Skocz do zawartości
BuMeL

Ekstrim Mod

Rekomendowane odpowiedzi

<anonumous> Witam mam pytanie do państwa mianowicie posiadam w domu dysk twardy, dvd, cd obudowe do kompa głóśnik monitor crt karte graficznom kable. Mam pytanie czy da się z teggo złożyć komputer tak aby odpalił? mam jeszcze jedno pytanie czy da się te przedmioty tak zmniejszyć żeby powstał laptop czekam na odpowiedz (proszę nie mówić że to głupi pomysł) chyba wiem jak przerobić obudowe na mniejsza a reszta?

 

.... swwoją drogą mój kumpel rzucił kiedyś po złości komputer z okna .... jedno piętro więcej i byłby Tablet PC :D

 

Wybaczcie ale jak nie w tym forum napisałem to niech moderzy przeniosą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że chcesz mieć laptopa ??

 

 

Dam ci ciekway przepis.

 

No to zaczynam weź ładnie powkładaj części do obudowy PC tak żeby jak najmniej miejsca zajmowały. Monitor CRT też. Zmieścić się musi. Maci tam w Białymstoku wysokie budynki. Tak, To znajdź bardzo wysoki i zrzuć z niego monitor, na taką grbpość jak ci odpowiada(jak by ci się nie zmieścił do obudowy). Jak już wszystko będziesz miał razem (czyli w obudowie) to weź wałek do ciasta i rozwałkuj to do takich rozmiarów jakich chcesz... Potem tylko znajdź. Potem to wszystko polej benzyna tak do smaku idź z tym na Lasu, zaproś dziewczynę/chłopaka ładnie zapal i zróbcie sobie kiełbaski czy co tam chcecie. Wiesz jak wszystko pięknie się odpali ?? JAk chcesz instrukcje jak to przerobić na Samochód to napisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...