Skocz do zawartości
Jordi23

No wreszcie jest TEST HAMMERA AMD 64!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm po prostu chciałem miec juz 100 postów :p (zobaczice od kiedy jestem na forum a ile mam postow :/ )

Trzymajcie mnie bo kiedys wywale ten licznik w pizduuuuuu

[Wasz "ukochany" administrator po spozyciu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a my tu gadu gadu a nV zapowiada nForce3 pod A64 oczywiście. A tak na uboczu dystkusji. Widziałem w sieci (nie pamiętam który serwis) porównanie A MP, A 64, Xeon HT i PIVHT do tego procki z HT były testowane z wyłączoną i włączoną tą funkcją. Wszystko było testowane pod kątem zastosowań serverowych pod kontrolą Debiana. I właściwie tak dopiero Athlon 64 pokazał po co jest stworzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a my tu gadu gadu a nV zapowiada nForce3 pod A64 oczywiście. A tak na uboczu dystkusji. Widziałem w sieci (nie pamiętam który serwis) porównanie A MP, A 64, Xeon HT i PIVHT do tego procki z HT były testowane z wyłączoną i włączoną tą funkcją. Wszystko było testowane pod kątem zastosowań serverowych pod kontrolą Debiana. I właściwie tak dopiero Athlon 64 pokazał po co jest stworzony.

haha a ja juz widzailem test nforce 3 pro .Akurat to byla wersja serverowa i testowali tam opterona .Jeszcze widzialem ten test o ktorym mowisz on jest na TomsHardware.Jak mi sie przypomni to dam wam linka do tego testu z nforsem 3 pro

 

Update: Tu jest ten test http://www.bjorn3d.com/_preview.php?articleID=268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba racja ze dopiero w zastosowaniach serverowych A64 pokaze co potrafi :D byle tylko były jakies pożądne płyty głowne pod 2 proce ze scsi pci 64 itp :)

No a właściwie to nie PCI 64 tylko PCI X 133Mhz i 66Mhz. wypas po pachy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....jeszcze nie spie czytam ten test w X-bicie i A64 rozczarowoje mnie (bez obrazy grupko entuzjaztow  :lol: ), bo:

 

<niewiem czy dobrze licze (przyblizenia DUZE)...beer  :twisted: , baza P4 2.8C -> A64>

 

- wydajnosc pamieci -40%

- PCMark(CPU) -9%

- PCMark(MEM) -18%

- BW2k2 +15%

- SysMark -20%/-25%/-10%

- MP3 Encoding -15% (inwersja!:))

- WinRar +20% (znow inwersja)

- DivX -20%

- WME -15%

- mark2k3 -5%/-10%

- mark2k1 0%

- RTCW -8%

- UT2k3 +12%/+20%

- SM 0%/+6%/+20%

- 3ds -25%

- lw -20%/-5%

- Cinema -20%

 

No wyniki szczegolnie przy inwersji moga bydc zafalszowane, ale niechcialo mi sie myslec w kazdym razie suma chyyyyyba -177% czyli skor -100% to 2x dluzszy czas, w takim razie wszystkie testy na A64 zajelu testerom prawie 3x wiecej czasu niz na P4. Co wy nato (am)Dekowcy. Do boju, prosze o pelny atak na moja piana osobe  :D  :D  :D  :D , ino bez imperatywow  :evil:

 

skoro dla ciebie procenty się sumują to musisz być kompletnym głąbem, od kiegy jeżeli dla np. w pięciu testach coś jest wolniejsze o 20% w każdym to łączeni jest 100% wolniejsze???? bo mnie się zdaje że łącznie jest dalej 20%!!!

 

wracaj do podstawowej na lekcje matmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie hamer jest optymalizowany pod 64 bitowe aplikacje... a z tego co mi sie obiło o uszy emuluje 32bitowe z tad strata ok 50%, pozatym niema jeszcze zadnej optymalizacji proca... progosy go dobze nierozpoznają płyty są dedwie wydane niedopracowane pozatym syndrom megaherca w przypadku amd kolejny mhz daje wiecej niz taki sam w przypadku innych firm... wg mnie jest zrobiony ogromny krok milowy niepatrzac tylko na wydajność ale skok ze starej architektury na 64 bit z zachowaniem kompatybilnosci to jest coś.... indelowi sie do z tego co widze nieudalo pozatym co wy mi tu sciemniacie... pomyslcie ile bedzie kosztował intel64 a ile amd 64 a wtedy wszystko sie wyjasni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...