Skocz do zawartości
sarmat

Jaki Dysk 500gb Za Około 250zł?

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie zamierzam zakupić nowy dysk o pojemności 500GB za około 250zł i chciałbym was prosić o pomoc w wyborze. Zależy mi przede wszystkim na wydajności i bezawaryjności. Cisza jest nieważna, gdyż mój komputer i tak hałasuje. Co możecie mi polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większośc ci WD poleci ;D Jak ci nie żal dołożyć 50 zł to WD 640 będzie najlepszy. A z 500 to Seagate 7200.12 ostatnio popularnością sie cieszy. Transfery na dobym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samsung ma swoje lata i kilka bad sectorów:/ Windows ładuje się bardzo długo, gry wczytują się wolno. Od czasu do czasu potrafi się także samoczynnie zrestartować podczas pracy na komputerze ( wyłącza się na 10 sekund i potem znów załącza).

 

 

Nie szkodzi :). Zastanawiam się nad kupnem tego Seagate-a. A jak z głośnością tych dysków??

Edytowane przez choody92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zrozumiałe skoro bady. Mimo wszystko wykres nie wyszedł aż tak bardzo tragicznie ;] Dysk możesz brać ale tak właściwie to nie boisz sie ? Jednak jak dysk to wolałbym ze sklepu. W razie awarii masz gwarancję a allegro to jednak allegro.

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aukcji jest napisane:

"KUPUJ BEZ OBAW - wszystkie sprzedawane dyski posiadają gwarancją producenta do 2013 roku - w przypadku uszkodzenia proszę wypełnić RMA na stronie seagate.com"

Są jakieś problemy z realizacją gwarancji bezpośrednio u producenta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo rozumiem właśnie o co z tym chodzi więc sie nie wypowiem. W sklepie masz lepszą pewność bo zajmie sie w razie czego wszystkim tzn. wysylka itd. A takto musisz sam pakować wysyłać. No jakoś by mi sie to nie widziało osobiście szczerze mówiąc. Poluj na wd 250 aaks. Do 180 dostaniesz w sklepie i to jest o wiele lepszy wybór. Sprawdzona seria.

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...