Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

NO to singiel skończony :)

Czasem niezłe teksty kolesie gadają, wystarczy się zatrzymać na dłuższą chwilę a oni zaczynają swoje gadki :) Ale najlepszy chyba był ten podczas jednej z ostatnich misji, podczas nalotu moździerzowego - "Zaraz wpierd...le temu moździerzyście!" ^^

 

Trochę brakuje typowo miejskiej mapy typu Karkand/Mashtur, wprawdzie jest Arica Harbor, ale walka i tak się toczy w większości w pojazdach lub na odległość.

 

Mogli zrobić coś miejskiego zamiast jednej z tych zimowych map (Biała przełęcz, Zatoka Nelsona) które wyglądają prawie tak samo.

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty są rzeczywiscie czasami ok, w singlu podobała mi sie gadka o Predatorze, a wczoraj jakos rozbawiło mnie w multi "Nosił wilk razy kilka, skur.wielu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA:

 

*UPDATE* 533275 is going live now. STEAM will launch later, possibly tomorrow, as it needs to go through extra QA before it goes live on Steam.

 

Steam zawsze się spóźnia. Update już prawie mam, oni dali dzisiaj na blogu pytania od community i odpowiedzi. Pracują między innymi nad nową przeglądarką serwerów:

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/03/15/battlefield-bad-company-2-q-amp-a.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prosze. Nie ma miesiąca od premiery i mamy pierwszego generała:

thescotsgod - BFBC2 Stats

 

chyba że cheater...

 

edyta:

 

na bank cheater albo jakis błąd nie wiem...

http://bfbcs.com/stats_pc/Bu.Rogers

 

następny k/d 17k/230

 

szkoda że są tacy ludzie...

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd jakis raczej.Ja mam 2x00tys zabic i dopiero 24 poziom ,to nie mozliwe zeby koles mial 46 przy identycznej liczbie.Swoja droga bardzo fajne statystyki.Z checia bym swoje zobaczyl bo te z w.w strony szczegolowe sa ,ale nie moge dodac do bazy swojego avatara bo kolejka jest pelna :o.Tragedia.Jak nasza klasa za czasow swojej swietnosci.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak celowac snajperem? Bo mnie krew zalewa jak celuje mu w glowe, klatke, stope, lewy palec u nogi a on stoi jak klaun po czym zauwaza mnie bo wystrzelilem w niego 20 pociskow oddaje jeden strzal w moja strone i boom gine. No Jozefie Stalinie Zloty ile mozna? To ja naprawde mam taka wade wzroku? Raczej nie sadzac po moich wynikach snajperskich w cb 1on1...

 

Szturmowie the best, m16a2 wymiata. I jednak chyba amonicja kal. 22 jest najlepsza... Kamizelka pf cos tam pomaga, uchwyt tez cos tam pomaga, ale tutaj w 3 strzalowej serii pryyk, pryykk i bom szakalaka HEAD szot ;).

 

Szczerze mowiac uwielbiam te dzwieki kiedy nalicza punkty takie delikatne slodziaki  :wub:

 

 

 

 

Kto pisze sie na dzisiaj na wieczor? Jonathan bedzie zapewne ja tez sie zjawie uderzymy z tsem na serva i pokazemy co to znaczy team work ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj strzał trochę dłużej i będziesz widział czy trafiłeś. Po jakimś czasie nie powinieneś mieć z tym problemu. Ja na razie muszę grać na niskich deltach, w niskiej rozdzielczości i jest nie do końca płynnie i nie mam z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank cheater albo jakis błąd nie wiem...

Bu.Rogers - BFBC2 Stats

 

Ten to akurat nie cheater, on po prostu gra dla statystyk i robi to

samo jak w BF2. Nie widze w tym ani sensu ani frajdy, ale coz.

 

@Krydor, z tymi smiglowcami tez nie jest az tak zle. Wczoraj, udalo mi sie bez wiekszego problemu zdjac 2 z Gustava. Jesli chodzi o naprawadzane to zarowno RPG-7 jak i Gustav sa "kompatybine" z pistoletem na strzalki. Trzecia naprowadzana jest termicznie.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pisze sie na dzisiaj na wieczor? Jonathan bedzie zapewne ja tez sie zjawie uderzymy z tsem na serva i pokazemy co to znaczy team work ;)

 

Jak pingi bede mial dobre to moge popykac z wami.Co do kampy to screeny zrobilem i sobie obczaj

 

 

 

Na mapie z wodą czerwona kreską masz miejsce ,ktore powinno sie znajdowac na czubku glowy snajpera +- zeby mu banie zasadzic.Mowie +- bo na pamiec to nigdy idealnie tego okreslic sie nie da.Na mapie z bety czerwona kropka masz zaznaczona "glowe" potencjalnego wroga i z pozycji w ktorej stalem trzeba strzelac +- 1 mildotem ponizej srodka zeby trafic w banie.Mam nadzieje ,ze choc troche sie wyjasni :)

Picasa Web Albums - Adrian - bc2

 

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cziterow jest juz masa, wczoraj troche pogralismy wieczorkiem i na 2 kolejnych serwerach byly czity... goscie konczyli ze statsami grubo powyzej 100 kili ;]

 

co do grania ze snajpa... nie wiem jak to robisz, ze nie trafiasz :P hitboxy dzialaja rewelacyjnie imho. Tak jak pisal andrew - przytrzymaj dluzej przycisk wystrzalu to bedziesz widzial gdzie leci pocisk i czy przeciwnik dostaje - pojawia sie wtedy krzyzyk

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mnie ktoś przeszkolić w używaniu wyrzutni na strzałki.Co trzeba zrobić żeby rakieta poleciała do strzałki czyli w cel??

 

Wczoraj wyzwałem kolesi od noooobów (sam też na pewno jestem ale puściły mi już nerwy) bo nie szło grać na serwie.Zero zgrania.Po podłożeniu ładunku pod M-Coma kolesie zamiast go rozbrajać to się jeszcze delikatnie oddalali.Kolesie boją się zginąć.Normalnie mega LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mnie ktoś przeszkolić w używaniu wyrzutni na strzałki.Co trzeba zrobić żeby rakieta poleciała do strzałki czyli w cel??

 

Wczoraj wyzwałem kolesi od noooobów (sam też na pewno jestem ale puściły mi już nerwy) bo nie szło grać na serwie.Zero zgrania.Po podłożeniu ładunku pod M-Coma kolesie zamiast go rozbrajać to się jeszcze delikatnie oddalali.Kolesie boją się zginąć.Normalnie mega LOL

 

na początku tak jest trzeba poczekać rok czasu aż się dzieciakom znudzi i zostaniemy my ELITA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update(mam urlop, wiec gram na zlomie....)

939 x2 athlon 64, zegar 2.47ghz, 2gb ram(zwykłe ddr), razer barracuda ac-1 jako dźwięk, słuchawki koss ur40, i hdd samsung f1, 320gb

grafa 8800GT

ustawienia:

low

all low

bloom off(ale i tak wali po oczach, chyba włacze z powrotem skoro to nic nie zmienia)

dx9, aax1, anisox4

fps dla rozdziały 1600x900 29-35max minimalny 15, sredni koło 27

 

ZUZYCIE(czy jak tam zwał utylizacja...) GPU rzędu 15% max

 

no więc podkręciłem proca do 2.6Ghz, grafa na 640/1900....gram w natywnej teraz(1920x1050), jest koło 30FPS nadal...ustawienia medium prócz cieni...w tej grze pierwsze skrzypce jednak robi proc...

i ogólnie rzecz biorąc...o dziwo w dźungli lepiej bangla niż na śniegu

 

ps. czy tylko ja mam problem z oczojebnym blaskiem na pustyni tak ze jadac czołgiem nic nie widać?albo ta mapa w zatoce czy gdzie, ta z 2 heli, jak lece od strony rusków jako pilot to przeciwnika dostrzegam dopiero na kill kamie, bo apache zawsze mnie szybciej zdejmie jakos...

PPS. nadal mam wrazenie że zestaw koss ur-40 plus razer barracuda ac-1 plus sytem wxp gra lepiej niż dx, plus słuchawy 5.1, plus w7...o dziwo jakoś to pozycjonuje, co prawda nadal sie człowiek moze budzić z kosą w plerach ale przynajmniej sie slyszy ze cos biegnie z danej strony

PPPS. Co mnie wku...niemiłosiernie...NA TYM ZŁOMIE WBIJAM PRZEWAŻNIE JAKO 1 NA MAPE! a na dysku z ssd(tak...karta ati) jako ostatni

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście może taki problem, że po zalogowaniu prosi mnie o podanie cd-keya...gram już od kilku dni i dzisiaj taki zonk...myślałem, że patch to naprawi, ale nadal wyskakuje mi to okienko z cd-keyem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po update'cie zlikwidowane pare bledow, poprawiono celnosc takze sniperow, poprawiono wyszukiwarke, ale powstal blad, tak jak piszecie, obojetnie ile ludzi jest na servie pokazuje iz jest pelny... Wszedlem na server za 23 razem dopiero...

 

 

 

 

P.S. -> night with %, sory for lang ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem ze ludki na mapach są nie śmiertelni wale do nich z karabinu a oni nadal latają czasami czeba caly magazynek wywalić żeby zabić widac ze to przypadlosc calej seri bf-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po update'cie zlikwidowane pare bledow, poprawiono celnosc takze sniperow, poprawiono wyszukiwarke, ale powstal blad, tak jak piszecie, obojetnie ile ludzi jest na servie pokazuje iz jest pelny... Wszedlem na server za 23 razem dopiero...

 

 

 

 

P.S. -> night with %, sory for lang ;p

 

 

poprawiono celność sniperów? :) Nie widziałem tego w changelogu, może ci się przyfuksiło, albo po % lepiej ci idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy

z drugiej strony przy instalce jako auth wybrałem net, moze też zrob tak(reinstall wymagany)

 

Nawet w wersji z EA Online? bo jakoś sobie nie przypominam żebym coś zaznaczał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...