Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z używaną grą ? Jeśli ktoś grał np. tylko w singla to klucz jest już użyty do założenia konta mam rozumieć ? Da się później jakoś zmienić maila albo jakoś przepisać konto na inną osobę ?

 

Do singla nie jest wymagane zakładanie konta EA więc jeśli nie grał w MP klucz powinien być nieruszony, maila idzie zmienić ale on powiązany jest z całym kontem EA, a nie tylko jedną grą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem właśnie na Arica Harbor w trybie Conquest (można już znaleźć po filtrach w browserze). Wszystkie trzy flagi są praktycznie obok siebie, w linii prostej :lol:. Przy 8 osobach na serwerze czułem że jest tłoczno. Do tego flagi można przejmować siedząc w pobliskich budynkach (w sumie nic nowego, ale tu trochę przeszkadza). Moim zdaniem mapka niewypał. Cała nadzieja w Laguna Presa Rush, jeszcze nie miałem okazji testować ale mapka podobno jest dobrze zrobiona i przede wszystkim wielgachna (2x większa niż ta z CQ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlag mnie trafi dzisiaj z tym bublem, juz mnie miliard razy wywalilo :(((

 

chs  - dodawaj panie dodawaj :)

 

 

No już wysłałem :P wczoraj mnie ścięło i zasnąłem na klawie, w nocy się obudziłem i zostałem wyrzucony z serwera za nieaktywność :P

 

Pograłem właśnie na Arica Harbor w trybie Conquest (można już znaleźć po filtrach w browserze). Wszystkie trzy flagi są praktycznie obok siebie, w linii prostej :lol:. Przy 8 osobach na serwerze czułem że jest tłoczno. Do tego flagi można przejmować siedząc w pobliskich budynkach (w sumie nic nowego, ale tu trochę przeszkadza). Moim zdaniem mapka niewypał. Cała nadzieja w Laguna Presa Rush, jeszcze nie miałem okazji testować ale mapka podobno jest dobrze zrobiona i przede wszystkim wielgachna (2x większa niż ta z CQ).

 

A co są nowe mapy :o?

 

A tak w ogóle Alcatraz już chyba z 10 razy Ci zapka wysłałem, mówisz że już nie pamiętasz jak z "m@ly'm" grałeś w red alert 3 bete ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co są nowe mapy :o?

 

Ano, odpowiedź DICE na mappack do COD MW2. Arica Harbour CQ i Laguna Presa Rush, oficjalnie premiera jutro.

 

A tak w ogóle Alcatraz już chyba z 10 razy Ci zapka wysłałem, mówisz że już nie pamiętasz jak z "m@ly'm" grałeś w red alert 3 bete ;)?

 

Ba stary, jasne że pamiętam :), nie wiedziałem że zmieniłeś nicka. Na pewno nie dotarł do mnie żaden request bo często to sprawdzam. Może podaj mi swoja ksywke w BC2 na PM to ja spróbuje coś wysłać. Z chęcią pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już wysłałem :P wczoraj mnie ścięło i zasnąłem na klawie, w nocy się obudziłem i zostałem wyrzucony z serwera za nieaktywność :P

 

 

 

dodane :)

to co, dzisiaj wieczorem maly raszyk z m95 w sam srodek bazy wroga ? :) juz chyba odblokowalem wszystkie bronie, wiec moge spokojnie wrocic do snajperki ;)

 

wczoraj w ogole zauwazylem u graczy dziwna przypadlosc mesjaszowej niemalze dobroci "ja w Ciebie z kosy, a Ty we mnie chlebem" - skonczyly mi sie pestki we wszystkich mozliwych broniach, wiec zawiazalem chuste na glowie, wyciagnalem kose Rambo z nitką, igłą i kompasem w rękojeści i śpiewając radosne pieśni biegałem po wrogiej bazie, nożując napotkanych przechodniów ;) zabiłem tak z 7-8 wrogów, z czego połowa stała do mnie przodem, ale uznali chyba, że skoro nie strzelam, wpadłem tylko sie przywitać ;)) Przyznam, że też tak niecodzienny widok, jak biegający po mojej bazie żołnierz (kiedy reszta jego kompanów zajmuje się odpalaniem czołgu albo zapuszcza korzeń we własnej bazie) czasem mnie troche "confuse" i też nie strzelam i łykam kose straszliwą wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w ogole zauwazylem u graczy dziwna przypadlosc mesjaszowej niemalze dobroci "ja w Ciebie z kosy, a Ty we mnie chlebem" - skonczyly mi sie pestki we wszystkich mozliwych broniach, wiec zawiazalem chuste na glowie, wyciagnalem kose Rambo z nitką, igłą i kompasem w rękojeści i śpiewając radosne pieśni biegałem po wrogiej bazie, nożując napotkanych przechodniów ;) zabiłem tak z 7-8 wrogów, z czego połowa stała do mnie przodem, ale uznali chyba, że skoro nie strzelam, wpadłem tylko sie przywitać ;)) Przyznam, że też tak niecodzienny widok, jak biegający po mojej bazie żołnierz (kiedy reszta jego kompanów zajmuje się odpalaniem czołgu albo zapuszcza korzeń we własnej bazie) czasem mnie troche "confuse" i też nie strzelam i łykam kose straszliwą wtedy.

 

Czasem trudno się zorientować... nie zawsze dobrze widać te znaczniki. Najgorzej jak ktoś jest nagle tuż koło Ciebie to nie wiadomo czy swój się przepycha albo się zrespawnował na Tobie czy ktoś próbuje kosę sprzedać. Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że pojawiły się programiki do edycji pliku z ustawieniami .ini podobno po użyciu programu PB częstuje nas banem więc jak by ktoś chciał grzebać w ini to lepiej ręcznie sobie skonfigurować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po tych recznych/programowych zabawach rozne dziwne rzeczy sie dzieją więc prócz bloom na false(co nic nie zmienia niestety....) nie ustawiam.

2 posty wyzej - jesli pytasz o SP to tracisz sajwy, reszta z mp jest na serwerach ea, wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem trudno się zorientować... nie zawsze dobrze widać te znaczniki. Najgorzej jak ktoś jest nagle tuż koło Ciebie to nie wiadomo czy swój się przepycha albo się zrespawnował na Tobie czy ktoś próbuje kosę sprzedać.

 

dokladnie :) poza tym sporo osob skupia sie na czyms konkretnym, np celowanie, strzelanie etc i czesto nie wie, co sie dzieje dookola nich. Patrzac kiedys na tych najlepszych graczy cs na roznych turniejach zauwazalem, ze ci naprawde najlepsi poza bezblednym machaniem celownikiem i trafianiem zawsze, odrozniaja sie od tych troche slabszych (choc czasem o bardzo duzym skillu) wyczuciem, co w danej chwili sie dzieje, przewidywaniem ruchow przeciwnika etc. Czesto graja na tak niskich czulosciach myszy, ze nawet nie zdazyliby wycelowac, nie wiedzac skad ktos nadejdzie - jednak tam jest 5 osob przeciw nim, a nie 16. Ciekaw jestem jak sobie w takim chaosie by poradzili. Tu dodatkowo jest duzo wiecej mozliwych wejsc dookola.

 

i tak sobie jeszcze pomyslalem, jak beznadziejna tutaj klasą jest medyk... po pierwsze kompletnie nierealistyczna - tak jak zdaje sobie sprawe, ze bronia podreczna pilota apache jest m16, ze snajper umie pilotowac smiglowiec, a pilot smiglowca jest snajperem - ok, ale jak racjonalnie wytlumaczyc ozywianie kuli w glowie za pomoca resuscytacji ? w apteczce chyba znajduja sie wyciagi z adrenaliny albo meta, bo chyba magia ziol nie zaszla jeszcze tak daleko, zeby leczyc na odleglosc biegajacych wokol przyjaciol. Nie chce az myslec jaki doping promuje strzykawa z plusikiem, ale PKOL raczej by pewnie nie pochwalil zawartosci ;) I teraz ten medyk podnosi nas w srodku bagna, zazwyczaj wstajemy otumanieni wyborem broni dla nastepnego respawnu, z pustymi magazynkami i w otoczeniu walacych zarowno do nas, jak i do medyka wrogow i giniemy ponownie. Psuja nam sie statystyki, tracimy 2 tickety (my + nasz dzielny wybawca) i kupe czasu do ponownego respawnu. Z jakiegos powodu tez 3 sekundy po podniesieniu jestesmy w tak ciezkim szoku, ze nic nam nie mozna zrobic - nie przeszkadzaja nam odpadajace czlonki, wybite oko etc - a wrogowie wala w nas jak w ducha marnujac swoje ostatnie naboje. Jako obroncy mamy jeszcze gorzej - ticketow i tak jest nieskonczenie wiele, wiec ich oszczedzanie zeby wystawic nas spowrotem do walki mija sie z celem zupelnie. Medyk jest za to najbardziej samolubna postacia w grze - poza marnowaniem statystyk czlonkow druzyny zajmuje sie jeszcze wypluwaniem 200 pestek ze swoich ckm'ow, przy czym nie ma czym zgladzic czolgu, smiglowca, podlozyc ladunku, zastawic min, oslaniac z daleka. Staje sie takim assaultem z nieskonczonym ammo (glowna wada szturmowca to 30 pestkowy magazynek w srodku akcji) i najsilniejsza bronia do walki na sredni/krotki dystans (m60). Poniewaz naboje mu sie wlasciwie nie koncza, moglby brac pistolet do oznaczania, ale zazwyczaj tego nie robi - radosnie dobija nas jeszcze z 1911. Jest to klasa tylez potezna, co zbedna jak dla mnie - ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat.

 

ja po modyfikacjach ini (naprawde niewielkich, zmienilem ten fov z kalkulatora i bloom) dostalem takiej zadyszki w klatkach/s, ze musialem gre od nowa instalowac. Nie polecam z programem czy bez programu.

 

Orientuje sie ktos jak wygladaja bany PB ? byl taki dzien, ze na serwerze doslownie co 5 sekund wywalalo wielki napis na srodku, ze ktos tam zbanowany za aimbota - to dotyczy serwera, na ktorym sie gra, czy wszystkich serwerow gry ? Mam nadzieje, ze taki ban jest dozywotni, tzn konto ze jest blokowane. Ja bym jeszcze wprowadzil blokade maca sieciowki, a najchetniej delikwentowi w jaskiniowy sposob dop..olił ;))

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz naboje mu sie wlasciwie nie koncza, moglby brac pistolet do oznaczania, ale zazwyczaj tego nie robi - radosnie dobija nas jeszcze z 1911. Jest to klasa tylez potezna, co zbedna jak dla mnie - ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat.

Może nie jest aż tak źle z tą klasą, ale ten M60 jest wnerwiający momentami :blink: Zwłaszcza jak 4 medyków idzie razem, koszą i uzdrawiają się i nic tylko czołgiem ich :lol:.

 

A może ktoś wyjaśnić jak działa ten pistolet do oznaczania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelasz w pojazd i ktoś z wyrzutnią rakiet może go namierzyć. Jeżeli trafisz z tego w śmigłowiec to łatwo go zestrzelić.

Działa z 2 pierwszymi wyrzutniami.

 

 

Ten pistolet gazowy wspomaga namierzanie celu. Wystrzeliwując magnetyczne strzałki, które przyczepiają się do wrogich pojazdów i naprowadzają na nie pocisk przeciwpancerny.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelasz w pojazd i ktoś z wyrzutnią rakiet może go namierzyć. Jeżeli trafisz z tego w śmigłowiec to łatwo go zestrzelić.

Działa z 2 pierwszymi wyrzutniami.

Człowiek się uczy całe życie, dzięki za wyjaśnienie.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może wyjaśnić w jaki sposób działa ta trzecia wyrzutnia? Nie działa ze strzałkami ok, działa jednak na ciepło (wg opisu). Tylko niby w jaki sposób? Bo z tego co zauważyłem to jest po prostu naprowadzana ręcznie. Trafić z tego w szybko poruszający się obiekt który jest daleko - raczej niemożliwe... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może wyjaśnić w jaki sposób działa ta trzecia wyrzutnia? Nie działa ze strzałkami ok, działa jednak na ciepło (wg opisu). Tylko niby w jaki sposób? Bo z tego co zauważyłem to jest po prostu naprowadzana ręcznie. Trafić z tego w szybko poruszający się obiekt który jest daleko - raczej niemożliwe... ;P

 

dziala tak jak ten naziemny stinger, przeciw pojazdom rewelacja

 

ja mam problem z karlem gustawem... tak jak z rpg7 kilku zolnierzy udalo mi sie ubic nawet z daleka, tak z gustawa w ogole nie trafiam. Nie zamierzam grac mechanikiem, ale moze czasem wezme go do zestrzelenia blackhawka etc, wolalbym tez z kazdej broni potrafic strzelic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Jeżeli się dobrze ustawisz to trafisz w śmigłowiec.

 

Jak mam to rozumieć?

Jeżeli odpowiednio namierzę obiekt (pomarańczowy kwadrat) to pocisk sam znajdzie obiekt i go zniszczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala tak jak ten naziemny stinger, przeciw pojazdom rewelacja

 

ja mam problem z karlem gustawem... tak jak z rpg7 kilku zolnierzy udalo mi sie ubic nawet z daleka, tak z gustawa w ogole nie trafiam. Nie zamierzam grac mechanikiem, ale moze czasem wezme go do zestrzelenia blackhawka etc, wolalbym tez z kazdej broni potrafic strzelic

 

cg wolniej lata niz rpg7; ale jezeli potrzebujesz przeciwko pojazdom to uzywaj rpg7, cg jest raczej dedykowany przeciw piechocie.

 

Jak mam to rozumieć?

Jeżeli odpowiednio namierzę obiekt (pomarańczowy kwadrat) to pocisk sam znajdzie obiekt i go zniszczy?

musisz zalokowac sie na celu, trwa to kilka sekund

mozesz to zrobic nawet przez budynek, mierzysz po prostu w kwadrat

jak juz to masz, mozesz strzelic nawet w gore - w zasadzie zza budynku to musisz ;)

pocisk po chwili wykona manewr i poleci w kierunku celu

nie oznacza to oczywiscie automatycznego trafienia

zrecznemu czolgiscie czy pilotowi (ze wskazaniem na to drugie) moze udac sie uniknac rakiety.

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak sobie jeszcze pomyslalem, jak beznadziejna tutaj klasą jest medyk... (...)

Zacytowałem fragment to by nie śmiecić ;) Moim zdaniem reanimacja też mija się z celem nie ma z niej sensownych korzyści o ile jak nas reanimują gdzieś na uboczy albo już po wymianie ognia można się ogarnąć o tyle reanimacja podczas wymiany ognia najczęściej kończy się drugim zgonem. Broń medyka jako taka mi nie przeszkadza każda klasa ma swoją charakterystyczną ale zastanawia jedno dlaczego medyk biegający z bronią która załadowana waży 15-20Kg jest tak samo mobilny jak szturmowiec biegający z giwerą 4-5Kg coś tu jest nie halo no ale takie już uroki gier tego typu z realizmem mają niewiele wspólnego ;)

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makaronek, całkowicie się z Tobą nie zgodzadzam. Medyk jest bardzo przydatny. Team bez medyka jest lekko mowiac ulomny. Dzieki niemu mozna zyskac sporo czasu, a takze w jakis sposob przetrwac pod ostrzalem snajperow. Wiele zalezy tez od osob z jakimi grasz. Osobiscie nawet nie odpalam tego typu gier gdy nie ma dostepnych 2-3 znajomych.... Zastanawianie się nad sensem defibrylatora czy apteczką sensu nie ma w sobie za grosz. W tej grze występuje tyle nieścisłości, że czepianie tego typu elementow jest calowicie zbedne.

 

System klas powinien być bardziej "luzny". Powinna istnieć mozliwosc dowolnego wyboru broni i dodatkow, tak aby każdy mogl stworzyc klase dopasowana do wlasnego stylu. Przykladowo uwielbiam atakowac czolgi uzywajac c4, jednak dlaczego tylko snajper ma taka mozliwosc? Calkowicie nie potrzebne ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedys pisalem liczy sie taktyka. Nie wiem jak z medykiem, gdyz jeszcze nie mam wszystkich broni, ale tak pozatym uwazam ze klasy sa swietnie wywazone. Ostanio pogralem troszke znienawidzonym w BC2 snajperem mimo iz w kazdej grze bardzo ja cenie. I troche zmieniam zdanie. Snajper to bardzo wazny taktycznie pkt zespolu, ale powtarzam snajper badz dwoch, a nie 16. Z poczatku to inni gracze obrzydzili mi ta klase gdyz kazda mapa konczyla sie po 5 minutach,a ja sam glupi staralem sie latac do paki, a reszta kampila i statsowala - chociaz z tym roznie bywalo. Jednak taktycznie jest to klasa na rozlegle i malo zabudowane zalesione tereny. Najlepiej sie sprawdza w pierwszej czesci Arrici, fajne tez sie gra w pierwszej czesci Zatoki Valdez. Ta klasa nie nadaje sie do walki w ciasnych i gestych mapach. Mozna na upartego nia grac wszedzie, ale to jest wtedy statsiarstwo. Dobrze ukryty snajper, ewentualnie ze szturmowcem dla oslony w bliskim zwarciu to skarb. Moze oslaniac np z daleka podlozona pake, a takze robic atak mozdziezowy przewidujac ruch przeciwnikow badz atak na pojazdy pancerne. Kilkakrotnie na Arrice zdazylem ubic trzech wrogow probujacych rozbroic stacje, a takze zniszczyc kilka czolgow. Mozdziezem nie oplaca sie walic w sama stacje, ale najlepiej obok - skad bedac biec przeciwnicy. Nawet jesli ich to nie zabije to napewno spowolni, a juz na 100% uniemozliwi strzelanie. Przynajmniej jak ja dostane sie pod taki ostrzal i przezyje to nie ma mowy o jakimklowiek celowaniu przez ta chwile.

 

Najbardziej uniwersalna klasa jest mechanik. Moze stawiac miny, moze niszczyc pojazdy od wodnych po latajace, a także jest swietny przeciwko piechocie. Ostaniej wyrzutni w ogole nie uzywam -uwazam ze to niewypal. Glownie dzialam z gustawem - mam nawet platyne, ale zastanawiam sie nad powrotem do rpg7. Troszke wolniej sie przeladowuje i chyba jest wolniejsza, ale za to ta moc. Bez watpienia rpg7 to postrach wszystkich pojazdow w grze. Na pewno potrzeba mniej rakiet rpg na czolg niz gustawa. Chociaz trzeba tez wiedziec gdzie walic. Czasem i gustawem strzalem w gasienice z bliska mozna rozwalic lekki pojazd opancerzony, ale rpg 1 rakieta, a czolg dwoma. W kadym razie team zlozony z samychmechanikow uwazam nie do przelamania. Pulapki z min, morderczy dla pojazdow i piechoty. Bardzo lubie likwidowac z rakietami przeciwnikow kampiacych w budynkach badz za przeszkodami. Nie musze sie zastanawiac kiedy sie wychyli, nie musze walic w sciane na slepo ( przechodza kulki) tylko wale w sciane i wszyscy gina. Nie trzeba tez byc bardzo precyzyjnym. Wystarczy walnac obok i przeciwnik ginie. Bazooka sprawdza sie tez w pojedynkach 3 badz 4v1. Normalnie strzelaja sie z broni pewnie bym zginal, ale wale rakieta w stado przeciwnikow i wszyscy gina - nie musze martwic sie o pestki itp. Mechanik ma G3 , inne szybkostrzelne bronie typu x8 czy aksu sa moim zdaniem slabe. Slaba sila, a takze celnosc tylko na bliskie odleglosci.

 

I szturmowiec - jak sama nazwa wskazuje to powinna byc pierwsza linia frontu. Rowniez silny tak samo jak mechanik, ale na blizsze odleglosci ze wzgledu na granatnik. Tez mozna rozwalac skampionych przeciwnikow, ale juz nie tak latwo wcelowac nawet nie grajac na hc, granatnik ma mniejsa sile razenia i wolniej leci, wiec przeciwnik moze uciec - natomiast na bliskie odleglosci maskarator. Na bliskie odleglosci rowniez najlepsza bron - to bez watpienia. Gdyby mechanik mial te bronie bylby moim zdaniem najlepsza klasa.

 

Medyk - najmniej nim gralem i uwazam ze demonizujecie ta klase. Moze jest w jakims sensie przegieta, ale jak natraficie na ogarow to taki team medykow szybko sie zdeprymuje i bedzie koles za kolesiem wychodzili z serwa - juz raz im zgotowalem taki los- tu chodzi o mapy z pojazdami. Na co mu M60 jak stanalem czolgiem lub jakims opancerzonym pojazdem w ich bazie i zaczynam jazde 1:0, 2:0, 3:0................ 22:0 i od noobow mnie wyzywaja hahhaha :lol2:, ale twardo stoja i dalej graja medykiem, tylko nieliczni zmienili na mechanika.

 

Wiec kazda klasa ma swoj atut, wszystko zalezy od mapy i od klas jakie biora przeciwnicy, Nie mozna jednoznacznie stwierdzic ze biore medyka i jak John Rambo ide przed siebie i kosze wszystkich. Liczy sie glownie taktyka i ja trzeba dostosowac do otoczenia. Jednak jakiej mapy bym nie gral, z jakimi przeciwnikami to mechanik sprawdza sie zawsze i wszedzie, szturmowiec rowniez, a snajper i medyk juz nie. Mechanikow badz szturmowcow moze byc 80%, a reszta to snajper i medyk. Teamy zlozone z samych snajperow badz medykow to momentalna kleska.

 

BTW Ile macie niesmiertelnikow? Ja cos kolo 80. Chwalcie sie teraz.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co mu M60 jak stanalem czolgiem lub jakims opancerzonym pojazdem w ich bazie i zaczynam jazde 1:0, 2:0, 3:0................ 22:0 i od noobow mnie wyzywaja hahhaha :lol2:

za cos takiego dostalbys na moim serwerze permanentnego bana... przez takich degeneratow czasem odechciewa sie grac!

 

wogole obszar gry jest idiotycznie zrobiony... obrona w goraczce nie powinna miec mozliwosci wjechania/wejscia w baze wroga, obszar dzialan powinien byc wiekszy... ostatnio na valdezie przy probie ataku na przedsotatnia baze notorycznie popelnialem samobojstwo probojac wejsc po drabince z wody na lewej flance... dziwne bo moi ziomkowie z teamu wchodzili bez problemu ( nie wychodzilem poza obszar gry), mieliscie cos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za cos takiego dostalbys na moim serwerze permanentnego bana... przez takich degeneratow czasem odechciewa sie grac!

 

Ahahaha a to czemu ? Bana bym dostal bo wszystkim zapalencom nie chcialo sie zmienic klasy? Wystarczylo 2 mechanikow i kazdy po 2 rakiety i po mnie. Nie nazywaj mnie tak - po prostu dostosowalem sie do sytuacji. Moja wina ze "miszczowie", ktorzy uwazaja sie za Bogow tej gry nagle w nia zwatpili ? Ja po prostu czesto pokazuje takim noobom gdzie jest wyjscie. Mysli jeden z drugim ze wezmie snajpera badz medyka i zacznie cwaniakowac, bo ma najlepsze bronie itp. Ja po prostu ich nawracam. Po wielu godzinach spedzonych uwazam, ze glownie liczy sie taktyka, sam aim to okolo 20%, a szeroko pojety skill to dobranie odpowiedniej klasy do przeciwnika, jego taktyki i otoczenia, warunkow na mapie. W zwyklym mp to dziala, ale namacalnie to widac dopiero podczas gier zorganizowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...