Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz jeszcze jak Ci się będzie grało M24. VSS na średnie odległości jest bardzo dobra.

 

Jak Ci idzie GOL'em? Ja mam problem, żeby z daleka trafić gdy ktoś biegnie. Z M24 i M95 jakoś łatwiej trafić.

 

Hm pomyślimy ;) Z GOL'em? Bardzo dobrze, według mnie najlepsza snajperka. Prosta ale bardzo celna, oraz silna.

 

 

Jakis nowy unlock?? ;]

 

Bo chyba nie mylisz MG3 z MG42 lub MG34 ;]

 

Oj się czepiacie, wiadomo jeśli mówię II WS to chodzi o MG42, no Ty Jonathan stary wyjadaczu CoD'a powinieneś to wiedzieć :) Tak jak napisałeś praktycznie identycznie wygląda dlatego cały czas go kojarzę z MG42 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj się czepiacie, wiadomo jeśli mówię II WS to chodzi o MG42, no Ty Jonathan stary wyjadaczu CoD'a powinieneś to wiedzieć :) Tak jak napisałeś praktycznie identycznie wygląda dlatego cały czas go kojarzę z MG42 ;)

 

Nic dziwnego :D MG3 to MG42 przystosowany do naboju 7,62x51mm NATO :P

Swoją drogą czy ktoś zrobił pins'a na 4 obrony flagi ? to jedyny którego mi brak i próby zdobycia go zawsze kończą się fiaskiem :damage_wall:

 

update:

heh odszedłem na chwile i już mnie wyprzedzili :P

Edytowane przez cahir-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MG3 to przerobiona wersja, nowoczesna niemieckiego MG42 w kwoli informacji.

Amerykańce chcieli zrobić coś swojego, ale szwaby byli lepsi ;)

 

Ogólnie patrząc to Niemiecka oraz Japońska technologia we wielu dziedzinach rządzi, ale amerykanie zawsze mają świetny sposób na przywłaszczanie sobie laurów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ja przed chwilą pograłem chwilę z Makaronikiem byliśmy w osobnych team'ach także full frajdy nie było, ale też było fajnie ;).

 

Co do M16, hm moglibyśmy dużo mówić o cwaniakach amerykanach, jakimś dziwnym cudem, zawsze wiedzieli kiedy się włączyć "do akcji"... I jakimś dziwnym trafem ich nowymi "wrogami" są kraje gdzie jest dużo ropy. A strefa wpływów typu Niemcy i Japonia nadal przynoszą im zyski do dzisiaj. No ale szary człowiek myśli, jacy to oni nie są waleczni i tacy dobrzy dla Świata bo wszystkim pomagają. Fakt raczej w Europie byśmy sobie bez nich nie poradzili, ale swój cel w tym mieli...

 

Wrzucam parę ciekawych moim zdaniem screenów ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Szkoda, że broń jest w kadrze, bo były ładne krajobrazy ;) IMHO BF ma bez porównania ładniejsze dalsze tekstury od MW2, pewnie też dlatego sporo mniej fps'ów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja panie gwiazdki w broniach zdobywam to gra ze mna jest utrapieniem obecnie ;) niektore te bronie to istny dramat ;)

 

m4ly masz mumbla ?

 

Właśnie co Wy świrujecie teraz z tymi gwiazdkami. I Właśnie od czego to zależy, bo mam sporo srebrnych, mało brązowych i trochę złotych, za co je się dostaję? Za zwartą akcję? Za ilość headów? ;)

 

Niii mumbla nie mam, przed chwilą nawet zgooglowałem bo nie wiedziałem co to ;). Mam ts'a i ventrilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Ilość killi w rundzie, czy ilość kili daną bronią? A jakie są statystyki? Ile trzeba do złotej? Wątpię w ogóle, że będzie mi się chciało każdą bronią grać :P

 

A tak BTW Jonathan Ty kiedy się przyłączysz do akcji ;)? Coś ostatnio słabo Ciebie widać online... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też odblokowałem wszystko i jakoś teraz tak bleeee nie chcę mi się dalej, ale spoko ogarnę temat i zacznę trochę bardziej cisnąć :).

 

Dobra spadam spać, jutro do pracy, takżę nie wszyscy mają Święta ;).

 

Życzę Wszystkim Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwiazdki za bron dotycza konkretnej broni, zazwyczaj brazowa jest za jakies 30-50 zabic dana bronia. Za niektore bronie mam juz platymnowe, ale chcialem odkryc wszystkie bo jest jakies tam odznaczenie (mam nadzieje, ze nie wymaga to gwiazdki za strzelbe bo nie mam weterana). Zostalo mi jeszcze kilka szpilek i kilka tych odznaczen do odkrycia, pozniej trening snajperski :P i bede mogl sie powazniej wziac za granie :)

 

ChS jesli nie sprawi Ci to problemu, sprobuj zainstalowac tez mumbla - mamy tego serwer, jest lepszy dzwiek i lepiej konfigurowalny - zazwyczaj siedzi na roznych kanalach 6-10 osob (kiedys grali w coda, teraz sie przekonuja do bfa ;) - wszyscy bardzo ok, traktuja Cie z zalozenia jak kumpla :)

 

ps. Wesolych Swietuff :)

 

gwiazdki za bron dotycza konkretnej broni, zazwyczaj brazowa jest za jakies 30-50 zabic dana bronia. Za niektore bronie mam juz platymnowe, ale chcialem odkryc wszystkie bo jest jakies tam odznaczenie (mam nadzieje, ze nie wymaga to gwiazdki za strzelbe bo nie mam weterana). Zostalo mi jeszcze kilka szpilek i kilka tych odznaczen do odkrycia, pozniej trening snajperski :P i bede mogl sie powazniej wziac za granie :)

 

ChS jesli nie sprawi Ci to problemu, sprobuj zainstalowac tez mumbla - mamy tego serwer, jest lepszy dzwiek i lepiej konfigurowalny - zazwyczaj siedzi na roznych kanalach 6-10 osob (kiedys grali w coda, teraz sie przekonuja do bfa ;) - wszyscy bardzo ok, traktuja Cie z zalozenia jak kumpla :)

 

ps. Wesolych Swietuff :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Brązowa jest za 25, srebrna za 50, złota za 100, i kolejne złote za każde następne 100. Platyna jest za 1000.

 

W przypadku pistoletów, pojazdów i gadżetów potrzeba sporo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pistoletów trzeba 10 na brąz, 25 srebro, i 50 na złoto :) z gadżetów i pojazdów tyle samo co z pistoletów :)

 

dzisiaj w końcu udało się zdobyć "szpilkę" (ola boga kto to tłumaczył) obrony flagi, co za sobą pociągnęło 2 insygnia od razu ... nie wiem czy to jakiś bug, ale insygnia która powinna już dawno być zdobyta odblokowała się dopiero po zdobyciu wszystkich "szpilek".

Wie ktoś może dlaczego nie zlicza killsów z M1 Garanda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gwiazdkami to zależy od broni np dla karabinków szturmowca jest złoto za 100, a dla noża 50 zabić. Dla pojazdów i wyrzutni też są inne. Platyna jest jako 10 czyli po 9 złotych następna jest platynowa. Platyny mam dwie obie dla szturmowca i w przypadku np M16A2 wypadło coś ponad 900 czyli jak wyżej coś nie za bardzo się te kalkulacje zgadzają Platyna jest ostatnia i później już chyba nie nabija gwiazdek bo nie jest napisane w statystykach broni ile killi jest wymagane do następnego poziomu... Ostatnio zauważyłem, ze jest coraz grzej na niektórych polskich serwerach czasem w ogóle grać się nie da same dzieci neo. Ostatnio 5 stało na lądowisku i czekało na helikopter do którego i tak wsiądą 2 osoby to samo jak niektórym nie chce się cisnąć z buta wolą czekać 5 minut aż pojawi się jakiś pojazd. Kolejny przypadek mapa z bety na jednym wzgórzu 5 moich snajperów na drugim 4, a ja sie zastanawiałem dlaczego nie możemy się przebić do przekaźnika no ale jak ku@#$! można w 3 coś zdziałać. Albo weźmy mapę Laguna Alta jeśli jedna ze stron zostanie zepchnięta do swojej bazy już są nikłe szanse się z niej wydostać przejście z bazy z obu stron jest wąskie i przy ostrzale przeciwnika tylko dobrze zgrany team może się wydostać. Jak powiedziałem, żeby ich wypuścili bo taka gra nie ma sensu to zaraz zaczęli buczeć, ze dlaczego, ze po co. Wolałem postać z boku niż walić na oślep w przeciwników którzy nie mogli się nawet wychylić... Kolejna sprawa coś chyba zrypali z nożem bo nie raz stając bezpośrednio za kolesiem zabije go dopiero po 2-3 machnięciach, a wczoraj 2 razy zdarzyło mi się załatwić kolesia stojącego za przeszkodą :blink:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ogóle nie gram na polskich serverach... po co się denerwować?

Mam nadzieję, że niedługo będzie team balance na każdym serwerze, bo często tylko wyjście z gry pomaga. Czasem znajdą się tacy idioci, że jak jest pierwsza runda i jest się w ataku to spoko, a jak przychodzi obrona to połowa zmienia team znowu na atak i w obronie jest np 5 na 15 atakujących i runda trwa 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord z problemami z autobalansem jaki udalo mi sie zobaczyc to 3 vs 22, pozniej wyszedlem. Nawet zabawnie to wygladalo jak trzech sie broni, ale pozniej stwierdzilem, ze szkoda mi punktow. Oczywiscie zadne prosby o zbalansowanie gry na wczesniejszym etapie nie pomogly, po prostu ludzie przenosili sie do "lepszej" druzyny. Na polskich serwerach tez w sumie nie gram, szkoda mi nerwow na jakas bande, ktora ma w nosie druzyne. Raz mi sie zdarzylo na HC dolaczyc to co chwila dostawalem po pleach od swoich. Z nozem problemow nie zauwazylem choc faktycznie zdarza sie, ze da sie zabic zza rogu czy dziwnie przez sciane. Widzialem dzisiaj natomiast snajpera, ktory strzelal przez sciane, tylko mu lufa z drugiej strony wystawala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby dzis nie wprowadzono jakichs zmian w trybie Hard Core ??

Na 2 servewrach z mapa Arica Harbor z pomoca sniperki GOL trzeba bylo walic kazdego po 2 razy

zeby ubic , jeszcze dzien wczesniej bylo normalnie . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie serwery to pochracha na maxa, gracze nie powiem indywidualnie co niektórzy wymiatają ale o drużynowej współpracy zapomnij, każdy gra na swoje konto, autobalans dla nich nie istnieje, każdy patrzy na k/d ratio a zwyciestwo zespołu ich nie interesuje, żenada, wychodzi to z czego od wieków nasz naród jest znany, prawdę mówiąc wolę grać z Niemcami i Francuzami tam przynajmniej drużyna dostosowuje się do reali gry

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dośc głupie pytanie. Niedawno stałem się posiadaczem tej wspaniałej gry. Obecnie jestem na 9 misji. Moja dziewczyna która tez lubi sobie w strzrelanki pograć zaczeła grę od początku. I tu leży problem bo moje save'y są ale nie mogę ich odpalić. Pomoże ktoś w tym problemie? Bo szkoda tego co juz przeszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...