Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie powinno byc jakies ograniczenie co do ilosci sniperow kamperow w trakcie rozgrywki , szlak mnie trafia ja kprzegrywam z ich powodu :/

Niech zrobia servery gdzie beda sami sniperzy kamperzy ,ewentualnie ograniczyc ich do 2-3 nacala druzyne.

 

 

b.t.w

To wlasnie sniperzy kamperzy najczesciej nazekaja na tych zlych gosci z granatnikami :) jak dostaja granatem przez okno czy sciane.

 

spadam na Arica Harbor moja ulubiona mape .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snajperzy są nudni, psują całą zabawę. Nic tylko siedzą i kampią, żadnego pożytku z nich...

 

 

Nieprawda... Mozna grac jako snajper a wcale nie kampic... Jakos ja tak potrafie... stoje w mi9ejscu strzelam 5 naboi max, i zmieniam pozycje coraz to blizej plantow... nie bierz ludzi/graczy ogolnikowo...

 

Zdecydowanie powinno byc jakies ograniczenie co do  ilosci  sniperow kamperow w trakcie rozgrywki , szlak mnie trafia ja kprzegrywam z ich powodu  :/

Niech zrobia servery  gdzie beda sami sniperzy  kamperzy  ,ewentualnie  ograniczyc ich do  2-3 nacala druzyne.

 

 

b.t.w

To wlasnie   sniperzy kamperzy najczesciej nazekaja na  tych zlych gosci z granatnikami  :) jak dostaja granatem przez okno czy sciane.

 

spadam na   Arica Harbor   moja  ulubiona mape  .

 

ooo jaki Ty masz nick , bo nie ogarniam tej pierwszej strony tematu, IMHO powinno byc przy tych obrazkach z bga nicki z pure ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie snajperzy sa nudni, tylko kamperzy - a to roznica. Wg mnie najwazniejszym kryterium tutaj sa punkty na minute, a jakos grajac snajperem mam ich sporo - nigdy w zyciu nie siedze w zadnym budynku, wybiegam centralnie pod ostrzal i grzeje z celownika x4 (x12 ma za waski zakres widzenia zeby go uzywac w walce na bliskie dystanse) - wiec odczepcie sie od snajperow ogolnie, bo mnie sie ta klasa podoba z uwagi na spory wymagany skill przy bliskich starciach (a ja do takich daze) i daje mi mase radochy wywalenie headshota ze snajperki w takiego lamusa biegajacego z granatnikiem ;) dodatkowo opcja z c4 zamiast granatow albo do niszczenia czolgow czy tworzenia quadow pulapek jest fajna i daje mase opcji. Skonczcie juz twierdzenie ze snajper to kamper zaraz bo jestem gotow sie zalozyc ze mniej kampie z ta snajpa niz Wy z tym nedznym granatnikiem.

 

 

ooo brawo CHS, widze, ze nie jestem sam ;)))

 

radziunin - przerywa, dlatego tu zajrzalem zaraz ;)

 

PS. zaczyna mnie juz masakrycznie wk...wiac to EA pierd...one i te ich wieczne problemy z serwerami. Od czasow bety nie mieli NIC programistycznie do poprawienia - hitboxy dzialaly ok, kod gry byl w porzadku - jedyne, co kulalo, to serwery. Od bety minelo juz prawie 2 miesiace, a to dziala tak samo beznadziejnie, a nawet gorzej. Czym sie dzis wytlumacza ? poprzednio to wielkie zainteresowanie gra, ale juz chyba minelo (pewnie glownie dzieki zj...anym serwerom !) - jeszcze sie tak zdarzy z raz czy dwa na przestrzeni tygodnia i im wysmaruje taka reklamacje ze zwrotem kasy za ten badziew ze sie nie ogarna ze smiechu..... K......... !!!!!!!!!! Kiedys kupilem empire TW to czekalem 3 miesiace na patcha zeby mnie nie wywalalo z kampanii, wtedy przysiaglem sobie juz nigdy nie kupic zadnej gry z serii TW, niebawem dojdzie do tego EA.... szkoda ze taka marna firma musi wydawac gry takich dobrych jak bioware czy dice :((

 

koniec trenu

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Operation Flashpoint:Dragon Rising nie grałeś, tam miałeś dopiero problemy z serwerami i grą (których de facto twórcy gry nie chcieli dojrzeć), tu przynajmniej alarmują i jesteśmy na bieżąco.

 

Owszem - próbowałem też grać w ten sposób Snajperem, tj. Snajperskaya (ta automatyczna) + celownik x4, ale zawsze w takim zestawie brakowało mi amunicji... (30 naboi + 10 w magazynku jak się nie mylę).

 

Obecnie gram jako inżynier, M14 (+ ammo) wraz z M16AT4 i dodatkowym pancerzem. Na serwerach HC jest naprawdę zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie snajperzy sa nudni, tylko kamperzy - a to roznica. Wg mnie najwazniejszym kryterium tutaj sa punkty na minute, a jakos grajac snajperem mam ich sporo - nigdy w zyciu nie siedze w zadnym budynku, wybiegam centralnie pod ostrzal i grzeje z celownika x4 (x12 ma za waski zakres widzenia zeby go uzywac w walce na bliskie dystanse) - wiec odczepcie sie od snajperow ogolnie, bo mnie sie ta klasa podoba z uwagi na spory wymagany skill przy bliskich starciach (a ja do takich daze) i daje mi mase radochy wywalenie headshota ze snajperki w takiego lamusa biegajacego z granatnikiem ;) dodatkowo opcja z c4 zamiast granatow albo do niszczenia czolgow czy tworzenia quadow pulapek jest fajna i daje mase opcji. Skonczcie juz twierdzenie ze snajper to kamper zaraz bo jestem gotow sie zalozyc ze mniej kampie z ta snajpa niz Wy z tym nedznym granatnikiem.

 

 

ooo brawo CHS, widze, ze nie jestem sam ;)))

 

radziunin - przerywa, dlatego tu zajrzalem zaraz ;)

 

PS. zaczyna mnie juz masakrycznie wk...wiac to EA pierd...one i te ich wieczne problemy z serwerami. Od czasow bety nie mieli NIC programistycznie do poprawienia - hitboxy dzialaly ok, kod gry byl  w porzadku - jedyne, co kulalo, to serwery. Od bety minelo juz prawie 2 miesiace, a to dziala tak samo beznadziejnie, a nawet gorzej. Czym sie dzis wytlumacza ? poprzednio to wielkie zainteresowanie gra, ale juz chyba minelo (pewnie glownie dzieki zj...anym serwerom !) - jeszcze sie tak zdarzy z raz czy dwa na przestrzeni tygodnia i im wysmaruje taka reklamacje ze zwrotem kasy za ten badziew ze sie nie ogarna ze smiechu..... K......... !!!!!!!!!! Kiedys kupilem empire TW to czekalem 3 miesiace na patcha zeby mnie nie wywalalo z kampanii, wtedy przysiaglem sobie juz nigdy nie kupic zadnej gry z serii TW, niebawem dojdzie do tego EA.... szkoda ze taka marna firma musi wydawac gry takich dobrych jak bioware czy dice :((

 

koniec trenu

 

ja biore przyklad z recon'a w filmiku promujacym BF'a, jak kolo olewa snajpe i wysadza C4 czolg... ja biore nalot zazwyczaj takze... ale czesto o nim w ogole zapominam... Jedyne co odstrasza snajperow to brak ammo, jak im sie skoncy to leca byle gdzie ;)

 

 

Co do ostatniego Twojego akapitu, meliski polac :D? Wymien chociaz jedna gre w wersji MP, ktora od poczatku byla w 100% dopracowana... Ja takiej nie znan.... Takze cierpliwosci napewno sie jaki update znajdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie snajperzy sa nudni, tylko kamperzy - a to roznica. Wg mnie najwazniejszym kryterium tutaj sa punkty na minute, a jakos grajac snajperem mam ich sporo - nigdy w zyciu nie siedze w zadnym budynku, wybiegam centralnie pod ostrzal i grzeje z celownika x4 (x12 ma za waski zakres widzenia zeby go uzywac w walce na bliskie dystanse) - wiec odczepcie sie od snajperow ogolnie, bo mnie sie ta klasa podoba z uwagi na spory wymagany skill przy bliskich starciach (a ja do takich daze) i daje mi mase radochy wywalenie headshota ze snajperki w takiego lamusa biegajacego z granatnikiem ;) dodatkowo opcja z c4 zamiast granatow albo do niszczenia czolgow czy tworzenia quadow pulapek jest fajna i daje mase opcji. Skonczcie juz twierdzenie ze snajper to kamper zaraz bo jestem gotow sie zalozyc ze mniej kampie z ta snajpa niz Wy z tym nedznym granatnikiem.

 

Po co znowu prowokujesz wyzywając od lamusów? Ogarnij się człowieku bo widzę, ze snajper jest pr0 i el0, wymagający ale jak Ci szturmowiec zasadzi z granatnika to lamus :lol: Takie z nich lamusy, ze nie możesz sobie z nimi poradzić inaczej być nie narzekał. Granatnika używam właśnie najwięcej na snajperów i medyków którzy zamelinuja się gdzieś na strychu i sypią z tych swoich zabawek... buch z granatu i po problemie, a po co mam sypać z karabinka jak tylko lufa wystaje? Sposób idealny nawet na 200 czy więcej metrów, trochę wprawy i takiego kampera można idealnie wykurzyć z "okienka" nawet z tak sporej odległości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co znowu prowokujesz wyzywając od lamusów? Ogarnij się człowieku bo widzę, ze snajper jest pr0 i el0, wymagający ale jak Ci szturmowiec zasadzi z granatnika to lamus :lol: Takie z nich lamusy, ze nie możesz sobie z nimi poradzić inaczej być nie narzekał. Granatnika używam właśnie najwięcej na snajperów i medyków którzy zamelinuja się gdzieś na strychu i sypią z tych swoich zabawek... buch z granatu i po problemie, a po co mam sypać z karabinka jak tylko lufa wystaje? Sposób idealny nawet na 200 czy więcej metrów, trochę wprawy i takiego kampera można idealnie wykurzyć z "okienka" nawet z tak sporej odległości...

 

 

powiedz mi w takim razie, czy znasz takie cos jak 'GL Noob' ? ja nie mowie o strzeleniu z granatnika w okienko, bo rownie dobrze mozna tam wrzucic reczny granat - mowie o szturmowaniu w ten sposob i odpalanie tych granatow pod nogi wychodzacym wrogom albo zabijanie nim ludzi 5metrow od siebie, wcale nieskampionych nigdzie. Moge sobie doskonale poradzic z tymi z granatnikami, a jesli juz nie moge sobie z nimi poradzic, zazwyczaj nie dlatego, ze tak rewelacyjnie graja, tylko dlatego, ze uzywaja granatnika - i pomimo, ze sa mierni i tak mnie zabijaja, fakt, to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi w takim razie, czy znasz takie cos jak 'GL Noob' ? ja nie mowie o strzeleniu z granatnika w okienko, bo rownie dobrze mozna  tam wrzucic reczny granat - mowie o szturmowaniu w ten sposob i odpalanie tych granatow pod nogi wychodzacym wrogom albo zabijanie nim ludzi 5metrow od siebie, wcale nieskampionych nigdzie. Moge sobie doskonale poradzic z tymi z granatnikami, a jesli juz nie moge sobie z nimi poradzic, zazwyczaj nie dlatego, ze tak rewelacyjnie graja, tylko dlatego, ze uzywaja granatnika - i pomimo, ze sa mierni i tak mnie zabijaja, fakt, to wkurza.

 

Bo nie jeden granatnik rowny 3 nabojom prawda ;>?

 

 

Ogolnie nie przesadzaj GL byl czesto naduzywany w MW2, ale tutaj az to nie robi takiej furory, pewnie dlatego, iz jest mnostwo innych "bajerow"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jeden granatnik rowny 3 nabojom prawda ;>?

 

 

Ogolnie nie przesadzaj GL byl czesto naduzywany w MW2, ale tutaj az to nie robi takiej furory, pewnie dlatego, iz jest mnostwo innych "bajerow"...

 

moze i racja... trzeba podzielic tutaj bronie i sposoby grania na skillowe i lamerskie, i bylbym hipokryta, gdybym mowil, ze zadnych z nich nie uzywam. Czasem np wlaze do czolgu, steruje uavem albo reanimuje defibrylatorem i w ten sposob nabijam punkty - ok, ale to nie jest sól mojego grania :))) bo widze ze tutaj niektorzy uwazaja sie za wielkich specjalistow w dziedzinie jak zabija kogos granatnikiem, a ja go zaliczam do broni dla lam ;)) Zgodze sie tez z krolem borsukow, ze bf to nie cs, tu sie uzywa czolgu i wielu innych broni, ktore pewnie w grach typowo skillowych uchodzilyby za lamowate, tak samo niektorzy 'wymiatajacy' tutaj sa kompletnie pozbawieni jakichkolwiek cech refleksu, czy skilla i graja na 'wyuczonych' zasadach... moze i faktycznie jest to gra bardziej dla 'wszystkich'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gra nie odpowiada to proponuję zmienić na inną, po co się wkurzać to ma być rozrywka a nie nerwówka, ChS znakomicie sobie radzi o czym miałem się okazję przekonać na własnej skórze, ja tak grał nie będę nigdy bo reflex już gorszy, do tego daltonizm sporo utrudnia rozgrywkę i szybkie postrzeganie, brak doświadczenia z innych fps-ów (sporo grałem w bt2 ale głownie w samolocie), gram na max detalach a nie na low jak niektórzy pro aby widzieć więcej ( nie po to na sprzęt wydaje gruba kasę żeby oglądać latające pixele), ale i tak fajnie jest posiec wroga ze zgraną ekipą, nawet jak się przegrywa rundę za rundą, byle nie baty takie jak dzisiaj że sam musiał atakować i zdobywać flagę, bo reszta całego zespołu po krzakach siedzi

co do pojazdów to też trzeba trochę umiejętności, dziś trafiłem na Niemca który świetnie radził sobie uav wyposażonym w km50, cały czas w ruchu nie szło go ściągnąć, choć w porównaniu do bt2 sterowanie pojazdami lamersko łatwe

Edytowane przez ptys
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba ćwiczyć skilla, a nie uogólniać i wyzywać od lamusów. Osobiście problemu z granatnikami nie widzę bo akurat szturmowiec to najmniej popularna klasa przynajmniej na serwerach na których gram. Z granatnika ubiłem jakieś 20% (może nawet trochę więcej) wszystkich zabitych i za lamusa się nie uważam, może to i dużo ale skoro jest dużo kamperów melinujących po dachach i strychach to tez się tyle nazbierało. Używam go tak jak pisałem na większe odległości gdzie wiem, że np strzelanie do 2-3 przeciwników z takiej odległości nie ma sensu więc biegnąc buch im pod nogi, a gdy jestem na tyle blisko, ze karabinek ma dużą siłę rażenia wystarczy już poprawka z AN-94, który najlepiej mi się gra. To samo wbiegając do budynku gdzie jest kilku przeciwników często leci najpierw do środka granat czy to ręczny czy z granatnika. Niestety innej opcji nie ma tym bardziej, ze połowa siedzi po krzakach i tylko kilka osób zajmuje się niszczeniem przekaźników czy przejmowaniem flag. Nie mówię, ze nie zdarzyło się się załatwić kolesia z granatnika z kilku metrów bo zdarzyło ale jak akurat właśnie przełączyłem broń w celu oddania strzału i wybiegnie mi delikwent zza rogu to odruchowo strzelam, przełączenie broni w tym momencie mogło by się źle skończyć...

 

Co do serwerów EA to od godziny bezskutecznie próbuje pograć niestety jak już sie wbije do jakieś gry to po kilku minutach zrywa połączenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i racja... trzeba podzielic tutaj bronie i sposoby grania na skillowe i lamerskie, i bylbym hipokryta, gdybym mowil, ze zadnych z nich nie uzywam. Czasem np wlaze do czolgu, steruje uavem albo reanimuje defibrylatorem i w ten sposob nabijam punkty - ok, ale to nie jest sól mojego grania :))) bo widze ze tutaj niektorzy uwazaja sie za wielkich specjalistow w dziedzinie jak zabija kogos granatnikiem, a ja go zaliczam do broni dla lam ;)) Zgodze sie tez z krolem borsukow, ze bf to nie cs, tu sie uzywa czolgu i wielu innych broni, ktore pewnie w grach typowo skillowych uchodzilyby za lamowate, tak samo niektorzy 'wymiatajacy' tutaj sa kompletnie pozbawieni jakichkolwiek cech refleksu, czy skilla i graja na 'wyuczonych' zasadach... moze i faktycznie jest to gra bardziej dla 'wszystkich'

 

Hm moim zdaniem sie mylisz, uwazajac BF'a za gre dla wszystkich a CS'a dla pro. Dlaczego tak uwazasz bo posiada bajery? Fizyka tej gry jest totalnie inna niz cod czy cs, ale jej esesja jest chyba to iz caly team dzieli sie jeszcze na pod team'y, silnik ktory daje mozliwosc niszczenia terenu robi tutaj ogromny plus, wolne nabijanie lvl oraz zdobywanie broni takze cos dodaje. Szczerze powiem ze cs nigdy nie polubilem chociaz gralem w niego 2 lata, cod to moj konik, uwielbiam go, ale co? Ale czas... Niestety ... A chyba bym ja pokochal jako swoja kochanke gdyby cod zatrzymal sie na cod1 / cod2 i koniec kropka i nie powstawaly by inne gry... Lub tez by tylko polepszali w patch'ach grafike ale silnik by byl ten sam. Bo to co sie dzieje wraz z biegiem czasu to czlowiek chwyta sie za glowe... Nie moge scierpiec iz cod zszedl tak nisko, brak dedykow oraz iwnet odrzucilo mnie totalnie. Jezeli trafi sie na dobry server w BF'e gdzie jest zacieta walka (nie chce mi sie wchodzic na serva plant, i wygrywamy), i dobrze sie gra we wspolpracy to az robi sie miodnie :D A granatniki itp to tylko o jeden krok blizej realistycznosci. Znakomite jest to, ze trzeb uwzgledniac odleglosc w snajperce ;) przyzwyczajony do coda strzelalem po lini prostej, a tutaj "nie, nie to nie takie proste "... Takze nie uwazam ze ta gra jest dla wszystkich, lecz trzeba sie pogodzic, iz czas biegnie, gry staja sie coraz to bardziej realistyczne, i wreszscie bedziemy odczuwac wojne na wlasnej skorze...

 

Tylko tak prawde mowiac, wojny sa zle, gina ludzie, a czlowiek od poczatkow swego istnienia wojowal, a wiec chyba jest to nasza skaza... A my przy biurkach, odpalamy bass na full i zabijamy wirtualnych ludzi dla frajdy... aby poczuc dreszczyk emocji, aby poczuc sie jak na wojnie, bo tak naprawde wszyscy robimy w portki aby sie znalezdz na tej prawdziwej. Dziwne to...

 

jak gra nie odpowiada to proponuję zmienić na inną, po co się wkurzać to ma być rozrywka a nie nerwówka, ChS znakomicie sobie radzi o czym miałem się okazję przekonać na własnej skórze, ja tak grał nie będę nigdy bo reflex już gorszy, do tego daltonizm sporo utrudnia rozgrywkę i szybkie postrzeganie, brak doświadczenia z innych fps-ów (sporo grałem w bt2 ale głownie w samolocie), gram na max detalach a nie na low jak niektórzy pro aby widzieć więcej ( nie po to na sprzęt wydaje gruba kasę żeby oglądać latające pixele), ale i tak fajnie jest posiec wroga ze zgraną ekipą, nawet jak się przegrywa rundę za rundą, byle nie baty takie jak dzisiaj że sam musiał atakować i zdobywać flagę, bo reszta całego zespołu po krzakach siedzi

 

O kto mnie podglada? :) A jaki masz nick w grze :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick paniczPL ,prosiłem o filmik z m60 mam nadzieję że się doczekam, graliśmy razem w przeciwnych drużynach w nocy koło pierwszej w sobotę lub piątek, ale zebrałem cięgi od ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa teraz juz wiem, wyslalem Ci ze 3 razy invite, ale widac nie chcesz mnie w znajomych ;p

 

filmik -> moge nagrac frapsem, ale wtedy ten zciach!y napis bedzie... bo xfire mi nie wspolpracuje na viscie z bfem, pisalem o tym, ale nikt nie chce chyba pomoc...

 

a co obawiasz sie o cheaty ;]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odludkiem nie jestem tylko na moje konto jakoś nic nie przychodzi, chyba że coś trzeba zaznaczyć w opcjach, prawdę mówiąc to od strony obsługi sieciowej gra skopana na maxa, ta przeglądarka statystyki naliczanie punktów rozwolnienia idzie dostać, myślałem że po bt2 mają już wszystko dopracowane na maxa a tu kiszka straszna, cheatów się ie boję bo widziałem czasem z boku jak innych kosisz i robisz to raczej sprawnie, ale chciałbym podpatrzeć jak celujesz itp, z twojego punku widzenia, odnośnie cheatów co to za przyjemność z gry z auto celowaniem lub widzeniem przez ściany, bez sensu biegać i naciskać fire

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, ale ja mam prawie identyczny (c2d e6300@3.15GHz) i w becie multi śmigało mi nieźle, szło pograć spokojnie na wiecej niz medium 1680x1050

 

wejdź w moje dokumenty do foldery bad company, jest tam plik konfiguracyjny, otwórz w notatniku, opcje render ahead limit na 0 (domyślnie jest 2), zapisz plik i zobacz jak działa, u mnie znaczna poprawa, ale zależne to jest od konfiguracji sprzętowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero mam pro pc :D.Na serwerach 32 graczy spadki podczas największej zadymy jaka może być 19fps ale to rzadko.Gram na serwerach poniżej 28 graczy i jest ok. Na początku grałem reconem, trochę ludzi denerwowałem 4 zabicia i 1300pkt, max za jedno zabicie dostałem 348pkt. Co do granatników to nie mam z nimi problemów, ale zauważyłem ze niektórzy przez całą rundę tylko z tym latają.Teraz gram medykiem, m60 wymiata.Raz miałem taką sytuacje zostałem zabity, obok mnie medyk ja w tym czasie zmieniam team patrze a on mnie podnosi już nie będąc w jego teamie próbowałem go ubić ale za dużo nagle wrogów się zrobiło :D Coś w stylu zdrajcy.Mój nick w grze s3bA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee Ptys to nawet Ci PM'a tutaj napisalem nie widzisz :D?

 

dodaj mnie do znajomych m4ly (czasami tak jest ze dwie osoby nawzajem musza wyslac sobie zaproszenie)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHs, czy ja wiem, czy to takie dziwne z tą wojną :) przeciez nawet zolnierze czasem graja w cod'a, a wojne maja na zywo :) Dziwie sie tylko kierowcom ciezarowek, ktorzy graja w euro trucki :D ale to na pewno swietny temat, czym sie kieruja ludzie, zeby miec jak najwiekszy realizm przy wirtualnym zabijaniu. Jakby tak pomyslec jaka radoche nam sprawia rozkwaszanie lbow w komputerze, czlowiek moglby sie niezle przerazic ;) ma to tez druga strone, na mnie takie gry dzialaja bardzo na wyobraznie - zaraz sobie mysle "przeciez jakbym zobaczyl abramsa mierzacego do mnie, to bym sie zesral w portki - tu zaraz zgine, to wylacze kompa albo pobiegne kawalek od nowa, a w zyciu bym juz mial przefikane.... tyle fajnych kobiet do odkrycia, alkoholu do wypicia, a ja mialbym trzasc dupskiem ze mnie zaraz cos zabije" - i sie wtedy troche do wojny zniechecam, moze na wiekszosc tez tak dziala - im realniej pokazemy to w komputerze, tym bardziej ludzi zniechecimy do prawdziwego zabijania - oby ! :)

 

ps. pogralem dzisiaj troche assaultem (chcialem odkryc wszystkie klasy) - i musze czesci przyznac racje, a czesc przeprosic - choc zdarzaja sie idiotyczne zabicia z granatnika (takie na maksa lamerskie z odleglosci kilku metrow) - nie jest wcale tak dziecinnie prosto z tego celowac, i faktycznie do rozwalania gosci na ckm'ie nadaja sie wysmienicie. W cod byly mega zakałą gry, a tu - powiedzmy ze wyrownuja szanse assaulta (jak tym mozna w ogole grac lol - same wady ;) w stosunku do innych specjalizacji. Takze przepraszam wszystkich urazonych moja niefortunna wypowiedzia, tym bardziej, ze pewnie czesc z Was gra duzo lepiej ode mnie. Czuje jednak, ze prawdziwy skill w tej grze objawia sie na snajperce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem przez pierwszy tydzien snajperem (odkrylem co sie dalo), a teraz tylko szturmowcem... An94, magnum ammo, luneta x4, nieskonczone ammo i do tego granatnik. Z dobra druzyna mozna robic cuda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa teraz juz wiem, wyslalem Ci ze 3 razy invite, ale widac nie chcesz mnie w znajomych...

 

Ten system przyjaciół nie działa jak należy. Od ponad tygodnia wymieniamy sie z kumplem zaproszeniem a do żadnego nic nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHs, czy ja wiem, czy to takie dziwne z tą wojną :) przeciez nawet zolnierze czasem graja w cod'a, a wojne maja na zywo :) Dziwie sie tylko kierowcom ciezarowek, ktorzy graja w euro trucki :D ale to na pewno swietny temat, czym sie kieruja ludzie, zeby miec jak najwiekszy realizm przy wirtualnym zabijaniu. Jakby tak pomyslec jaka radoche nam sprawia rozkwaszanie lbow w komputerze, czlowiek moglby sie niezle przerazic ;) ma to tez druga strone, na mnie takie gry dzialaja bardzo na wyobraznie - zaraz sobie mysle "przeciez jakbym zobaczyl abramsa mierzacego do mnie, to bym sie zesral w portki - tu zaraz zgine, to wylacze kompa albo pobiegne kawalek od nowa, a w zyciu bym juz mial przefikane.... tyle fajnych kobiet do odkrycia, alkoholu do wypicia, a ja mialbym trzasc dupskiem ze mnie zaraz cos zabije" - i sie wtedy troche do wojny zniechecam, moze na wiekszosc tez tak dziala - im realniej pokazemy to w komputerze, tym bardziej ludzi zniechecimy do prawdziwego zabijania - oby ! :)

 

ps. pogralem dzisiaj troche assaultem (chcialem odkryc wszystkie klasy) - i musze czesci przyznac racje, a czesc przeprosic - choc zdarzaja sie idiotyczne zabicia z granatnika (takie na maksa lamerskie z odleglosci kilku metrow) - nie jest wcale tak dziecinnie prosto z tego celowac, i faktycznie do rozwalania gosci na ckm'ie nadaja sie wysmienicie. W cod byly mega zakałą gry, a tu - powiedzmy ze wyrownuja szanse assaulta (jak tym mozna w ogole grac lol - same wady ;) w stosunku do innych specjalizacji. Takze przepraszam wszystkich urazonych moja niefortunna wypowiedzia, tym bardziej, ze pewnie czesc z Was gra duzo lepiej ode mnie. Czuje jednak, ze prawdziwy skill w tej grze objawia sie na snajperce :)

 

Moze i tak, bynajmniej mam taka nadzieje, ze bedzie coraz bardziej nas odstraszac, ale prawda jest taka, ze to ludzi kreci tak samo jak tematyka II WS, cod1, MOH, itp, itd, bo po prostu ten temat to kopalnie pieniedzy, kazdy w tym cos znajdzie...

 

prawie 2 mld $ zarobku cod:MW2 mowi samo za siebie... W pierwszym tygodniu wyprzedzil avatara (ktory w tym momencie mial 1,5 miecha wyswietlania)...I jest najbardziej dochodowa gra swiata ...w historii

 

Co do szturmowca, wcale tak nie uwazam, teraz zaczynam dochodzic ze wszystkie klasy sa zrownowazone i kazdy znajdzie w nich cos, co mu sie spodoba, takze dyskusja ktora jest lepsza jest bezsensu.

 

Ja gralem przez pierwszy tydzien snajperem (odkrylem co sie dalo), a teraz tylko szturmowcem... An94, magnum ammo, luneta x4, nieskonczone ammo i do tego granatnik. Z dobra druzyna mozna robic cuda ;]

 

Druzyna to podstawa, w sumie jak bedzie dobry team, to i rozgrywka robi sie fajna i przyjemna. A jak sa kampy albo lamki to tylko sie czlowiek wkurza i krew go zalewa, ale to normalka w MP, i w kazdej grze, chyba trzeba sie przezucic na SP :lol:

 

g3 kiedy sie odblokowuje?

 

22 lvl -> next time, MULTIPLAYER -> BRONIE I GADZETY -> i tutaj mozesz sprawdzic co gdzie, kiedy i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos zorientoiwany zarzucic linkiem do strony gdzie mozna sprawdzoc Statsy ??

ewentualnie jakiejs czytelnej strony z informacjami o uzbrojeniu i upgrejdach w BC2 .

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nick paniczPL ,prosiłem o filmik z m60 mam nadzieję że się doczekam, graliśmy razem w przeciwnych drużynach w nocy koło pierwszej w sobotę lub piątek, ale zebrałem cięgi od ciebie

 

Hm zadna tam rewolucja, ani takimi statami swiata nie zachwyce, po prostu gralem pierwszy raz inzynierem, i chyba az tak zle nie poszlo... obroncow zajechalem quadem "od tylu" i walnalem 10 bash'ow ;) (10 niesmiertelnikow)

 

 

Dołączona grafika

 

STATYSTYKI tylko trzeba brac poprawke bo czesto nie chca sie odswiezyc...

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...