Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=22260

 

http://grrr.pl/2009/02/11/aliens-vs-predat...-zapowiedziany/

 

Data wydania: 2010

 

Dwie wiadomości. Jedna zła, druga dobra.

 

Dobra to taka, że grę robi Rebellion, twórcy pierwszej części.

 

Zła? To samo studio stworzyło gnioty typu Sniper Elite, czy tez ostatnio Shellshock 2 i Call of Duty 5 na PS2.

 

No ciekawe, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=22260

 

http://grrr.pl/2009/02/11/aliens-vs-predat...-zapowiedziany/

 

Data wydania: 2010

 

Dwie wiadomości. Jedna zła, druga dobra.

 

Dobra to taka, że grę robi Rebellion, twórcy pierwszej części.

 

Zła? To samo studio stworzyło gnioty typu Sniper Elite, czy tez ostatnio Shellshock 2 i Call of Duty 5 na PS2.

 

No ciekawe, zobaczymy...

Chyba sobie jaja robisz za przeproszeniem :lol2: Grales w to w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, właśnie przeczytałem na tym serwisie o tym: http://tawerna.rpg.pl/Sega-wyda-nowa-gre-A...dator-n5351.php

 

I chciałem temat założyć... Patrzę, a tu już jest. [; W każdym bądź razie - jak gra wyjdzie, to kupuje w ciemno na 100%, od paru lat pierwszą rzeczą jaką instaluje na nowo postawionym systemie jest AvP2, teraz może będzie to AvP3 ^^ Oby był godny tytułu... ;>

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AvP2 też jest dobra. Głównie misje grane Marines. Te pikanie czujnika ruchu do dziś słyszę. W nocy z słuchawkami na uszach można było nieźle się wystraszyć. Grywalność też na wysokim poziomie. Chociaż nic nie przebije pierwszej części. Na AVP3 czekam z niecierpliwością.

 

 

Co do Sniper Elite to zdania widzę są podzielone. Ja osobiście uważam ten tytuł za udany. Trochę godzin przy nim spędziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo studio stworzyło gnioty typu Sniper Elite...

Mi tam Sniper Elite się podobało :) , niezła gierka. A co do samego Alienia to mam nadzieję że będzie dobra gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 3 będzie miałą taki klimat jak w 2 granie marines to będzie dobrze. Do dzis to wspominam. Przechodziłem nim 3 razy. Predatorem to już nie to. No i zobaczymy co wyjdzie lepiej. AvP3 czy Colonial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Elite się podobał, miał w sobie coś. Szkoda tylko że miał tak nieelastyczny silnik że jak jakiś czas temu chciałem go odpalić to się okazało że się nie da, za nowy komputer :lol:

 

Co do obrazków to wyglądają jak skany z gazetki w której zamieszczono artworki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... gry przy ktorych producenci "nie poprawiali" rzekomych screenów z gry moge na palcach jeden reki policzyc...

Dla mnie to artworki nie gorsze niz te w Colin DIRT:)

pzdr

A gra syci...juz sie nie moge doczekac...sluchawki+marine+detektor ruchów..pik.......pik......pik....pik...pik..pik... ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki inny ma byc? Ten engine Epic sprzedaje jak cieple buleczki z prostej przyczyny, niesamowicie latwe pisanie multiplatformowych gier a tylko na takie w dzisiejszych czasach devsi dostana kase od wydawcow. Taka prawda Epic wrecz zmonopolizowal rynek silnikow do gier. Kiedys jeszcze Id dawalo rade dzisiaj to podrzedna firma bazujaca na przestarzalym opengl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CDAction ponoć grali, pisali bardzo ciepło o tej grze - podobało im się.

 

W żadnej innej grze nie widziałem tak drastycznych animacji finiszerów

Cytat, w który autor opisywał to, co predator robił ze swoimi ofiarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CDAction ponoć grali, pisali bardzo ciepło o tej grze - podobało im się.

W zapowiedziach to nad każdą grą pieją z zachwytu :) Ciekawe czy Rebellion podniesie się z dołka, bo od pewnego czasu wydaje takie kwiatki ze szkoda gadać …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś właśnie wspominali o tych "produkcjach" od Rebelion'ów. Szkoda, że nie mam przy sobie gazety.

O ile dobrze pamiętam, to twierdzili, że sporo osób pracuje przy tej grze - więcej niż przy poprzednich.

 

Podnieść to się ( moim zdaniem ) podniosą. Tak jak czytałem, ekipa CDA już grała ( predatorem ) i było dobrze.

 

Osobiście, wiąże spore nadzieję z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...