Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę się podzielić własnymi wrażeniami z nowo zakupionej karty graficznej. Poprzednio miałem asusa ati 4890 (referent)i wynik w 3d smarku coś ponad 10 tys. Dzisiaj po wymianie na nową kartę (bebechy pozostałe pozostają bez zmian) wynik znacznie wyższy. Z takich pocieszających informacji to w trybie 2d jest ciszej niż na starej karcie. Niestety jak odpalę metro 2023 i wszystko na fula w 1920x1080 to już niezła wichura w budzie się robi. Z tyłu można jajka smażyć :-) ale wydajność miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie na kompie gierke Heroes III (w moim przypadku zlota edycja) to odpalcie na nowych sterach ja i sprawdzcie czy przy ruszaniu myszka nie ma dziwnych paskow oraz kropek na ekranie - tego bledu nie ma kiedy nie ruszam myszka :D

Niektore stare gry sa zlane przez NV...

 

Sprawdzone na GTX480 od Asusa

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z poprawnym wyswietlaniem grafiki, to takie jazdy mialem juz w Disciples 2 (czasami wygladalo to tak jaby grafika niewyrabiala, screena dalem kilka stron wczesniej) i Mafii (przewaznie napisy na murach) <_<

 

Widzialem to... VSYNC tez nie pomaga.

Trzeba grac w 'nowe' gry ;) i tyle bo NV sobie zlala starocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie na kompie gierke Heroes III (w moim przypadku zlota edycja) to odpalcie na nowych sterach ja i sprawdzcie czy przy ruszaniu myszka nie ma dziwnych paskow oraz kropek na ekranie - tego bledu nie ma kiedy nie ruszam myszka :D

Niektore stare gry sa zlane przez NV...

 

Sprawdzone na GTX480 od Asusa

 

Takie demko moze byc ?

 

Heroes 3 demo download :: Heroes 3 demo

 

Zassam i odpale, z tym ze mam tylko gtx 460.

Moze byc ?

Jakie stery masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie na kompie gierke Heroes III (w moim przypadku zlota edycja) to odpalcie na nowych sterach ja i sprawdzcie czy przy ruszaniu myszka nie ma dziwnych paskow oraz kropek na ekranie - tego bledu nie ma kiedy nie ruszam myszka :D

Niektore stare gry sa zlane przez NV...

 

Sprawdzone na GTX480 od Asusa

 

Są błędy w grach pod dx7 w sterach i dotyczy to tylko visty/win7. W przyszłym tygodniu będą nowe stery i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej moze byc ;)

258.96

 

Hehe....

Ledwo co komputerek udzwignal gre, taka ciezka :lol2:

Jak pokazala sie plansza i przesuwalem myszka, to wyskakuja kropki i paski.

Jak nie ruszam myszka, to jest gitara.

Stery mam 259.31 beta.

Czyli u Ciebie wszystko w porzadku.

Ja bym tu sie przyczepil do tego co na fotce:

post-181505-035342300 1282919493_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kurde klops, moje ulubione Company of heroes podobnie jak na asusie 4890 w rozdzielczości full hd wywala dziwne błędy (takie latające/migoczące kreseczki) a myślałem że to sprawka ati :-)

 

Gram w CoH od ponad 2-óch lat. Owego dziwadła nie uświadczyłem w ogóle ani na 4890,GTX275 czy też GTX460. Oczywiście gra spatchowana do 2.601 + najświeższe stery jakie wychodziły przez ten okres czasu.

0 problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokladnie,myslalem ze krew mnie zaleje jak widzialem ten nius,bo przeciez niedawno dalem za jedna sztuke grubo powyzej 1000zl:))

Ale dla lepszego samopoczucia zapodalem sobie w SLI GTX470 z lekkim OC EXTREME w Vantage oraz tescik Crysisa W.:

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez czarnymax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim zejdzie z ceny pewnie będę miał nową kartę, zapewne nie dam jakiemuś darmozjadowi 170zł za kawałek blaszki, żeby to miało jakieś finy ale to zwykły kawał metalu który użytkownicy kart ati dostają razem z kartą graficzną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce EVGA (jak juz pisalem) jest to za $20 - na polskie lekko ponad 60zł. Nie wiem ile kosztuje przesylka, ale jakby zebraly sie 3-4 osoby wyszloby zapewe taniej. Tyle ze niewiadomo czy na granicy UE niedorzuca za to cla. A co do:

Chcesz kupić dla wyglądu czy poprawy chłodzenia

to jedno i drugie :rolleyes:

 

 

Troche dziwna przebitka 20$=149zł :shock:

Pewnie liczy tak jakby kazdy BP byl sciagany oddzielnie + zysk dla siebie Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też 60zł to dobra cena a temu uczciwemu polskiemu przedsiębiorcy co chce 100zł na rodakach zarobić mówię ch.w.d., Centy jakbyś się zajął zbiórka to podaj namiary do wpłaty kasy (sorry ja nie mogę ze względu na brak czasu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszły nowe stery 259.47 WHQL @ Microsoft Windows Update. Heroes 3 juz działaja normalnie :)

 

DriverVer = 08/21/2010, 8.17.12.5947

 

Windows Vista / Windows 7 x86 (32-bit):

http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/driver/drvs/2010/08/20376209_7ae6c54845a76e0c1b796d023124b6c43d908c63.cab
Windows Vista / Windows 7 x64 (64-bit):
http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/driver/drvs/2010/08/20376210_70a476ede1c3a23125e47bfbeb0d33acec9c13b7.cab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...