Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś za co są przyznawane Złote Gwiazdy?? przy gwiazdce jest napisane "zabici na N. Poz." ??... i co to są punkty umiejętności jak się porównuje z innym graczem....???? raz mam ich np. 200 a raz -120

Edytowane przez Michael86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlote gwiazdy masz za 100 zabic wroga dana bronia 10x zlota gwiazda = platyna ;)

 

no chyba raczej nie bo złotą gwiazde mam w broni i pokazuje ze zabiłem 70 razy. to samo jest z granatnikiem, zabici 17 razy. w pojazdach mam 22 zabicia i tez mam złotą gwiazde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza zlota gwiazda przychodzi trocze wczesniej ;) kazda kolejna to 100 zabic ;)

 

co do pojazdow dziwne .... mam 27 zabic bradleyem i tylko braz :) granatnikiem podobnie :)no ale moze wersja ps3 rozni sie pod tym wzgledem od pc troszke ?

 

edit ilosc zabic dokonanych pojazdami/dzialkami stacjonarnymi jest sumowana w danej kategorii ;)

 

czyli heavy vehicles/ sea / air / light / stationary

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza zlota gwiazda przychodzi trocze wczesniej ;) kazda kolejna to 100 zabic ;)

 

co do pojazdow dziwne .... mam 27 zabic bradleyem i tylko braz :) granatnikiem podobnie :)no ale moze wersja ps3 rozni sie pod tym wzgledem od pc troszke ?

 

edit ilosc zabic dokonanych pojazdami/dzialkami stacjonarnymi jest sumowana w danej kategorii ;)

 

czyli heavy vehicles/ sea / air / light / stationary

 

ja mam 3 złote gwiazdy jednym granatnikiem i nie przekroczyłem 100 zabójstw nim. Mam tez złote gwiazdy każdym czołgiem i nie mam tam więcej niz 25 zabójstw każdym.....także to nie jest tak...może są różnice między wersjami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wchodzi w statystki broni to jest wyswietlone "ilosc zabic do nastepnej gwiazdki" i stad sie one biora.U mnie wszystko dziala jak nalezy zasadniczo.Dla kazdej broni musze nabijac po 100tce bodajrze dla zlotej.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja sobie wziąłem urlop B) idę grać - jak ktoś jeszcze ma taki schiz to dołączajcie za mną

 

ja dzis jestem nieoficjalnie chory :D (brak urlopu) :D jutro do roboty a w srode znow wolne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie załapałem dokładnie o co chodzi z tymi gwiazdkami. Wczoraj dopadłem nożem kilku kolesi i od dwóch dostałem srebrne nieśmiertelniki, a od reszty brązowe, więc pewnie ranga oponenta też ma tu znaczenie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja sobie wziąłem urlop B) idę grać - jak ktoś jeszcze ma taki schiz to dołączajcie za mną

 

Jak dobrze pójdzie to ja od środy do końca tygodnia urlop i katuję - muszę ćwiczyć bo cienko mi idzie. ;)

Wczoraj chwilę grałem na serwerze z paroma polakami i zatłukli mnie chyba ponad 20 razy a kkNd miał d/k 9:0 - nie wiem jak to się robi, żeby nie ginąć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 czolgiem jezdzilem jako gunner z jakims pajacem, z kilometra strzelal do bombsajdow... kiedy ja mialem ratio 9/0, on dobil do ponad 20/0 :P

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z pingiem, a dokładniej nie mam pinga <_< Przestał mi się pokazywać, a tabelce mam po prostu " - " . Można to jakoś wymusić , coś zmienić, żeby ping znów się pokazywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info o gwiazdkach...a teraz drugie pytanko...co to jest Poziom Umiejętności jak się porównuje z innym graczem?? raz jest na minusie a raz na plusie...zauważyłem, że jak dobrze idzie to jest na + jak cię zabijają to na -....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyborny patch nadchodzi. Zawsze przekladalem problemy z wyswietlaniem nazwy servera ponad autobalanse graczy, dodanie dodatkowych filtrow do browsera, zniesienie smiesznych limitow na servery ulubione i innch rzeczy ktore bardzie dotykaja samej rozgrywki. Jak widze problem zwiazany ze statami i broniami, ktore na dobra sprawe mnie ziębią, tez maja najwyzszy priorytet.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, grałem przed chwilą to raz naparzałem w gościa jak tylko umiałem, zginąłem i pokazało że zostało mu 0% życia :D ale przeżył, nie minęło 5 minut i to samo tylko że 1%, no miałem niedosyt ale później lepiej jakby szło :)

 

btw. nie za bardzo grałem w battlefieldy wcześniej, a w multi wcale teraz to tak systematycznie powoli dopiero ogarniam :razz:

 

a co do tego patcha to przed 13 coś mi się aktualizowało ale to chyba jeszcze nie to nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, grałem przed chwilą to raz naparzałem w gościa jak tylko umiałem, zginąłem i pokazało że zostało mu 0% życia :D ale przeżył

 

Kilkukrotnie miałem już taką sytuacje naparzam się z kolesiem, on mnie załatwia po czym kamera na niego i 0% życia :blink:

 

Co do gry to osobiście gram tylko i wyłącznie szturmowce czasem jedynie wezmę mechanika jak już nikomu się [gluteus maximus] nie chce ruszyć do czołgu przeciwnika. Zauważyłem, ze właśnie szturmowcem mało kto gra za to od cholery innych klas np. medyków szkoda tylko, ze rzadko kiedy ktoś mnie reanimuje jak padnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi gra medykami bo maja najlepsze i najskuteczniejsze bronie.Zauwazylem, tez, ze ludzie z wysoka ranga, czy tez duzym wspolczynnikiem kill/dead maja w nosie jak wrog zajmuje baze, nie tkna sie tego,zeby nie zginac - dlatego maja taki rating a nie inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi gra medykami bo maja najlepsze i najskuteczniejsze bronie.Zauwazylem, tez, ze ludzie z wysoka ranga, czy tez duzym wspolczynnikiem kill/dead maja w nosie jak wrog zajmuje baze, nie tkna sie tego,zeby nie zginac - dlatego maja taki rating a nie inny ;)

 

Nie zgodzę się z tym, że Medyk ma najlepsze bronie...grałem medykiem, odblokowałem prawie wszystko dla tej klasy, ale przeciwnika zabijało się cięzko...teraz gram szturmowcem, już prawie wszystko odblokowane i jego skuteczność jest znacznie lepsza...bez porownania...

 

 

Ponowie pytanie. CZY KTOŚ WIE CO TO JEST POZIOM UMIEJĘTNOŚCI?? widać go jak się porównuje z innym grtaczem...raz jest na minus raz na plus...od czego to zależy??

Edytowane przez Michael86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi gra medykami bo maja najlepsze i najskuteczniejsze bronie.Zauwazylem, tez, ze ludzie z wysoka ranga, czy tez duzym wspolczynnikiem kill/dead maja w nosie jak wrog zajmuje baze, nie tkna sie tego,zeby nie zginac - dlatego maja taki rating a nie inny ;)

 

niestety tak jest, że niektórzy nie grają dla zwycięstwa teamu, tylko dla własnego k/d ratio, co jest trochę przykre :/

 

Jam mam pytanie, czym się różni server rankingowy od nierankingowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to losówka

podejrzewam oc

zdaza mi sie że mam sesje non stop nic sie nie sypie, a czasem wbijam, runka koniec i wywala na zliczaniu statystyk(podejrzewam ea online tez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam delikatny problem z wywalaniem do pulpitu,tylko u mnie nie ma reguły w jakim momencie to się stanie.

 

Pytam jeszcze raz:czy wie ktoś dlaczego nie mogę dodać Bad Company 2 na stronce Veteran??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge dodac zadnej czesci z antologi 1942. Napisalem do nich maila i odpisali mi ze narazie stronka weteranow nie dziala poprawnie. Nie wyrabiaja z obsluga seriali, nickow itd

 

 

"Witam serdecznie,

Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.

Z przykrością informujemy, że ze względów technicznych strona veteran.battlefield.com (aktywacja kodów itp.) nie jest jeszcze w pełni sprawna.

Nasi specjaliści pracują ciężko, aby rozwiązać ten problem. Dodatkowe informacje na ten temat: ANSWER

Przepraszamy bardzo za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

Pozdrawiam."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...