Skocz do zawartości
GiKeR

Jaka obudowa do EPOX 8RDA+

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za takie pytanko ale mam problem. Mam teraz plytke ECS K7S5A i zwyklal obudowe MIDI tower i moge wykorzystac tylko dwie gorne kieszenie. Czy jaq wsadze do tej obudowy EPOXa to tez bede mial taki problem, bo nawet chcial bym kupic obudowe ale o jakies 5cm krotsza.

Mogly by byc wykorzystane tylko dwie gorne kieszenie ale w przypadku krotszej obudowy czy nie bedzie to wchodzilo juz na RAMy :evil: :?:

 

Aha i mysle o jakiejs obudowie TRACERa z zasilaczem MegaBajta co o nich myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge polecić obudowy modecoma, ich wykonanie jest bardzo solidne i staranne poztym z wyglądu są extra, btw w tych lepszych są zasiłki huntkey, swoją drogą posiadam takową i jest bardzo dobra, trzyma napięcia stabilnie i wogóle jest cool :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za takie pytanko ale mam problem. Mam teraz plytke ECS K7S5A i zwyklal obudowe MIDI tower i moge wykorzystac tylko dwie gorne kieszenie. Czy jaq wsadze do tej obudowy EPOXa to tez bede mial taki problem, bo nawet chcial bym kupic obudowe ale o jakies 5cm krotsza.

Mogly by byc wykorzystane tylko dwie gorne kieszenie ale w przypadku krotszej obudowy czy nie bedzie to wchodzilo juz na RAMy  :evil:  :?: 

 

Aha i mysle o jakiejs obudowie TRACERa z zasilaczem MegaBajta co o nich myslicie??

Byl temat o Tracerach - poczytaj. Co do obudow to na foum masz sporo tego stuffu :P

:twisted: :twisted: SZUKAJ!!! :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze kupisz obudowe LONG... Ale osobiscie polecam z jakas dobra zasilka :P

dokladnie obecnie pewnie nie masz longa i dlatego nie mozesz nic wlozyc w dwie kieszenie bedziesz mial to na wszystkich plytach typu asus, abit, epox, soltek chyba ze kupisz jakas wersje mini z polowa czesci zintegrowanych :lol:

pozdrav

LAgier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzilo raczej o kupienie jeszcze krotszej obudowy - nie bedzie mi przeszkadzala mozliwosc wykorzystanie tylko dwoch gornych zatok, ale zastanawiam sie czy nie beda dwa gorne napedy wchodzila n a pamieci??

Aha i jeszcze jakie sa rozmiary EPOX 8RDA+ w porownaniu do mojej plyty tzn ECS K7S5A ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAŻAJ !!! - do budowy 440 x 420 (głębokość/wysokość) przy epox 8rda nie wsadzisz więcej niż 1 :( napęd optyczny for sure;

kondensator za 3 bankiem pamięci przeszkadza

rada moja - głebokośc min 480 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa byle jaka aby tylko zasilacz był dobry. :)

 

A czemu uwazasz ze zaliczam 250 watowe zasiłki do słabych? :| Wiesz za słabe to ja uwazam takie zrobione samodzielnie z podzespołów z jakiegoś radia np.. ;) Choc telewizor sie lepeij do tegp nadaj e;)

 

Zasilacz 250 watt enlight są przeciez bardzo dobre . a mzo emasz codegena z le[pszej serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...