Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie jest taki dobry, poza tym mogłeś od razu napisać jak go zdobyć.

 

Wchodzimy na Enter your age | Battlefield Bad Company 2

My Soldier -> Veteran i rejestrujemy nasze poprzednie gry z serii.

 

Powinien pojawić się w menu.

 

forum dubluje posty?

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba na 5 polskich serwerach bana ... za używanie granatnika w grze (!). Już ich zareportowałem do EA - bo to są serwery rankingowe i wszelkie reguły typu no GL/no RL na nich nie mają prawa istnieć (zgodnie z licencją na dedyka z rankingiem).

 

Mam nadzieję, że im się EA dobierze do skóry ;-)

 

Jeśli myślisz że EA/DICE coś z tym zrobi to się mylisz, ale pisz sobie pisz, tracisz tylko czas.

Zacytuję tu wypowiedz pewnej osoby: "[...]nie można zabronić danej broni czy specjalizacji, ale jako właściciel serwera mogę dowolnie, wg własnego uznania decydować kogo na serwerze zbanuje a kogo nie. Takie obejście idiotycznego prawa."

Edytowane przez NoAim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czemu ea ma cokolwiek robic z wlascicielami serwerow, na ktorych leca bany za granatnik ? Widocznie nie tylko ja uznaje ten rodzaj broni za beznadziejny (to tak na poczatek) - a skoro wyganiacie mnie do innych gier ok, ja Was mam prawo wygonic na inne serwery ;) Nie podalem cs za jakis zajebisty przyklad, bo w niego nie gram od lat - natomiast kazda gra podlega podobnym zagrozeniom, ktore ją psują (dlatego podalem np przyklad tarczy z cs idiotycznej). Wiem, ze to zupelnie inna gra i kazdy ma sobie prawo najbijac punkty jak chce - defibrylatorem albo czolgiem, mortarami albo smiglowcem - sam czasem wsiadam jak mi nie idzie w mniej opancerzony sposob ;) natomiast granatnik po tym co widzialem w mw uwazam za zabijajacy gre.... i dobrze, ze czesc osob sie ze mna zgadza ;)

 

"my soldier" nie aktualizuje statystyk. Jest to troche bolaczka EA, zauwazylem juz przy dragon age, ze aktualizacja statystyk i odblokowanych osiagniec na www zabierala czasem cale tygodnie. Mozliwe tez, ze tylko topXXX jest updatowane na stronie - bo widze, ze ci z top20 sa aktualni

 

http://battlefieldbadcompany2.com/stats?persona=232537190&platform=pc

po kliknieciu "VS" pokazuje mi, ze moje statsy beda osiagalne za 5.5h

 

 

ps. Przyznaje, najczesciej gine z granatnika albo mortara - natomiast spod mozdzierza mozna uciec albo biegac tam, gdzie go nie rzucaja, a na tych z 40mm chcac nie chcac zawsze sie trafi...

ps2. widze, ze tu niektorzy sieja niezle hipokryzje na temat gry zespolowej :) polecalbym sie zbudzic, zyjemy w swiecie, gdzie poza matką pod naporem okolicznosci kazdy zyje dla siebie ;) gre zespolowa to ja tu widze maksymalnie na poziomie "ja i kilku kumpli razem na mumblu" - na serwerze ta gra zespolowa jest oplacalna tylko dla medyka (dostaje za nia punkty) - wobec braku jakichkolwiek gratyfikacji punktowych za wygrana runde, ani dopoki ktos nie zamierza wygrac wcg ;) o grze zespolowej nie ma tu mowy poki co wg mnie (choc dla niektorych jest dobrym wytlumaczeniem slabego K:D ratio ;) - uwazam jednak, ze to nie jest glowne kryterium, wazniejsza wg mnie jest ilosc pkt/minute)

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czemu ea ma cokolwiek robic z wlascicielami serwerow, na ktorych leca bany za granatnik ?

Bo zgodnie z umową, na którą się godzisz podczas wypożyczania serwera dedykowanego nie masz do tego prawa (o ile serwer jest rankingowy, jeśli nie jest masz do tego prawo - a 90% serwerów to serwery rankingowe). I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zgodnie z umową, na którą się godzisz podczas wypożyczania serwera dedykowanego nie masz do tego prawa (o ile serwer jest rankingowy, jeśli nie jest masz do tego prawo - a 90% serwerów to serwery rankingowe). I tyle w temacie.

 

ale wydaje mi sie, ze nie masz prawa blokowac odgornie broni, natomiast banowac masz prawo i wykopywac kogo Ci sie podoba. Inna kwestia jest, czy ktos chce na takich serwerach grac, a inna, kto ma do czego prawo. Jak udowodnisz komukolwiek, ze zostales wyrzucony za granatnik, a nie np za kampe na obcym respawnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zgodnie z umową, na którą się godzisz podczas wypożyczania serwera dedykowanego nie masz do tego prawa (o ile serwer jest rankingowy, jeśli nie jest masz do tego prawo - a 90% serwerów to serwery rankingowe). I tyle w temacie.

 

Pokaż mi przepis który zabrania wywalenie/zbanowanie gracza za "disruptive gameplay", o tym decyduje admin wg własnego uznania. Tak czy owak nie wygrasz, zresztą w BF2/2142 są serwery gdzie są zabronione różne rzeczy np. no unlocks i nikt nie płacze z tego powodu i ludzie jakoś potrafią się dostosować, Ty zaś masz jakieś dziwne problemy. Tak było od pierwszego Battlefielda że są serwery z własnymi zasadami i tak będzie czy Ci się to podoba czy nie. Tyle w temacie.

 

PS. Pisałeś że masz bana na 5 serwerach... no sorry ale to chyba coś nie tak z Tobą jest bo nie wierze że dostałeś bana na 5 różnych serwerach od tak za granatnik. Bez przesady...

Edytowane przez NoAim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uwierz - ja i moi kumple dostaliśmy bany za używanie rl/gl (wszyscy tylko dlatego, że mieliśmy ten sam tag - nie, nie jesteśmy klanem).

 

@MakaronekPL

 

Screenshot z rozmowy "why kick?" wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzimy na Enter your age | Battlefield Bad Company 2

My Soldier -> Veteran i rejestrujemy nasze poprzednie gry z serii.

 

Hmm, interesujace, w koncu pojawilo mi sie tam piersze Bad Company na Xboxa, mimo problemow z linkowaniem mojego gamertaga do konta EA.Ostatnim razem, po kilku dniach od zgloszenia problemu odpisali mi, ze takiego gamertaga nie maja w bazie, widac screenshot pomogl. Oba dodatki do BF2 i oczywiscie BC2 tez w koncu doszly. Jesli chodzi o statystyki na stronie to cos sie chyba ruszylo bo do leaderboards juz potrafi dane sciaganac a w "my soldier" juz nie pokazuje 63 minut tylko 4 godziny i 25 wiec w koncu powinno ruszyc.

 

@stranded, z ciekawosci, pojazdow tez nie mozna niszczyc na tych serwerach uzywajac wyrzutni rakiet?

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uwierz - ja i moi kumple dostaliśmy bany za używanie rl/gl (wszyscy tylko dlatego, że mieliśmy ten sam tag - nie, nie jesteśmy klanem).

 

@MakaronekPL

 

Screenshot z rozmowy "why kick?" wystarczy

 

moze i wystarczy... jednak zasada jest wg mnie prosta - serwerow sa setki, zamiast sie kopac z koniem po prostu zmien, a na tamten nie wchodz juz nigdy wiecej. Jak zacznie Ci brakowac takich, gdzie mozesz wejsc - przestan grac z granatnika i daj im druga szanse ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest taki dobry, poza tym mogłeś od razu napisać jak go zdobyć.

 

Wchodzimy na Enter your age | Battlefield Bad Company 2

My Soldier -> Veteran i rejestrujemy nasze poprzednie gry z serii.

 

Powinien pojawić się w menu.

 

forum dubluje posty?

 

"Gamespy Username:"

To jest nick pod jakim graliśmy? Bo nie chce mi coś dodać booster packów i dodatków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gamespy Username:"

To jest nick pod jakim graliśmy? Bo nie chce mi coś dodać booster packów i dodatków...

 

Raczej tak, ciężko mi potwierdzić bo wbijałem tam różne rzeczy, strona sypała błędami i myślałem że już nic z tego ale ostatecznie gry się zarejestrowały (o dziwo BF Heroes i booster packi tez - z automatu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2. widze, ze tu niektorzy sieja niezle hipokryzje na temat gry zespolowej :) polecalbym sie zbudzic, zyjemy w swiecie, gdzie poza matką pod naporem okolicznosci kazdy zyje dla siebie ;) gre zespolowa to ja tu widze maksymalnie na poziomie "ja i kilku kumpli razem na mumblu" - na serwerze ta gra zespolowa jest oplacalna tylko dla medyka (dostaje za nia punkty) - wobec braku jakichkolwiek gratyfikacji punktowych za wygrana runde, ani dopoki ktos nie zamierza wygrac wcg ;) o grze zespolowej nie ma tu mowy poki co wg mnie (choc dla niektorych jest dobrym wytlumaczeniem slabego K:D ratio ;) - uwazam jednak, ze to nie jest glowne kryterium, wazniejsza wg mnie jest ilosc pkt/minute)

 

Otóż gra zespołowa jest nagradzana. Jak wspomniałeś medyk dostaje pkt za defibrylator i apteczki. Podobnie szturmowiec za dostawę ammo i mechanik za naprawę. Za dostrzeżenie wroga masz pkt, za asystę przy zabiciu, za ocalenie, emstę, za atak/obronę wyznaczonego celu także. Dodatkowo gdy w/w spełni się w obrębie swojego squadu punkty są x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORKI ALE WYSZEDŁ NOWY UPDATE GRY i SERWER zrestartował się więc już załączam CFG HARDCORE(już On) WIĘC ZAPRASZAM

 

 

Dołączona grafika

 

KOd SERWERA: FavoriteGames=2466839502,e45d8bbd-2642-45bc-bec3-b92f3e0fb9e3,PoLiSh MoThErFuCkErS HC RUSH [high-tech.com.pl]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej irytuje mnie postawa graczy na niektorych serwerach... ostatnio gram w trybie goraczki i ludzie zamiast bronic/atakowac punktu chowaja sie po krzakach i kampia (nie tylko snajperzy)... przed chwila gralem na mapie zatoka nelsona i trafilem do druzyny gdzie bylo 2 snajperow i szturmowiec... podlozyli ladunek a ta wesola kompania na dachu siedzi i kampi... a wystarczyloby zeskoczyc i odbezpieczyc... nie po co... obrona iscie genialna, wszyscy na sraju mapy i czekaja... krew sie gotuje... sytuacja zaczyna przypominac ta z americas army 2, gdzies 5 lat temu, gdzie wykonywanie misji bylo nagradzane kickiem albo conajmniej wysmianiem... no coz poradze, ze jestem objectivenoobem...  :mad:

 

 

 

 

tez tak mieliscie na valdezie, ze podczas spawnu popelniacie samobojstwo? kilka razy dzis tak mialem, ze predkosc spadania wydala mi sie za szybka, a nie dalo sie spadochronu otworzyc... na ale samobojstwo zaliczylo  :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

 

Na allegro pojawiła się propozycja sprzedaży hurtowej:

 

1 Kod - $23

2-3 Kody - $22 sztuka

4-5 Kody - $21 sztuka

6-7 Kody - $20 sztuka

8-10 Kody - $19 sztuka

 

Więc można zgadywać, że cena 70 PLN (po tyle teraz chodzi na allegro) jest całkiem rozsądna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

FavoriteGames=2466839502,e45d8bbd-2642-45bc-bec3-b92f3e0fb9e3,.pl WAR BASTARDS HC RUSH [high-tech.com.pl]; nowy kod z w związku ze zmianą nazwy

 

Poszukujemy osoby na stanowisko Admina na naszym serwerze:

 

Wymagania:

-18+ (wyjątki są)

-Poczucie humoru

-VT/inne komunikatory

-znanie realiów gry

-aktywny udział w życiu serwera

-pomoc w ściąganiu ludzi do gry

 

Po więcej innfo: pisać na gg 6217812

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak amunicja może poprawiać celność? To właśnie dodaje mocy, ale nie wiem ile. Osobiście nie zauważyłem żadnej różnicy, już armor dużo lepszy, często pozwala w ostatniej chwili uciec.

Celność poprawia "marksman training", jakkolwiek to przetłumaczyli na nasze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnum ammo daje 25% więcej obrażeń, kamizelka dodaje 25pkt hp (razem 125).

 

Też bym banował nooby z granatnikiem za psucie rozgrywki. Widzę, że większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo niektórzy nadużywają granatnika. Rozwalanie ścian, dachów ze snajperami jest przecież logiczne i normalne, ale jeśli kogoś główną bronią jest granatnik i nie wie, że pod 1 & 2 jest jakaś broń, to prosi się o bana... a takich jest od cholery i jeszcze trochę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magnum ammo daje 25% więcej obrażeń, kamizelka dodaje 25pkt hp (razem 125).

 

Też bym banował nooby z granatnikiem za psucie rozgrywki. Widzę, że większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo niektórzy nadużywają granatnika. Rozwalanie ścian, dachów ze snajperami jest przecież logiczne i normalne, ale jeśli kogoś główną bronią jest granatnik i nie wie, że pod 1 & 2 jest jakaś broń, to prosi się o bana... a takich jest od cholery i jeszcze trochę ^^

 

ja bym banował za nadużywanie karabinów maszynowych, ci medycy z m60 mnie do szału doprowadzają, no i ci snajperzy strzelają z daleka nawet ich nie widać, po za tym banował bym wszystkich którzy maja większego skilla ode mnie, nie cierpię jak mnie ktoś zabija i chyba się popłaczę jak mi spadnie ratio poniżej jednego, a tak naprawdę to najbardziej mnie wkurza drużyna onanistów siedzących w krzakach i czekających na wroga w momencie w którym trzeba bronić punktu

nie sądzisz że amerykanie w Iraku i Afganistanie nadużywają, czołgów, śmigłowców i wsparcia powietrznego, to jest niesprawiedliwe że obrońcy muszą się bronić tak skromnymi siłami, może napiszemy petycje do Obamy, chłopie świat nie jest doskonały, jeśli nie dajesz rady to też zacznij nadużywać granatnika, przynajmniej się odegrasz

Edytowane przez ptys
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie widzisz w czym rzecz ^^ Zgadzam się co do teamu w krzakach

 

nie sądzisz że amerykanie w Iraku i Afganistanie nadużywają, czołgów, śmigłowców i wsparcia powietrznego, to jest niesprawiedliwe że obrońcy muszą się bronić tak skromnymi siłami, może napiszemy petycje do Obamy, chłopie świat nie jest doskonały, jeśli nie dajesz rady to też zacznij nadużywać granatnika, przynajmniej się odegrasz

? :lol2: Edytowane przez Duelist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne... napiszcie petycję do DICE że granatnik jest overpowered zamiast wylewać żale i chcieć banować wszystkich graczy za używanie określonej broni. ;) Ja problemu z granatnikiem w BC2 do tej pory nie doświadczyłem, mam wrażenie, że najczęściej ubijają mnie właśnie medycy z M60 i snajperzy. Ponadto już się nauczyłem, że bieganie z granatnikiem się po prostu nie opłaca, nie jest wcale taki dobry. Jak wyczaimy gościa w budynku to owszem, przydaje się.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne... napiszcie petycję do DICE że granatnik jest overpowered zamiast wylewać żale i chcieć banować wszystkich graczy za używanie określonej broni. ;) (...)

 

Granatnik w BC2 jest moim zdaniem jak najbardziej w porządku. Obrażenia nie są ZBYT duże i pole rażenia jest dosyć wąskie. Nie jest tak łatwo zabić kogoś waląc mu tubą pod nogi, zupełnie inaczej niż w MW2. Każda klasa musi mieć jakiś szczególny atrybut pozwalający jej konkurować z pozostałymi. W przypadku assaulta jest to właśnie granatnik.

 

M60 to z kolei inna bajka, zdecydowanie przegięta broń. Czyni z medyka chyba najlepszą klasę na polu bitwy (wielki dmg + obnawianie hp na zawołanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

 

Na allegro pojawiła się propozycja sprzedaży hurtowej:

 

1 Kod - $23

2-3 Kody - $22 sztuka

4-5 Kody - $21 sztuka

6-7 Kody - $20 sztuka

8-10 Kody - $19 sztuka

 

Więc można zgadywać, że cena 70 PLN (po tyle teraz chodzi na allegro) jest całkiem rozsądna.

 

To są raczej jakieś przekrętasy i istnieje możliwość, że takie konta będą w przyszłości zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...