Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam napieram tylko na hardkorach ( glownie niemieckich - dobre pingi i gracze jacys bardziej kumaci niz np. u francuzow ;] ), a tam granatnik sie przydaje tylko w okreslonych sytuacjach. Zazwyczaj zanim ten granat doleci to dostajemy 2 pestki, co oznacza zgon ;] Imho ludzie stawiajacy serwer powinni miec mozliwosc okreslenia regulaminu. Kiedy na normalnych serwerach trzeba ladowac w przeciwnika po 5 strzalow i wiecej zeby go zdjac, to granatnik zabijajacy jednym wydaje sie troche "overpowered"... W battlefieldzie 2 bylo to samo, wszyscy zap** z granatnikami :P

 

 

Co do tematu karabinek szturmowy plus celownik optyczny x4 to ja również używam takiej konfiguracji z AN-94 mimo, że mam wszystko dla szturmowca odblokowane jakoś tym strzela mi się najlepiej, a co za tym idzie najskuteczniej. Duża zaleta to strzał seriami po 3. Pograłem już trochę i muszę przyznać, ze dla mnie gra genialna ale może dlatego, że już bardzo dawno nie grałem w żadne sieciowe strzelanie. Na początku było dość trudno i ratio poniżej 1 było czymś normalnym ale teraz idzie mi zdecydowanie lepiej :D

AN-94 strzela seriami po 2 pociski, M16A2 wali 3 pestki. Na w miare bliskie odleglosci M16A2 jest lepsze, ale na dalekie ma za duzy rozrzut jak szybko strzelasz ;]  

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zdrowo wkurzaja ludzie z granatnikami, byli juz zakałą w CoD (na wiekszosci sensownych serwerow wylaczono mozliwosc strzelania z tego) to sie przeniesli tutaj.... Najbardziej lamowata bron nie wymagajaca zadnego celowania (powinna byc dozwolona jedynie do poziomu 10go, bo faktycznie wobec silnych innych specjalizacji taki szturmowiec nie mialby szans bez granatnika) ale jak ktos gra powyzej tego poziomu granatnikiem jest mega lamą dla mnie, tak jak w cs'ie z autosnajperką albo z TARCZĄ... to jest czesc gry, co nie znaczy, ze zorganizowana spolecznosc nie powinna sie takim bzdurom przeciwstawic wylaczajac to na serwerze, a zostawiajac na serwerach dla lam co lubia takie fetysze jak tarcza czy granatnik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może rakiety też lamowate? Najlepiej zrobić kolejnego CSa gdzie liczy się tylko refleks i zdolności precyzyjnej obsługi myszy z prędkością światła.

Na hardcore jest lepiej bo karabiny są równie śmiercionośne a z wyłączonym celownikiem z granatnika trudniej celować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co, jak kolo kampi w oknie domku to nie mogę użyć granatnika, bo to lameriada, muszę grzecznie pójść po schodach do niego i walnąć mu serie w plecy - to nie jest lamerskie, ta?

 

Płaczą najwięcej co dostają po tyłku w tej grze, mnie nigdy w żadnej grze, także w CoDzie nie irytował granatnik, bo można łatwo takiego typka ubić paroma szybkimi strzałami.

 

Poza tym z tego co zauważyłem w BC2 to granatnik jest deską ratunku w przypadku pustego magazynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przeinstalować grę i pytanie odnośnie profilu. Wszystkie statystyki są już zapisane i po wpisaniu ich ponownie pojawi mi się wszystko to co mialem? Czy trzeba skopiować coś z folderu z grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wkur.. granatnik tylko jak wyskakuje z gosciem 1na1 w odleglosci paru metrow i wtedy dostaje strzala z granatnika nie majac nawet szansy dobrze przycisnac na myszke,ale jak uciekam,siedze wlasnie w budnyku czy poprostu ktos atakuje z normalnej odleglosci to nie widze w tym nic zlego.O ile w CODzie bardzo to przeszkadzało,bo obszar śmierci byl znacznie wiekszy o tyle bc2 trzeba naprawde celnie pyknac ,zeby ten granatnik zabil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wkur.. granatnik tylko jak wyskakuje z gosciem 1na1 w odleglosci paru metrow i wtedy dostaje strzala z granatnika nie majac nawet szansy dobrze przycisnac na myszke,ale jak uciekam,siedze wlasnie w budnyku czy poprostu ktos atakuje z normalnej odleglosci to nie widze w tym nic zlego.O ile w CODzie bardzo to przeszkadzało,bo obszar śmierci byl znacznie wiekszy o tyle bc2 trzeba naprawde celnie pyknac ,zeby ten granatnik zabil.

 

tak jeszcze niech się kilku kretynów znajdzie i zlikwidujmy czołgi i śmigłowce, idzie grac w cs, jakoś w bf2 specjalnie nikomu nie przeszkadzało jak su34 zdejmował cały team z pod flagi, to jest bitwa i zgrana ekipa bez problemu poradzi sobie z gościem za granatnikiem czołgiem i ah-64 razem wziętym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z ptysiem. Fakt, ze taki kolo z 40mm jest lekko denerwujacy nie oznacza, ze trzeba od razu te gadzety blokowac bo rzeczywiscie zrobi sie z tego prosta strzelanka pokroju CS. Zaraz ktos jeszcze przerobi mapy z CSa, wstawi do BC2 i bedzie CS z wypasiona grafika i zniszczeniami, lipa. CS to CS i trzeba zostawic go w spokoju. Jak sie komus cos nie podoba to nikt go nie trzyma :-) CS'owcy maja CS i CS:S,a BC 2 jest dla innych (miedzy innymi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AN-94 strzela seriami po 2 pociski, M16A2 wali 3 pestki. Na w miare bliskie odleglosci M16A2 jest lepsze, ale na dalekie ma za duzy rozrzut jak szybko strzelasz ;]

 

Fakt mój błąd :)

 

a mnie zdrowo wkurzaja ludzie z granatnikami, byli juz zakałą w CoD (na wiekszosci sensownych serwerow wylaczono mozliwosc strzelania z tego) to sie przeniesli tutaj....

To wracaj na sensowne serwery Cod'a jesli Cię to wkurza bo po co sobie nerwy psuć :lol:

 

Najbardziej lamowata bron nie wymagajaca zadnego celowania

To chyba nigdy nie używałes granatnika bo aby ubić przeciwnika za pierwszym strzałem trzeba w niego trafić co przy parabolicznym locie granatu i poruszajacym się przeciwniku jest na poczatku dośc trudne...

 

ale jak ktos gra powyzej tego poziomu granatnikiem jest mega lamą dla mnie, tak jak w cs'ie z autosnajperką albo z TARCZĄ... to jest czesc gry, co nie znaczy, ze zorganizowana spolecznosc nie powinna sie takim bzdurom przeciwstawic wylaczajac to na serwerze, a zostawiajac na serwerach dla lam co lubia takie fetysze jak tarcza czy granatnik :)

 

A niech sobie wyłączają tylko na swoim nierankingowym serwerze. Tak jak wyżej narzekają tylko Ci co dostają srogie baty od tych z granatnikami... Zablokujmy wszystko niech zostaną tylko pistolety :lol:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt mój błąd :)

 

 

To wracaj na sensowne serwery Cod'a jesli Cię to wkurza bo po co sobie nerwy psuć :lol:

 

 

To chyba nigdy nie używałes granatnika bo aby ubić przeciwnika za pierwszym strzałem trzeba w niego trafić co przy parabolicznym locie granatu i poruszajacym się przeciwniku jest na poczatku dośc trudne...

 

 

 

A niech sobie wyłączają tylko na swoim nierankingowym serwerze. Tak jak wyżej narzekają tylko Ci co dostają srogie baty od tych z granatnikami... Zablokujmy wszystko niech zostaną tylko pistolety :lol:

 

 

Nie chcę Cię urazić, ale prawda jest taka, że granatników używają zazwyczaj słabi gracze którzy mają problemy w normalnej walce a narzekają na nie Ci, którzy potrafią bez użycia granatników być w czołówce, więc możliwość srogich batów odpada ;] Ja osobiscie wolę dostać kosą niż być "pojechanym" przez mocarzy z granatnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd na allegro taki wysyp kluczy za grosze ? Wczoraj była aukcja 5 kluczy za 59zł teraz jest 10 kluczy od 1zł.

Podejrzewam jak zwykle jakieś przekręty z kartami kredytowymi i paypal... bo nikt przy zdrowych zmysłach nie dopłacał by do tego interesu. Ktoś kupował na allegro klucz z możliwością ściągnięcia z ea store i zbanowali ? Była aukcja, co gościu sprzedawał na allegro gifty bc2 i wszystkim pobanowali konta, bo wpłaty zostały cofnięte przez paypal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwość srogich batów odpada ;]

Więc nie rozumiem w czym problem. Skoro nie dostają batów z granatnika to co im przeszkadza jego używanie? Jedni nabijają pkt. defibrylatorem inni ostrzałem moździerzowym, a jeszcze inni cały czas siedzą w jakimś czołgu więc nie wiem co się tak tych granatników czepiacie. Każdy gra skutecznie bronią, która jest najlepsze dla jego klasy żołnierza więc do dla mnie lamerstwem jest narzekanie tych co sobie nie mogą poradzić z "granatnikowcami"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię urazić, ale prawda jest taka, że granatników używają zazwyczaj słabi gracze którzy mają problemy w normalnej walce a narzekają na nie Ci, którzy potrafią bez użycia granatników być w czołówce, więc możliwość srogich batów odpada ;] Ja osobiscie wolę dostać kosą niż być "pojechanym" przez mocarzy z granatnikami.

 

Ja grając szturmowcem często używam granatnika w momencie kiedy skończy mi się magazynek (ktoś wyżej o tym pisał). Jest to znacznie szybsze niż przeładowanie i wcale nie uważam się za słabego gracza, po prostu korzystam z możliwości jakie daje mi gra. Zgadzam się, że czasem gdy idę sobie spokojnie między budynkami i nagle z jakiegoś małego okienka na końcu dostaje z granatnika, to się lekko irytuje, ale to nie powód żeby coś blokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię urazić, ale prawda jest taka, że granatników używają zazwyczaj słabi gracze którzy mają problemy w normalnej walce a narzekają na nie Ci, którzy potrafią bez użycia granatników być w czołówce, więc możliwość srogich batów odpada ;] Ja osobiscie wolę dostać kosą niż być "pojechanym" przez mocarzy z granatnikami.

 

to co jak ktos siedzi w czołgu z kolega i wali wszystkich to też lamer, jak ktoś dobrze lata śmigłowcem ma kumatego gunera i wygrywa bitwa z kiepskim zespołem to tez lamer, kolego widzę że chyba nigdy w battlefielda nie grałeś, to nie cs ani quake, tu są pojazdy granatniki i wyrzutnie rakiet, nie podoba się wracaj do cs i biegaj bez sensu po kwadratowej mapie Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram teraz ciągle szturmowcem, następny cel do odblokowania do M16A2, używam tego AN-xx celownik 4x, uchwyt, 40mm granatnik, klamka an-xx w polaczeniu z uchwytem i celownikiem potrafi na HC szybciutko zmiatać kolesi :wink: na normalnym trybie jeszcze nie testowałem ale tam do tej pory najlepiej sprawdzało mi się chyba F2000, pasuje dokończyć szturmowca i wtedy coś innego odblokowywać, wkurzają mnie recony, kurna w drużynie 3 reconów którzy zamelinują się w jakichś krzakach czy coś a ja sam muszę biegać i dostawać solidny wp*** od drużyny co ma np. 2x assault, medic i mechanik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwać sie nawet nie mozna,..masakra.Nic nie wspominalem o blokowaniu granatnika ,tylko o tym co mnie osobiscie denerwuje.A co do heli to juz nie raz mialem sytuacje na serwerze ,ze wale sam z uav z dzialka,pozniej mechanikiem z wyrzutni ,a reszte to wali bo chyba wolą ginac bęcwały zamiast coś pomóc.I dosc ciezko jest na chwile obecna znalezc porzadny serwer z dobrze zbalansowanymi teamami.

 

Ogolnie bolączką tej gry jest sytuacja kiedy 1dna z druzyn zaczyna przegrywac i wszyscy uciekaja do przeciwniej i nagle sie okazuje ,ze gra sie 20x12 ,a wtedy naprawde ciezko jest cokolwiek zrobic.

 

Btw ostatnio medykiem troche pogrywalem zeby odblogowac mg36,ale niestety sporo odbiega mocą od m60 ;/.Ogolnie kiepsko twórcy ustawili statystyki broni ,przez co gracz czesto wybiera ta ,ktora najlatwiej sie zabija zamiast tej co mu najbardziej sie podoba :) Przynajmniej w moim przypadku tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bolączką tej gry jest sytuacja kiedy 1dna z druzyn zaczyna przegrywac i wszyscy uciekaja do przeciwniej i nagle sie okazuje ,ze gra sie 20x12 ,a wtedy naprawde ciezko jest cokolwiek zrobic.

 

Szczerze mówiąc, tak jak gram do tej pory, hasło 'teams' powoduje stosowną reakcję i balans się wyrównuje. Jedynie raz jak grałem na jakimś polskim serwerze to przy przewadze 4-5 graczy po zwróceniu uwagi było zero odzewu, jeszcze na dodatek ktoś został "zezwany" od haxora.

 

Mnie denerwuje jak np. czołg ostrzeliwuje spawnpointa albo snajperzy mnie ściągają jak ledwie dwa kroki zdążę zrobić po respawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, uciekajace dupki to bardzo bolaca sprawa, powinien byc autobalance i ze jak full zajete to nie mozna przenosic sie

 

z innej beczki - nadal gram na kompie trupie i po zainstalowaniu najnowszych sterow bet nvidii jest sporo lepiej. próbowałem tez modowane przez side, ale chyba te mieszanie w przydziale tekstur cos namieszało w nich, bo straszne dropy na nich miałem no i gra sie dziwnie ładowała i zaochowywała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co jak ktos siedzi w czołgu z kolega i wali wszystkich to też lamer, jak ktoś dobrze lata śmigłowcem ma kumatego gunera i wygrywa bitwa z kiepskim zespołem to tez lamer, kolego widzę że chyba nigdy w battlefielda nie grałeś, to nie cs ani quake, tu są pojazdy granatniki i wyrzutnie rakiet, nie podoba się wracaj do cs i biegaj bez sensu po kwadratowej mapie

 

Ale to nie jest problem, że ktoś siedzi sobie w czołgu czy lata sobie śmigłowcem, chodzi tylko o to, że masa takich graczy niepokusi się nawet przez chwilę, żeby wystrzelić kilka kulek tylko lata z granatnikiem całą grę i ładuje ile wlezie bo tak łatwiej. Nie jestem przeciwny używaniu granatników, ale ludzie...troche umiaru. A w CS nigdy nie grałem a jak już to w CODa, ale po wyjściu COD MW2 dałem sobie spokój z ta serią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: wgranie najnowszych sterów do ATI 10.3 nic nie pomogło. Loadingi trwają tyle samo. Ktoś kiedyś pytał o fps w multi przy max ustawieniach - u mnie to jest około 50kl/s. Przy wyłączonych AA i AF > 120kl/s.

edit: literówki

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie rozumiem w czym problem. Skoro nie dostają batów z granatnika to co im przeszkadza jego używanie? Jedni nabijają pkt. defibrylatorem inni ostrzałem moździerzowym, a jeszcze inni cały czas siedzą w jakimś czołgu więc nie wiem co się tak tych granatników czepiacie. Każdy gra skutecznie bronią, która jest najlepsze dla jego klasy żołnierza więc do dla mnie lamerstwem jest narzekanie tych co sobie nie mogą poradzić z "granatnikowcami"...

 

Bo jesli chodzi o te granatniki to przyzwyczajenie z CoD'a 6 robi z ludzi przewrazliwionych, bo rzeczywiscie tam to same NOOB TUB'y lazily, tak to bylo irytujace, ze glownym powodem jakim rzucilem cod6 bylo wlasnie to... A tutaj w BF'e nie sa one az tak naduzywane, i pozatym jest strasznie duzo zupelnie innego wyposazenia takze to robi ;). Poza tym lubie BF'a za to ze nie ma meczenikow, ostatnich kili, kur** nie wiem czego jeszcze, po prostu wkurzylem sie na CoD'a ze z kazda kolejna czescia dodaja kosmiczne dodatki. Wiem ze gry musze ewulowywac, ale moze ja jestem starej daty i mnie to nie rajcuje... 

 

 

 

 

Aaaa ludzie nauczylem sie snajperka grac;) Uf dzieki Wam przytrzymuje duzej widze gdzie leci naboj, robie korekt i teraz same heady leca, o ile wczesniej kolesia nie trafie w klate :P

 

 

 

 

sory za orty literowki i inne kwiatki ale % swoje robii ;p

edit: hihi ale fajna godzina napisania posta 00:00 xD doastane nagrode :D?

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadzają granatniki - mogę nawet jakoś znieść kolesi, którzy strzelają mi z rakietnicy pod nogi, z odległości kilku metrów. Tego jakoś można uniknąć. Dużo bardziej ... denerwują mnie gracze, którzy nie potrafią ruszyć swoich szanownych czterech liter i zrobić tego, co by należy. Potem wychodzi na to, że jako jedyny uzbrajam bombę i trzymam przeciwników z dala od niej. Niestety reszta "teamu" nie potrafi sobie poradzić z drugą. Bywa, że iluś tam pomyśli i się ruszy - ale bywa też tak, że ekipa siedzi sobie dalej i próbuje zlikwidować wroga z daleka - zupełni jakby to miało jakiś wpływ na zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszstkich jeżeli lubicie grę for 4fun zapraszam na nasz serwer jest to mod hardcore.

 

Dołączona grafika

 

Nie sugerujcie się nazwą niema na celu ona obrażania czyjś uczuć i nie tłumaczcie jej dosłownie. (Nie oceniaj książki po okładce)

 

Serwer ten powstał dla zabawy nie obowiązują tu głupie zasady typu zabijesz z granatnika masz bana.(To przeciez wojna a na wojnie każde ruchy są dozwolone).

Zapewniamy miła atmosferę. Średnia wiekowa adminów 21lat+. Posiadamy też kanał VT który udostępnimy wszystkim chętnym. Jeżeli serw bedzię się cieszył popularnością zostanie on powiększony do 32 slotów.

 

CO ZAPEWNIAMY(gwarantujemy):

 

- Pomocnych i pracowitych adminów

- miła atmosferę

- brak bezsensownych kicków

- rzetelnych adminów którzy prowadzili nie jeden serw

- serwer VT 2.14 na porządnym hostingu

- jeżeli będą stali bywalcy serw nie zniknie może powstanie 2:P

- pomoc związana z grą

- Pełno śmiechu i radości z gry

 

 

Kto wie może ktoś z was zostanie jednym z adminów :P Więc Nie czekajcie i sprawdźcie to sami a na pewno zostaniecie u nas na dłużej i sprowadzicie swoich znajomych

 

Więc zaprasza was na nasz serwer w imieniu sowim i reszty wesołej ekipy. Dziekuję za przeczytanie postu

 

 

kod serwera należy wprowadzić do moje dokumenty bf:bc2 game setings

FavoriteGames=2466839502,e45d8bbd-2642-45bc-bec3-b92f3e0fb9e3,PoLiSh MoThErFuCkErS HC RUSH [high-tech.com.pl];

 

dzięki temu trikowi nasz serwer będzie dostępny w waszych ulubionych:P

 

 

Dziekuję za przeczytanie postu

Edytowane przez EROR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...