Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

heh a ja będę miał kolejny dylemat - odpalić to w low/medium detal na lapku czy xbxo360 (pewnie dużo słabszej jakości textury itp...+ pad zamiast myszki :P)

 

Faktycznie te minimum trochę małe jak na to co fizycznie oferuje gra. Ale wiadomo jak to jest - minimum nie oznacza grywalne :) np w multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronicsmoke

 

Zgodze sie po czesci , moze to nie realistyczne zeby wyproc 3/4 magazynka zeby kolesia polozyc

ale w kolejnej scenie gosciu kosi 3 klientow w ciagu paru sekund ,widac mozna

podobnie jest w BF2 czasami wypruje czlowiek magazynek a czasami wystarcza 2 kulki na klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw czy poleci na karcie z siga aby pograć w komfortowych fps'ach co by pociorać raz na tydzień na multi

 

Bedziesz mial grafike jak w 4,5 letnim BF2 :)

Pomysl o mocniejszym GPU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

BETA Details:[b]Beta Begins/EndsJan 28th/Feb 25t[/b]hMap Name - Port ValdezPlayers - 32Game Mode - RushEnvironment - SnowTheme - Vehicle and InfantryBack StoryThe battle for Port Valdez is fought alongside the waterline towards a great oil industrial landscape in the Alaskan mountains. Using basically everything they've got the Russian forces are launching an airborne assault to knock out the oil industries in the area. In their arsenal there are Main Battle Tanks as well as fast-moving Quad Bikes and mobile armored AA. It's a vehicle focused battle, but with plenty of infantry combat.

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefiel...ndex=1#comments

 

PS. na screenie widać 3d Vision nvidii ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

How To Get Access: Reserve Battlefield Bad Company 2 is the most sure fire way and right now we are still finalizing which Retailers & e-Tailers will participate (it's up to them). If you're eager to ensure you get in confirmed distributors to Pre-Order consumers are the EA Store and at GameStop.com. We'll have another Blog to update new retailers & e-Tailers that have teamed up with us as well as alternate channels to obtain a Closed Beta Key.

Czyli nie dla każdego psa kiełbasa, tak czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja tu czegoś nie rozumiem. Kiedyś się kupowało grę i dedykowane serwery były. Nawet teraz Red Orchestra która sprzedała ponad ( tylko?) 500 000 ma dedykowane serwery. Lenistwo czy chciwość by każdy grosz szedł do wydawcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kiedyś chodziło o to, żeby gracze mieli dużo zabawy, a firmy kasę, a teraz tylko kasa się liczy.

 

Od "(current) next-gen'owej rewolucji". wszystko poszło w złym kierunku, jakieś bezsensowne okrajanie gier czy też pomysł z płatnymi DLC czy jak kto się nazywa, gdyby nie można było dodatkowej "zbroi i łatki do gry" dać za darmo i po jakimś czasie wydać dodatek? A nie po miesiącu już można wielu przypadkach odpłatne DLC ściągać do gier.

A ograniczanie możliwości gry multiplayer to w ogóle przesada, biorą kasę (nie małą zresztą) za grę i chcą jeszcze brać kasę za grę w multi? Niestety czasy się zmieniają i już coraz rzadziej bedzie sie spotykało "napaleńców" jak Ci ktorzy stworzyli Gunman'a czy takich co tworza Black Mess'e i to za darmo robiąc wszystko.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zła wiadomość co dla niektórych Serwery dedykowane - nie dla wszystkich ale klany problemów mieć nie powinny ani chętni na to wg mnie

W co oni pogrywają? Tytuł, z którym wiązałem duże nadzieje już na starcie ma u mnie duży minus. Odpuściłem sobie MW2 i zdaje się odpuszczę BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co oni pogrywają? Tytuł, z którym wiązałem duże nadzieje już na starcie ma u mnie duży minus. Odpuściłem sobie MW2 i zdaje się odpuszczę BC2.

Wiązałeś duże nadzieje? Przecież w Bad Company 2 za rok na PC nie będzie nikt grał. Wszyscy się przerzucą na Battlefield 3.

 

BC2 to dla mnie tylko taka poczekajka na główne danie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej w BC2 zagrać będzie trzeba. Z tymi dedykami to IMHO przesadna panika. W BF2 grałem prawie wyłącznie na oficjalnych serwerach EA (mało który poza nimi oferował 64 sloty, przynajmniej zaraz po premierze). Najważniejsze, że to nie gracze hostują mecze.

 

Mazzeo, w sumie zgadzam się z tym co napisałeś. BC2 jest tylko chwilową atrakcją, szybką odpowiedzią na Modern Warfare 2. Nie dało by rady zrobić w tak krótkim czasie sequela do BF2, więc developer rozwinął co już miał. Poza tym to pierwsza, nieśmiała próba zapoznania graczy PC z Frostbite Engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Jak BFBC2 nie wypali to nie ma nad czym płakać. Zawsze jest jeszcze ArmA2 z świetnymi modami i dobrym coopem albo Insurgency które może przypominać infantry mode ; ) A jak nie to w tym roku jeszcze wychodzi Red Orchestra Heroes of Stalingrad : P. Można też czekać na BF3 ale ja raczej zainteresuje się innymi klimatami czyli All Points Bulletin, Natural Selection 2 czy AvP2. Szkoda, że się wszyscy rzucają głównie na MW2 czy BC2 bo dla mnie są lepsze gry do sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesowalem sie ta gra, po zobaczeniu filmiku, ktory ktos tu niedawno wrzucil, cos z panama canal czy jakos tak.

Szczerze? Wyglada doslownie jak bym widzial MW2 tyle, ze dorzucili farmerow w odrzutowcach - czyli jeszcze gorzej niz MW2.

No i jeszcze teraz dosypali do pieca. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie ma chyba nic gorszego niż MW1/MW2 (dla mnie oczywiście)

Ja w BC2 podobne do MW1/MW2 widzę tylko strzelanie. No i żołnierze są podobni, ale to chyba akurat nie dziwi... Poza tym to w ogóle inne gry. Tu masz klasy, pojazdy, dużo większe mapy itp. itd.

A i zapomniałbym o serwerach dedykowanych..

 

PS: I jak ktoś wyżej pisał "jak nie BC2 to RO2 :]

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE 18-10-2009, 08:05 AM

We feel it's important to support the unique community needs of the PC community. Dedicated servers are a big part of this, and we recognize that requirement. We're putting a server browser and matchmaking in 1943 PC and the same features are intended for BFBC2. We're working hard on the PC version with a dedicated team building and molding the game so it is not a console port. This team is lead by DICE developers responsible for Battlefield 2. Very experienced and hardcore PC gamers.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlef...ml#post11677889

Cóż zmiana o 180. Niestety EA ostatnio robi wszystko żeby wkurzyć graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...