Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Dead Rising 2-z Cyklu : Lowcy Zombi Ostrza Toporki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

masskiller'zy zombi moga zacierac rece..albo inne niebezpieczne narzedzia do siania porzogi wsrod starych ....przyjaciol :lol2:

 

Dead Rising 2 oficjalnie zapowiedziane na PS3, 360 oraz PC

 

Dołączona grafika

 

 

Dead Rising powraca i wygląda na to, że zrobi to w wielkim stylu. Najważniejsze jednak, że zgodnie z polityką Capcomu tytuł ten będzie całkowicie multiplatformowy, choć pewnie pojawi się jakieś ekskluzywna zawartość do ściągnięcia w jedną i drugą stronę. Dead Rising 2 dzieje się kilka lat po wydarzeniach z części pierwszej, a bohaterem tym razem nie jest Frank West. Za grę odpowiada kanadyjskie studio Blue Castle Games, choć współpracuje z nimi sporo prawcowników Capcomu, wliczając producenta Keiji Inafume, którzy zajmowali się pierwowzorem. Z jedynką nie miałem możliwości się zaznajomić, ale czuję, że w dwójce radośnie pozabijam zombiaki.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze Capcom postawił na multiplatformowość..... czekam na dwójkę z niecierpliwością. Szkoda ze nie podali konkretnej daty. Capcom ostatnio zamiata. Resident Evil 5, Street Fighter 4 ehhh absolutne must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę kupiłem, zagrałem max 1h i z uwagi na frustrujący save- system nie odpaliłem nigdy więcej. Z czystego lenistwa ta gra nie powędrowała nigdy na allegro i kurzy się na półce od momentu kupna x360. Sama koncepcja bezstresowej rozwałki po dniu w pracy jednak do mnie przemawia, więc jak tylko poprawią te nieszczęsne saveowanie, to 2jka pewnie wpadnie do koszyka kiedyś przy wizycie w saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejwowanie ma swoje uroki. Jak spartolisz to zawsze można przejść grę again... and again... and again. Zakończeń jest z tego co pamiętam 7 :) Ja doszedłem do 3 czy 4 i świetnie się grało. Kolejne partie przechodzi się dużo szybciej, bo level postaci się przenosi.

 

Co do dwójeczki - oczywiście czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

pierwszy full trailer

 

Pojawił się pierwszy pełny trailer do Dead Rising 2. Wygląda słodko. Mam nadzieję, że sequel wciągnie mnie bardziej niż pierwsza część, czyli w skrócie - zapisywanie gry będzie lepiej zorganizowane. Ach, przy okazji potwierdziły się informacje, że nowy bohater będzie nazywać się Chuck.

filmik

 

Costi i reszta modow..spicie?? ten temat juz dawno powinien byc dorzucony do listy ;) ......pewnie znalazlo by sie jeszcze troche innych , ale pogrzebcie se sami :)

 

ps. combo z dwiema pilami rzadzi :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...