Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zintegrowana dzwiekowka??

 

wlasciwie to 3 do wyboru ;) zintegrowana na radku, zintegrowana na plycie i xonar... no ale z tego co mi wiadomo i tak zadnego dekodowania hardware'owego w tej grze nie ma  Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z menu gry mozna ustawić dźwięk ale....za duzej róznicy (prócz war tapes czy jak to sie zwie) nie ma

 

przez ini mozna ustawić jakość dźwięku(domyslna jest low) do high ale tez nie zauwazyłem specjalnej róznicy(prócz może większego obciązenia proca-spadki fps większe w wybuchach...ale mam tylko dwurdzeniówke więc to wina tego)

 

ja gram na słuchawach 5.1 i powiem ze są do d...ale czasem dają rade, z kolei słuchawki stereo na 2 kompie lepiej dają rady...ale to lognetmedia versus koss ur-40 więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz w Bc2 nie wiem jak dlugo , czy w tej grze zrobili wogole jakies pozycjonowanie dzwieku ??

bo tylko czasam i zdazy sie slyszec cos selektywnego w tylnych kanalach ogolnie tandeta jak na 2010 rok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dźwiękiem to lipa straszna, niby realistyczne dźwięki ale z ledwością można zorientować się z której dokładnie strony dochodzi strzał, wybuch itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  +1... w cs'ie od lat na glupim stereo sluchawkowym wale celnie przez sciany, a tutaj nawet nie wiadomo z ktorej strony ktos biegnie :/ zal. Do tego jak mozna w 2010 roku nie dodac hardware'owej obslugi dzwieku. To by znacznie odciazylo procesor... W tym momencie z tego co ogarniam nie ma znaczenia czy ktos ma integre, czy jakiegos creativa za tysiaka, bo dzwiek i tak jest identyczny. 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyraźnie odczuwam czy wybuch (i inne odgłosy) jest z lewej czy prawej. Raz założyłem słuchawki na odwrót i nie wiedziałem co się działo. Czasem mam takiego zonka, że ktoś podbiega sprintem od tyłu i kosi nożem a nawet nie było słychać kroków. To dziwne bo ogólnie słychać kroki jak ktoś idzie obok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak sie ktoś skrada to nie słychać, chyba logiczne.

 

Na PC nie wiem, ale na konsoli raczej nie można narzekać na pozycjonowanie, a ja mam tylko 2.0. Raczej odgłosy z tyłu cieżko odróżnić od tych z przodu, ale to co sie dzieje po bokach jest świetnie renderowane. Ważne jest że świetnie słychać jak ktoś/coś sie zbliża i oddala, w budynkach, zakamarkach czy krzakach bywa to niezwykle pomocne.

 

Nie wiem też jak na PC, ale na Xboksie sie robi moda na inżynierów. Czołgami coraz ciężej się gra bo co chwile horda inżynierów z bazookami albo co gorsza minami. Czasami za róg sie wyjedzie i od razu boom. Mam blisko do dziewiątej złotej gwiazdy, ale raczej troche mi zejdzie jak tak dalej będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, słychać jak źródło jest daleko. Ale z bliska juz nie wiadomo skąd dźwięk dociera. Niestety najsłabszy element gry to jest. Nie zapominając o wyszukiwarce serwerów oczywiście ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Lloyd

 

Mam demo BC2 na PS3 i tam dzwieki sa calkiem inne , wchodzac do pomieszczen odrazu slychac kolosalna roznice w akustyce

widac na PC cos spierd...... maxymalnie ze w 2010 roku mamy udzwiekowienie slabsze niz w leciwym BF2 oczywiscie mam namysli pozycjonowanie

nie jakosc ogolna .

 

Pozostaje sie modlic o jakiegos patch'a usprawniajacego ta niedorobke ,ale chyba predzej doczekamy sie BF3 niz takiej poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, słychać jak źródło jest daleko. Ale z bliska juz nie wiadomo skąd dźwięk dociera. Niestety najsłabszy element gry to jest. Nie zapominając o wyszukiwarce serwerów oczywiście ;)

 

Tej wyszukiwarki to ja nie rozumiem wogóle. Są miejsca na serwerach a podaje że jest pełny. Szuka i szuka i nic, daje anuluj i sie pojawiają. Pingi kosmos choć w samej grze jakby mniej odczuwalne niż w bf2.

 

Sorka że sie tak dziwie ;) ale dopiero zaczynam grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby tego BC2 nei robila jakas calkiem inna grupa ludzi niz BF2 ??

Kod sieciowy zgola odmienny , to samo z szukajka serverow , dzwiek krok w tyl ,co jest grane ?

przecpani hAmerykanie czy cus ?

 

b.t.w

 

Dice to chyba w wiekszosci Szwedzi , nieprawdaz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przede wszystkim z tego co wiem.

 

Dodawanie znajomych /przyjaciół też nie działa dobrze. Niektórych dodałem bez przeszkód a z jednym kumplem wysyłamy sobie zaproszenia i do tej pory żaden z nas nie otrzymał nic od drugiego.

Powtórzę to znowu ale strasznie wpienia mnie sterowanie czołgiem. Porażka straszna!

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas nie daje mnie spokoju glupota ludzi z DICE

ze uproscili mozliwosc ustawien sterowania , dlaczego nei zapodali gotowego wzoru z BF2

gdzie mozna bylo osobno ustawiac czulosc sterowania czolgiem czy heli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,że widok mam tylko "patrzenie do góry",ruszam myszką i zawsze idzie wzrok do góry,to samo jest z rozglądaniem się na boki,idzie tylko w prawo.Co trzeba przestawić by było normalnie??Konfiguruje mysz iciągle jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W google wystarczy wpisać "bad company 2 nie działa mysz" i już wiadomo do jakiej wersji ten problem się odnosi. Identyczne symptomy, obraz skierowany w niebo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze szare ludziska odpalaja pirata gry multiplayerowej z dastepem do netu :)

tym samym dajac swoje namiary odpowiednim organizacja ,

maja szczescie ze trafic w ten sposob na klopoty to jak trafic szostke w lotto

 

 

swoja droga czego sie Dice wstydzi ze nie dali dema na PC ???

tylko niech mnie tu specjalisci nie pisza ze sie nie dalo bo za trudno bylo zrobic

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie mam problem z dzwiękiem w grze na Windowsie 7 64 bit. Polega to na tym ,że dzwięk jest tak jakby wytłumiony i trzeszczący. O ile w menu to jakoś nie przeszkadza to w samej grze jest już uciążliwe. Nie dość ,że słabo słychać to jeszcze gdy sięoddaje strzały to masakrycznie trzeszczy w głośnikach. Dzwiekuwka jaką posiadam to Sb Live ! . Ściągnałem kilka wersji sterów z forum ale kilka nie działa z moją kartą a na innych są takie cyrki. Co może być tego przyczyną ? Dodam ,że na XP jest wszystko wporządku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wreszcie udało mi się zdobyć platynkę za czołgi. Prawie 500 killi (dokładnie 495, dziwna liczba). Ostatnio nie było łatwo przez nową modę na inżynierów, ale wczoraj i dziś nabiłem prawie stówę. Arica Harbor Squad DM i granie inżynierem świetnie się to tego nadaje.

 

Teraz się zastanawiam na czym zrobić drugą platynę. Wszystko inne będzie już dużo bardziej czasochłonne, wybór chyba padnie na M60, bo raczej kille szybciej lecą niż gadżetami, dla których trzeba połowe killi z normalnych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Lloyd ja mam gre od niecalych dwoch tygodni i juz mam 4 gwiazdki zlote w carlu gustawie, bardzo szybko leci, zwlaszcza ze w druzynie laza ze mna szturmowiec i medyk... nie wiem czemu ale bardzoej podchoddza mi czolgi, niz apc, w sensie latwiej mi dobrac sie im do tylka... wczoraj podczas jednej rundy goraczki (mapa pustynna, co pierwszy punkt a mozna zbuzyc, punkt b jest w baraku, noi sa wzguza z jednej strony gdzie co 30 sekund nalezy poslac rakiete z CG by zarobic fraga) udalo mi sie ROZKRECIC 2 czolgiDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...