Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bete przeinstalowalem z hdd na ssd i dostala niesamowitego kopa - wbijalem na serwery pierwszy i bralem co chcialem ;) oczywiscie teraz tez wchodze ostatni. Jedyne co nas laczy to chyba faktycznie karta ati...

 

Ja mam na zwykłym dysku grę i wbijam na tyle szybko, że zanim się wszyscy pojawia już prawie podkładam planta na mcoma. I każdy z moich kumpli, który ma dość wydajna jednostkę ( ATI/NV) ma podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Wczoraj zakupiłem Battlefield: Bad Company 2 zainstalowałem coś się tam zaktualizowało :) sterowniki 196.86 i problem mam taki że co jakiś czas gra mi się wywala tzn biały ekran się robi i jedyne co można zrobić to zamknąć grę z menadżera zadań... czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Czy w grze idzie na jednym kluczu mieć dwa różne profile ???

 

Jeśli procek podkręcony to odkręć go trochę, albo po prostu dołóż mu voltów, u mnie pomogło, tyle,że nie miałem białego ekranu a zwiechy.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zwykłym dysku grę i wbijam na tyle szybko, że zanim się wszyscy pojawia już prawie podkładam planta na mcoma. I każdy z moich kumpli, który ma dość wydajna jednostkę ( ATI/NV) ma podobnie.

 

Ja nie mam najmocniejszego procka, ale ssd z nawiazka nadrobia czasy ladowania gier... co nie zmienia faktu, ze konfig ptys'ia powinien byc totalnie bezkonkurencyjny, a tez wbija na szarym koncu... jakie karty graficzne ati maja Twoi kumple? Jada na najnowszych sterownikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli procek podkręcony to odkręć go trochę, albo po prostu dołóż mu voltów, u mnie pomogło, tyle,że nie miałem białego ekranu a zwiechy.

pzd

 

Hmm...

Zwiechy to ja mam jak zbytnio przykręce grafę, ale żeby biały ekran od proca był? Jesteś pewien? Bo mi dosyć często wyskakuje, a jakoś w innych grach problemów nie mam ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zawsze zalezy od konkretnej gry, z tym, ze gry raczej nie radza sobie z wysokimi fsb i wysokimi HT w amdkach, podkrecanie mnoznikiem zazwyczaj lykaja bez problemu jesli jest stabilne w syntetykach. Ale np po podkreceniu mojego phenoma do 3.4 i odblokownaiu 4 rdzenia przechodzi godzinna katowke OCCT po 100 % na wszystkie rdzenie, a z gry wywala po 20 min. Mozliwe, ze w 4tym rdzeniu jest jakis problem z keszem czy innym jeszcze wymyslem, z ktorego occt nie korzysta, ale jest faktem, ze w przypadku gier slowo 'stabilny' nabiera nowego sensu. Najlepiej po prostu po kolei posprawdzac czy bedzie sie wywalac po odkreceniu fsb, ht (w amd), proca, zablokowaniu spowrotem rdzenia (phenom2x3) odkreceniu grafiki etc. Jak problem zniknie po prostu testujesz, czy zmiana ostatnio zmienianego parametru ma na to jakis wplyw i dochodzisz do jakis tam wnioskow

 

nie zaszkodzi tez wrzucic hirena i potraktowac dysku pelnym testem z seagate toolsa, a pamieci memtestem - to tez rada dla tego czlowieka, co mu restartuje kompa mimo ze kreci tylko mnoznikiem - zobacz, czy mimo wszystko ramy nie sypia bledow po minucie-dwoch memtesta - w procach nowych kontrolery ddr2/3 sa w procu, wiec przekrecony mnoznikiem moze w pamieciach tez walic bledami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wywalalo bialy ekran w becie na taktowaniach grafy 875mhz (rdzen), ale na 860mhz juz tego nie mialem i wlasnie tak gram.

Ktos ma jakis klan? Moze pogramy z tagiem PPC jesli mozna by bylo ;]

Edytowane przez RatManek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi SuperPi liczy bez problemowo, tak samo z Prime95 puszczonym na godzinę - żadnych błędów.

Testowałem też grafę w ATT, ale skapłem się że ten teścik z samolocikiem wykorzystuje tylko 85% GPU, zna ktoś jakiś bardziej konkretny?

 

polecam furmark w trybie stability i extremal burning, 100 % meczy i pokazuje wykres temperatury przy okazji. Nie chce podawac linka bo nie wiem czy mozna, program jest darmowy do wpisania w google

 

@radziuinblack - prime i othros mecza tylko 2 rdzenie, pusc occt w maksymalnym priorytecie test godzinny - minute sie rozgrzewa, ale pozniej tlucze 100 % na wszystkie 4 rdzenie. To, co mi prime wytrzymywal kilka godzin, occt wyrzucalo po 15 minutach. I nie probuj testowac tym zasilacza, szkoda kasy na nowy ;)))

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ati i stery 10.3 beta nie zauważyłem żadnych problemów z opóźnianiem lecz na razie jestem noobem więc może po prostu tego nie zauważam lub nie przywiązuje uwagi,

 

55 strona post 1624

 

Miło by mi było gdyby ktoś mnie dodał do friendsów czy coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie sobie w pliku setting.ini , ktory jest w moje dokumenty bc2 fov. To jest bardzo przydatne gdyz zwieksza pole widzenia. Domyslna wartosc to 55 i jest wlasciwie beznadziejna w kazdej rozdzialce. Tutaj macie kalkulator, ale mozecie tez pokombinowac z wlasnymi ustawieniami.

 

Battlefield: Bad Company 2 FOV Calculator

 

 

zmienialem ustawienia od domyslnych 55 do 120.Ja osobiscie nie zauwazylem zadnej roznicy.specjalnie robilem screeny frapesem z tego samego miejsca na roznych ustawieniach i wyszlo dokladnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za kropki dziwne ? W innyhc gierkach tego nie mam. Super widoczne w nocnych mapach. W dziennych juz mniej, ale tez sa.

 

Dołączona grafika

 

Niedawno to zauwazylem. komp stabilny zadnych zwieszek i BSOD, grafa tez nie sypie artami. Wina sterow czy gry ? Sterowniki jakies starsze mam z serii 186 bodajze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis dopiero zaliczyłem sesyjke na pustyni atacama, swoją drogą ciekawa lokacja

btw

939x2 athlon 64, zegar 2.47ghz, 2gb ram(zwykłe ddr), razer barracuda ac-1 jako dźwięk, słuchawki koss ur40, i hdd samsung f1, 320gb

 

ustawienia:

low

all low

bloom off(ale i tak wali po oczach, chyba włacze z powrotem skoro to nic nie zmienia)

dx9, aax1, anisox4

 

no i fps...18-28 srednio zamyka sie koło 25, najwiecej mam na koncowych filmikach(~~50), w grze rzadko 35 widze....w sb lepiej bangla, ale juz mp...jak zapodałem

dxwięk o dziwo jakby lepiej pozycjonuje na tej zasranej karcie, przynajmniej na tyle ze wiem skad strzelają. i tyle, dxwięk daje rade w ustawieniach all low

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie czytam o problemach z serwerami i połączeniem. Czyżby było tak dobrze?

 

Ja właśnie przeczytałem, do tego kilka chwil temu wołało mi o wklepanie cdkeya :blink: wklepałem i działa dalej, do d**y jest to podłączanie że chwile coś ładuje a później nic się nie dzieje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

Zwiechy to ja mam jak zbytnio przykręce grafę, ale żeby biały ekran od proca był? Jesteś pewien? Bo mi dosyć często wyskakuje, a jakoś w innych grach problemów nie mam ;o

 

Dokładnie, w innych grach wszystko ok, superPI,orthos,furmark,3dmark,prime i co tam jeszcze się przewinęło, a na BC2 się wykrzacza :)

Miałem zwiechy co jakieś 30-40min przy Q6700@3,6Ghz 1,375V, po dodaniu na 1,381V o połowę rzadziej (co ok 1h-2h),więc dowaliłem do 1,39 i przegrałem ponad 5h wczoraj bez zwiechy, więc masz odpowiedź.

Grafiki nie podkręcam, bo i tak niema widocznych efektów :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SuperPI jest bardzo marnym testem stabilności! Obciąża 1 rdzeń.

 

Mnie najbardziej wkurza wyszukiwarka serwerów. Za długo to trwa i nie widać postępu. Czasem jak przerwę wyszukiwanie nie pokazuje żadnych rezultatów po czym klikne sortowanie i serwery sie pojawiają. Czasem też nic się nie pojawia i musze od nowa wyszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi serwerami to było tak samo w "beta - demie".

 

Widziałem dzisiaj statsy gościa: Legolas.

Inf-o-Matic & Sigg-O-Matic! Battlefield: Bad Company 2 Stats & Signatures

 

Wszystko ładnie pięknie tylko ma ugrane 2dni i ileś tam ogodzin i ma juz kapitana? w bf2 grałem ponad 700h żeby kapitana zarobić a ten w 2 dni go zrobił. Troche to szybko jak dla mnie. Traci to na wartości. W bf2 każdy awans to chwila wzniosła dla całej rodziny ;) a tu jakbyś ziemniaki kupował.

 

Jakoś tego nie czaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie moje Inf-o-Matic & Sigg-O-Matic! Battlefield: Bad Company 2 Stats & Signatures mam prawie 15 godzin gry wiec jak tak dalej pójdzie (a idzie coraz lepiej :rolleyes: ) to będę miał około tyle punktów co on wiec to nic nadzwyczajnego ale fakt ze mnie to też zlekka zastanawia i przeraża. Bo w taki razie szybko każdy będzie miał najwyższe rangi. W BF2 grajac 2 lata uzbierałem raptem 100tys pkt,a tu :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi narazie idzie cieńko xD

 

Dołączona grafika

 

Acha, uwaga dodałem stąd mnóstwo ludzi i niektórzy mi poznikali..a dwa że jest taka akcja, że jak na liście ci ludzie się nie mieszczą a potem wchodzisz na serwere do kumpla na dole listy to łączy cię...z kimś 3 pozycje wyżej. Jakieś zryte jest te menu. Dzisiaj w sumie nie gram a to dlatego, że po prostu o 30 minut próbowałem znaleźć serwer (!) - i nic.

 

No nic, nadrobie zaległości w serialach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko ma ugrane 2dni i ileś tam ogodzin i ma juz kapitana? w bf2 grałem ponad 700h żeby kapitana zarobić a ten w 2 dni go zrobił. Troche to szybko jak dla mnie. Traci to na wartości. W bf2 każdy awans to chwila wzniosła dla całej rodziny ;) a tu jakbyś ziemniaki kupował.

 

Tu punkty rozadaja praktycznie za wszystko. Grajac samym medykiem mozna bez wiekszego problemu w jednej rundzie nabic piec, szesc czy wiecej tysiecy punktow skupiajac sie tylko na rozrzucaniu apteczek i podnoszeniu kompanow. Ja mam zaliczone nieco ponad 10 godzin i prawie caly sprzet dla dwoch z czterech klas juz odblokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to to jest dramat. Wydałem na gre ponad 100zł z myśla że pocisne w nią z minimum rok żeby dorobić sie podobnych statsów jak w bf2 a tu prosze. Oczywiście odblokowanie wszystkiego nie jest równoznaczne z tym że przestane grać ale jakiś niesmak jest.

 

Choć nie było mi dane pograc jeszcze w pełną choć leży od tygodnia bo komp niesprawny... ech...

Może ma ktos pożyczyć ddr3 2x2G na kilka dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu punkty rozadaja praktycznie za wszystko. Grajac samym medykiem mozna bez wiekszego problemu w jednej rundzie nabic piec, szesc czy wiecej tysiecy punktow skupiajac sie tylko na rozrzucaniu apteczek i podnoszeniu kompanow. Ja mam zaliczone nieco ponad 10 godzin i prawie caly sprzet dla dwoch z czterech klas juz odblokowany.

 

Ale i medyk który zajmuje się leczeniem jest bardzo potrzebny. Czasem jest ich pełno wokoło ale wszyscy maja cię gdzieś jak giniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...