Skocz do zawartości
Kriss345

Hdd Jak Zmniejszyć Ilość Partycji?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam hdd samsung SV4002H(40gb 5200rmp) i mam na nim zrobione az 4 partycje (C,D,E,F) czy dało by się tak zrobić żebym miał 2 partycje (C,D)?? bez utraty danych i jak to zrobić proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W partition magic jest opcja łaczenia partycji ;) (Merge Partition)

już ściągam ;] a czy nie stracę danych i czy to będzie długo trwać ??

jak byście mogli powiedzieć po kolei co mam naciskać bo z tego jestem zielony

 

Klikam marge partitions wubieram dysk E potem F i potem daje finish i gdy chce zaakceptować tą zmianć poprzez kliknięcie apply wyskakuje mi takie coś information This is an evolution version of PartitionMagic to purchase the full version of partitionMagic visit your local software reseller or call powerQuest sales at i tam podany nr i jakas stronka co jest ??

Edytowane przez lolek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już ściągam ;] a czy nie stracę danych i czy to będzie długo trwać ??

jak byście mogli powiedzieć po kolei co mam naciskać bo z tego jestem zielony

 

Klikam marge partitions wubieram dysk E potem F i potem daje finish i gdy chce zaakceptować tą zmianć poprzez kliknięcie apply wyskakuje mi takie coś information This is an evolution version of PartitionMagic to purchase the full version of partitionMagic visit your local software reseller or call powerQuest sales at i tam podany nr i jakas stronka co jest ??

Pewnie chodzi o to, że ściągnięta wersja to trial lub demo, które nie ma pełnej funkcjonalności. Potrzebujesz pełnej wersji żeby wykonać tę operację na partycjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez utraty danych raczej ciężko będzie, a licencja na PowerQuest PartitionMagic kosztuje 350zł :blink:

Możesz spróbować któregoś z TYCH programów. Może akurat któryś łączy partycje bez straty danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

W Viście to możesz zrobić za free. Przerzuć dane z jednej partycji na inne, zlikwiduj ją i dołącz do innej. A potem tak samo z tą drugą partycją, co jest do likwidacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...