Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ostatnio zakupiłem 2xGTX470 dziwi mnie słaba wydajność w markach w marku 06 mam 18-19k wszystko ustawione SLI jest wykryte stery nowe itd system nowy czysty - dodam że na jednej grafie mam wynik 17,8k nie wiem co jest grane możecie mi powiedzieć co jest nie tak ??

 

Procesor. Witamy wsrod szczesliwych uzytkownikow amd ;)

 

Podkrec go chociaz na te 3,8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej miales 0,962v a teraz masz 1,125v.

 

w ide to norma ale w stresie w nvidia inspektor mam 1.075v, choć sprawdzałem to 1.025v i 800mhz na rdzeniu spokojnie daje radę, wersja biosu ta sama co Bartas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż można tylko napisać że szkoda, ale takie życie nic nie zrobisz, no chyba że orżniesz je na alledrogo też okazyjnie ;) i kupisz sobie karty innej firmy :D ja bym tak zrobił :D

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy najbliższym wyjęciu kompa z półki i porozłączaniu wszystkiego zrobię. Generalnie chłodnica na zewnątrz przykręcona z tyłu obudowy, a reszta w środku jak w stopce.

Dość mocno upakowane bo szczególnie zależało mi by komp był mały i miał LC dość wydajnie i przede wszystkim ciche. Jeśli chodzi o wygląd to nic szczególnego, nie mam nawet założonego boku z oknem z plexi bo mi nie potrzebne ;)

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad podobnym rozwiązaniem z chłodnicą z tyłu budy. chciałbym zrobić chłodzenie dedykowane pod gtx480, gdyż na procku mam już chłodzenie wystarczające, a na gtx280 nie mam zamiaru nic zmieniać :P

i szukam jakiś rozwiązań ale bez spinania się (czyli nie przeszukuje googli) na totalny luzie, gdyż jak coś składać będę to dopiero pod koniec roku albo nawet dopiero po nowy roku jak kasiory naciułam. zmiana chłodzenia na gtx480 na inne powietrzne nie ma raczej sensu bo bym musiał chyba śmigło samolotu zamontować do wydmuchiwania gorącego powietrza z budy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaodrze244 już lepiej odłożone pieniądze zainwestować w ati hd6xxx lub odświeżone fermi, policz fullcover, pompę, chłodnice, złączki, węże i zrobi ci sie kilkaset złotych które lepiej zainwestować w nową generacje kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie nie mam chłodzenia wodnego bo zawsze wolałem kasiore zainwestować w nowy sprzęcior :banana: i pewnie ptyś będzie tak jak napisałeś, ale ati to ja raczej nie kupie jestem jednak za zielonym :smoke:

 

poczekamy na chłód jesieni i zimy, wtedy będzie można bez awantur w domu podkręcić karciore jak się należy :D

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj kupowałbym 460 bo jest to świetna karta. Z racji że czekam za pewnym monitorem który ma się pojawić pod koniec roku, to też z zakupem karty wstrzymuję się do tego czasu. Mam nadzieję, że będą już jakieś 475/485 na chipie GF104.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...