Skocz do zawartości
kundylet

K7t266 Pro2-u Problem Z Uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam komputer o następującej konfiguracji: płyta główna MSI K7T266 Pro2-U, Athlon XP 1700, Radeon 9250, seagate 80gb, 256 ram. Więcej nic nie jest podpięte. Problem polega na tym, że po uruchomieniu komputer się zawiesza. Wygląda to tak jakby coś się stało z dyskiem twardym, podczas pracy słychać z niego odgłos ponownego uruchamiania się. Więc myślałem, że to dysk. Jednak nie, po pół roku nieużytkowania kompa podpiąłem sprawny nowy dysk, dzieje się to samo, te same dzwięki, podczas startu windy staje. W czym może być problem? Coś z płytą główną?

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, piszcie,

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś instalować na nowo windowsa? Co za windows jest na sprawnym nowym dysku? Nigdy nie ma gwarancji, że windows zainstalowany na jednym komputerze uruchomi się drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś instalować na nowo windowsa? Co za windows jest na sprawnym nowym dysku? Nigdy nie ma gwarancji, że windows zainstalowany na jednym komputerze uruchomi się drugim.

Windows jak windows, zastanawia mnie czemu te dyski podpięte, zachowują sie tak a nie inaczej. Następuje bootowanie i zwiecha, stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza się w trakcie ładowania windowsa czy zanim zacznie się ładować windows z dysku?

Clear cmos próbowałeś rozumiem, kondensatory na płycie całe, nie popękane/powylewane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej konfiguracji stawiam na zasilacz .... pewnie tak samo długo nie wymieniałeś go jak i reszty sprzętu w podanym konfigu. Ładowanie systemu --> ładowanie sterowników --> nagły wzrost zapotrzebowania na energię i ..... BACH ... zawias, restart, BSOD albo inny przykład niedomagania układu zasilania. Może być też problem ze zdegradowaną płytą główną ... skończył się jej czas i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...