Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

@ R4ven

pewnie ci sie wydaje , że zarząd ati będąc w pozycji lidera , podczas gdy konkurencja wypuściła lepszy produkt " honorowo" popełnił by zbiorowe samospalenie ?

 

a z tym wpier... po meczu i krzykami "honor" i "zawsze z wami" to mi się coś niezbyt dobrego kojarzy , co raczej z honorem nic wspólnego nie ma ,

 

trzeba poczekać do premiery karty i wtedy decydować co jest lepsze i co warto kupić , ewentualnie co jest bardziej ekonomiczne , a nie bawić się w wieszczenie która firma zbankrutuje i krzyki honor i hańba , łapmy za szabelki i naróbmy hałasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te testy są tak wiarygodne jak karta nVidii na zdjęciu służącym za tło :oops:

 

Ale jeśli nawet założymy, że są prawdziwe to.... pytanie ile ta karta będzie kosztowała.... bo na 100% nie tyle samo co HD5870... może ze 2000? a w wersi 6gb ze 2600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No fajnie gdyby tak się wydajność prezentowała, ale raczej to póki co bajeczki. Trzeba poczekać i tyle, wydaje mi się że aż takiej przewagi nie będzie. Osobiście więcej niż 1500 bym nie zapłacił, zależy jaką politykę przyjmie też ATI, bo jeśli przy premierze GT300 zmniejszą ceny Radeonów to może być ciekawie.

Za taką wydajność to te 1500 by warto dać, oczywiscie mowa o wersji 1.5 GiB, innej bym na pewno nie kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie gdyby tak się wydajność prezentowała, ale raczej to póki co bajeczki. Trzeba poczekać i tyle, wydaje mi się że aż takiej przewagi nie będzie. Osobiście więcej niż 1500 bym nie zapłacił, zależy jaką politykę przyjmie też ATI, bo jeśli przy premierze GT300 zmniejszą ceny Radeonów to może być ciekawie.

Za taką wydajność to te 1500 by warto dać, oczywiscie mowa o wersji 1.5 GiB, innej bym na pewno nie kupował.

Nie ma co się zbytnio jarać bo to 100% fake według mnie. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słupki to tylko marzenia nV. Nie ma co wierzyć w te przypadkowe wycieki i napisy: internal use only;) Przecież gdyby tak było, filmik z predkością światła zniknąłby z sieci. Wpierw niech wydadzą kartę, a nie wpierw wydają "słupki" do karty, której jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna trzoda ze strony Nvidii. Lamerskie filmiki na youtube karty której nie ma. Jeśli karty wyjda w marcu to zanim na dobre ruszy seryjna produkcja to w czerwcu ATI wypuści kolejną generację.

 

Brawo NVIDIA! Z niecierpliwością czekamy na kolejne fejki i kolejne żałosne marketingowe zagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę państwa mamy GF 310 - wielkie Fermi!!!

 

http://pclab.pl/news39896.html

 

Świat wstrzymuje oddech, monitory wybuchają od setek FPSów, gracze dostają wytrzeszczu gałek, a ja jakoś tego nie kumam i tylko dostaję coraz to bardziej nieprzewidywalnych napadów śmiechu!

 

Swoją drogą niech mi ktoś wytłumaczy jak taki prezes NV robiący na każdym kroku z siebie i firmy pośmiewisko - jeszcze jest na stanowisku. W Polsce prezes firmy produkującej skarpety ma zadania i terminy i jak nie jest w stanie się harmonogramu trzymać to wylatuje na zbity pysk, a w Stanach widać socjalizm jakiś niekontrolowany się szerzy - załamka :((.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce prezes firmy produkującej skarpety ma zadania i terminy i jak nie jest w stanie się harmonogramu trzymać to wylatuje na zbity pysk, a w Stanach widać socjalizm jakiś niekontrolowany się szerzy - załamka :((.

a ze sie tak niesmialo zapytam - skad znasz zadania, terminy, harmonogramy nv? uczesniczysz w jakis zebraniach zarzadu czy jak? moze wlasnie robia to co zaplanowali he?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę państwa mamy GF 310 - wielkie Fermi!!!

 

http://pclab.pl/news39896.html

 

Świat wstrzymuje oddech, monitory wybuchają od setek FPSów, gracze dostają wytrzeszczu gałek, a ja jakoś tego nie kumam i tylko dostaję coraz to bardziej nieprzewidywalnych napadów śmiechu!

 

Swoją drogą niech mi ktoś wytłumaczy jak taki prezes NV robiący na każdym kroku z siebie i firmy pośmiewisko - jeszcze jest na stanowisku. W Polsce prezes firmy produkującej skarpety ma zadania i terminy i jak nie jest w stanie się harmonogramu trzymać to wylatuje na zbity pysk, a w Stanach widać socjalizm jakiś niekontrolowany się szerzy - załamka :( (.

Pewnie dlatego jest na stonowisku , ze zysk nvidii wzrosl ostatnimi czasy zapewne wlasnie z powodu przeniesienia kart low end w 40nm i opychaniu ich na mase do oemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze sie tak niesmialo zapytam - skad znasz zadania, terminy, harmonogramy nv? uczesniczysz w jakis zebraniach zarzadu czy jak? moze wlasnie robia to co zaplanowali he?

Stąd znam, że regułą jest i zawsze było, że nową generację kart graficznych wypuszcza się przed świętami. Kolejną regułą jest, że jeśli prezes nie potrafi wykonać tego co zapowiada - leci na zbity pysk.

 

Jestem w stanie uwierzyć, że ten mały Chińczyk jest idiotą, ale ciężko mi łyknąć , że swoją chorobą zaraził wszystkich właścicieli koncernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd znam, że regułą jest i zawsze było, że nową generację kart graficznych wypuszcza się przed świętami. Kolejną regułą jest, że jeśli prezes nie potrafi wykonać tego co zapowiada - leci na zbity pysk.

a nie sadzisz, ze te reguly z "lekka" zostaly zmienione w momencie gdy nv zaprezentowala technologie fermi na ostatnim GTC? jasno dali tam do zrozumienia gdzie teraz celuja. wypada sie tylko cieszyc, ze w ogole cos wydadza na desktopy, bo to nie jest dla nich zaden rynek/zysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Specyfikacja super, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce, kiedy w końcu się pojawią, no i jakie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego jest na stonowisku , ze zysk nvidii wzrosl ostatnimi czasy zapewne wlasnie z powodu przeniesienia kart low end w 40nm i opychaniu ich na mase do oemów.

podobno jada na tegrze i IONie ale to sie niedlugo ma skonczyc ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Widać że fake choćby po specyfikacjach. Raz to niemożliwa jest tak mała różnica w ilości SP, a dwa to już potwierdzona była specyfikacja dla GTX 380, i on ma kontroler 384-bit, tak więc pamięć musi być wielokrotnością 1.5 GiB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVIDIA mogła by ruszyć tyłek z tymi swoimi kartami :P - sprzedałem swojego RADEON-a HD 4850 1GB (na święta drożej chodzą) i czekam sobie aż Zieloni przestaną bawić się w odgrzewanie i przyrządza coś nowego. Ciekawe czy będą się zachowywać jak AMD swego czasu, czyli zmuszą Czerwonych do walki cenowej. Jednordzeniowego konkurenta RADEON-a HD 5970 chętnie bym zobaczył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...