostatnie ulepszenie pojazdów przy 10 levelu )

Wygląda jak koło zębate z trzema pociskami i daje też możliwość strzelania z działka na czołgu w czasie jazdy.

Tak jest przynajmniej na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć co trzebz robić zeby z helikopterka UAV strzelać ze zwyklego działka?Moge tylko z myszki tylko rakietami sadzic ,a wczoraj na serwie koles tez z karabinu do mnie strzelal wiec napewno sie da :D.

 

Ogolnie to gra mi sie podoba.Grafika moze nie jest tak szczegolowa jak w crysisie ale do mnie duzo bardziej przemawia bo jest przyjemniejsza.Najwiecej mecze ze snajperki ,ale nadal mam duze problemy z wyczuciem jak strzelac na rozne odleglosci zeby baniaka zapodać.

 

W klasie która grasz wybierasz perkę z menu po prawej stornie na końcu, czyli dla pojazdów ikonkę z 3 nabojami i trybikiem. Jeśli jej nie masz musisz odblokować. Dodaje to możliwość strzelanie z UAV, czołgu etc.

 

 

Ja na tym Twoim screenie widzę tylko dodanie gracza do przyjaciół, a nie serwera do ulubionych...

 

Coś słabo szukacie chłopaki. Wklep nazwę w wyszukiwarkę i wtedy dodajesz co chcesz.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś słabo szukacie chłopaki. Wklep nazwę w wyszukiwarkę i wtedy dodajesz co chcesz.

 

Tez troche Ci nie wyszlo ;) pytal o mozliwosc dodania serwera do ulubionych podczas gry na nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tez troche Ci nie wyszlo ;) pytal o mozliwosc dodania serwera do ulubionych podczas gry na nim

 

Dlatego napisałem żeby wklepać nazwę w wyszukiwarkę. Zawsze można zapisać/zapamiętać na jakim serwie graliśmy, ale obadam dokładnie ocb z dodawaniem podczas gry, gdyż sam się zastanawiam i nie przyglądałem się temu bliżej

 

Widziałem seba84 że na youtube robisz furrore ;) jeśli to twój filmik to szacun

 

No mój pierwszy raz grałem MP :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego napisałem żeby wklepać nazwę w wyszukiwarkę. Zawsze można zapisać/zapamiętać na jakim serwie graliśmy

po co?

 

serwer mozna dodac po wyjsciu z gry - w historii ostatnie serwery pokazuja sie na gorze

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...