Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

To co ten steam wyprawia to jakaś kpina... Dzisiaj odebrałem swojego preordera z GRAM.PL, wrzucam płytkę, aktywowałem grę... i co? No wyświetlił sie komunikat że nie mogę gry zainstalować bo nie było premiery... :mur:

Ciesz się że masz płytkę - nie będziesz musiał pobierać wszystkiego ze Steam'a. A o preload mogę sobie pomarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dooobra, recka skonczona - ale chyba dopiero w poniedzialek pojdzie...

Caleb, ale zdradź nam chociaż co nie co ;] Bo wszędzie tak jadą po AvP, że epic fail tego roku :), może BLANTMEN-a dobijesz, albo pocieszysz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, giera jest niezła pod pewnymi względami, ale też ma kilka irytujących wad. Poza tym, połowa tutaj chciała 100% remake AvP z 1999 roku, więc ich oczekiwania są chyba ciut wygórowane. Generalnie, mnie się nawet podobało tym bardziej że lubię uniwersum AvP i owych oryginalnych bohaterów. Oczywiście, do premiery poszedłem w miarę spokojnie, bez wizji gry idealnej lecz przyjemnego zapychacza wolnych chwil :) Kampania Marines jak dla mnie najlepsza, po niej Obcy i Predator. Do rozgrywki MP się nie odnoszę, bo jeszcze nie idzie pograć (demo to inna bajka) i czasu brak na dłuższe sesje w sieci.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawić download na usa albo coś w tym stylu? U nich premiera już była, może to coś da.

 

Niestety to nic nie daje :( No nic, poczekam do piątku, długo to nie jest na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, giera jest niezła pod pewnymi względami, ale też ma kilka irytujących wad. Poza tym, połowa tutaj chciała 100% remake AvP z 1999 roku, więc ich oczekiwania są chyba ciut wygórowane. Generalnie, mnie się nawet podobało tym bardziej że lubię uniwersum AvP i owych oryginalnych bohaterów. Oczywiście, do premiery poszedłem w miarę spokojnie, bez wizji gry idealnej lecz przyjemnego zapychacza wolnych chwil :) Kampania Marines jak dla mnie najlepsza, po niej Obcy i Predator. Do rozgrywki MP się nie odnoszę, bo jeszcze nie idzie pograć (demo to inna bajka) i czasu brak na dłuższe sesje w sieci.

Mam wrazenie, ze zbyt lagodnie do tego podchodzisz ;p zapychacz wolnego dnia, czy strata czasu? ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, ale zdradź nam chociaż co nie co ;] Bo wszędzie tak jadą po AvP, że epic fail tego roku :), może BLANTMEN-a dobijesz, albo pocieszysz ;]

Czy się dobiłem to napiszę w piątek (może sobotę) jak się pobierze i zagram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze zbyt lagodnie do tego podchodzisz ;p zapychacz wolnego dnia, czy strata czasu? ;)

A czymże są gry, jak niezobowiązującą rozrywką na kilkanaście godzin? :) W gwoli wyjaśnienia - gierka jest przyzwoita, bo miło wcielić się w kultowe postacie, wypróbować ich atuty, trochę popolować, trochę potrząść portkami, trochę pouciekać etc. Chociaż nie jest to tytuł dekady, otrzymaliśmy solidnego shootera – dla niektórych „tylko”, dla innych „aż” :> Myślę, że w przypadku AvP zdania będą bardzo podzielone, szczególnie iż część graczy patrzy na nią przez pryzmat pierwowzoru, a to przecież nie 100% remake. Pozostali wypowiadają się już tak, jakby co najmniej grali, a reszta pewnie nie do końca czuje klimat :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie porównuję tego tytułu do żadnej wcześniejszej odsłony, dlatego też prawdopodobnie będę zaskoczony. Czy mile - okaże się.

 

####

 

Wygrzebałem na forum steama. Można zrobić preload wpisując w przeglądarce:

 

steam://install/10680

 

100MB już jest :)

 

####

 

Pięknie, zamiast w piątek wypuścili go dzisiaj (18.02) :)

 

####

 

No i pierwszy problem już jest ;) Na kartach z Nvidi nie działa poprawnie suwak do zwiększania/zmniejszania jasności (przynajmniej u mnie). Nawet gdy przesunę go całkiem na prawo, gra jest przyciemniona :? Pogrzebię przy tym jak wrócę z pracy.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pobiegałem sobie wczoraj trochę Alienem i jestem na prawdę mile zaskoczony. Nie ma co porównywać wersji finalnej do dema MP. Gra wygląda fantastycznie. Na począku mamy krótki tutorial który pozwala nam zaznajomić się ze sposobem poruszania itd. W demie zdecydowanie tego brakowało (jeśli chodzi o gameplay alienem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to gra jest spaprana przestawia priorytet na low ;) w ogóle ta gra to jeden wielki bug pomijając problemy z dźwiękiem, to mnie nawiedza bug nagłej śmierci load między misjami niebieski ekranik z hudem i napis you died oł yeah a już mi się gra zaczeła podobać spróbuje zainstalować Catalysty 10.2 może coś to da. Narazie jestem kur.wsko zawiedziony a ludziom się nawet na PS3 wiesza :wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem o tym priorytecie low, ale moim zdaniem to ściema. Każda giera, którą zminimalizujesz przestawia się na low.

 

Na XP wydajność jest słaba, ale na Windows 7 już jest sporo lepiej. Ważne, żeby oddać grze do dyspozycji około 2GB ramu. Tyle właśnie alokuje pod Win7 x64. Pod XP mniej i są ścinki. Po ustawieniu złożoności cieni na OFF - gra się przyjemnie a grafika wbrew pozorom wiele nie traci.

 

Gra się naprawdę sympatycznie. Jest jakiś klimat. Takich bajerów w FPS jeszcze nie widziałem - nawet w Crysis.

 

Tylko zastanawia mnie jedno. Jakim cudem na PS3 to działa i zadowala się taką ilością pamięci:

* 256MB XDR Main RAM

* 256MB GDDR3 VRAM

 

A na PC chce już 2GB. LOL

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już się poddałem, pograne, czekam na patche. Gra jest naprawdę nie zła ale teraz widzę skąd te niskie oceny jak się recezent musiał przegryzać przez takie zasieki to 5/10 jest jak najbardziej uzasadnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, u mnie zarówno na wersji recenzenckiej jak i pudełkowej nie doświadczyłem podobnych problemów.

No z 15gb jak walną repacka na 4gb to mogą różne kredki wyskakiwać potem:)

 

Ja w demie bawiłem się świetnie, czekam na recke by zdecydować co dalej...do multi mam Quake Live...ale trochę głupio płacić za 6h rozgrywki...

Trza będzie kupić z drugiej ręki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już się poddałem, pograne, czekam na patche. Gra jest naprawdę nie zła ale teraz widzę skąd te niskie oceny jak się recezent musiał przegryzać przez takie zasieki to 5/10 jest jak najbardziej uzasadnione.

U mnie nic nie przestawialo priorytetu (a jezeli tak to o tym nie wiedzialem)... co nie zmienia faktu, ze na 5870 gra potrafi przyciac do kilku fps =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w demie bawiłem się świetnie, czekam na recke by zdecydować co dalej...do multi mam Quake Live...ale trochę głupio płacić za 6h rozgrywki...

Trza będzie kupić z drugiej ręki:)

Recka w poniedzialek wczesnym rankiem :> Co do czasu gry, to bez przesady, jak sie troche poszwedasz i pokluczysz, to z 10H stuknie z czego 5 przypadnie Marines, 3 Predziowi i 2 Obcasowi.

 

U mnie nic nie przestawialo priorytetu (a jezeli tak to o tym nie wiedzialem)... co nie zmienia faktu, ze na 5870 gra potrafi przyciac do kilku fps =]

Karamba, na tym co mam w sygnaturze (Dx9 full detale w 1680x1050) klatki poniżej 60 to raczej nie spadały (V-Sync).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w 1920x1200 w dx11 ze wszystkim na maxa, takze to moze miec znaczenie. Podobno teselacja ostro wplywa na wydajnosc. Coprawda spada tylko w kilku miejscach ale do kilku fps...

 

btw anty aliasing standardowo juz na ati nie dziala, ale do tego chyba juz wsyzstkich posiadaczy przezwyczaili ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z 15gb jak walną repacka na 4gb to mogą różne kredki wyskakiwać potem:)

 

Ja w demie bawiłem się świetnie, czekam na recke by zdecydować co dalej...do multi mam Quake Live...ale trochę głupio płacić za 6h rozgrywki...

Trza będzie kupić z drugiej ręki:)

A gra czasem nie przypisuje się do steam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w 1920x1200 w dx11 ze wszystkim na maxa, takze to moze miec znaczenie. Podobno teselacja ostro wplywa na wydajnosc. Coprawda spada tylko w kilku miejscach ale do kilku fps...

 

btw anty aliasing standardowo juz na ati nie dziala, ale do tego chyba juz wsyzstkich posiadaczy przezwyczaili ;p

Dasz radę kilka screen'ów zamieścić? Dx11 i maksymalne opcje graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to kupić key do steam ;)

 

Co do różnych przycinek itp, ja u siebie tego nie zauważyłem. Mam Hd4870 512MB i Phenoma X3 720. Wydaje mi się że jedynie z wersjami nie oryginalnymi takie problemy są.... Szkoda wydać kasy? To nie graj a nie sciagać piraty i potem gadać że gra kiepska....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dasz radę kilka screen'ów zamieścić? Dx11 i maksymalne opcje graficzne.

Musialbym jeszcze raz posysac 15gb ze steama ;) na oko z dx11 wygladalo identycznie jak bez niego, screenow mi sie nie chcialo porownywac

@Drozda wlacz u siebie teselacje a pozniej pogadamy o plynnej grze

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 na oko z dx11 wygladalo identycznie jak bez niego

Niemożliwe, kłamiesz albo jesteś niewidomy. Przecież DX11 to P R Z Y Ż Ł O Ź D ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹ :wink: A tak z ciekawości. Duża roznica w kl/s miedzy DX10 i DX11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to gra jest spaprana przestawia priorytet na low ;) w ogóle ta gra to jeden wielki bug pomijając problemy z dźwiękiem, to mnie nawiedza bug nagłej śmierci load między misjami niebieski ekranik z hudem i napis you died oł yeah a już mi się gra zaczeła podobać spróbuje zainstalować Catalysty 10.2 może coś to da. Narazie jestem kur.wsko zawiedziony a ludziom się nawet na PS3 wiesza :wall:

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie zero jakichkolwiek problemów z bugami, dźwiękiem, zacięciami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, kłamiesz albo jesteś niewidomy. Przecież DX11 to P R Z Y Ż Ł O Ź D ŹŹŹŹŹŹŹŹŹŹ :wink: A tak z ciekawości. Duża roznica w kl/s miedzy DX10 i DX11?

Ten caly dx11 powinno sie traktowac poki co bardziej jako ciekawostke ;) w nowym stalkerze specjalnie robilem screeny na dx9 i dx11 i totalnie zadnej roznicy :x jedynie teselacja bardziej zaokraglala postacie, ale czy to wypadalo na + to nie wiem. Inaczej, ale napewno nie lepiej :P

 

Co do avp to tam chyba nie ma dx10 - tylko 9 i 11. Nie sprawdzalem frapsem fps'ow. Czasami bylo okej, a innym razem flara + latarka + obcy + dodatkowe oswietlenie = slideshow :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie zero jakichkolwiek problemów z bugami, dźwiękiem, zacięciami itd.

audiologi grają ? u mnie nie, ciągle pykanie z lewego głośnika z małymi przerwami, ogólnie moje bugi to nic innym dźwięk znika całkowicie :) gra się tnie jak głupia u mnie chodzi idealnie ale instant death dostaje. Z resztą co konfig to inne zachowanie, Rebelion dało [gluteus maximus] i tyle krzyżyk na drogę powrócę się bawić jak wyjdą patche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Musialbym jeszcze raz posysac 15gb ze steama ;) na oko z dx11 wygladalo identycznie jak bez niego, screenow mi sie nie chcialo porownywac

@Drozda wlacz u siebie teselacje a pozniej pogadamy o plynnej grze

Tesselacja mało obciąża , bo to taka tesselacja jakby jej nie było(mogli sobie darować) , ale marketing musi być. Screeny porównawcze tesselacja on/off można znaleźć m.in na guru3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

audiologi grają ? u mnie nie, ciągle pykanie z lewego głośnika z małymi przerwami, ogólnie moje bugi to nic innym dźwięk znika całkowicie :) gra się tnie jak głupia u mnie chodzi idealnie ale instant death dostaje. Z resztą co konfig to inne zachowanie, Rebelion dało [gluteus maximus] i tyle krzyżyk na drogę powrócę się bawić jak wyjdą patche

 

Patche są zbedne. Gra działa dobrze u kumpla co jest fanatykiem Obcego. Grę już dostał dzisiaj i zapytałem sie na GG jak mu to działa. Twierdzi, że nie ma problemów z dźwiękiem i nagłą śmiercią. Gra działa dosyć płynnie na DX 10.

 

Nic Ci nie zarzucam, ale takie cyrki często są objawem złego "cukiereczka" do gry. Ja tam poczekam, aż gra stanieję i zakupię wersję na X'a. Ponoć misja Marines jest dosyć ciekawa. A fajnie sobie będzie pograć na dużym ekranie w Obcego ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...