Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak rozumiem ciebie jonathan, ty nigdy nie masz kłopotów z żadna misją a wszyscy inni nie umieją grac. Fraps mi działa ale pokazuje zaniżona liczbę klatek.

Edytowane przez Sobota
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe poprostu nie wiem co masz za probel. Jest tak 5 gostkow, jeden sniperz zalatwiasz ich, lapiesz wyrzutnie, czekasz az helikopter zawisnie w miejscu i bum. Pozniej sciagasz drugiego, potem dwoch gostkow ktorzy pojawiaja sie z nikad i tadaaaaa misja ukonczona, mozesz leciec do przekaznika...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś info czy w najbliższym czasie pojawi się jakaś łatka do BC2 i czego mniej więcej może dotyczyć ? Nie ukrywam, że licze na to iż poprawią tego MG stacjonarnego pod dx 9 bo na BECIE śmigało ,aż miło a tu taki Zonk .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka do clienta wychodzi w najbliższym tygodniu. Jest to informacja od jednego z gości z DICE (wypowiada się często na forum http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/)

 

Changeloga jeszcze nie pokazali, więc nie wiadomo zbytnio co zmieni nowy patch.

 

BTW w następnych wersjach serwerów (R10, R11) mają zbalansować niektóre bronie.

Edytowane przez alCatraz
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem ciebie jonathan, ty nigdy nie masz kłopotów z żadna misją a wszyscy inni nie umieją grac.

 

A jak niby miał ci pomóc? Trzymać kciuki? Strzelać przez Internet cię nie nauczy.

 

Z ciekawości zapytam. Są takie osoby, które kupiły BC2 i są niezadowolone?

Edytowane przez Modd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem że jestem niezadowolony ale i zadowolony też nie tak bardzo. Gra mnie średnio słabo kręci ale jak mam akurat ochote postrzelać to odpalam i opróżniam magazynki. Do tego te durne odznaki i dziwny system awansu. System rank nie rzeczywisty. To mnie deczko irytuje. Choć sa tez świetne momenty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te 4 dni czy ile tam jak mam gre (nie więcej jak 5 dni) to do pulpitu wywaliło mnie tylko z 4 razy. Więc nie jest tak zle chyba. A z łączeniem do serwerów i do EA nie miałem na razie problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalanie do pulpitu mialem na wczesniejszej platformie, tj p31 i 7200, tera jakoś tego nie mam. Wątpie by to kwestia samej gry była, prędzej jakichś ustawień sterowników/OC

zresztą na 2 kompie pod dx9 tez nie mam czegoś takiego, a gralem na nim minimum z 6h ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy to nie jakies ustawienia serwera, badz polaczenia serwer-klient.

 

Ja generalnie gram i nieczesto mam wywalania do pulpitu, ale sa serwery gdzie jak gramy to co jakis czas wywala kogos do pulpitu, losowo, niezaleznie od konfiguracji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otrzymałem od użytkownika allegro ajtunek zwrot pieniędzy za grę, w poprzednich swoich wypowiedziach zaiksowałem nazwisko i jego mail (ponoć ktoś mu zaspamował skrzynkę i wydzwaniał, ale skąd ktoś miał jego numer, nie wiem), trochę głupio zrobiłem, bo nie ukryłem jego maila, za co go publicznie przepraszam, sprawa zamknięta

 

co do samej gry:

od trzech dni mam dziwny błąd, bo raz on mi się przytrafia, raz wywalenie do pulpitu... otóż nagle ekran staje się czarny, po sekundzie czy dwóch zaczyna mrugać raz cały biały, raz cały czarny (interwał niecała sekunda), dźwięki z gry są dalej, jedynie z menadżera urządzeń da się wtedy proces zabić... miał ktoś podobne zachowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem jak kto juz o tym pisal, ale dzisiaj przekonalem sie sam na wlasnej skorze. Co prawda ktos pisal ze jacys kumple sie zabijali i reanimowali. Z poczatku typ mnie zabil - ktos reanimowal, potem patrze ze znow ten sam mnie zabil i reanimowal. Takie cos powinno byc karane banem. Ostro sie wkurzylem, przeszedlem do przeciwnej druzyny i caly czas ginal z mojego G3. Wyzwalem go nieladnie od noobow i kazalem wracac do domu. Napisalem ze takich dzieciakow jak on powinno karac sie banem i ze nie wygra tej rundy na Valparaiso. Oczywiscie typ ostro sie wkurzyl i zaczac wyzywac mnie do konca rozgrywki. Jednak jak powiedzialem tak zrobilem. Wygralem. Po czym na koncu dostalem kicka, wiec to pewnie byl admin ( myslal ze wszystko mu wolno). Server bardzo fajny - do tej pory nie mialem tam problemow, dobrze sie gralo. EU8 HC Valparaiso. Jednak takie typy powoduja ze odechciewa sie grac - juz teraz rozumiem niektorych. Rozumiem tez narzekanie ze gra sama w sobie nie robi autobalansu. Nieraz zdarza sie ze jest np 12v4 i wszyscy milo sobie graja oczywiscie tych 12 a tych 4 albo jest jakimis hardcorami, albo po chwili nie ma nikogo. Teraz zawsze jak widze ze jest nierowny sklad to przechodze do przeciwnej druzyny aby wyrownac liczbowo. Przechodze rowniez do teamu, ktory notorycznie przegrywa ( widac skillowo ze jest slaby). W tej grze glownie liczy sie taktyka ( to tez duza czesc skilla) , sadze ze bardziej niz celowanie sam aim. Nieraz zdarza sie kilku gosci wejdzie na tyly stacji i cala reszta sie odradza tam i robi nam plecy, a team nie ogarnia bo gracze sa slabi badz po prostu poczatkujacy. W kazdym razie apeluje do innych graczy aby dbali o balans i przyjemnosc rozgrywki. Wszystkim bedzie gralo sie lepiej, a typow takich jak wymieniony... eh.... jak najrzadziej trafiac.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kluczem jest poruszanie sie w grupie. jak gram z dwoma kolegami w druzynie i siedzimy na teamspeaku informujac siebie o wszystkim to naprawde fajnie sie gra i dobre akcje sa. nie ma co grac samemu za bardzo bo sie czesto ginie i nerwowosc wzrasta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Autobalans jest już oficjalnie na serwerach od jakiegoś czasu (kilka dni).

 

edit:

The client (R7) and server (R10) updates have now been moved to early next week. This is to allow more bug fixes into both client and server before release which we caught before releasing another version. A changelog for both server and client will be released at the same time as the updates are due for release.

 

This will also mean the server we release will be the real R10 servers and not "R9b"

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest 7s !! FPS na oko jest o 10-15 więcej. Ten sterownik zawiera też OpenGL 4.0. W CineBench 11.5 32bit skok jest z 38,44 na 60,15 FPS !!. 64bit wywala jakiś błąd :P. Unigine Heaven 2.0 jest wolniej o jakieś 4PFS, więc spadek duży, ale się nim nie przejmuje. Video Converter jest teraz zintegrowany w CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catalyst 10.x BETA (8.74 April 6/10) Win All - Guru3D.com Forums

 

Te sterowniki dla ATi poprawiają długi loading. Przynajmniej dla serii 5xxx. Ściągam i się pobawię w królika doświadczalnego. Obecnie jadę na 10.3b.

 

LOL ten sterownik ma ponad 300MB ;) Nieźle. Też ściągam, zobaczymy czy będzie jakaś zmiana dla 4770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladnie sie wzieli za te sterowniki :] jednak oplacalo sie troche ponarzekac i pomieszac gosci z blotem ;]

 

btw wszystkie kolejne sterowniki beda mialy taktowania 400/900? Imho powinni wprowadzic oddzielna wersje dla ludzi ktorym ciagle wywala sie sterownik ekranu :/ to powinno zalatwic sprawe nie robiac przy okazji suszarki z kart reszty userow

 

update: doczytalem, ze podobno stworzenie profilu z wylaczonym overdrivem nie zmienia zegarow w 2d :] dalej pozostaje 157/300

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, gra dostala nieziemskiego kopa :) ladne kilka sekund musialem poczekac w bazie zanim ktokolwiek sie pojawil :)

 

taktowan mi nie zmienilo - pewnie dlatego, ze jeszcze nie odblokowywalem overdrive'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalowac to na poprzedni sterownik czy go najpierw usunac? Poprawia to te arty na dx9 z widoczne z lotu ptaka i ta szybe w tym stacjonarnym ckmie?

 

Edit: u mnie na 4770 instaluje sie wszystko normalnie, a na koncu wyskakuje ostrzezenie ze nie zainstalowano sterownika ekranu czyli najwazniewjszego,. Probowalem instalowac tylko sterownik pojedynczo poprzez instalacje niestandardowa i to samo. Niestety u mnie nie dziala.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...