Skocz do zawartości
Włodi

Zestaw Pod Gtx280

Rekomendowane odpowiedzi

Bierz najtańszego jakiego znajdziesz. Wszystkie to referenty i podkręcają się do podobnych wartości. To że jest seryjnie podkręcona czy nie jest małoważne.

Ale one są w identycznej cenie. Mnie sie wydaje że MSI to lepsza firma a Wam jak sie wydaje?

 

BTW przed chwilą doszedł mi Antec 300. Musze przyznać że z wyglądu prezentuje się świetnie, pozatym jest masywna, pewnie stoi na podłodze i ciężko ją ruszyć z miejsca.

 

Jest tylko mały problem bo przycisk power tak strzela jak sie naciska, jakby o coś wadził u Was tez tak jest czy znow mam pecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem. Kupiłem nowy zasilacz CHIEFTEC CFT-560A-12S 560W na allegro. Ten co planowałem.

Po podłączeniu do niego kabla zasilającego i włączeniu przycisku power wydobywa sie z niego dokuczliwe syczenie.

Nie mam go jak uruchomić bo posiadam starą płyte główną pod ktorą on nie podejdzie.

 

Kolega mi powiedział, że tak może syczeć jeśli nie ma żadnego obciążenia, czy to prawda?

 

Boje sie zwierać we wtyczce te 2 kabelki zeby uruchomić go na sucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem bo zapomniałem że bez zwarcia tych dwoch kabli nie ruszy a chociazby po to czy nie syczy po podlaczeniu.

 

Wtyczka ATX2.0 ma chyba wiecej pinów niż zwykła i nie podejdzie pod mojego starego Abita NF7. Przymierzałem - nie wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem bo zapomniałem że bez zwarcia tych dwoch kabli nie ruszy a chociazby po to czy nie syczy po podlaczeniu.

 

Wtyczka ATX2.0 ma chyba wiecej pinów niż zwykła i nie podejdzie pod mojego starego Abita NF7. Przymierzałem - nie wejdzie.

A nie można odlaczyc tych 4 pinow :wink: ? bo to raczej wtyczka 20+4 pin i moze dzialac jako 20 lub jako 24 pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak odpaliłem zasilacz zwierając zielony kabelek z masą i ruszył, wszystkie wiatraki sie kręcą ale syczy niestety dalej.Nie wiem co z tym zrobić chyba raczej oddam go na gwarancje... cóż zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mam czekać jak komp przyjdzie jak zasilacz ewidentnie syczy nawet pod obciążeniem? Już napisałem do sklepu internetowego w ktorym kupowałem i odeśle go na gwarancje. Zwrócą mi wszystkie koszty włącznie z przesyłką wiec nic nie trace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odgrzebać swój stary topic zamiast zakładać nowy ponieważ mam do Was prosbe o porade dotyczącą zasilacza.

 

Otóż tego chiefteca oddałem na gwarancję i zwrócili mi całą kase + koszty przesyłki, czyli nic nie straciłem.

 

Ale teraz mam problem bo nie wiem jaki zasilacz wziąć w cenie do 250zł. Ten chieftec to była niezła okazja a teraz jest lipa bo wszystko drogie. Jaki byście polecali w tej cenie minimum 550W?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilka spoko,mialem do czynienia coprawda z troche slabsza wersja,ale z tej samej serii.Napiecia trzyma elegancko i jest w miare cichy,no i kable odpinane :wink:

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pentagram CAV 500W wydaje mi sie niezły w dobrej cenie ale nie wiem czy takie 500W uciągnie GTX 280+E8400?

Druga opcja to ten Tacens co pisał File, ale nie znam tej firmy i nie wiem co to za wynalazek, czy bedzie lepszy od tego Pentagrama?

 

Miguel ten BeQuiet jest dla mnie za drogi i chyba lekko za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

430W to ja mam teraz na takim starym sprzecie jak w podpisie. Myślisz, że to wystarczy do GTX 280 i E8400 + dysk, nagrywara, wentyle i inne bajery?

Tyle że ty teraz masz procompa a on ma niewiele wspólnego z BQ :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie zdecydowalbym sie chyba na tego Tacensa. Fajnie bo w Esc jest wysyłka za 1zł:) I jest on nawet tańszy niż sie spodziewałem. Jakby jednak ktoś miał jakąś inną propozycje to zapraszam do komentowania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...