Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy aby dzis nie wprowadzono jakichs zmian w trybie Hard Core ??

Na 2 servewrach z mapa Arica Harbor z pomoca sniperki GOL trzeba bylo walic kazdego po 2 razy

zeby ubic , jeszcze dzien wczesniej bylo normalnie . ?

 

Rowniez mam wrazenie ze na HC trudniej zabic. Zauwazylem to od wczoraj. Grajac snajperka wszystko ok, ale jak gralem mechanikiem, a gram G3 to trzeba ladnie w typa olowiu wladowac ( kiedys 1 kulka wystarczala), zreszta szturmowcem to samo. Troszke zniszczylem pojazdow i wydaje mi sie ze rakiet tez wiecej potrzeba :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio często wywala mnie podczas gry do menu :/ i muszę się logować ponownie do EA(czasami nawet z 3x żeby zaskoczyło). Macie coś takiego?

 

przy okazji moja sygnaturka:

(ciach!)

 

 

Mam dokladnioe to samo , czasami po 15 minutach innym razem po 30minutach gry

ale prawie zawsze wyrzuci przynajmniej raz do menu gry :/

 

Za to wyszukiwarka serverow dziala dosc szybko , 5-6 sekund i mam 40 filtrowanych serverow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio często wywala mnie podczas gry do menu :/ i muszę się logować ponownie do EA(czasami nawet z 3x żeby zaskoczyło). Macie coś takiego?

 

W sumie jedyny problem jaki mam z BC2 to właśnie ten. Niby błahostka przy tych wszystkich CTD i freezach o których czytam ale i tak szału można dostać :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to wyszukiwarka serverow dziala dosc szybko , 5-6 sekund i mam 40 filtrowanych serverow

 

U mnie za to filtry robią co im się żyw nie podoba :( Zaznaczam zawsze te same opcje. Ale to chyba wina ostatniego patcha, gdyż wcześniej wyszukiwało około 15 serwerów (przy moich filtrach) a teraz 1-2 :(

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa szybko, ale są problemy. Nieraz zaznaczę 1 mapę i zmienia mi na wszystkie. Dość często mam też "Serwer jest pełen" pomimo tego, że jest kilka miejsc wolnych.

 

Wszyscy panikujecie z tym stwierdzeniem: "jest kilka miejsc wolnych, a i tak pokazuje, że serwer pełen". A słyszeliście kiedyś o prywatnych slotach? Serwer ma niby 32 sloty, ale 2,3, lub 10 jest prywatnych czyli tylko i wyłącznie dla adminów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 graczy na serwie na 32 osoby i serwer jest pełen. Gdyby to wyskakiwało przy kilku to ok, ale nieraz muszę zrezygnować z gry, bo nigdzie nie mogę się połączyć.

 

Nieraz gdy próbuje połączyć się z serwerem, na którym gra znajomy zostaję wylogowany.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm coś kręcicie z tymi gwiazdkami....

 

Wcale tak nie jest sztywno... Mam prawie 90 killi i nie mam złotej gwiazdki, dlaczego? Bo myślę, że to zależy jeszcze od jakiegoś ratio, lub czegoś... I co oznacza to: "ZABICI DO N. POZYCJI"?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wszystko jasne, aaa i usprawiedliwienie mam, w liceum co pół roku byłem zagrożony z matmy, a nauczyciel powiedział mi: "S. z matmy jesteś mniej niż zero" ;)

 

Ale nadal mi nikt nie wytłumaczył jak to jest z tym napisem, co on oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grając ostatnio na jakiś francuskim serwerze zrobiłem 32/1 żabojady pchały się pod flagę i ich masowo z granatnika zabijałem, ale ja to nic gość który był ze mną w drużynie jako medyk m60 miał wynik jakieś 113/13, najlepsze to ze grałem z nim w ataku, no i zajebiście wymiatał, jak mnie ubili to najpierw rozwalał przeciwnika potem mnie podnosił, widziałem jak celował i ubijał, naprawdę very skill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie w takim razie polecić jakieś zagraniczne serwery na poziomie bo prawdę mówiąc gram na tych polskich z lenistwa na początku dodałem do ulubionych i tak zostało ale jak pisałem wcześniej niestety poziom na nich co raz gorszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze ten problem ma większość posiadaczy kart ATI bo jest on wymieniony jako znany problem w sterach 10.3. Mi przynajmniej nie zdarzyło się jeszcze abym pojawił się na mapie jako jeden z pierwszych wręcz przeciwnie zawsze pojawiam się jako jeden z ostatnich....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy właściciele ATI z serii 5xxx macie problemy z długim ładowaniem map ?

 

problem z dlugim ładowaniem map dotyczy kart ati i tylko w trybie innym niż dx9

czyli - na dx9 masz szybsze ładowanie, ale gorsza grafa, czasem wolniej(przez tryby aa) itp ale sie szybciej wbijasz na mape

 

z tego co doczytałem to teoria jest taka: EA/DiCe miało przesmarowane przez NV w czasie robienia gry, a samo dlugie ladowanie wynika z przeliczania (podwójnego w przypadku ati) szaderów w czasie ładowania się mapy - uzyszkodnicy wczesniejszych wersji BF zapewne wiedzą o jakie przeliczanie/optymalizacje/sratytaty chodzi

na nv sie wszystko laduje o wiele szybciej, 10-15 sek i jestem na serwerze(często 1), na ati na dysku SSD ładuję się w 40-50 sek, czesto 1 obj juz jest zdobyty. W trybie dx9 na ati JEST szybciej, ale tez nie tak jak na NV....

 

ogółem wygląda na evidentną wine producenta, ale nie grafiki, tylko dewelopera gry i żadne sterowniki w tej mierze raczej nic nie zmienią(no chyba że będą udawac kartę nv....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram rowniez na Ati i zawsze jestem jednym z pierwszych na mapie ( gram na dx9). Kazda mapa laduje sie w granicach 20 sek, czasem krocej.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, którym wolno ładuję się mapa, grają na Viscie, nie mogą robić screenów, ani nagrywać filmików za pomocą Xfire, oto rozwiązanie.

Wyszukujemy pliku: 

 

 

 

C:\Users\XXX\Documents\BFBC2\settings

 

zmieniamy wartość: DxVersion z auto na 9

 

Gra niby ma gorszę detale, ale jakoś ja nie widzę różnicy, mapa ładuję się teraz 15 sekund, wreszcie xfire robi screeny, i mam więcej fpsów, a gram na wyższych detalach niż wcześniej... ;)

Edytowane przez ChS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dx9 na ati moze sprawiać niewielkie problemy, co warto zaznaczyć...:

1. stationary RKM ma czarną szybkę, powinna być przezroczysta...

2. migające czasami tekstury nawierzchni w trybie lotu ptaka(jak padłeś i patrzysz na pole bitwy z gory - ale nie wiem czy to nie powiązane jest bardziej z wyłączeniem catalyst AI w CCC)

3. brak pewnych efektów cząsteczkowych(chyba dymu mniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest, gdy producenci uprzykrzają życie graczom... :/

 

Dobrze, to pytanie z innej beczki - czy można mieć zainstalowane dwa sterowniki od Nvidii i ATI ?? Do czego zmierzam - chciałem kupić jakiegoś średniego Geforce'a i mocnego Radeona 5870 do innych gier.

 

No i oczywiście, jakiego trzeba mieć Geforce'a żeby grać na full i średnich detalach w rozdzielczości 1680x1050 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dx9 na ati moze sprawiać niewielkie problemy, co warto zaznaczyć...:

1. stationary RKM ma czarną szybkę, powinna być przezroczysta...

2. migające czasami tekstury nawierzchni w trybie lotu ptaka(jak padłeś i patrzysz na pole bitwy z gory - ale nie wiem czy to nie powiązane jest bardziej z wyłączeniem catalyst AI w CCC)

3. brak pewnych efektów cząsteczkowych(chyba dymu mniej)

 

I trzeba sie zgodzic w 100% z gregu.

 

1. Rzeczywiscie powoduje to ze bron ta jest zupelnie nieprzydatna. Ja tam nawet czarnej szyby nie widze. Jeden wielki kawal metalu: :lol2:

2. Prawda . Z poczatku myslalem ze przekrecilem pamiec i po tygodniu mam uwalona karte :lol: Catalysty AI mam wlaczone i mam standard, mimo to tekstury migaja. Nie jestem pewny czy wylaczenie catalystow pomaga.

3. Tutaj nie jestem pewny. Jak co wybuchnie albo pali sie pojazd to dymu jest sporo ( nic nie widac), ale jak wzialem do granatnika dymne i wystrzelilem to nie widzialem dymu :unsure: Tak na dobra sprawe mozna to traktowac jak wallhacka. Ktos wali dymne zeby podbiec do stacji, a ja ich wszystkich scigam, gdyz ich widze. Dym mi nie straszny. :lol2:

 

Co do preferowanych ustawien graficznych i dyskusji na temat dx 9, 10, 11 to powiem wam ze tak samo jak w COD4 to w BC2 wole grac na LOW detalach. Na wyzszych detalach grafika jest tak piekna ze np snajpera badz innego gracz ukrytego w krzakach badz w innym miejscu ciezko dostrzec. Natomiast na low widac wszystko. Tak samo jak w COD4 na najwyzszych detalach mozna bylo niezauwazyc lezacego snajpera przechodzac kolo niego, tak na low i bez zbednych efektow juz bylo o wiele latwiej zauwazyc.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...