Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

 Wyglada na to, ze wczesniej ladowalo wszystko do pamieci karty graficznej i stad te opoznienia. Teraz przez pierwsze kilka sekund ostro tnie. 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech no ktos podpowie jak sprawdzic z ktorej wersji DX kozysta gra ??

Dzis wsadzilem do kompa Radka 5870 dalem wysztko na maxa chodzi cacy 70-120 fps ( fraps 3.2 )

tylko chcialbym wiedziec z ktorego DX'a kozysta

 

 

sciagam te nowe betki to jutro potestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zas powrot do gry w dx9...

 

btw wczoraj jak wsiadlem w czołg to do 1 zgonu(zara potym był dc albo tylko ja mialem) i do 4 zdobywanej bazy mialem 26/1....pierwszy raz w życiu.

 

o dziwo perfekcyjnie działała kombinacja mechanik, plus zasłona dymna w czołgu, raz ja naprawialem sie sam, raz z doskoku jakis kolo co czasem wskakiwał na rkm.... ogółem poki na mine nie wjechalem było spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dokumentach folder BFBC2, a tam plik settings.ini

DxVersion='tutaj bedzie wersja'

 

co do tych sterow

dla 4xxx faktycznie czas ladowania bez poprawy

ale fpsy w gore poszly

 

Czyli dzialaja pod4xxx. Ktos na anglojezycznym forum wlasnie pisal ze ladowanie bez zmian, ale fpsy w gore. Inny na 4770 pisal ze mu spadly - niewiele ale zawsze. Duzo osob pisalo odnosnie 4770 ze dzialaja te stery, a u mnie blad na wgrywaniu sterownika ekranu. Moze to przez WIn xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebna mi pomoc przy wyborze karty do bc2. +/- 250 złoty.

chciałbym zeby wypoweidziały sie osoby ktore maja karty w tym przedziale, jak chodzi itd.

jak sie ma obecna wydajnosc gry do bety (na ktorej sie zatrzymałem) no i lepiej ati czy nvidia ?

rozdziałka w jakiej bede grac to 1400 x 900, detale im wyzej tym lepiej :D. aa niekoniecznie.

 

na googlach znalazłem pewien test i wydaje mi sie ze 4850 byłoby takim minimum, jednak moge sie mylic :).

pozdrawiam i z gory dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność kart w BC2 -> Battlefield: Bad Company 2 - test wydajności str. 3 - Tomasz (focus) Niechaj - Artykuł GRY-OnLine tylko przełącz sobie rozdziałke do 1280x1024.

Nie wiem jak karty z przedziału -250zł bo takich nie znam ale do +250zł 4850 nie kupisz. Przy tej kwocie są jakies GF220 albo lepiej radeon 4670 http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=45551

4850 jest jak najbardziej ok bo ja nawet gram w 1680x1050 z AAx4 ale to już kwota ok 450zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sig masz aktualny to będziesz miał problemu z procem w tej grze.

Jeżeli mogą być używki to patrz na allegro/fora i dasz radę kupić HD4850. Ewentualnie kup 88/98GT z gwarancją. Na allegro czasem są HD4730 w tej cenie, wydajność nawet ok, ale wysoki pobór prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ściągnij udostępnione już oficjalnie preview dla XP i sprawdź.

 

Ten oficjalny preview ma starszą wersję direct3d niż te udostępnione bety (prawdopodobnie jakaś wczesna wersja sterów na maj). Starszą również od poprzedniej bety "10.5". Więc nie wiem jak z fpsami będzie :P

 

@Krydor

Zaraz spróbuje zainstalować je u siebie na xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebna mi pomoc przy wyborze karty do bc2. +/- 250 złoty.

chciałbym zeby wypoweidziały sie osoby ktore maja karty w tym przedziale, jak chodzi itd.

jak sie ma obecna wydajnosc gry do bety (na ktorej sie zatrzymałem) no i lepiej ati czy nvidia ?

rozdziałka w jakiej bede grac to 1400 x 900, detale im wyzej tym lepiej :D. aa niekoniecznie.

 

na googlach znalazłem pewien test i wydaje mi sie ze 4850 byłoby takim minimum, jednak moge sie mylic :).

pozdrawiam i z gory dzieki za odp.

 

ja gram na 8800gt. Gram w fullhd na ustawieniach medium i fraps pokazuje 60fps +-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci sam zrobie w koncu jakis test, aczkolwiek chyab przyznacz ze 39FPS w dymie to juz srednio plynnie dla tej gry?

 

Pozniej zapodam jakis benchmark, rozumiem ze ok. 1920x1200 ustawienia w menu sztywno MEDIUM i dx9? Daleki jestem od oceny takich testow, bo w koncu wszystko zalezy od mapy i akcji, ale co tam zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie jak jest i nie będę nikomu nic udowadniał, bo nie mam na to czasu ani ochoty. Info podałem dla bielskiego, żeby wiedział ze na 8800gt (która mieści się w jego przedziale cenowym) spokojnie pogra.

Dla uzupełnienia mój setting.ini

 

[WindowSettings]

Width=1920

Height=1080

Fullscreen=true

RefreshRate=60

VSync=false

[sound]

Quality=low

VoipEnable=true

SpeakerCount=0

[Graphics]

Effects=medium

Soldiers=medium

Vehicles=medium

Overgrowth=medium

Undergrowth=medium

StaticObjects=medium

Terrain=medium

Shadows=medium

Bloom=true

HSAO=false

MSAA=0

Water=medium

MainQuality=custom

Texture=high

DxVersion=auto

Aniso=2

Detail=medium

RenderAheadLimit=2

Fov=59.000004

 

EOT

 

edit: nie odczuwam tych 39fps w dymie, gra mi się przyjemnie.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, dx9 raczej. Mam win xp. edit: stery 196.21

Nie pienie się, tylko nie rozumiem reakcji co po niektórych. Jakbym miał jaką korzyści z tego, że podaje fałszywe info odnośnie wydajności.

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzialaja pod4xxx. Ktos na anglojezycznym forum wlasnie pisal ze ladowanie bez zmian, ale fpsy w gore. Inny na 4770 pisal ze mu spadly - niewiele ale zawsze. Duzo osob pisalo odnosnie 4770 ze dzialaja te stery, a u mnie blad na wgrywaniu sterownika ekranu. Moze to przez WIn xp.

 

U mnie żadnego wzrostu nie zauważyłem. Instalowałem same sterowniki bez całej reszty tego badziewia.

 

@ Duelist

Cienie przy LOW są beznadziejnie kwadratowe ;)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienie przy LOW są beznadziejnie kwadratowe ;)

 

Możliwe, nigdy nie zwróciłem uwagi na to podczas gry :-P

 

Same sterowniki zainstalowałem normalnie na xp, ale nawet nie chciało mi się testować jak zobaczyłem, że aa pod dx9 mi na nich nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...