Skocz do zawartości
karolina20

Wirus? Niezgodności W Rejestrze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj podczas przeglądania stron internetowych przy pomocy Google Chrom, Avira zaczęła wyświetlać komunikaty o niebezpieczeństwie i zaleceniem przeniesienia trzech aplikacji do kwarantanny. Tak też zrobiłam. Chwię póżniej MS AntiSpyware zaczął wyświetlać komunikaty, że komputer została zaatakowany przez wirusa, ale nic nie zrobi, bo nie mam wykupionej najnowszej wersji i odsyłał mnie do strony, na której mogę ją kupić. Nie kupiłam. Chciałam zrestartować komputer i kazać Avirze przeskanować system i wszystko co znajdzie wrzucić do kwarantanny.

 

Jednak gdy wyłączyłam komputer, ten nie chciał się włączyć. Bez względu na to czy wybrałam tryb awaryjny czy normalny. W końcu pokazał mi się niebieski ekran z napisem STOP: C(tutaj był numer, którego niestety nie pamiętam): HARD ERROR i nic nie dało się zrobić. Wyłączyłam komputer. Po chwili udało się go uruchomić przy opcji uruchom Windows z poprzednimi ustawieniami (i teraz już za każdym razem uruchamia się normalnie).

 

Ale, Avira nie uruchamia się, tylko wyświetla komunikat:

The application module

c:\program files\avira\antivir personaledition classic\avgnt .exe

cannot be found or has been modified or destroyed.

THE AGENT.EXE cannot be started.

Please cheack your installation!

 

Gdy wchodzę do dodaj/usuń programy i próbuję zmienić lub usunąć Avirę, pokazuje mi się komunikat:

The CRS sum of

c:\program files\avira\antivir personaledition classic\setup. exe

has been changed! This can be due to a virus!

Do you want do shut down Setup?

OK

 

Poza tym Google Chrome się nie otwiera, tylko wyświetla komunikat:

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005). Kliknij OK, aby zakończyć aplikację.

 

Ponadto wyświtliły się komunikaty:

Wystąpił błąd z aplikacją DEAMON Tools main application i zostanie ona zamknięta.

Wystąpił błąd z aplikacją msas2009.exe i zostanie ona zamknięta.

Wystąpił błąd z aplikacją Verify Class ID i zostanie ona zamknięta.

 

Bardzo proszę o pomoc i o wyjaśnienie wszystkiego bardzo dokładnie i w jak najprostszy sposób, krok po kroku, bym mogła sobie z tym poradzić.

 

Z góry dziękuję, za każdą odpowiedź.

Karolina

Edytowane przez karolina20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...