Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie udało mi się odzyskać kasę za bf'a kupionego przez allegro(steam), który został zablokowany. Rozglądam się za kolejną kopią gry i nie wiem jak na dłuższą metę wyglądają te kody z ea dm(~60zł), bo płyta pudełko instrukcja i większa kwota za grę nie są mi na prawdę potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie takie samo zdanie, jak Harry w kwestii sposobu grania - gram dla zabawy i odznak. Wole grac samemu snajperka (z dala od medykow, ktorzy mnie nie wiem po co podnosza) - biegam wiec na palke do przodu, tam gdzie inni sie boja ;))) Ostatnio juz zauwazylem, ze z tej snajperki nie umiem w ogole grac z odleglosci, za to juz kilka efektownych zabic z obrotu bez zblizenia zaliczylem ;) Druzynowosc to tez odpowiedzialnosc, wkurzam sie, jak mi nawet kumpel powie, ze oslania mi dupsko, a zaraz stamtad gine - jakby nie uspil mojej czujnosci, to bym nie zginal. W cs mialem ten sam problem - jak mnie postawili na klanowce gdzies samego, potrafilem wyciagac cale sklady, a jak gralem w takim klanie, ktory sie komunikowal nawet kto pierdnal za przeproszeniem w drugim koncu mapy, to mnie ten informacyjny mix przytlaczal i zle gralem ;)

 

 

mysle, ze o jakimkolwiek druzynowym graniu moze byc mowa tylko przy dedykowanych temu serwerach/mapach/klanowkach i to kumatych ludzi powyzej 35 lvl (ja sie nie nadaje absolutnie do tego jeszcze), powinno byc tez wiecej punktow za wygranie rundy + team balance (jesli ktos chce przekonac do druzynowego grania na ffa, bo zdobywanie map w przewadze liczebnej to tez zadna druzynowosc). A tak to nie ma sie co gniewac, ze ktos gra samolubnie - ja tym snajperem pedze, marnuje czasem tickety bo dostaje szybko, ale czesto tez rozwalam czolg np, ktorego jak nie rozwale, to zabija 20tu naszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi jakiś posiadacz 9600GT zdradzić na jakiej wersji sterowników gra? Na moich ciągle wykrzacza się gra, pojawia się biały ekran albo pokazuje się komunikat "Sterownik odzyskał sprawność po błedzie czy coś..:) "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andrew - moze

 

@kelso - we wlasciwosciach sterownika nvidii masz taka opcje jak blokada przed przegrzaniem czy cos w tym stylu, jak wylaczysz, nie bedzie Ci resetowal tego sterownika, ale zwroc uwage na temperature karty (szczegolnie jak podkrecasz) - zobacz tez, czy przypadkiem Ci sie nie zrobil 'sweterek' z kurzu na wiatraku - czesta przypadlosc kart graficznych ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,a jak teraz wygląda sprawa tych kluczy do gry z Allegro ? Bo nadal mozna je nabyć za śmieszne pieniądze tylko nie chciałbym aby po miesiącu lub innym czasie mi nagle zbanowali konto lub coś w tym rodzaju. Czy ktoś coś z was wie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z kluczami zawsze wygląda tak samo. A więc:

 

- nie wiadomo skąd to mają (czy z Azji, czy kradzione, czy może zajumane klucze z paczek retailowych itd)

- nie wiadomo czy czasem nie dostaniesz bana (warto ryzykować całym kontem EA?)

- no i uwaga na gifty Steam (banalnie je cofnąć)

 

Na twoim miejscu wziąłbym pudełko. Zresztą sam mam retaila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odblokowałem wszystko i teraz mam problem. Bo kiedyś grałem M16a2, później grałem snajperem, medykiem i inżynierem, żeby wszystko odblokować. I teraz normalnie nie wiem czym grać w każdej klasie, każda broń wydaję mi się gorsza od poprzedniczki i mam mętlik :|

 

Szturmowcem gram m16a2 i m4a16.

 

Medykiem m60 i tym niemieckim z II WS

 

inżynierem gram małym kałachem (najlepszy IMHO)

 

No i snajperem GOL'em, bo ta m95 za wolna i wcale tak dobrze u niej z celnością nie jest

 

I co teraz czym grać w każdej klasie i jaką klasą :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze jak Ci się będzie grało M24. VSS na średnie odległości jest bardzo dobra.

 

Jak Ci idzie GOL'em? Ja mam problem, żeby z daleka trafić gdy ktoś biegnie. Z M24 i M95 jakoś łatwiej trafić.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze spisuje się karta 9600gt (ilość fps, rozdziałka)?

 

Ja gram 1024x768 i średnie detale, i jest 45-60 fps. Ustawie 1280x1024 i na niektórych mapach przy niezłym zamieszaniu fpsy spadają do 20. Jakbym miał proca lepszego to mógłbym myśleć o tej wyższej rozdzielczości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zrozumiec jak znaczaca liczba serverow z softcore moze miec killcam ON. Co wiecej, serverow odpowiednio nazwanych z Killcam OFF w nazwie lub pochodnych, jest niewiele (w sensie niewiele zapelnionych). Co sadzicie? Dlugo gralem na HC i tam nie ma takiego problemu, ale w zwiazku ze w ligach grany jest softcore chcialem sie chociaz troche przestawic i dostaje juz bialej goraczki z tym killcamem. Moze ktos znalazl inny sposob do znalezienia takich serverow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis nowy unlock?? ;]

 

Bo chyba nie mylisz MG3 z MG42 lub MG34 ;]

 

chyba chodziło Mu o pistolet.

 

 

Nie moge zrozumiec jak znaczaca liczba serverow z softcore moze miec killcam ON. Co wiecej, serverow odpowiednio nazwanych z Killcam OFF w nazwie lub pochodnych, jest niewiele (w sensie niewiele zapelnionych). Co sadzicie? Dlugo gralem na HC i tam nie ma takiego problemu, ale w zwiazku ze w ligach grany jest softcore chcialem sie chociaz troche przestawic i dostaje juz bialej goraczki z tym killcamem. Moze ktos znalazl inny sposob do znalezienia takich serverow.

 

Niestety, szukajkja kuleje. Mam nadzieje, że któryś update wprowadzi przynajmniej takie opcje filtrowania jak w cod4.

A co do killcam'a to zastanawiam się jak to w ogóle działa? Bo mam takie wrażenie jakbym widział co robi gość który mnie zabił już po mojej śmierci a nie kilka sekund wstecz. W cod, było jasne odliczanie 5 sek przed śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sie wzialem za zdobywanie gwiazdek dla wszystkich broni, bardzo mi sie podoba f2000 na bliskie odleglosci - full auto, a prawie wszystko wchodzi w cel. Na bliskosc tez ta pompka ladowana od gory masakra :)

 

jednak zadna bronia nie da sie tak pograc jak m95 na krotki/sredni dystans. Moc jak shotgun - zabija 1 strzalem w wiekszosci przypadkow, celnosc nawet bez zblizenia ogromna, ze zblizeniem x4 mega zabojcza, x12 nie uzywam - za dlugo wchodzi w tryb zoomu - czaaasem wezme jak trzeba zestrzelic wrogiego snajpera gdzies w gorach, ze wystaje mu tylko lepetyna na arice - tam to jedyny przypadek uzycia x12 przeze mnie. Jak przestalem odkrywac klasy i 1 wieczor wrocilem do m95 + 1911 only, to poprawilem kd ratio z 1.20 na 1.29 (przy ok 4000 killi wiec sporo trzeba dostrzelac). Teraz mi znow spadlo, bo niektore bronie sa tak tragiczne, ze az bluznie, ze nie mam snajperki czasem jak widze stojacego nieruchomo wroga w ktorego musze trafic 20 pestkami z innej broni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem namiary na taką stronke Kup teraz mozna tam zamawiać keye do gier. Czy ktoś z was może brał tam już coś ?

 

Na allegro w takiej samej cenie sprzedaje. Właśnie sam się zastanawiać czy brać od www_keye_pl(ostatnio kilka negatywów załapał) czy też od busieczki1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o FOV to w singlu problem byl taki, ze ustawienia zmienialy sie na domyslne przy filmikach wiec za bardzo kombinacje nie maja sensu. Zgloszone bylo jako blad, ale chyba wciaz nie poprawione. Jesli zas chodzi o serwery R8 to albo znowy sypie im sie caly system albo ta wersja nie jest najstabilniejsza. Dzisiaj, juz ktorys raz z rzedu kilka(nascie) serwerow wysypalo sie po zakonczonej mapie nagle przezedzajac moja historie i liste ulubionych.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiliście się może strzelbami?

Nie wiem czy ktoś próbował, ale po zmodyfikowaniu i ulepszeniu celności na shotgunach, nasz celownik zmniejsza się drastycznie... ...i właściwie taką ma celność.

Na trybie HC, Spasem 12 można spokojnie celować na średnie odległości, jeden strzał i kolesia nie ma (!) w tym często headshoty.

Ostatnio na jednym magazynku i jednym życiu udało mi się 10 zabójstw załatwić ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...