Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Parodia: od 4 dni nie mogę się połączyć. Reinstall nic nie dał (oprócz straconego czasu na ponowne ściąganie updejtów). Jak już się połączy to ciągle czeka na dane z serwera, a w statystykach mam stopień szeregowego bez osiągnięć. Firewall w porządku. Zresztą nic nie było na kompie ruszane. Wszystko zaczęło się od ostatniego patcha. Pograłem może kilka h w dniu jego ściągnięcia i od tamtej pory jest kupa. Wtf ;/ Po co sprzedawali tyle kopii skoro serwery nie wyrabiają niezależnie od pory dnia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tymi poprawkami, ale ja do tej pory nie sciagałem żadnej i gra chodzi praktycznie bezproblemowo, raz na jakis czas wywali gre do pulpitu i nic wiecej, przegladarka tez działa w miare poprawnie. Wiec Ci, którym gra działa w miare bezproblemowo niech nieinstaluja poprawek dopóki nie pojawi się jakaś konkretna i sprawdzona?

Edytowane przez mario79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parodia: od 4 dni nie mogę się połączyć. ...

 

nie wiem, ja tam nie mam takich problemow...

 

Z firewallem to wiesz ze 2 procesy wysyłaja i odbierają dane? jak nie przepusci maina to kupa

2 sprawa - a nuz widelec masz jakiegos wira zapychającego łącze?

 

ROUTER???

DOSTAWCA NETU???

 

sprawdz

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... a w statystykach mam stopień szeregowego bez osiągnięć.

Też tak wczoraj miałem po wgraniu patcha, ale po pierwszej grze wróciły dane jak należy. Natomiast z połączeniami żadnych problemów na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu z logowaniem może i nie miałem (poza drobnymi czasem, ale to jak każdy) za to miałem problem z znacznikami (trójkąty nad graczami), które były przesunięte względem gracza o ok 2 cm tzn. nie znajdowały się bezpośrednio nad graczami. Rozwiązanie, a więc pisałem do PSEUDO pomocy technicznej EA na ich adres EMAIL nie otrzymałem żadnego info przez 72h i dalej nie ma, oraz na forum EA (spuszczę zasłonę milczenia). co pomogło ? Reinstall systemu - prawdopodobna przyczyna (po dłuższych przemyśleniach) włączenie "trybu 3d" w sterownikach kart graficznych geforce...

 

p.s. proszę o dodanie mnie do listy graczy :)

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te klucze najprawdopodobniej pochodzą z innego regionu dlatego są takie tanie. Podobnie było na początku z kluczami d omw2, tylko one dosyć szybko były zablokowane przez iw, ciekawe jak będzie z tymi od ea. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. :wink:

Przyznam się bez bicia że nie przeczytałem wszystkich 70 stron komentarzy,a jedynie kilka ostatnich.

IMHO gra wciąga bez litości,a po kilku dniach spędzonych w trybie multi(dokładnie od 6.03.) uważam że single player na najwyższym poziomie trudności to dziecinna igraszka.Od tamtej pory nie gram w nic innego(gra jest warta wydania tych 99zł-cena w MM),najbardziej wymagający jest oczywiście tryb hardcore(bez wspomnianego celownika),ale zabicie przeciwnika w tych warunkach daje nieopisaną satysfakcję.Zobaczymy jak to będzie wyglądało na dłuższą metę,bo powoli kończą mi się rzeczy do odblokowania,ale póki co jestem dobrej myśli(zrobienie headshota wiertarką to nie lada wyzwanie :lol2: ).

Na koniec pochwalę się moimi skromnymi osiągami :wink:

Dołączona grafika

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na polu walki B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single w tej gierce jest ogólnie łatwy, słaby i krótki :P. Może nie ma tu tylu skryptów co w COD, ale moim zdaniem ogólnie prezentuje się gorzej niż w MW2.

 

Multi jest super i tutaj nie ma co dyskutować. Od czasu kiedy PB działa poprawnie ciężko spotkać jakiegoś cheatera. W MW2 często spotykało się gości z hackami tekstur lub Aimbotami. Tutaj nie jest tak źle, a i w razie problemów z wykryciem cheata przez PB admin łaskawie wywali takiego dupka co to bez cheatów grać nie potrafi ;].

 

PS. W gierce przydał by się limit klas na team. Ostatnio widzę coraz częściej drużyny złożone w jakiś 70% z medyków zapierdzielających z M60 w łapach. Zabijesz 3, podchodzi kolejny i ich ożywia. Człowieka szlag trafia jak strzela do zombie ;).

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba na tym ta gra polega...

Sam to moze sobie siedziec sniper i to tez nie za dlugo bo bez ammo to sobie moze

 

K O O P E R A C J A

 

to klucz do powodzenia w tej gierce...

Najlepszy sklad to chyba

- 2x apteczka

- skrzynka z ammo

- bazooka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, śmigłowcem w singlu się nie polata. Znaczy się polata, ale nie jako pilot :P.

 

Kooperacja, kooperacją lecz drużyna składająca się z praktycznie samych medyków to tragedia. M60 to najlepsza broń w grze, stado medyków same się ożywia, siedzą w krzakach jak snajperzy i kiedy jeden zginie inni podbiegają i go ratują. Limit klas jest na przykład w takiej gierce jak TF2 i to nie robi żadnych problemów. W drużynie przeciwnej składającej się z 16 luda czasami 11 gra medykami. To istna przesada :P.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, śmigłowcem w singlu się nie polata. Znaczy się polata, ale nie jako pilot :P.

 

Kooperacja, kooperacją lecz drużyna składająca się z praktycznie samych medyków to tragedia. M60 to najlepsza broń w grze, stado medyków same się ożywia, siedzą w krzakach jak snajperzy i kiedy jeden zginie inni podbiegają i go ratują. Limit klas jest na przykład w takiej gierce jak TF2 i to nie robi żadnych problemów. W drużynie przeciwnej składającej się z 16 luda czasami 11 gra medykami. To istna przesada :P.

 

Lepiej medycy niz sami snajperzy bo Ci przynajmniej mogą szturmować wroga i nie czają po krzakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. Dlatego limit klas byłby dobrym rozwiązaniem. Na 16 osób 4 medyków, 4 snajperów, 4 inżynierów i 4 szturmowców. Ewentualnie można by było ustawiać sobię samemu na serwerze limity. Drużyny składające się w większości z tej samej klasy to tragedia. Raz mam spam w twarz z M95, raz z M60, a czasami leci w budynek stado rakiet z Gustawa. Wydawane patche jak na razie nie poprawiają balansu tylko bugi, mam nadzieję, że po poprawieniu wszystkiego zaczną poprawiać balans ;].

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, śmigłowcem w singlu się nie polata. Znaczy się polata, ale nie jako pilot :P.

 

No to wtopa moim zdaniem, sp powinien być tutorialem. Czyli latać śmigłowcem trzeba się uczyć na polu walki. Teraz mnie nie dziwi, że co drugi helo do którego wsiadam jako pasażer gdzieś się rozbija albo wylatuje poza mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M60 najmocniejsze??

Dostan Spasem ;]

 

Medycy moze i najmocniejsi ale sa calkowicie bezbronni przeciwko czolgom i samochodom opancerzonym. Czesto jak gram to brakuje mi jakiegos C4 czy cos...

Chociaz ostatnio pykam coraz wiecej inzynierem G3 w reke albo M1 i mozna pieknie poszalec ;] Do tego wyrzutnia przeciwko pojazdom i gra jest piekna ;]

 

borsuczy_król a malo to pustych serwow gdzie mozna potrenowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wez kumpla ktory bedzie z Toba latal.

Strzelec ma duzo lepszy widok i nie wiem czemu jest w stanie wiecej dojrzec dzieki lepszej widocznosci, jemu tak nie przeszkadza burza piaskowa jak pilotowi. Kolejna zrypana rzecz w grze...

 

PS

Dorwalem pierwsza platynke. Potrzebowalem na to cos kolo 900 kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. Dlatego limit klas byłby dobrym rozwiązaniem. Na 16 osób 4 medyków, 4 snajperów, 4 inżynierów i 4 szturmowców. Ewentualnie można by było ustawiać sobię samemu na serwerze limity. Drużyny składające się w większości z tej samej klasy to tragedia. Raz mam spam w twarz z M95, raz z M60, a czasami leci w budynek stado rakiet z Gustawa. Wydawane patche jak na razie nie poprawiają balansu tylko bugi, mam nadzieję, że po poprawieniu wszystkiego zaczną poprawiać balans ;].

 

4 snajperów? :lol2: 1 a w najgorszym razie 2!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia

 

Na co komu tylu nierobow!?

 

Ja to czekam az poprawia w koncu niszczenie baz przekaznikowaych za pomoca ostrzalu z mozdziezy

Psuje to cala zabawe.

 

Jak sie chce wysadzic baze to niech podloza bombe a nie siedza pipy i tylko knuja jak tu ja ostrzelac z mozdziezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 snajperów? :lol2: 1 a w najgorszym razie 2!

 

To był przykład. Limity w drużynach mogą być nieco inne. Ważne żeby w ogóle były bo czasami są niezłe jaja na mapie. Mapa bez pojazdów = drużyna przeciwnika składająca się z prawie samych medyków ewentualnie snajperów.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia

 

Na co komu tylu nierobow!?

 

Ale glupoty gadacie odnosnie snajperow.Jak jestem w stanie grajac ta klasa nabic najwiecej fragow w druzynie to chyba sporo pomagam czyszczac pole bitwy.od podkladania paczek sa inne klasy.Ze wam ona nie lezy ,albo zabijac nim nie umiecie to wasz problem.Prawda jest taka ,ze paru dobrych snajperow skutecznie blokuje atak na mapach typu port valdez czy arica w trybie goraczki.I kolejna sprawa to ,ze snajperzy nabiaja najwiecej kilow na snajperach.Jak ktos biega to jest ciezko zabic 1 strzalem.Jak widze ,ze przeciwnik od kogos juz dostal seria to wtedy mu poprawiam ot tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zatrzymaj cholg w ruchu... ups nie da sie

2. Co z tego ze najwiecej killi? O czym to swiadczy? Bo dla mnie to oni pracuja dla siebie nie dla teamu.

3. Na Port Valdez podluz ladunki samymi sniperami...

4. Wystarczy jeden strzal na HC, a jak widze wiekszosc osob preferuje ten tryb

5. Nie mam nic do sniperow, dzieki nim mam w koncu tyle niesmiertelnikow

6. I najgorsze ze to wlasnie ta klasa najczesciej jest base reaperami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ,ze paru dobrych snajperow skutecznie blokuje atak na mapach typu port valdez czy arica w trybie goraczki.I kolejna sprawa to ,ze snajperzy nabiaja najwiecej kilow na snajperach.Jak ktos biega to jest ciezko zabic 1 strzalem.Jak widze ,ze przeciwnik od kogos juz dostal seria to wtedy mu poprawiam ot tyle.

 

Zgadza sie, grupka reconow na niektorych mapach nadaje sie dobrze do obrony pozycji, ale gorzej jest, jesli w trybie rush przewazajaca ilosc snajperow znajdzie sie po stronie atakujacych, co sie zdarza wcale nie tak rzadko. Wowczas taka gra praktycznie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...