Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ze sie zmiesci ;) Nie rozumiem dlaczego padlo z Twojej strony takie pytanie? :)

 

Padło, bo jak zmierzyłem odległości w obudowie to wychodzi prawie na styk i wiąże się to z reorganizacją położenia hdd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też 60zł to dobra cena a temu uczciwemu polskiemu przedsiębiorcy co chce 100zł na rodakach zarobić mówię ch.w.d., Centy jakbyś się zajął zbiórka to podaj namiary do wpłaty kasy (sorry ja nie mogę ze względu na brak czasu)

 

Ja z kolei nie mam mozliwosci sciagniecia wiecej niz 1 <_< Z jednej strony rodzina (ktora ma juz dosc moich zakupow, zwiazanych z PC :mur:), z drugiej wydatki jakie teraz mnie czekaja (robienie prawka). Po za tym EVGA wysyla tylko na teren Meksyku, USA i Kanady :angry: Przez to trzeba placic jeszcze jakiejs firmie za przesylke do Polski. Tak wiec troche zabawy z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co przeczytałem tu EVGA GTX 480 Backplate mini review w/pics - AnandTech Forums to blaszka na pleckach nic nie daje, poza wrażeniami wizualnymi, obudowę mam bez okna pod biurkiem także straciłem zainteresowanie tym kawałkiem metalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy w polsce gdzies mozna dostac backplate evga do gtx470? Sa na allegro, ale cena z przesylka 170zl. Z USA nie wiem czy sie oplaca sciagac (20usd backplate + przesylka, o ile niedowala cla itd.)

 

wysyłka to 25$ + czas osoby wysyłającej, nie dorzucą cła.

 

z tego co przeczytałem tu EVGA GTX 480 Backplate mini review w/pics - AnandTech Forums to blaszka na pleckach nic nie daje, poza wrażeniami wizualnymi, obudowę mam bez okna pod biurkiem także straciłem zainteresowanie tym kawałkiem metalu

 

GTX 480 Backplate temperature - Overclock.net - Overclocking.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowym Afterburnerem ktoś się już bawił? Dodano m.in. możliwość zmiany napięć ramek.

 

Udało się komuś zdemontować tą blachę z radiatora? By uzyskać coś podobnego do tego Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afterburner daje możliwość zmiany napięcia na pamięciach , ale na kartach od msi(nie referencyjnych , konkretny model gtx460).

 

To nie jest blacha tylko plastik na zatrzaskach , można go zdjąć bez problemu , m.in z tego powodu chłodzenie stockowe jest nieszczelne , sporo gorącego powietrza zostaje w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideband ja nie mowie o plastiku tylko o ...."blachę z radiatora" widzisz ze GTX 470 nie ma blachy na radiatorze a GTX 480 ma zamontowaną dodatkowo blachę na radiatorze... radiatorze a nie na stockowym chłodzeniu jako całości, interesuje mnie sam radiator i przymocowana do niego blacha :wink: chciałbym ją zdemontować niczego nie uszkadzając, więc pytam z ciekawości czy komuś sie to udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszły nowe stery 259.47 WHQL @ Microsoft Windows Update. Heroes 3 juz działaja normalnie :)

 

DriverVer = 08/21/2010, 8.17.12.5947

 

Windows Vista / Windows 7 x86 (32-bit):

http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/driver/drvs/2010/08/20376209_7ae6c54845a76e0c1b796d023124b6c43d908c63.cab
Windows Vista / Windows 7 x64 (64-bit):
http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/driver/drvs/2010/08/20376210_70a476ede1c3a23125e47bfbeb0d33acec9c13b7.cab

 

odradzam instalowanie tych sterów. są beznadziejne - mafia 2 się tnie nie miłosiernie podczas akcji w magazynie, BC2 mi się wysypało podczas fajnej rozgrywki (troche mnie to wkurzyło). trzeba czekać na oficjalne stery ze strony nvidii i to tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A czy to wszystko to nie jest ten sam soft robiony przez gościa od RivaTuner? Swoją drogą ten program już umarł? Jak tak to szkoda, bo miał super hardware monitoring włącznie z użyciem poszczególnych rdzeni proca i pamięci systemowej/swapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to wszystko to nie jest ten sam soft robiony przez gościa od RivaTuner? Swoją drogą ten program już umarł? Jak tak to szkoda, bo miał super hardware monitoring włącznie z użyciem poszczególnych rdzeni proca i pamięci systemowej/swapa.

 

Ten koleś zrobił rive , teraz afterbuerner i precision. Płacą mu za te dwa programiki , więc przestał rozwijać rive. Niestety afterburner i precision to zbyt proste programiki i nie posiadają zaawansowanych opcji jak riva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko mi brakuje RT. Ale z tego co widzę z każdą betą gościu coś dokłda. Może kiedyś zwiększy się funkcjonalność MSI. Program nie jest taki zły tylko trzeba go doszlifować.

Przy okazji, wyszedł aftrburner final 2.0 jak by ktoś nie wiedział.

edit:

literówki.

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos powiedzieć kiedy te zruchancie z nvidi wydadzą nowe sterowniki, toż to 2 miechy bez nowych driverów a do poprawy sporo a przeciez nvidia podobno najlepsze sterowniki robi, czekam na 260.xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktos powiedzieć kiedy te zruchancie z nvidi wydadzą nowe sterowniki, toż to 2 miechy bez nowych driverów a do poprawy sporo a przeciez nvidia podobno najlepsze sterowniki robi, czekam na 260.xx

 

10dni , lepiej poczekac dluzej i miec konkretne zmiany niz co miesiac i kupe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co ile podkręcacie swojego GTX'a 480 ?? Czy gry do testów stabilności wystarczą ? Czy katujecie grafy innymi programami ? Do ilu każdy GTX 480 podkręca się (chodzi mi o rdzeń, shadery i pamięci) - chodzi mi o średnią wartość dla każdej z tych rzeczy. Jakie są objawy, że muszę podbić napięcie ? Słyszałem, że podkręcanie jednej wartości ogranicza drugą - może mi ktoś napisać o które chodzi i którą lepiej podkręcić ?

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się Was zapytać o prawidłowe podłączenie kart w sli? może to nie jest problem ale zauważyłem właśnie na necie że karty gtx480 spięte były ze sobą w ten sposób tj na tym drugim złączu patrząc od śledzia. ja natomiast myślałem i tak podłączyłm na tym pierwszym złączu od śledzia? czy to ma jakiekolwiek znaczenie przy 2 kartach?? oczywiście w sterach mi rozpoznało sli itd, ale jak pisałem wcześńiej obraz potrafił się rozłazić. mam jeszcze w domu drugiego gtx480 ale na testy niechce mi się go podłączać wolałem się Was zapytać?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odp.

 

u siebie mam przerwę 1 slot między kartami także nie mam problemu z temp jaki może wystąpić na tej przykładowej focie. zresztą przymierzam się do zakupu budy CM HAF X :D ale to za pare miechów jak spłace gtx480 :P

 

może jak znajdę dzisiaj chwilę czasu to jednak sprawdze czy spięcie ma wpływ na szarpanie obrazu. umnie efekt był taki że dokładnie od połowy ekranu obraz się rozciągał w prawo zostawiając po lewej czarną dziurę :P w BC2 trwało to pare chwil tak jakby po wczytaniu tekstur i tak dalej do pamięci kart efekt rozłażenia znika ale to tylko takie moje gdybanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokombinować. Kompy lubią robić ludziom problemy i może się okazać, że przy innym podłączeniu nie będzie tego zjawiska. Mimo, że nie powinno to mieć żadnego znaczenia.

 

To jakie tempy miałeś przy jednym slocie wolnym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdę mówiąc to nie sprawdzałem wogle jakie tempy były :P moją wypowiedź opieram na wrażeniach słuchowych :P wentyle gtx'ów 480 wyły tak samo jak teraz gdy mam gtx480+280 :P ale jak wieczorem podłącze sli to napisze ile wynoszą

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...