Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

NO tak ale to opcja dla spokojnych graczy ;). W ferworze walki wiesz jak jest :P nie dość, że czekasz te 12sek to jeszcze 3 na freez ;)

 

czekasz 10sekund po czym jakis medyk cie reanimuje i znowu giniesz. to dopiero potrafi wkurzyc co tam jakies freezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak to nie ma?

Są i to czasami takie że głowa boli Dołączona grafika

 

To może faktycznie wina łącz, np. osób u których jest akurat serwer. Ja czasem trafiam na gre gdzie są masakryczne lagi typu że mnie cofa jak idę do przodu, ale z takiej gry to sie wychodzi. Jak nie mam lagów to i problemów z zaliczaniem trafień nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekasz 10sekund po czym jakis medyk cie reanimuje i znowu giniesz. to dopiero potrafi wkurzyc co tam jakies freezy.

 

Hehe racja ;) człowiek zrelaksowany wybrał sobie inna klasę, czeka na respawn i nagle "cyk" sam środek akcji :D

Jak już kiedyś pisałem powinni dać opcję "zgody" na reanimację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie wina łącz, np. osób u których jest akurat serwer. Ja czasem trafiam na gre gdzie są masakryczne lagi typu że mnie cofa jak idę do przodu, ale z takiej gry to sie wychodzi. Jak nie mam lagów to i problemów z zaliczaniem trafień nie mam.

 

Wczoraj mnie tak przeniosło jakieś 15 metrów do tyłu w momencie jak chciałem rozbroić m-com...

Ja też wychodzę ale czasami są minimalne lagi i widać to dopiero w określonych sytuacjach np: wskakujesz za murek i dopiero po chwili giniesz (hitbox pewnie jeszcze był przed)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

To długie ładowanie map na kartach ATI rozwiązali w jakiś beznadziejny sposób... Musze mieć włączone to bezużyteczne CCC żeby mapa się szybko ładowała :mur:

 

czyli pozostaje zainstalowac CCC ? a co to ma do ladowania sie map ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam CCC a mapy laduja sie blyskawicznie.

 

U mnie bez tego jest 40s, zainstalowałem nowe profile aplikacji (z 7 kwietnia) i już nawet z tym przestało działać. Muszę znów przeinstalować stery, żeby podziałało przez 2-3 godziny i znów będzie [gluteus maximus]. W7 jest tragiczny :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam W7 i 0 problemow.

Mozesz sciagnac Ati Tray Tools i przez low level driver installation usunac sterowniki od grafiki i zainstalowac od nowa.

 

tez to mam... po prostu trzeba kliknac raz i poczekac ze 2-3 sekundy az freez minie ;)

 

Dodanie folderu Electronic Arts i Moje Dokumenty/BFBC2 do wyjatkow w programie antyvirusowym ponoc rozwiazuje ten problem.

http://forum.ea.com/...31.page#4822802

Edytowane przez Czarnodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MakaronekPL

 

 

Bije sie w piers , masz racje z ta jakoscia lacz w UK , dennie jest i tyle

jedyne swiatlo w tunelu to Optic Fiber od Virgin 50Mbit Realnie i minimalne w stosunku do konkurencji pingi.

 

Ja tam nie narzekam.... srednie pingi to ok 40 na zwyklym ADSL ja bym wlaczyl ADSL2+ z Fast path'em pewnie bylyby znacznie mniejsze =] ale fakt mogloby byc lepiej...

 

Dołączona grafika

 

Kurcze nie moge znalesc ani jednego polskiego serwera =/

Edytowane przez NuKeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

nie wiem czemu mi nie dziala test na packet losty, dajcie ipeki jakis serwerow bfa w polsce i za granica to potestujemy moze sie uda cos wybrac sensownego.

 

http://makaron.forweb.pl/pingi.txt - tu macie mtra z mojej sieci internetowej (forweb) do roznych serwerow - pingi widac, ze w normie, niepokoja mnie troche te straty 5 % szczegolnie do G4G (ale np strzelnica ktora chyba stoi na netii jest ok) - moze znacie ip jakis bfowych serwerow, ktore mozna by przetestowac ? moglibysmy zrobic takie zestawienie na podstawie takich zrzutow osob do konkretnych serwerow bfowych i wybrac z danych sieci/lacz do ktorego sa faktycznie dobre czasy i bez utrat, bo niestety zarzadzanie siecia z poziomu samej gry kuleje strasznie - brak net_grapha i zawyzone pingi oraz nie wiadomo jak duze straty. Wydaje mi sie, ze do holenderskich serwerow mam mniejsze straty niz do g4g.pl

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez tego jest 40s, zainstalowałem nowe profile aplikacji (z 7 kwietnia) i już nawet z tym przestało działać. Muszę znów przeinstalować stery, żeby podziałało przez 2-3 godziny i znów będzie [gluteus maximus]. W7 jest tragiczny :mur:

 

Eeee tam histeryzujesz, wszystko śmiga bez najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie odważyłem się odpalić ponownie tą grę i strasznie irytuje mnie lag przy próbie odrodzenia się, po kilkukrotnym frezzie gry udaję mi się odrodzić po czym ping oscyluję w granicach 600 po ok. 5s wraca do normy(130-150) i można w miarę normalnie grać. Ostatecznie rozłączyłem się, gdy po kilku odrodzeniach zazwyczaj miałem takiego laga, że zaraz ginąłem, wyświetlało tylko się info kto mnie zabił oraz przeładowywanie mimo, że nawet nic nie zdążyłem wystrzelić i po kilku sekundach dopiero miałem tryb spectatora na osobę która mnie zabiła. Kilka patchy temu jeszcze w miarę normalnie można było grać... Pingując ten serwer z konsoli więcej niż 20ms nie mam.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez tego jest 40s, zainstalowałem nowe profile aplikacji (z 7 kwietnia) i już nawet z tym przestało działać. Muszę znów przeinstalować stery, żeby podziałało przez 2-3 godziny i znów będzie [gluteus maximus]. W7 jest tragiczny :mur:

 

To ponoc nie wina CCC, bo wg. wydawcy sterownika nie musi byc ono wlaczone, a samych profili, po ktorych instalacji mapy znowu laduja sie dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszych dni gry nie mialem zadnych problemow z dzialaniem gry, wyszukiwarka serverow ani niczym innym. Czytalem tylko jak inni narzekaja na to i na to. Od woczraj pojawil sie dziwny problem, ktory rowniez uzytkownicy tutaj zglaszali. Pojawil sie odrazu po wyjsciu nowego patha, a u mnie wczoraj . Wyszukiwarka dziala bardzo wolno. Do tej pory 2-3 sek i mialem setki serverow - teraz 30 sekund. Czasami sa problemy z logowaniem, rozlacza mnie podczas gry, potem pisze ze nie mozna polaczyc sie z EA Online. Pojawily sie tez freezy kiedy zgine i chce sie odrodzic. Nie moge podczas gry wychodzic do Windowsa alt+tab bo jak wracam wystrzliwuje mi cale ammo i nie moge tego przerwac bo zdaza sie nawet ze gine. Jednak najgorsze sa te krotkie zwiechy. Biegne biegne - jestem w jednym miejscu - za 2 sek gdzie indziej po krotkiej zwieszce. To samo z wrogami. Stoi 4 w jednym miejscu - chcialem ich zalatwic gustawem - ciesze sie ze bedzie four kill za jednym razem, a tu zwiecha i typy ktore gdzies tam razem stali nagle sa kolo mnie i smierc. Czyli pojawilo sie u mnie chyba wszystko co mozliwe. Zwlaszcza ten ostani problem najbardziej mnie wkurza gdyz wypacza calkowicie gre. Pierwszy raz narzekam na gre i Dice niezle mnie wpienilo. Wypuszczaja pacze, ktore zamiast pomoc jeszcze pogarszaja rozgrywke. Tylko dziwne ze dopiero teraz sa symptomy, a nie odrazu po wyjsciu pacza.

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"We aren't adding any mods into BFBC2. We are looking at adding competitive play features into the game itself though if that’s what you are after" - DICE producer Gordon Van Dyke

Caly art

 

Jesli cos nie ruszy sie w tym kierunku i wish listy graczy dot. trybow competitive sie nie spelnia to gra umrze smiercia naturalna. Uwazam tak dlatego, poniewaz mimo calej epickosci rozgrywki na serwerach publicznych, staje sie to po prostu nudne. Gra ma super potencjal i naprawde niewiele potrzeba zeby ludzie zostali przy niej na dluugie miesiace badz nawet lata. Mn. chodzi mi o:

- dzialajacy! zawsze voice czat dla /teamu/skladu - to inna gra jesli w malym skladzie mozesz lamiaca angielszczyzna porozumiec sie z innymi i namieszac zza linia wroga przy casual'owej rozgrywce;

- mozliwosc czatowania do jasnej cholery! nawet zeby pochwalic zabojce fajna seria headszotow po ktorej padles na glebe jak szmata;

- zwiazane z powyzszym, mozliwosc ogladania gry po smierci z oczu kolegow z teamu;

- nagrywanie dem! ile razy odruchowo wlaczalem steama dla csa, czy et.exe kiedy zobaczylem wygrana jakiegos pro teamu po zazartym pojedynku, badz w wyniku mozliwosci dem powstala superprodukcja fragmovie;

 

etc. etc. etc.

 

Mam 33lvl, gdyby nie znajomi ktorzy czasem ciagna mnie do gry i tryb squad rush + gathery na esl i ircu, to pewnie odpuscilbym sobie gre na jakis czas. To juz nawet nie chodzi o kase ktora zaiwestowalem w gre by pograc cos nawet na jaja ale w 100% wpolzawodnictwie. Boli to, ze gra jest po prostu OK i chyba za duzo oczekiwalem od portu z konsoli. Moze sie za bardzo nakrecilem na super produkcje z nastawieniem na granie na PC jak w inne popularne shootery na ta platforme :). Miejmy nadzieje ze jeszcze powstanie z tego cos, co bedzie mozna grywac z paczka znajomych rywalizujac w latwy i przyjemny sposob z innymi graczami.

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tygodniach odpaliłem grę, zrobiłem update do najnowszej wersji i co zauważyłem to nóż nie jest tak skuteczny jak był, moja ekipa zamiast mówić po polsku to mówi w języku ojczystym(zmiana w opcjach powoduje, że czasami mówią po polsku, a czasami oryginalnie) takie jaja, no i na sterach 10.3 nie zuważyłem szybszego ładowania map. Innych grzechów brak (na szczęście). Ale i tak wgrałem poprzedni update. Wprawdzie wyszukiwarka jest dużo gorsza niż w tej nowej wersji , ale co tam. Poczekam na kolejny update.

Edytowane przez SilaHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem 10.4a i nie ma migania tekstur, ale nie przypadly mi te stey do gustu - gra sie fatalnie. Potem odinstalowalem to i zaczalem dzialac znowu na 10.3. Wszystkie problemy ktore wymienilem wyzej zniknely jak reka odjal. Moze to byla jakas chwilowa niedyzspozycja netu , ale poki co gra sie fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie powaznie zastanawiam nad powrotem do 10.3, tak jak kolega wczesniej od czasu instalacji 10.4 mapy laduja sie blyskawicznie, natomiast gra mi sie ewidentnie zle - z pierszych miejsc na wiekszosci serwerow i lapaniu praktycznie co runda asa, zlotej druzyny i najbardziej ofensywnego gracza (nie mialem super ratio ale mialem najwyzsza liczbe zabojstw) nagle zahaczam jakies 17:17, 8:9 dziwolagi takie. Na pewno po czesci jest to spowodowane odkrywaniem brazowych gwiazdek we wszystkich broniach (a niektore sa tak daremne jak SAIGA, ze to dlugo trwa ;) moze tez inni zaczeli lepiej grac (no ale tak z dnia na dzien ??) - natomiast wystarczy, ze ten spieprzony noz (nie wmawiajcie mi ze dziala dobrze, nie mam malo killi z noza - nie nawalam nim moze tak fanatycznie jak w innych grach, ale mam ich tam kolo 350) - wystarczy wiec, ze raz nie trafie tym daremnym nozem i juz trace szanse na zabicie 5-8 z rzedu (zazwyczaj w takich seriach ktorys ginal z noza wobec braku pestek w magazynkach, zabranie tej opcji lub tak jak tu - schrzanienie jej - powoduje ze o takie serie duzo trudniej).

 

a co do dem, netgrapha, dzialajacego chata i patrzenia z oczu przyjaciol tez sie w 100 % zgadzam - gracz musi miec kontrole warunkow w jakich gra, nagrac dema nawet pod jakies granie na powaznie, coby udowodnic, ze gra czysto, napisac 'gj' czasem nawet glupie, czy podziwiac jak kumpel zabija 10 z rzedu i poplakac sie z tego ze smiechu na mumblu czy ts - tez mam ponad 30 lvl i zaczyna mi tego brakowac coraz bardziej

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...