Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gametracker.com/search/bc2/1500/?searchipp=50#search

 

tu jest lista ipekow serwerow bc2 w europie, mozecie oczywiscie zawezic kryteria - w miare mozliwosci posprawdzam dzisiaj jak zachowuja sie te serwery w kwestii utrat pakietow i pingow z poziomu naszego swiatla w Lodzi (wiec raczej mozna wykluczyc problemy wewnetrzne)

 

No i tak jak sie spodziewalem, calkiem niezle warunki sa na serwerach holenderskich, no i oczywiscie polskich - ale raczej problemy z gra nie wynikaja z problemow z laczem. Test z polaczenia radiowego Nano5-Nano5 z ktorych jedno jest wpiete konwerterem w swiatlo

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|

| WinMTR statistics |

| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|

 

i3D.net - GAMERT #1 Rush All Maps NED

 

| hosted-by.i3d.net - 0 | 315 | 315 | 34 | 35 | 41 | 36 |

 

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|

| WinMTR statistics |

| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|

 

------g4g [2]

 

| c98-150.icpnet.pl - 1 | 259 | 257 | 11 | 12 | 17 | 12 |

|

Edytowane przez MakaronekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko z serii początkujących :). Czy te dodatkowe rzeczy, które można robić podczas kampanii (kolekcjonowanie broni, wysadzanie przekaźników) są do czegoś potrzebne? Czy tylko dla własnej satysfakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem przez dwa dni na polskim gamesnet czy jakoś tak, krótko i na temat: poziom gry-wysoki, zgranie zależne od drużyny i tu jest problem, bo do lepszej drużyny przenoszą się lepsi gracze, nie rzadko gorsza drużyna dostaje baty ponad 80 do 0 i nikomu to nie przeszkadza, a wręcz wywołuje euforie wygrywającej drużyny, po co balansować (widać po rangach w tabeli same gwiazdojeby nie rzadko klanowi) jak tak ładnie wciach!l dostają, część graczy chyba przyszła z css grają na siebie, drużyna ich wali, o osłonie pleców można zapomnieć biegają c... wie za czym, najlepiej postać w krzakach na małe bicie kucyka, może kogoś uda się trafić, odnośnie samych serwerów to mimo niskiego pingu, spora cześć pakietów idzie się kochać bo często sporo trafiam posoka idzie a efektu zero (czyli gość się odwraca i zaliczam zgon), do tego admin mimo że cały mój tym snajpi i właśnie się do nich dołączam to zaraz się czepia że mam lecieć do przodu bo nie pomagam (no fakt jeden strzał i trup to nie pomagam) i wywala mnie z serwera, dodam tylko że wcześniej grałem cały czas innymi specjalizacjami, tak wiec na naszych rodzimych serwerach poza szybkim klikaniem nie nauczysz się gry zespołowej, może trafiłem na kiepski team ale tak to widzę, opinia nie zależy od umiejętności bo generalnie zawsze na początku stawki byłem kilkukrotnie zdobywając asa rozgrywki (nawet kiedy byłem w przegrywającej drużynie), cześć graczy ma wprost niewiarygodnego skilla choć u kilku z nich widziałem potem bany punkbustra, z wielką przyjemnością opuszczam serwery gemesnetu, raz po raz tam wpadnę aby poćwiczyć klikanie, bo mentalności ludzi chyba się nie zmieni

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptys

 

Swiete slowa , mnie na 10 gier jedna max dwie przypadna do gustu , i nie licze tylko na punkty ale glownei na gre zespolowa

a o takowa bardzo trudno :/ jakos w BF2 byla latwiej trafic na zgrane squady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego oczekiwać po ffa... najbardziej mnie wkurza jak gracze nie myślą, zamiast jak 2 czołgi wroga przyjadą to się wszyscy zmienić w mechaników, to oni dalej biegaja asfaltami i medykami... dziś trafiłem na serwer, gdzie w mojej drużynie nie było wcale snajperów... atakowaliśmy w trybie gorączki i praktycznie nie zeszliśmy poniżej 50 ticketów, do tego był ogień zaporowy, flankowanie itp. być może dlatego, że po naszej stronie byli ludzie zgrani (3 klany/tagi po 3-4 osoby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Client R8 / Server R12 are in QA - Electronic Arts UK Community

 

Gameplay - Knifing people in the back works again (we backed out the change that we had done for Server R11)

Server Browser - Join queue system when attempting to join a full server

Client - New chat system allows chatting when dead (but not during end of round) and keeps a 100 lines log

Client - Reduced negative mouse acceleration

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu naprawili nóż! w kilku grach zaczęli mnie wyzywać, że jestem antynóż :D

 

Nie naprawili, zrobili reverta do wersji sprzed R7 :lol:.

Wreszcie obiecany czat między respawnami i fixy do ujemnej akceleracją myszy. Zaczyna to powoli przypominać grę PC.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba dodali wyświetlanie tabelki z lista graczy, pingiem itp (TAB) gdy zginiemy. No chyba ze wczoraj jakiegoś buga złapałem:)

Która wersja sterowników eliminuje migające tekstury ? Ogólnie to jakoś słabo mi gra chodzi na T4400/2GB Ram/Mobility 5650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie dzis trafilem na jakis zHackowany server w UK , mial w nazwie MNKY

gralem chyba z 5 rund gdzie nie moglem sie ogarnac ,czulem sie jak bym pierwszy raz w BC2 gral , ratio przecietnie 5/1

dodam ze pogrywalem samotnie medykiem z M60 zoom x4 , no jaja , prujem do kolesi 2x tyle co zazwyczaj zero efektu :/

Ogolnie moja druzyna za kazdym razem dostawala sromotne baty 900pkt do 3000pkt

 

 

po ktorejs probie w koncu wbilem do druzyny przeciwnej , zero zmian zachowania z mojej strony

dalej samotne smiganie medykiem i tym razem kosilem jak nalezy , ratio odwrotne do poprzedniego

 

 

Co niby moglo by usprawiedliwic takie jaja , w ciagu 30-40 minut zmiana o 180stopni ??

 

 

 

Tak przy okazji sa jakies strony informujace o wykrytych oszustwach ???

 

 

Znalazlem cos takiego

oto jak graja mistrzowie :/

http://catalyst-hax.com/forum/index.php/topic/5962-battlefield-bad-company-2-hacks/

 

http://www.myfpscheats.com/

 

brzydnie ta gra przez takie cheatowanie

 

no to po BC2 :(

pisza ze opchneli ponad 10tys hackow , powodzenia trzeba zyczyc uczciwym

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tez miałem takie wrażenie. Najlepiej jest znaleźć kilka dobrych serwerów i tylko na nich grać.

Trzeba byc <span style='color: red;'>[ciach!]</span>lniętym, aby kupić grę i jechać na cheatach. Przecież taka gra nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tez miałem takie wrażenie. Najlepiej jest znaleźć kilka dobrych serwerów i tylko na nich grać.

Trzeba byc <span style='color: red;'>[ciach!]</span>lniętym, aby kupić grę i jechać na cheatach. Przecież taka gra nie ma sensu.

 

 

Ciekawi mnie jaki procent tych najlepszych gra uczciwie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...