Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się Lagune Peresa w trybie gorączki, tylko przekaźniki są bardzo blisko siebie.

 

no jest niezla ale jak dla mnie jest troche za duza na 32 graczy. ostatnie punkty obrony moglyby byc juz na samej tamie a tak jest niedosyt D:

Edytowane przez fuey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam coś nie tak. Jak strzelam z tego ckm'u z osłoną to nic nie widzę. Tam jest taki jakby prostokącik co chyba powinien być szybką, ale u mnie jest nieprzeźroczysty. Ktoś też tak ma?

 

Jesli mnie pamiec nie myli to jest to jeden z bledow, ktory pojawil sie wraz z premiera tylko pod DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z c4 w tej grze ? juz naprawde mase razy spotykalem sie z sytuacja, kiedy rzucam 3 paczki semtexu (nie zostaja zniszczone, leza sobie i sa widoczne) i jak probuje je odpalac albo nie odpalaja sie (wtf) albo rzucam nastepne (ktore tez sie nie odpalaja). Irytujace to troche, czasem gdzies rzuce te c4, najezdza na nie czolg, ja uradowany odpalam, a tam nic... pstrykam sobie detonatorem.... Macie podobnie ? to normalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mnie pamiec nie myli to jest to jeden z bledow, ktory pojawil sie wraz z premiera tylko pod DX9.

 

mam xp - dx9

 

moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z c4 w tej grze ? juz naprawde mase razy spotykalem sie z sytuacja, kiedy rzucam 3 paczki semtexu (nie zostaja zniszczone, leza sobie i sa widoczne) i jak probuje je odpalac albo nie odpalaja sie (wtf) albo rzucam nastepne (ktore tez sie nie odpalaja). Irytujace to troche, czasem gdzies rzuce te c4, najezdza na nie czolg, ja uradowany odpalam, a tam nic... pstrykam sobie detonatorem.... Macie podobnie ? to normalne ?

 

ja nigdy nie miałem problemów z c4, ale ktoś pisał, że te co wyrzucił się nie detonują i może wyrzucać nieskończenie wiele takich niewypałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie dlaczego mam przecięcia na sekundę-dwie w momencie gdy ma mi się pojawić jakiś napis na monitorze typu zabiłeś tam kogoś lub za przekazanie amunicji i takie tam.Wypadam z za rogu i zabijam kolesia,po czym mam freza i zabija mnie drugi bo nic nie mogę zrobić.Jest to na prawdę denerwujące.Nasiliło się to po ostatnim patchu.RATUNKU!!!!!

 

A czarną szybkę mam i ja i dlatego nie korzystam z tej broni :( (dx9)

 

Panowie i jeszcze powiedzcie mi jak się używa strzałek do naprowadzania pocisków pp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chyba tylko na bank. po oznaczeniu bierzesz rakietnice patrzysz przez wizjer, szukasz czerwonego kwadratu, przytrzymujesz na nim chwile celownik do momentu podswietlenia sie i pojawienia sie nizej odleglosci od celu. potem strzelasz sobie w gore czy gdzie tam chcesz, pamietaj ze nie moze byc zadnej przeskody po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy wy tez macie pionowe paski migające czy tylko ja taki defekt mam pozdrawiam

 

mam jeden pionowy, chyba kwestia tego, że to jest ATI, bo na drugim kompie z 8800 GT nie mam tego. Nieważne czy dx9 czy 10 jest w centrum mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory nie pionowe tylko poziome to wygląda ja byście kręcili kamerą monitor crt taki to daje efekt ale tylko na parę sekund później ustepuje i tylko na mapach z zimą

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeden pionowy, chyba kwestia tego, że to jest ATI, bo na drugim kompie z 8800 GT nie mam tego. Nieważne czy dx9 czy 10 jest w centrum mapy.

 

Mam ATI i nie mam jakichkolwiek artefaktów (nie licząc aliasingu - AA mi nie działa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se wczoraj zerklem na liderboards...

kolo 5dni grania, lvl 50, 30000 kili....bez czita niemozliwe, zwlaszcza ze miał najnizszy teamscore jakiw widziałem

 

dodam że mam 3 dni prawie grania i raptem 2800 kili...masta pro nie jestem ale....

 

z szybkich obliczen wynika ze kolo robi 250 kili na godzine gry, zakladając jedna sesja trwa 30min(mapa) to wychodzi 125 kili na runde...nikt nie jest tak dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość shoxeh

tak se wczoraj zerklem na liderboards...

kolo 5dni grania, lvl 50, 30000 kili....bez czita niemozliwe, zwlaszcza ze miał najnizszy teamscore jakiw widziałem

 

dodam że mam 3 dni prawie grania i raptem 2800 kili...masta pro nie jestem ale....

 

z szybkich obliczen wynika ze kolo robi 250 kili na godzine gry, zakladając jedna sesja trwa 30min(mapa) to wychodzi 125 kili na runde...nikt nie jest tak dobry

 

Gregu :D Nie mowie, ze nie czit, ale tak samo nie mowie, ze niemozliwe ;)

 

Na steamie w cs:s miałem kiedyś we friendsach kolesia, który miał w wakacje notorycznie w ratingu i przegranych godzinach w cs:s około 180-200h w ciągu 2 tygodni (bo tak steam nalicza, na ostatnie 2 tygodnie). Co daje średnią 12-14h na dzień i rzeczywiście, kiedy nie wszedłem to był praktycznie :D Oczywiście grał odpowiednio dobrze, ale imo niewspółmiernie do straconego czasu ;)

Wiec tacy hardcorowcy sie zdarzają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie coraz bardziej ludzie denerwują. Schowa się 5 szturmowców w krzakach i strzelają tylko z granatników albo chodzą debile i zabijają swoich. Czy medycy często dają wam apteczkę? Mnie prawie zawsze olewają i idą dalej.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, medycy nie rozdają apteczek zbyt często. Niestety, ale medyk też nie będzie biegł na pałe żeby kogoś uleczyć :P. Oczywiście jeśli przebiega obok i ma okazję podrzucić apteczkę to powinien to zrobić. Ostatnio gram medykiem i staram się ludzi jakoś wspierać leczeniem, nie zawsze się udaje bo nie będę biegł pod linie ognia aby komuś pomóc.

 

Odnośnie medyka, klasa jest mocno przepakowana. M60 z celownikiem x4 plus wystrzeliwanie pojedynczych pocisków robi z medyka niezłego snajpera... Apteczka pod nogi i drugi medyk obok to niezła zapora ogniowa. Razem się leczą i ożywiają. Klasa krótko mówiąc dość lamerska ;].

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrażenie, ze miał M60 więc apteczkę musiał mieć.

Orientuje się ktoś czy z UAV można korzystać bez ryzyka, że się zginie? Po pierwszych patchach na Valparaiso i Valdez gdy atakujący byli przy 3-4 bazie to UAV w pierwszej bazie było poza polem bitwy i po 10s zgon.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Takiemu nie przetłumaczysz, niektórzy po prostu nie potrafią grać drużynowo.

 

No niestety, a często też to oznaka egoizmu kiedy interesuje go tylko jego własna zabawa. Wnerwiające to jest strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale każdy gra po coś innego. Chcecie teamwork to grajcie ze sprawdzonymi ludźmi.

 

 

Ja jak gram to przeważnie wole sam biegać bo więcej tak zrobie. Dla mnie nie istotne jest zwycięstwo. Istotny jest fun, unlocki oraz przede wszystkim odznaki i insygnia. Czasami trafiam na sensowny squad to biegam z nimi, ale jak mam samych camperów to nic z nimi nie zdobędę.

 

Ostatnio zresztą sam sporo campuję bo chce zdobyć brązową gwiazdę dla każdej broni, często też biegam reconem z shotgunem bo motion sensor jest przydatny.

 

Niektóre bronie jednak faktycznie są przepowerowane. Wczoraj mnie gość shotgunem rozwalił z drugiego końca mapy, a i często wszelakimi karabinkami od razu rozwalają z bardzo daleka. To jest wkurzające, bo ja mierze i mierze ze snajperki (padem, więc nie tak łatwo o headshota), a ten mnie od razu rozwala z jakiegoś automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...