Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest taka sprawa...

 

ZaQpilem dzis BF:BC2 i nie hula =/

 

Gra sie uruchamia wchodzi do MENU... jak zalaczam SPlayer'a intro sie wgrywa.

 

Gdy wydaje mi sie ze powinno sie cos zaczac dziac - bialy ekran... i klapa...

 

Stery 10.4

 

Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dzisiaj troszkę po dłuższej przerwie i muszę stwierdzić że nowy patch i stery 10.4b preview dały w końcu grę za którą zapłaciłem 150zł., przeglądarka w końcu działa jak należy, wchodzę na serwer z innymi graczami w tym samym czasie, brak migania w czasie ładowania map, gra przyspieszyła działa płynnie w końcu można grać, zniknęły m60 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie beznadziejnie gra.... nie widze roznicy w sily snajperki SW a M95 - uwazam, ze to lipa na maxa. M95 ma 2x mniej pestek, dluzej sie przeladowuje i wolniej sie zoomuje i ma mniejsza celownosc - w realnym zyciu z tej snajperki mozna rozwalic humvee, a tu ja totalnie spaprali. Uwielbialem z nia biegac i strzelac i nie rozumiem czemu zmniejszyli tak drastycznie jej moc, ze nawet na UAV trzeba dwoch strzalow. Teraz wychodzi na to, ze najlepsze bronie mamy na poczatku - wiec po co bylo to cale odkrywanie ? No i ten bug z nozem doprowadza do szalu....

 

zawsze mnie zastanawia - czemu jak gra pod katem strzelania jest juz dopracowana, to zamiast sie skupic na tym co kuleje (serwery, stabilnosc, poprawic fps, optymalizacja) - to oni sie biora za strzelanie - wtedy na 99 % zepsuja cos w hitboxach, balansie broni etc.... nie kumam po co grzebac w czyms, co juz dzialalo ok. Poza tym m95 pogorszyli duzo bardziej niz m60, dlatego ze jest praktycznie 2x slabsza, a m60 o kilka procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna na moim 1 kluczu stworzyc 2 konta jak w COD4? Brat chcial troche pograc po sieci, a nie chce zeby gral na moim koncie i wszystko sam od poczatku odblokowal. Da rade czy musi wlasna kopie zakupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 postow wyzej odpowiedz...  Dołączona grafika

 

co do optymalizacji jest ok, ale rzeczywiście hitboxy drażnią. Jak już miałem ulubione bronie, to teraz już nie są takie fajne... medykiem + m60 nie grałem dużo tylko, aby odblokować, ale szturmowcem i m16 oraz m14 już nie są takie dobre jakie były , a szkoda, bo było fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zmiana w ustawieniach dx'a na 9?

 

ala vista -> c;/user/moje dokumenty/bfbc2/settings -> prawie przy koncu jest: "DxVersion=auto" zmien na "9"

 

 

 

na strach 10.4 ten myk nie dzialal ale na 10.3 pomoglo. Dzieki =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M95 zdrowa porażka wczoraj kilka razy dochodziło do momentu gdzie trafiam kolesiowi prosto w głowę a on dalej sobie biegał,z nożem to samo ciachasz i ciachasz a tu nic

skopali bronie na maxa

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę, wybrałem uwierzytelnienie jako płytka w napędzie, była jeszcze opcja instalacji na 10 komputerach. Mam rozumieć, że jak zmienię sprzęt na inny gra będzie działać? Tymczasem ściągam aktualizacje i pobawię się trochę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M95 zdrowa porażka wczoraj kilka razy dochodziło do momentu gdzie trafiam kolesiowi prosto w głowę a on dalej sobie biegał,z nożem to samo ciachasz i ciachasz a tu nic

skopali bronie na maxa

 

 

true, true.... dokladnie te same wrazenia - przestaw sie na SW poki nie poprawia M95 - polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MakaronekPL

 

Oni raczej nic z Hitboxami nie ruszali , cale te pierniczenei o hitboxach to paranoja siakas.

Problem od czasow BF1942 > BF2 ten sam , gdy sie traca pakiety poprostu nie zalicza Ci trafien

nawet jak wyprujesz caly magazynek z odleglosci 2m ,trzeba troche wyobrazni zeby zrozumiec jak musza smigac owe pakiety

pomiedzy klientem>serverem> klientem do ktorego napierniczasz owa serie ;)

 

Czasami wchodze na server i gdy zobacze taka akcje ze wyplowam cale magazynki bez efektu zgonu poprostu rezygnuje z takiego servera.

 

Niech sie ktos wypowie o jakosci polaczen internetowych , gdzies czytalem ze tych naprawde czystych jest jakies 15-20%

jak wszystko pojdzie w swiatlowodach bedzie znacznie lepiej ale do tego czasu bedziemy dziadkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To jak to jest że na konsoli nie ma problemów z zaliczaniem trafień, a na PC z dedykami są? Troszke chyba dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, to nie jest kwestia laczy, tylko netcode'u tej gry (zakladajac, ze masz racje co do hitboxow). Lacza sa bardzo w porzadku (tez oczywiscie zalezy ktore) - widze, ze mieszkasz w UK, gdzie jest chyba najgorszy internet w Europie ;) Tam to sa dopiero kwaśne lacza, mialem Virgin 20 MBit, BT 6MBit i u znajomego widzialem tez w akcji chyba AOL (nie jestem pewien) - na kazdym byly utraty pakietow, a uzyskac te 20 mbit to mozna bylo chyba o 3 nad ranem z serwera pod Londkiem Zdrojem - dno i zenada jesli chodzi o czystosc lacza, chociaz cenowo oczywiscie bardzo ok.

 

W Polsce jest juz troche swiatel i dobre wyjscie na swiat - ja mam wpiecie prawie bezposrednio w swiatlo, na 1000 duzych pakietow gubie moze 1, pingi wszedzie po 15-20. GRajac w counter strike'a mialem czysciusienki wykres na wiekszosci polskich serwerow - zadnych utrat, zadnych choke, pingi prawie lanowe (po 20) - nie jestesmy wcale w takiej ciemnej d.. jak sadzisz, wrecz przeciwnie - jakosc lacz jest duzo wyzsza niz w Anglii. Na pewno nie jest taka jak w Holandii, Szwecji, czy Japonii, ale UK to pozeramy na sniadanie ;) Gra ma cos zepsute ewidentnie - najlepszym przykladem dobrego netcode'u i hitboxow jest cs 1.6 - przy dobrym laczu i poprawnych ustawieniach, nie ma bata zeby decydowal tam jakikolwiek przypadek czy bledy samej gry - jest to wg mnie wzor jesli chodzi o hitboxy i netcode.

 

PS. testowalem rozne gry w wersjach beta, w niektorych problem 'nie dochodzacych strzalow" wynikal nawet z podkrecania procka magistralą (Shattered Horizon np) - jak podkrecilem mnoznikiem, bylo wszystko ok, jak podkrecilem fsb (wszystko stabilnie przetestowane) - strzelalem slepakami. Naprawde nie bylo latwo dojsc do przyczyn, natomiast latwo bylo ocenic, ze cos dziala nie tak ;) a tu cos DZIALA NIE TAK - czasem wrog jest w malym okienku, wystaje mu tylko glowa - jakim cudem powiedz mi zalicza mi trafienie (krzyzyk sie pokazuje) ale nie zalicza HS'a, skoro widac mu bylo tylko glowe ? Wg mnie to hitbox, nie widze innego wytlumaczenia. Fakt, ze noz dziala jak dziala tez mowi sam za siebie - łącza nam sie nie pogorszyly chyba tak od ostatniego patcha, zeby 90 % ciosow nozem pochlanial internet ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu cos DZIALA NIE TAK - czasem wrog jest w malym okienku, wystaje mu tylko glowa - jakim cudem powiedz mi zalicza mi trafienie (krzyzyk sie pokazuje) ale nie zalicza HS'a, skoro widac mu bylo tylko glowe ? Wg mnie to hitbox, nie widze innego wytlumaczenia.

 

ostatnio tez mialem takie akcje - krzyzyk sie pokazywal, a przeciwnik nie padal po strzale ze snajpy na hardkore... W koncu nie wiem czy oslabili snajpy, czy po prostu zabilem go i uciekl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MakaronekPL

 

 

Bije sie w piers , masz racje z ta jakoscia lacz w UK , dennie jest i tyle

jedyne swiatlo w tunelu to Optic Fiber od Virgin 50Mbit Realnie i minimalne w stosunku do konkurencji pingi.

 

Skoro rzeczywisacie masz tak dobre parametry lacza to niech szlak tych spoecow z Dice trafi

widac czasami to chyba kod gry losowo zalicza trafienia ,cos w tym musi byc +-+--+-- i ciach zenek choc slepy ubija klienta z 34 lewelem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jaki aim assist? W singlu owszem, ale nie w multi. Jak by była pomoc to by mnie tak często nie ubijali przy jednoczesnej wymianie ognia.

 

Zresztą co to ma do zaliczania trafień? Jak mam celownik na kimś to każdy strzał zalicza (widać znaczek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi bardziej o to, ze jedyna wystajaca czescia wroga byla glowa - nie przeszkodzilo mu to przetrzymac postrzalu w nia ;) przed patchem mam wrazenie, ze nie bylo takich baboli.

 

@Mario - w sumie tak teraz mysle, ze w Londynie moze byc duzo lepiej, ja bylem w Bournemouth - to taka wioska bardziej jak nasz Sopot (bez urazy do Sopotu, bardzo lubie :) - wiec tam moze faktycznie ten net tak dzialal, jak dzialal (tragicznie ;) - ale ogolnie na jakosc lacz w Polsce nie ma co narzekac - gorzej z ich awaryjnoscia ;) Slabe mamy polaczenie za ocean i do UK, chociaz waskim gardlem ponoc jest jakas duza stacja pod Londynem (ostatnio analizowalem trase pakietow tam i wlasnie tam najwiecej utrat). Natomiast rewelacyjne polaczenie mamy do glownego wezla swiatlowodowego w Amsterdamie, polecam holenderskie serwery - nawet przy sporym pingu gra sie na nich bardzo wygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem BC2 pierwszy raz od tygodnia i moje wrażenia po patchu są średnie. Spadku wydajności nie zauważyłem wszystko lata jak powinno. Trochę za mało grałem aby porównać hitboxy z poprzedniej wersji, jedno co mnie wkurza to zawieszające się: WEJDŹ DO GRY. Człowiek ginie czeka na to wejście i [gluteus maximus] trzeba klikać, aż do skutku. Tego poprzednio nie było i cholernie irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...