Skocz do zawartości
Gość

porzadek w kablach => spalony hdd

Rekomendowane odpowiedzi

no i wczoraj zabralem sie za rozrywanie tasiemki IDE - i tak sobie ladnie zrobilem (wszystko niby ok) - podlaczam kompa no i hdek padl (a byl sobie fajny 20 Gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zes musial cos ostro spieprzyc - byc moze przy nacinaniu dotarles do golych kabli i sie zwarly np. z masa i po jablkach

 

 

nie piszcie wiecej takich rzeczy , bo innych po prostu to zniecheca do modowania :? (mnie nie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia co autor tego topicu mial na celu piszac go. Moze oczekuje ze ktos mu wysle nowy dysk 20gb i nowou tasme.

Ludzie!! Rodacy!! ;) do unii wchodzimy. ;)tam wszyscy potrafiou z internetu prawidlowo korzystac.:D NIE ROBCIE TAKIEJ LIPY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wczoraj zabralem sie za rozrywanie tasiemki IDE - i tak sobie ladnie zrobilem (wszystko niby ok) - podlaczam kompa no i hdek padl (a byl sobie fajny 20 Gb)

 

aha ! i nie miej pretensji do kogokolwiek tutaj na forum

 

 

robiles na wlasna odpowidzialnosc 8) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeee - zle odebraliscie mojego posta - chodzilo o to zeby moi nastepcy rzeczywiscie bardzo uwazali 

 

Pozdro

Jesli robi sie do bardzo dokladnie nic sie stac nie powinno. Musiales cos sknocic.

Wiele razy cialem tasiemki i nigdy nie zjaralem dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia co autor tego topicu mial na celu piszac go. Moze oczekuje ze ktos mu wysle nowy dysk 20gb i nowou tasme. 

Ludzie!! Rodacy!! ;) do unii wchodzimy. ;)tam wszyscy potrafiou z internetu prawidlowo korzystac.:D NIE ROBCIE TAKIEJ LIPY

WTF?

 

przeciez nic w tym dziwnego/strasznego/pedalskiego, jak dla mnie nawet dobrze ze napisal, bo sam robiac to pomysle 10 razy. jesli tobie cos nie odpowiada, to sie nie udzielaj.

Mam nadzieje ze takich ludzi jak wlasnie ty zabraknie po naszym wejsciu do unii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popix: czy ja napisalem ze deejay jest pedalem, kims strasznym albo dziwnym? do samej osoby nic nie mam. chcesz tu do kogos z mordou skakac to wyskocz do swojej mamusi a nie do mnie. jeszcze raz mowie. post wedlug mnie byl naprawde do bani ale do deejaya nic nie mam wiec nastepnym razem jak cos bedziesz chcial napisac ublizajacego to pomysl 10 razy zanim to zrobisz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nacinalem i potem rozrywalem ale widocznie cos nie poszlo - no cosh (ale w sumie to ma swoje dobre strony - wkoncu jestem zmuszony kupic dysk - pewnie jakas 80 gb) :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko twoj blad deejay- bo nie ty jeden robsz takie rzeczy a tobie (tez nie jednemu ale nie wiekszosci) sie to nie udaje, zalap ..pretensje do siebie......

 

 

 

.......o dobra spadam bo puscili piedziadze to nie wszystko na tvn-ie :P

 

 

.......koniec wywodu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj dobra juz zejdzmy z deejay'a - no coz mial chlopak pecha i chcial sie podzielic wrazeniami ...... troszke niepotrzebnie jednak go zjechalismy

 

BRESLAU ma RACJE odpuscmy chlopakowi

stalo sie i koniec-----[gluteus maximus] ZBITA to tyle POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat sie ciesze z tego topicu bo na razie sam podchodze do rozdzielenia kabli jak pies do jeża i jeszcze (na szczescie) tego nie zrobilem ale bede wiedzial, zeby podlaczyc sobie stary dysk na poczatek, a nuz cos bedzie zye*ane...?

 

pablo163: w ogole co to za modyfikowanie obudowy samemu? sepisz pare(nascie) baniek na gotowy sprzet...?

 

widzisz o co mi chodzi...? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...