Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież możesz anulować preorder jak się gra nie spodoba po beta testach...

Nie chce kombinować, przecież jak idę do salonu samochodowego wypróbować auto to nie kupuje wcześniej tego modelu który mnie interesuje. Co raz więcej jest takich głupich pomysłów w przemyśle gier, a my nic nie robimy tylko kupujemy jak te baranki. Czas zagłosować portfelem.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś gierkę w Ultimie? Po ilu dniach dostaliście klucz z Ultimy?

 

Ja zamówiłem wczoraj rano, forsa zaksięgowana, zadzwoniłem do nich, po 30 próbach ktoś odebrał, sprawdził że kasa jest, i powiedział że klucz wyśclą do 16stej. Jest godzina 10 dnia następnego a klucza nie ma. Jaja se robią? W innych sklepach wysyła automat a w Ultimie leniwi ludzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem na gram.pl Zamówienie złożone, potwierdzone, nieopłacone (na 5 dni przed wysyłką trzeba opłacić) i klucz był od razu...

Martwi mnie tylko kwestia serwera z którego będziemy ciągnąc bete. Oby nie było tak jak z patchem 1.5 do Battlefielda 2 gdzie wszyscy ściągali w jednym czasie i szło jak by chciało a nie mogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Przecież do bety daleko, więc chyba się nie pali.

 

Ja to bym chciał żeby instalke dali wcześniej do ściągnięcia, a nie żeby stracić tydzień bety na samo ściąganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież do bety daleko, więc chyba się nie pali.

 

Ja to bym chciał żeby instalke dali wcześniej do ściągnięcia, a nie żeby stracić tydzień bety na samo ściąganie.

 

owszem pali sie, bo nie lubie byc olewany przez sklep w momencie jak moje pieniadze sa juz na ich koncie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również złożyłem zamówienie w gram.pl z odbiorem osobistym i klucz otrzymałem.Zakup tej gry miałem w planie od momentu jak zobaczyłem filmiki z gameplay-u.Zobaczymy jak gra wypadnie w praniu.Zawsze można anulować zamówienie albo odsprzedać na allegro.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko MW2 z tego się nie zrobił. Niebezpiecznie duże podobieństwo tutaj obserwuję.

Wiadomo, że BF zaczyna czerpać garściami z MW2, ale co się dziwić? Seria COD zrzynała z BF na długo wcześniej. Taka już kolej rzeczy w tej branży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że BF zaczyna czerpać garściami z MW2, ale co się dziwić? Seria COD zrzynała z BF na długo wcześniej. Taka już kolej rzeczy w tej branży ;)

Chyba raczej "zrzyna" z serii Call of Duty ogólnie, aniżeli z samego MW2, to chyba nie jest źle? Ja myślę że wręcz przeciwnie.

 

Poza tym to chyba dobrze, że wrzucane są fajne, oskryptowane akcje (oby jednak ich nie za wiele) które urozmaicają rozrywkę, aniżeli zrobić prostacki FPS jak to było z Crysisem?

 

Oby tylko w multi nie czerpała garściami z MW2 bo SP w BF i tak mam gdzieś.

Nie grałeś w BC temu tak mówisz :] DICE jak na swoją pierwszą grę singleplayer poradziła sobie bardzo dobrze.

 

Tak czy inaczej:

 

multi: BC2 >>>>> MW2

single: BC2 >>>>> MW2

 

I bardzo dobrze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ktoś się orientuje czy na ultimie są dostępnie jeszcze klucze do bety?

Podbijam bo też jestem ciekaw. Chciałem zamówić, ale na gram.pl widzę "Aktualizacja 23.01.2010: Uwaga! Zapas kluczy do bety został wyczerpany."

No cóż, wydaje mi się, że sporo osób wzięło klucz i anulowało zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja sobie kupiłem klucz za 5 zł, sie okaże czy działajacy czy nie. Nawet jak nie to nie będę płakał bo to nie pieniądze.

 

A jakiś ciul to zaraportował aukcję bo została usunięta. Komu to przeszkadzało? Nie jestem w stanie pojąć takich ludzi, pewnie siedzi teraz w kąciku i sie chichra że narobił komuś problemów, bo tylko o to mogło chodzić. Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo szydlo z worka, DICE w zasadzie przyznalo sie, ze nie zamierzaja dlugo wspierac BC2 i praktycznie w kazdej chwili moga usluge zawiesic, ciekawe tylko czy bedzie to sie tyczyc tylko oficjalnych serwerow EA czy tez tych wynajmowanych przez graczy. Klik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ogarnij się. To chyba dobrze, że ludzie raportują takich cwaniaków, którzy myślą że zagarną klucze z anulowanych zamówień i wpadnie trochę grosza.

Cwaniactwo trzeba tępić.

Cwaniactwo trzeba tępić? A gdzie taki zapis można znaleźć? Kolejne niepisane prawo?

 

Ja na tym nic nie straciłem, a prawdopodobnie wręcz przeciwnie. Nigdy nie jestem przeciwny takim akcjom, ale zapewne jestem jedyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydałeś 5zł i jeśli nie będzie działać to nic nie straciłeś, bo dla Ciebie to nie pieniądz? 100 takich osób i gość ma 500zł w kieszeni. Zastanów się co piszesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniactwo trzeba tępić? A gdzie taki zapis można znaleźć? Kolejne niepisane prawo?

 

Ja na tym nic nie straciłem, a prawdopodobnie wręcz przeciwnie. Nigdy nie jestem przeciwny takim akcjom, ale zapewne jestem jedyny.

Ty wydales 5zl, a ktos inny mogl miec klucz "za darmo". Teraz klucza nie dostaniesz przy preorderze bo idiota zweszyl interes i zrobil sklep w tzw hu.a. Ale cwaniactwa w pl jest na peczki. I bardzo sie ciesze ze ktos zaraportowal (chociaz konfidentow tez nie znosze) a ten cwaniak powinien miec teraz problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu mialoby nie być, ten caly fizyks to dla mnie spuszczanie sie niepotrzebne...to samo bylo wczesniej, robił to procesor, odpowiednie algorytmy z ktorymi grafa nic nie miała wspolnego(procz wyswietlenia poszatkowanych kawałow textur)

dla mnie wsparcei fizyks mogloby nie istnieć, pic na wode i tyle

 

zresztą za wybuchy i rozwalke odpowiada silnik gry, nigdzie nie napisane ze bez nvidii na pokładzie coś nie będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniactwo trzeba tępić? A gdzie taki zapis można znaleźć? Kolejne niepisane prawo?

 

Ja na tym nic nie straciłem, a prawdopodobnie wręcz przeciwnie. Nigdy nie jestem przeciwny takim akcjom, ale zapewne jestem jedyny.

Jesli nie widzisz cwaniactwa w całym tym systemie to wydaje mi się, że masz spaczone postrzeganie świata.

Zasada zdobywania kluczy do bety jest prosta: Kupujesz grę - otrzymujesz klucz. Sklep poszedł na rękę jednak jak to w Polsce wykorzystano to chcąc zarobić.

 

Ja np kupując grę nie mogę być pewny, że dostane ten klucz który mi się bardziej należy niż komuś kto tej gry nie kupił.

 

To tyle w temacie. Sorry za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...