Skocz do zawartości
Gość delavego

Geforce GTX 470/480

Rekomendowane odpowiedzi

leven masz viste czy 7? Bo chcialem u siebie pobawic sie tym nibitorem ale niemoge nawet biosu zczytacz (nie mowiac o zmianie taktowania/napiec etc) - W7 x64

 

Mam win 7 64 bit.

Nibitor normalnie bangla inaczej nie zrobilbym Rafikowi biosow :lol2:

 

Ten bios który wysłałem ci na pm przed chwilą

 

OK.

Tu masz ten biosik:

 

bios.rom gtx 480 msi

 

Bios ma oryginalna nazwe vendor MSI.

Limit napiecia do 1.213 volta.

Reszta oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

260.63 przyspieszyly karte, ale nie dziala openCL.

 

No będzie Zalman CNPS10X Flex na Asusie P6X58D-E. A przypadkiem ten Thermalright nie idzie "w dół" ? ;) 

 

Ktory Thermalright, bo sie juz pogubilem ?

 

HR-03 idzie w dol, ale jest szeroki na 3.5 cm i odstaje od pcb jakis 1-1.5 cm.

Spitfire idzie poziomo, rownolegle do bocznej scianki obudowy.

Tutaj wlasnie moze byc konflikt z radiatorem cpu.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest u nas na rynku aktualnie w sprzedaży jakiś GTX 470 z niereferencyjnym chłodzeniem ? Np. Gainward Golden Sample czy Gigabyte z trzema wiatrakami ? Szukam po wszystkich "ważniejszych" sklepach i nie mogę nic znaleźc. Ewentualnie zna ktoś dostępne od ręki chłodziwo na takiego GTX'a żeby podmienić referencję ?

 

jest w emarkecie w nawet przystępnej cenie: http://www.emarket.pl/opinie/gigabyte-geforce-gtx-470-1280mb-(320-bit)-gddr5-hdmi-2xdualdvi-box-gv-n470so-13i/po-c6700655 Edytowane przez olo21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w emarkecie w nawet przystępnej cenie: http://www.emarket.p...13i/po-c6700655

 

Nie wiem czy już było pokazywane, ale tu jest teścik tej grafy Link do art

 

 

 

 

A tu zapowiedz kolejnej podkreconej grafy Point of View GTX 480 Link

Edytowane przez DUSZEK2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadostwo niestety przy najmniej pod win7.

 

Nie zgodze sie z Toba. Na w7 64bit smigaja bez zadnych problemow. Jesli chodzi natomiast o gry i smarki - poki co najlepiej sie sprawuja. Moim zdaniem 260.52 to byl crap, te sa poki co ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuja mnie marki i gry , ktore juz wczesniej dzialaly dobrze. Te , ktore dzialaja zle to teraz dzialaja jeszcze gozej i doszly inne bledy.

 

No to nie wiem jak to sprawdzales u siebie, bo u mnie na tych sterach aplikacje chodza lepiej niz na 260.52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

OpenCL CPU - zauważ że każdy test masz w wersji dla CPU i GPU. Pierwszy dla GPU owszem nie działa, reszta tak. Te dla CPU nie też działały wcześniej.

 

 

 

A co np. działa gorzej lub tak samo źle na tych nowych sterach?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co np. działa gorzej lub tak samo źle na tych nowych sterach?

Wszystkie gry, ktore mam (ktore zdazylem uruchomic) dzialaja na sterownikach 260.63 i to lepiej niz na poprzednich.

Te pare testow z geksa mnie nie interesuja skoro wszystko inne dziala.

Takie czepianie sie na sile jest nie zdrowe :lol2: ale warto bylo wspomniec o tym.

W koncu przy 258.96 dzialaly wszystkie testy B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade na tych od tesli 260.61 i są ok, w sumie openCL i tak nie używam ale generalnie jak wspominał sideband stare problemy zostały, generalnie nvidia [gluteus maximus] dała bo zapowiadali rewolucje a w rzeczywistości przez 2 miesiące płodzili nowy instalator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Jedni mowia tak, drudzy tak. Ja jestem zadowolony ze sterow 260.52 wzgledem 258.96 WHQL

Powazny blad na ktory liczylem, ze bedzie naprawiony, zostal naprawiony a do tego w gierkach w ktore gram jest boost wiec dla mnie jakies tam poprawki sa ;)

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie instalować sterów beta tylko czekać na WHQL

 

a co ci to pomoże, whql to tylko zwykły certyfikat który sobie Bill G. wymyślił też w tych sterach masz błędy a niejednokrotnie działają gorzej jak bety

skalowanie oczywiście jest zawarte w tych sterownikach z tym że nie wiem to na pewno problem skalowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu karty. Patrzyłem w kilku sklepach na gainwardy 480 i różnie podają gwarancję 2/3 lata, więc ile gainward daje gwary? Co doradzacie poczekać, aż wejdzie radzio hd 6000, może stanieje 480 i wtedy kupić?

 

gdy ostatnio ja zadawałem tutaj to pytanie to nikt nie przypuszczał że 2 tygodnie później do sklepów rzucą gtx480 po ~1300zł (a ja kupiłem za 1800) także jeżeli Ci się nie spieszy to może lepiej poczekaj, chociaż znając życie to po papierowej premierze hd6000 za nim ceny się ustabilizują i sprzęt wejdzie unas do sklepów to będzie pewnie grudzień :P także jak zwykle ciężki orzech do zgryzienia, jednym słowem jeżeli jesteś "napalony" to kupój :P ja kupiłem głównie dlatego że zmieniłem monitor na fullhd i zaczeło mi brakować wydajności w grach z gtx280

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem GTX 470 w wersji SOC. Karta wygląda świetnie, gry chodzą płynnie w Full HD. Jedno ale: karta rozgrzewa całego kompa: od obudowy po płytę główną:D Po 20 min grania ogólny wzrost temp o ok. 10-15C. Ale jest cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...