Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://store.steampowered.com/app/34200/

 

cu on

 

edit: jest tylko tryb mp - deathmatch - mozna grac kzda rasa. Imo napier*&* bez ladu i skladu, 15min i koniec checi do gry. Chyba jednak wolalbym maly skrawek z sp z klimatem. No chyba ze go nie ma i zdecydowano sie wydac 'bezpciowe' demo mp.

 

dobranoc

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda. Prymitywy. Winni dać maksymalnie klimatycznego SP. Jeszcze szukanie serwerów - lol. Niedługo to do pykania w gierkę będzie trzeba podpiąć czytnik kart kredytowych na USB :)

 

Caleb masz już tą wersję dla prasy? Kiedy można się spodziewać recenzji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb masz już tą wersję dla prasy? Kiedy można się spodziewać recenzji?

Jest 84% procent <_< Nie wiem czy zdołam na podstawie tej wersji napisać reckę, na pewno pomoże mi to przyspieszyć majstrowanie przy artykule, ale chciałbym tez zobaczyć finalny produkt przed wydaniem wyroku :) Spoko, pierw podzielę jednak się z wami spostrzeżeniami :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie, w menu ustawień łącza, lokalizację z której Steam ma pobierać pliki. Jeśli masz ustawioną Polskę - nie dziwię się. U mnie po zmianie na USA śmiga tak jak powinno. Kto już zagrał - może jakieś screeny? Jak wrażenia?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie, w menu ustawień łącza, lokalizację z której Steam ma pobierać pliki. Jeśli masz ustawioną Polskę - nie dziwię się. U mnie po zmianie na USA śmiga tak jak powinno. Kto już zagrał - może jakieś screeny? Jak wrażenia?

Wiem, dopiero po napisaniu posta się już zorientowałem. Zmiana na Finlandię i działa jak natura chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wrażenia takie, że brak dedyków czytaj łączy z serwerem 5 minut, później jeszcze się ładuje, i lubi wyrzucić z serwera.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem jednej rzeczy... czemu od razu nie wiadomo jaka żenada itp bo sie nie chce połączyć. Zdajcie sobie sprawe że nie jesteście jedynymi ludźmi którzy chcą pograć sobie w demko tej gry... jak mniemam jest ich kilka tysięcy ;) Szkoda że demo to tylko mp...

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem 5 min i

1. grafika na poziomie doom 3.

2. mp to najzwyklejszy w swiecie dm który kompletnie nie przypadł mi do gustu. Straszny nieład, ciężko się połapać gdzie góra, dół, bok, Trafiłem na serwer na którym nikt nie wiedział jak grać więc możecie mieć inne odczucia.

3. Nie można osądzać gry po demie mp, więc mimo wszystko nie zniechęciło mnie to do czekania na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie obcym to niezła rzeźnia dla oczu, gdzie nie skoczę to przyklejam się do każdej ścianki a kamera lata jak szalona.

 

Graficznie nie jest tak źle i myślę że wizualnie gra oddaje klimat AvP, szkoda tylko że taki nędzny tryb nam udostępnili, nudny i chaotyczny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Na to wygląda. Prymitywy. Winni dać maksymalnie klimatycznego SP. Jeszcze szukanie serwerów - lol. Niedługo to do pykania w gierkę będzie trzeba podpiąć czytnik kart kredytowych na USB :)

 

Caleb masz już tą wersję dla prasy? Kiedy można się spodziewać recenzji?

Na Xboxie już od dawna trzeba kupować zdrapki za coś podobnego do steama więc skąd ten śmiech :P?

 

 

 

Jakoś w CS'a za dobrych lat były miliony online tego samego czasu i problemu nie było. Minęło 10 lat i co? I mam czekać 5 minut na serwer, później grać z lagami i modlić się by mnie nie wyrzuciło. Nie mam zamiaru się na to godzić.

 

No dali chyba najnudniejszy tryb i jedną z gorszych map ;) Mam nadzieję, że Single będzie o wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denna grafka, denna rozgrywka, jesli to demo mialo mnie zachecic do kupna, to wyszlo dokladnie na odwrot

Przeciez takie ladne "screenshoty" pokazywali jeszcze niedawno :lol2: Moze to nieaktualna beta jak w przypadku BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helloł bojs :)

 

 

Ufff, jestem po pierwszym podejściu do kampanii marines z wersji którą udało mi się zdobyć dla prasy i co nieco mogę już chyba napisać. Przede wszystkim, nie jest to żadna kiszka, ale też nie shooter dekady – postawmy sprawy jasno – będzie przyzowity FPS, szczególnie dla maniaków Alienów i Predatorów.. Zacznę może od klimatu be ten, przynajmniej dla mnie, to kwintesencja owej gry.

 

Pocieszające jest, że kampania marines zachowała przynajmniej część dawnej atmosfery. Fakt, AvP z 1999 to niedościgniony wzór, ale i tu klimat potrafi napędzić momentami niezłego stracha. Czujnik ruchów głucho stuka, aby w razie potrzeby porazić uszy mrożącym krew w żyła „ping!” i to jest piękne samo w sobie. Przedzierając się przez klaustrofobiczne tunele, ciemne niczym rodzimi parlamentarzyści (latarka niewiele rozświetla, a flary szybko się wypalają)naprawdę można się wystraszyć. Czasami jakiś gaz syknie złowieszczo z rury, metalowy obiekt upadnie z hukiem, żarówka pęknie lub komputer żałośnie zaskrzeczy. Oczywiście, wszędzie jest pusto, głucho i widać że coś się przez laboratoria przetoczyło z wielką siłą. Ciekawa jest też akcja, gdy przełączając dźwignie kopie nas prąd...po chwili zbieramy tyłek w troki słysząc aktywność czujnika wypowiadając w myślach pytanie - zepsuł się czy nadciągają obcasy? :> Jednak z tego co widzę, AvP ie będzie szedł drogą Call of Duty gdzie wszystko jest wyreżyserowanie- to FPS w bardziej klasycznej linii.

 

Co mnie u marines wkurza, też wymienię żeby było sprawiedliwie. Beznadziejny pomysł ze znacznikami, dokąd należy się udać – mam nadzieję że w ostatecznej wersji da się je wyłączyć bo paskudzą. Zresztą, giera jest liniowa jak 99,9% wszystkich FPS więc pogubić się nie sposób... Na razie nie jest źle - Singiel ma potencjał, zobaczymy czy go dobrze wykorzystano :>

 

PS: Co innego oglądać filmiki, a co innego grać - AvP sporo traci w trybie "Widz".

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Co mnie u marines wkurza, też wymienię żeby było sprawiedliwie. Beznadziejny pomysł ze znacznikami, dokąd należy się udać – mam nadzieję że w ostatecznej wersji da się je wyłączyć bo paskudzą. Zresztą, giera jest liniowa jak 99,9% wszystkich FPS więc pogubić się nie sposób... Na razie nie jest źle - Singiel ma potencjał, zobaczymy czy go dobrze wykorzystano :>

Na tym filmiku z Xboxa ten noob jednak się zgubił... i to w pierwszej planszy :lol:

 

To dobrze, że to nie wyreżyserowany FPS jak CoD ;) Może single nie będzie aż takie zły. Swoją drogą liczyłem na bardziej mroczny klimat, trochę grafika tutaj daje ciała bo cienie w Thief 3 czy w nawet pierwszym Riddicku dawały lepsze poczucie "ciemności".

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...