Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałem taki zamiar, odczekać aż gra stanie się grywalna i kupić, ale jak czytam to póki co nie ma o czym gadać.

Jednak zostaję przy mw2, nie takie złe się to wydaje w porównaniu do bc2, który pod względem technicznym (bugi, połączenia z serwerami itp.) miał być o niebo lepszy a jest tak jak każdy widzi.

Ja nie wiem, lata lecą a gry cofają się w rozwoju, zostają wypuszczane jakieś niedopracowane szmelce, które wymagają tony patchy, ale i tak mało to daje. Rozpacz..

 

Kolega chyba nie grał w Dragon Rising - tam było tyle wszelakich błędów, że nie wiadomo było co tak naprawdę jest źle, a ludzie zaczęli grę oddawać do sklepów...

Tu się grać da chociaż ;D

 

Cienie u mnie tak samo wyglądają, chociaż może dlatego że gram na średnich. Reszta graficznie normalnie wygląda normalnie, chociaż przycięcia przy pojawianiu się też mam o_O

Prócz tego żadnych nagłych spadków klatek nie uświadczyłem... (stery 10.3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dno ten patch :((

 

m95 oslabili - na uava potrzeba 2 strzalow (juz widze tabuny kamperow na uavach ;) nie mowiac juz ze moge sobie strzelac i strzelac i nikt nie pada, kazdego musze dobijac z oslabionego rowniez 1911 (wolniej strzela)

 

noz to w ogole dramat

 

hitboxy chyba zrabali.... kilka ewidentnych glow zero efektu

 

lipa lipa lipa... moze i dla niektorych to lepiej, ale mnie zepsuli cala filozofie gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie gierka chodzi lepiej. Nie wiem czemu ale chodzi lepiej na 100%. Problem w tym...że mam takie zrypane cienie jak wyżej, tzn niby są ale jakieś takie wybrakowane (cienie obiektów są, ale na terenie ich nie ma wcale).

 

Może dlatego chodzi szybciej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe co ciekawe każdy ma inny problem :lol:

 

co do noża to wczoraj mi się ciachało bez jakichkolwiek problemów

 

co najgorsze to nie wiem czemu po odznaczeniu w wyszukiwarce ,bez hasła,rankingowe itp wyszukuje mi tylko z 10 hostów na krzyż i ani hosta więcej,wcześniej było tego od zaj....

 

nowy patch sux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, ja podlalzlem pod snajpera, noz, a tu zamiast stab w neck jakis slash, drugi, 3, w koncu wyjelem m60 i w leb strzelilem...poracha

zreszta nie tylko ja tak mialem widzialem rushera z obrony sie wbil w nas, lata, ciacha a ja go normalnie bez stresu z m60...normalnie bym padł

 

serwer normal, hc nie probowalem, zbyt zmeczony bylem

 

potwierdzam - m95 2 strzaly w uav..

 

lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch Ci się ściągnął? Na fotce, która dałeś masz starą wyszukiwarkę.

Ja raz nożem mogłem zabić, a innym razem nie.

 

ano ściągną,tzn co jest jakaś nowa wyszukiwarka :unsure:

już sam nie wiem :mur: dajcie jakiegoś screen jak to u was wygląda :rolleyes:

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom grę przez BFBC2Updater. Może aktualizacja się zainstaluje.

 

próbuje przez Updater ale dale to samo,odinstaluje grę może to coś pomoże

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem na nowym patchu dobre pare godzin , zadnych spadkow wydajnosci nie uswiadczylem

jak dla mnie same pozytywy jak narazie , o dziwo jak zmienilem grafe to K/D ratio pomalu ale idzie ku gorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podkrecilem swojego proca do 4.0 na box'e jutro zmienie na silent knight'a, gierka na medium ma teraz stale ~100 fpsow, Wszystko na high / AA x1 / AF x1 -> 60 fpsow. Nie gralem jakis tydzien, ale po tym patch'u gra mi sie zdecydowanie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma przypadkiem jakiegos buga z podpisami swoj/wrog? xD bo dzisiaj na esl'u wykosilem 3 swoich oznaczonych jako wrogow   :damage_wall:

 

Coś jest na rzeczy, wczoraj na port arica swój wykosił mnie 2 razy. za drugim razem już skumałem, że jakis bug, patrzę , a koleś z zielonego podpisu zmienił się na czerwony...life is brutal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem pod wrażeniem, nowa wyszukiwarka śmiga ładnie i szybko. Mapy sie ładują jak powinny.

Statystyki też są już wyświetlane poprawnie. Aktualizacje długo się ściągały ale widać że wiele zmieniono na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE

 

Proste jak konstrukcja cepa , tworzymy zolnierza a nie konto

siora bedzie grac na moim sprzecie jak ja bede dybal w robocie ;)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...