Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej Ci odpisali. Ja od prawie tygodnia czekam na odpowiedz w dodania gamertaga z XB360 gdzie mam pierwsze Bad Company. Z jakiegos powodu im to nie dziala od dluzszego, z tego co udalo mi sie doczytac, czasu i nikt nawet nie raczyl odpisac ;-)

 

Informacja o problemach ze pojawia sie od kilku dni juz po samym wejsciu na strone.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali w przeciagu 16 godzin. Na stronce cos pisza o 24 ;]

Ale mniejsza z tym ze odpisali. Mam cala trylogie 1942, Vietnama gdzies zgubilem/pozyczylem i nie wrocil, BF2 mam z dwoma dodatkami, A udoalo mi sie dodac tylko 2 tytuly. I tez smeiszne jest to ze BF2 i jeden dodatek, drugiego juz nie zalicza pod moj nick :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez gralem i to duzo ;]

Jednostki specjalne dodal ale Armored Fury juz nie

 

Lipka lekka, ale olac narazie. Mam nadzieje ze dzisiaj po weekendowej przerwie znowu polatam po polu bitwy jako medyk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi gra medykami bo maja najlepsze i najskuteczniejsze bronie.Zauwazylem, tez, ze ludzie z wysoka ranga, czy tez duzym wspolczynnikiem kill/dead maja w nosie jak wrog zajmuje baze, nie tkna sie tego,zeby nie zginac - dlatego maja taki rating a nie inny ;)

 

Eeeetam.

Kampowanie jako inżynier przy pomocy Carla Gustava i tak jest najlepsze ;D Najlepsza broń na średnie odległości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam się ściągnął ten zapowiadany patch? Bo u mnie nic się nie zaktualizowało. Gdzieś można sprawdzić jaką wersję gry się ma czy jakie patche już się zainstalowały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

 

gram z m16a2 jest wedlug mnie najlepsza bronia ;). Gram praktycznie tylko szturmowcem czasami snajperem. Fakt ze medykiem mozna miec bez problemu 4 tysie XP mi nie robi, co to za frajda latac z respiratorem lub rzucac apteczki pod nogi, fajne na 5 minut ;). W szturmowcu mam wszystko odblokowane. Inzynier nie tkniety, a snajper prawie caly takze...

 

 

 

 

Teraz pytanie w szturmowcu z czym grac w specjalnych? Uchwyt / kamizelka / naboje 22mm ?

 

Uchwyt minimalnie robi roznice ale przy strzalach seryjnych nie robi roznicy. Kamizelka, hmm sam nie wiem... Naboje jak narazie wydaja mi sie najlepszym rozwiazaniem... Mam racje ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem Ci Kevik, a takze do Alcatraz'a (starego przyjaciela - oczywiscie nie bedzie pamietal ;p) pavel54 i stranded'a

 

 

 

 

P.S. Alcatraz -> m@ly / st1ch -> red alert 3 BETA ;> CoD 2 MP // Tweak Team CoD , teraz lepiej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie zgodzę się z tym, że Medyk ma najlepsze bronie...grałem medykiem, odblokowałem prawie wszystko dla tej klasy, ale przeciwnika zabijało się cięzko...teraz gram szturmowcem, już prawie wszystko odblokowane i jego skuteczność jest znacznie lepsza...bez porownania...

 

 

Ponowie pytanie. CZY KTOŚ WIE CO TO JEST POZIOM UMIEJĘTNOŚCI?? widać go jak się porównuje z innym graczem...raz jest na minus raz na plus...od czego to zależy??

 

Bronie medyka mają podstawową zaletę - gigantyczny wręcz magazynek. Każdą inną klasą da się zabić jednego lub maksymalnie dwóch wrogów z jednego magazynka. Konieczność tak częstych reloadów przeważnie kończy się śmiercią. Na konsoli medykiem idzie mi najlepiej nie ze względu na ożywianie tylko właśnie na super bronie, zwłaszcza jak się ma już Red Dot czy lunetę x4.

 

Inżynier też jest bardzo fajny. XM8 Compact jest niezły dzięki dużemu rate of fire, no a rozwalnie ludzi z bazooki jest bezcenne.

 

Najgorsza klasa jak dla mnie to assault. Męczę obecnie ta klasę strasznie. Granatnik jeszcze jest niezły, zwłaszcza jak się uda ukryć w dobrym miejscu, ale karabiny są strasznie marne jak dla mnie.

 

W przypadku Recona to lubie używać WWII Thompson, no i mortar lub C4. C4 jest dobre do obklejenia nieużywanych czołgów, ktoś wsiada i boom. Siedzenie ze snajperką jak dla mnie tragiczne nudne, spróbuje pewnie raz zdobyć odznake i tyle.

 

 

Poziom umiejętności to ilość zabić daną bronią, i za to dostaje się gwiazdy. Każda broń ma osobne statystyki, a pojazdy mają łączone. Złota gwiazda przychodzi dość szybko, na platynową trzeba się napracować.

W czołgach do platynowej zostało mi 10 zabić, w przypadku pojazdów wymagania są dość niskie, choć akurat innymi pojazdami niż czołgi nie jest łatwo.

 

 

W wersji konsolowej nie nalicza mi statystyk do Thompsona (ani czasu ani zabić, nic), sprawdzał ktoś jak jest na PC?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

 

gram z m16a2 jest wedlug mnie najlepsza bronia ;). Gram praktycznie tylko szturmowcem czasami snajperem. Fakt ze medykiem mozna miec bez problemu 4 tysie XP mi nie robi, co to za frajda latac z respiratorem lub rzucac apteczki pod nogi, fajne na 5 minut ;). W szturmowcu mam wszystko odblokowane. Inzynier nie tkniety, a snajper prawie caly takze...

 

 

Jest zabawa, pod warunkiem że masz dosyć dobrą grupę, tj. nie składającą się z samych snajperów (imho to najnudniejsza klasa).

Czasami właśnie najwięcej zabawy jest medykiem, i ma duży wpływ szczególnie w grach Rush, ponieważ nie trzeba się spawnować i przemierzać całej drogi na nowo.

 

A prócz tego, Inżynier najlepszy. Uwielbiam strzelać pod nogi z wyrzutni rakiet ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma kanal TS mozna sie kiedys zgadac...

Podzielic tylko sie na grupy 2 medykow + reszta i mozna ostro zawalczyc ;]

 

 

Wlasnie!!

Jakie klasy preferujecie?? Po jednej jako ta naj naj

 

Wlasnie ludzie sluchajcie.

 

 

Zainstalujcie sobie TS'a 3. Mam swoj server takze wbijemy i sobie zagramy. Kiedy i gdzie? Mi pasuje zawsze dodajcie do znajomych i sie ugadamy

 

Aktualizacja

 

Dołączona grafika

 

GG: 7793756

 

Jest zabawa, pod warunkiem że masz dosyć dobrą grupę, tj. nie składającą się z samych snajperów (imho to najnudniejsza klasa).

Czasami właśnie najwięcej zabawy jest medykiem, i ma duży wpływ szczególnie w grach Rush, ponieważ nie trzeba się spawnować i przemierzać całej drogi na nowo.

 

A prócz tego, Inżynier najlepszy. Uwielbiam strzelać pod nogi z wyrzutni rakiet ;D

 

 

Hm moze i masz racje, jeszcze nie gralem inzynierem. Moze go sobie podrasuje jeszcze dzisiaj ;) Jak narazie snajper i szturmowiec full na 100% ;)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TS'a wejsc moge ,ale aktualnie microfonu nawet nie posiadam.Dzisiaj z 2ma osobami z ppc pykalem chwile.

 

Moje odczucia co do klas:

Zolnierzem jest sieka niesamowita.Jak gralem z m16 to idzie zastepy wrogow bez problemow bic.Wystarczy tylko z dobrej pozycji zachodzic i strzelac seriami a nie na full auto.Przy dobrym pingu sieczka niesamowita.

 

Mechanik z poczatku przezemnie niedoceniony a teraz prawie ciagle nim gram.ak 74s czy jakos tak i magazynkiem idzie 2 typow rozwalic,3ci z bazooki/pistoletu i ciezko zginac :)Duza zaleta tej klasy sa barzdo celne karabinki.

 

Medyk

Lipa na maxa.Jak narazie mam 3 pierwsze karabiny i tragedia cos z nich zabic.Sieje ogniem wszedzie tylko nie w przeciwnika.W dodaku na przyblizeniu ilosc ognia z lufy przyslania caly widok i nie wiadomo gdzie strzelac.

 

Snajper chyba ulubiona i najlatwiejsza klasa ,szczegolnie na mapach z duzymi pustymi przstrzeniami.Czapki sie sadzi az milo.Piszecie ,ze nudna do gry ?Bo ja wiem.Wg mnie jak sie dobrze snajpi to pierwsze miejsce na serwerze gwarantowane w 90% przypadkow.Na hardcorze 1 strzal w zasadzie w kazda czesc ciala kladzie przeciwnika ,co powiem szczerze upraszcza cala zabawe na maxa i dlatego tez zazwyczaj gram na zwyklych serwerach.

 

Osobiscie najbardziej razi mnie fakt ,ze sporo osob nie uzywa klas zgodnie z przeznaczeniem.Wiekoszosc ludzi biega jak chce.Medycy rzadko podnosza o ile z apteczkami nie jest najgorzej,to o amunicje jest czasami naprawde ciezko od zolnierza.I jak widze raszujacego snajpera to tez mnie rozwala :)

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@ly co Ty tak te nicki zmieniasz jak rękawiczki ? :]

 

Bo kuzwa "@" nie mozna w nowej wersji pure, "mlody" m@ly byl niegrzeczny i musial zmienic nick, i wpadl na idiotyczny nick "st1ch" jak ta bajka, a teraz mozna zmieniac nicki i dalem taki jak mam allegro. Lamerstwo sie szerzy normalnie :P

 

 

A Ty Ath jaki masz nick w BF'e ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty Ath jaki masz nick w BF'e ? ;]

 

On nie kupił bo woli łoić w MW2. Nie przetłumaczysz mu do rozumu niestety :)

 

Ja też zmieniłem nick, ale myśle, że nie ma problemów z rozpoznaniem mnie.

 

Jak w którymś z patchów nie zrobią czegoś z tym wywalaniem do pulpitu i wyszukiwaniem serwerów to zniosę jajko wielkanocne... <_<

Dołączona grafika

 

Oooo...pograne.

Edytowane przez kev3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kuzwa "@" nie mozna w nowej wersji pure, "mlody" m@ly byl niegrzeczny i musial zmienic nick, i wpadl na idiotyczny nick "st1ch" jak ta bajka, a teraz mozna zmieniac nicki i dalem taki jak mam allegro. Lamerstwo sie szerzy normalnie :P

 

 

A Ty Ath jaki masz nick w BF'e ? ;]

 

Po becie, która mnie średnio zachęciła nie nabyłem jeszcze bc2. Może z nudów kiedyś kupię, zobaczyć ile się zmieniło od bety.

Generalnie nigdy nie byłem fanem bf2 i jego gameplayu, fizyki itp. i może dlatego bc2 także nie przypadło mi do gustu.

Faktycznie pogrywam w mw2, tam przynajmniej czuje, że to co wystrzeliwuje dolatuje tam gdzie powinno. ;]

Może "soon..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie kupił bo woli łoić w MW2. Nie przetłumaczysz mu do rozumu niestety :)

 

Ja też zmieniłem nick, ale myśle, że nie ma problemów z rozpoznaniem mnie.

 

Jak w którymś z patchów nie zrobią czegoś z tym wywalaniem do pulpitu i wyszukiwaniem serwerów to zniosę jajko wielkanocne...

 

Oooo...pograne.

 

Tak Kev pamietamy Cie ;)

 

Niby piatek i sobota to byly aktualizacja/rozbudowa serverow, hmm jak narazie widze minimalna poprawe... Ale tez czesto wywala mnie do pulpitu i XP ida sie ....

 

Po becie, która mnie średnio zachęciła nie nabyłem jeszcze bc2. Może z nudów kiedyś kupię, zobaczyć ile się zmieniło od bety.

Generalnie nigdy nie byłem fanem bf2 i jego gameplayu, fizyki itp. i może dlatego bc2 także nie przypadło mi do gustu.

Faktycznie pogrywam w mw2, tam przynajmniej czuje, że to co wystrzeliwuje dolatuje tam gdzie powinno. ;]

Może "soon..."

 

Powiem Ci, ze w CoD'a gralem w kazda czesc (nawet pedantycznie sa ulozone na polce :P), i MW2 zakupilem z wielkim zachwytem przez pierwsze dwa tygodnie. Teraz od miesiaca nie wlaczam gry niestety. Granatniki, meczeniki, sra ta ta i inne bajery mnie dobija. wczoraj zainstalowalem sobie CoD1 i przypomnialy mi sie czasy swietnosci CoD'a i calej serii. Tak CoD 2 tez byl dobry, 4 tez spoko, 5 kupilem i sie zesmucilem, ale z nadzieja ze bedzie lepiej po prostu sie zalamalem, i totalnie odwrocilem od CoD'a... Jak mialem prowdzic dalej klan oraz rozgrywki w cup'e skoro nie ma dedykow, i non stop sa problemy z pingami? Co z tego ze koles ma 50 MB uploadu skoro sa z holandii? Dedyki w .de rozwiazywaly ten problem i wszyscy mieli ping ~40 cod 1/2 - ~100 cod4.

 

 

Zawiodlem sie i chcialem sprobowac czegos innego. Fanem EA nie jestem, gralem kiedys w bfa2 / bf 2*** na wersjach od wujka z ameryki, ale tak jakos przeszly mi bez wiekszego WOW... teraz jest bad company ichociaz mam ogromne problemy z celowaniem snajpka i zabic kogos z dystansu, to z karabinami juz sobie radze.

 

MW2 zarobilo na wiernych graczach rownowartosc dochodow awatara, i wypielo sie na nich, to teraz chyba czas abysmy my sie wypieli na nich, szczegolnie po ostatnich aferach miedzy Acti a IW...

 

Przed chwila gralismy z @jonathan'em i fajnie sie gra w zespole, ale musowo musi byc TS, za duzo pisania ;). I oczywiscie mysmy splantowali wszystkie punkty... reszta temu latala tym spierdzielalym helikopterkiem i chowala sie ze snajpa w krzakach... byli tacy rowniez co plyneli kraulem przez cala mape, bo sie zasiedzieli ;p

 

Trzeba sie ugadac ludzie i wieksza paczka z tsem uderzyc ;)

 

nie cytujemy obrazków

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej nie mialem z tym problemu i gralo sie fajnie, a dzisiaj wyjatkowo nastrafialem na same teamy snajperow i kamperow. Ladunki podlozone, wkolo z 10 moich, medyk gdzie kampi z machin gunem, szturmowcy sobie stoja za schronieniem , inny typ jezdzi sobie po mapie, a jeszcze inny gdzies znalazl kryjowke blisko bazy wroga i siedzi. Bomba tyka , lece - staram sie rozboric ginie, zdazylem sie odrodzic, lece - zabijam 2 gosci - gine, a moim oczywiscie w najlepsze stoja i sie patrza. Taka mapa czasami trwa 5min bo przeciwnik zdobedzie wszystkie pkt.

 

Zawsze w bfach lubilem snajperow - w bc2 tez lubie, ale malo gralem. Strasznie ciezko trafic z dystansu poruszajacy sie obiekt. W dodatku grajac na sensie 0.50 kazda postaci gra sie dobrze, a snajperem na zlizeniu celownik zasuwa jak formula. Jednak dobry snajper, dobrze wykorzystany potrafi byc bardzo cenny. Sciaga wrogich snajperow, moze przyklejac pojazdom c4, polozyc na drodze i uruchomic jak czolg bedzie przejezdzal, moze zostawic kolo stacji i w momencie podlozenia ladunku uruchomic, ale to pewnie niedlugo bedzie zakazane jak podkladanie min kolo pkt w bf2. I oczywiscie swietna bron m95 ktora ponoc mozna zdejmowac smiglowce. Pisze ze pociski przechodza przez pancerz wiec moze i da rade zabic zaloge czolgow badz lekko opancerzonych pojazdow.

 

Szturmowiec - glownie nim gralem do tej pory. Nie doceniany przez forumowiczow. Swietne bronie, z ktorych 1 magazynku mozna zabic tak naprawde z 5 wrogow z bliska- z daleka ze 2,3. Jak trafisz w korpus i glowe to po po 5 strzalach moze zginac. Mozna wziac dodatkowe granaty i granatniki i mamy wtedy tego 2 razy wiecej + ammo magnum - to robi ze szturmowca prawdziwa maszyna do zabijania. Dodam jeszcze ze szturmowiec ma skrzynke z ammo. Moza uzupelnic ammo, granaty, granatniki.

 

Mechanik - rowniez bardzo fajna opcja. Staram sie nim teraz grac . Ma rowniez fajne bronie, ktore raczej nadaja sie na bliskie dystanse. Gram Scarem ale ponoc te ak74ns jest bardzo fajne. Atutem tych giwer jest szybkostrzlnosc. Oczywiscie rpg badz wyrzutnia gustawa czy jak to zwal.

To czyni z mechanika najbardziej zroznicowana i uzyteczna postac. Moze rozwalac innych zolnierzy, a takze cele opancerzone.

 

Bardzo mnie boli marne zbalansowanie lotnictwa vs reszta - glownie helikoptery. Zadna wyrzutnia chyba nie jest naprowadzana - narazie mam 2 pierwsze. W ruchu jest niesamowicie trudno trafic tak helikopter, zwlaszcza jak jest wysoko. I lata sobie tak nad baza i mloci z machiguna gdzie popadnie. Jezeli ktos nie trafi go z rakiety, alblo snajper sie nei zlituje z m95 to ciezko to zestelic. Raz udalo mi sie uszkodzic helikopter szturmowcem - nie pamietam jaka bron wtedy mialem i wlasciwie nie wiem jak to zrobilem - moze w smiglo dostal. Jak wale po kadlubie to nic sie nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m95 nie uwazam za dobra bron.przeladowuje bardzo powoli mimo ,ze helikopter najlatwiej zniszczyc z tej snajpy.W kazdym razie i tak sporo trzeba w niego wpakowac.Ostatnia wyrzutnia ma naprowadzanie a 2ga działa razem z pistoletem naprowadzajacym ,z ktorego najpierw musimy strzelic w dany cel,aczkolwiek nie sprawdzalem jak to dziala.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie boli marne zbalansowanie lotnictwa vs reszta - glownie helikoptery. Zadna wyrzutnia chyba nie jest naprowadzana - narazie mam 2 pierwsze. W ruchu jest niesamowicie trudno trafic tak helikopter, zwlaszcza jak jest wysoko. I lata sobie tak nad baza i mloci z machiguna gdzie popadnie. Jezeli ktos nie trafi go z rakiety, alblo snajper sie nei zlituje z m95 to ciezko to zestelic. Raz udalo mi sie uszkodzic helikopter szturmowcem - nie pamietam jaka bron wtedy mialem i wlasciwie nie wiem jak to zrobilem - moze w smiglo dostal. Jak wale po kadlubie to nic sie nie dzieje.

 

W przypadku ostatniej wyrzutni, można sterować lotem pocisku - więc heli jako tako można zdjąć (albo zlikwidować pilota ze snajpy). Podobnie heli może mieć kierowane rakietki (tj. naprowadzane na znacznik) - choć jest z tym trochę zabawy. Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomina o granatach dymnych szturmowca. Ideale rozwiązanie podczas obrony punktów, zasłona dymna porządnie odstrasza snajperów, a wybiegający szturmowcy, medycy giną w ogniu zaporowym ekipy broniącej. Już kilka razy udało mi się zgrać w ten sposób z ekipą na serwerze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z granatami dymnymi probowalem, ale w czolgu. Wzialem ten unlock i nic. Zadnego dymu - moze to dx9. O tych strzalkach wiedzialem, ale sam nie probowalem. Chyba jednak trzeba.. Mam wrazenie ze jak nie moge trafic heli w locie z rakiety ( mozna ale trzeba z wyrzuciem strzelic i przwidziec droge heli) to jakas strzalka tez nie trafie - albo trzeba bedzie rowniez walnac z wyprzedzeniem. Ale moze to jest bledne stwierdzenie - dzisiaj poprobuje. Powiemwam ze mimo wszystko mechanik i rpg jak i bazooka gustawa rzadzi zwlaszcza w zabudowanym terenie. W port arrica gra sie miodzio. Wrodzy snajperzy kampia sie w budynkach. Posylamy taka rakiete w sciane i gina. Czolgi wiezdzaja do miasta co jest dla nich smiertelne. Wystarczy 2-3 mechanikow, posylaja zza rogu rakiety i po czolgu. Zauwazylem ze czym blizej pojazdu tym wieksza sila razenia. To gdzie strzelasz tez ma znaczenie. W tylek walac szybcie zniszczysz. Wlasciwie to nie wiem co lepsze - gralem do tej pory rpg ( obidżi, obidżi) i teraz gustawem, jednak to rpg niszcze wszystkie lekko opancerzone pojazdy 1 rakieta a czolgi dwoma. Mozliwe ze gustaw jest slabszy , a jego jedynym atutem sa te strzalki. W kazdym razie mozna brac dodatkowe rakiety i materialy wybuchowe + szturmowiec z zaopatrzeniem i walimy bez konca z rakiet. A wrog tylko swisty slyszy i smierc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną rzecz. Nie mówię, że jest tak na wszystkich serwerach ale na wielu (zwłaszcza takich z ludźmi o niższych rangach).

 

Są 3 grupki ludzi:

- snajperzy

- kamikaze, któzy biegną przed siebie i strzelają

- teamy, które w miarę ze sobą współpracują

 

Trochę to wkurza.... A no i jeszcze fakt, że po śmierci widzimy osobę, które nas zabiła. Moim zdaniem bez najmniejszego sensu bo używając TS'a i grając w pare osób to taka osoba (np ukryty snajper) ma jak dla mnie 10 sekund życia od momentu jak zobaczę gdzie się ukrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w becie dużo grałem inżynierem i spodobała mi się ta klasa - fakt z RPG cięzko było rozwalić abramsa lub ten drugi ruski czołg ,ale tylko gdy odblokowałem miny to było miodzio :) . Poporstu miny na początku to jest to. troszke też grałem snajperem ale to tylko ze względu na C4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować grę do multi z 8800GT wykręconym bardzo i e4400 3,3ghz,4gb ramu?

1440x900.

Wszyscy macie ekstra sprzęty :wink: mój dziad chyba polegnie w tej grze.

Ktoś chyba tu ma 8800 ale lepszy proc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować grę do multi z 8800GT wykręconym bardzo i e4400 3,3ghz,4gb ramu?

1440x900.

Wszyscy macie ekstra sprzęty :wink: mój dziad chyba polegnie w tej grze.

Ktoś chyba tu ma 8800 ale lepszy proc.

 

 

Kupuj, spokojnie pograsz na medium w takiej rozdziałce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...