Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra gra działa, ale co 3-4 min. są kilkusekundowe freezy... WTF?

 

OK, pomogło wyłączenie prerendered frames w panelu nvidii...

 

Początek lipny, alieny łażą jak tłuste krowy :P

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie zarzucam, ale takie cyrki często są objawem złego "cukiereczka" do gry. Ja tam poczekam, aż gra stanieję i zakupię wersję na X'a. Ponoć misja Marines jest dosyć ciekawa. A fajnie sobie będzie pograć na dużym ekranie w Obcego  ;)

Kolejny fan ladnego pudelka? A ile jestes w stanie dac za 3h sredniej zabawy w singlu niedowiarku? Nie wydawali bez podowu takiego demka... po prostu nie bylo czego pokazywac :/

 

Początek lipny, alieny łażą jak tłuste krowy :P

...serio? pograj predatorem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche są zbedne. Gra działa dobrze u kumpla co jest fanatykiem Obcego. Grę już dostał dzisiaj i zapytałem sie na GG jak mu to działa. Twierdzi, że nie ma problemów z dźwiękiem i nagłą śmiercią. Gra działa dosyć płynnie na DX 10.

 

Nic Ci nie zarzucam, ale takie cyrki często są objawem złego "cukiereczka" do gry. Ja tam poczekam, aż gra stanieję i zakupię wersję na X'a. Ponoć misja Marines jest dosyć ciekawa. A fajnie sobie będzie pograć na dużym ekranie w Obcego ;)

No niestety kolega na cukierku i na konfigu podbnym do twojego gra bez problemów żadnych ... ja mam radeona oryginał i [gluteus maximus] a mogłem nie kupować :angry: idę z tym dziś do media smarketu odzyskać hajs, ewentualnie wymienię na coś innego jak mi nie będą chcieli za to ciach!o oddać kasy, bo ręce mi opadły kolega z PS3 klnie nie wąsko bo mu freezuje bez orientu chyba dziś się z nim w MM spotkam.

Ogólnie w tym momencie nie chce mi się szukać co powoduje konflikty czy dźwiękówka czy grafa, BT ale coś jest nie halo ale w tym momencie mam to w zadzie i ta gra ma DX9 i DX11 z tego co wiem DX10 nigdzie nie da się wybrać także nie wiem jak gra na DX10 a z resztą mam to w zadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Gralem w 1920x1200 w dx11 ze wszystkim na maxa, takze to moze miec znaczenie. Podobno teselacja ostro wplywa na wydajnosc. Coprawda spada tylko w kilku miejscach ale do kilku fps...

 

btw anty aliasing standardowo juz na ati nie dziala, ale do tego chyba juz wsyzstkich posiadaczy przezwyczaili ;p

Ale oczywiście nie grałeś marinem, gdyż gra wywala w dx11 po włączeniu latarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety kolega na cukierku i na konfigu podbnym do twojego gra bez problemów żadnych ... ja mam radeona oryginał i [gluteus maximus] a mogłem nie kupować :angry: idę z tym dziś do media smarketu odzyskać hajs, ewentualnie wymienię na coś innego jak mi nie będą chcieli za to [ciach!]o oddać kasy, bo ręce mi opadły kolega z PS3 klnie nie wąsko bo mu freezuje bez orientu chyba dziś się z nim w MM spotkam.

Ogólnie w tym momencie nie chce mi się szukać co powoduje konflikty czy dźwiękówka czy grafa, BT ale coś jest nie halo ale w tym momencie mam to w zadzie i ta gra ma DX9 i DX11 z tego co wiem DX10 nigdzie nie da się wybrać także nie wiem jak gra na DX10 a z resztą mam to w zadzie.

1. Na zwrot to sobie możesz liczyć... Gra dodaje się do Twojego konta Steam ...

2. Aby grać na DX10, wybierasz DX11. Jeżeli Twoja karta nie obsługuje DX11 to uruchamia się w DX10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie gierka się bardzo podoba.

Koledzy powiedzcie mi czy jest różnica w fabule jeśli gram całą kampanię marine potem innymi typkami, niźli przeplatałbym kampanię rożnymi postaciami?

 

Piszcie jak z wydajnością. Działa ładnie czy haczy? Może ktoś z kartą pokroju mojej się wypowie? U mnie działa znośnie na Win7. Złożone cienie wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

kknd - w dx9 i 10 nie wywala, ale jeśli masz kartę obsługującą dx11a zapewne takiej nie miałeś to Ci nie wywaliło na pulpit. Żeby odpalić dx10 włączasz grę przez dx11, ale jeśli masz kartę obsługującą dx11 nie odpalisz 10tki, a co za tym idzie - nie włączysz latarki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na GF9600GT miałem drobne zacinki, ale po wyłączeniu cieni wszystko działa ładnie i płynnie. Gra również bardzo mi się podoba. Właśnie skończyłem kampanię Alienem i jestem na prawdę mile zaskoczony. W końcu nauczyłem się go obsługiwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ponowić pytanie:

Koledzy powiedzcie mi czy jest różnica w fabule jeśli gram całą kampanię marine potem innymi typkami, niźli przeplatałbym kampanię rożnymi postaciami?

 

BTW obowiązkowo należy grać na słuchawkach! Ja mam dokanałowe. Po ich zdjęciu nadal słyszę pikania czujnika marines :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ponowić pytanie:

Koledzy powiedzcie mi czy jest różnica w fabule jeśli gram całą kampanię marine potem innymi typkami, niźli przeplatałbym kampanię rożnymi postaciami?

 

BTW obowiązkowo należy grać na słuchawkach! Ja mam dokanałowe. Po ich zdjęciu nadal słyszę pikania czujnika marines :P

Gdzieś czytałem, ze prawidłowy przebieg kampanii to - alien -> marine -> predator.

 

@szczupak01 - ściągnij demo i sprawdź :)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiłem texturki na normal, złozone cienie wyłączyłem i teraz śmiga :). Jakość grafiki bardzo nieznacznie spadła.

 

BLANTMEN czyli fabuła różni się w zależności kim w jakiej kolejnosci bedziemy grac? Bo juz sie pogubilem.

 

TWIERDZĘ, ŻE AvP3 JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH SHOOTEROW (MOWA O SP), W KTÓRE GRAŁEM.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli fabuła różni się w zależności kim w jakiej kolejnosci bedziemy grac? Bo juz sie pogubilem.

Fabula ma dużo luk i nie zazębia się jak należy, więc kolejność kampanii nie ma tu większego znaczenia :) Zbyt dużo pojawia się w trakcie misji sprzeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, I see ;)

 

Caleb, przyznaj, że AvP3 jest naprawdę miodzio. Muzyka genialna, klimat genialny.

 

EDIT:

Mam nadzieję, że w poniedziałkowej recenzji przeczytam słowa uznania dla tej gierki. Już niedługo pikanie czujnika będę słyszał w trakcie snu :)

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Tylu tu recenzentów nikt nie wie nic o tym patchu na latarkę, a przeca to uniemożliwia granie marinem, a nie po to kupiłem radka z dx11 by grać w dx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiłem texturki na normal, złozone cienie wyłączyłem i teraz śmiga :). Jakość grafiki bardzo nieznacznie spadła.

 

BLANTMEN czyli fabuła różni się w zależności kim w jakiej kolejnosci bedziemy grac? Bo juz sie pogubilem.

 

TWIERDZĘ, ŻE AvP3 JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH SHOOTEROW (MOWA O SP), W KTÓRE GRAŁEM.

Na razie to skończyłem kampanię alienem i teraz męczę marine :) Caleb już napisał conieco na temat zazębiania się fabuły. Pytanie - czy u was na DX10 również kiepsko z jasnością i kontrastem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę kampanię marinem i powiem tyle - więcej emocji jest przy rozwiązywaniu krzyżówki. AI obcych jest cieniutkie. Poziomy cierpią na konsolowatość wrodzoną - syndrom pudelka do butów. Muza nie umywa się do tej jedynki. Walka żołdakiem beznadziejnie utrudniona - nie dość że alienów mało co widać ( niech będzie że to ich cecha wrodzona :P) to jeszcze strzały z karabinu pulsacyjnego rozświetlają tak ekran, że już nic nie można rozróżnić. Flara to śmiech na sali - ile to się pali? Kilka sekund? Zbieranie audiologów jak w jakiejś platformówce normalnie. No i sam karabin został totalnie osłabiony, magazynku brakuje na jednego obcego, który pada po dwóch strzałach z shotguna. Marker na kompasie też świadczy o niskim mniemaniu o pomyślunku graczy - gdzie tam się można zgubić? Fabuła jest po prostu OK. Grafa jak 2010 rok nie zachwyca niczym. Gra na raz, wracać do niej nie ma po co :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja wtrącę 3 grosze :)

skończyłem właśnie kampanie predatora (nic więcej nie ruszane) i szczerze powiedziawszy to ... rewelacji nie ma.

może wg kogoś tam jest od końca wiec o fabule nic nie pisze, na kompie z podpisu chodzi to średnio (1680x1050, tekst high, reszta włączona bez vsync) przez te zwisy co kilka minut na 2-3 sekundy (pre-render nie pomaga?) - gdyby ich nie było by znośnie

 

zabieram się właśnie za marine ale jakoś nie widzę ze spędzę przy tym tyle czasu co przy avp2 (czy teraz wszystkie gry są tworzone dla ludzi z niedorozwojem zmysłowo-manualnym?)

 

E: skończyłem marine - to taki american hero z filmów z chuckiem norrisem gdzie wystarczy duża pukawka i reszta nieważna - byle do przodu i ciskać co potrzeba - po co wychylanie (po co kucanie?!!), po co więcej niż ciut większa kontrola nad postacią (akurat tak się składa, że człowiekiem).. i zawiodłem się. Liczyłem, że skoro biorą się ludzie za projekt, twórcy pierwowzoru AVP (tak niegdyś wychwalanego) to cokolwiek to będzie znaczyło a tu? .. kolejna durna strzelanka, która wygląda jak czysta przeróbka prosto z konsoli dla bezmózgich graczy w wieku 13 (steam :)) do powiedzmy 17.

 

Za 3 lata to zamiast klawiatury można będzie używać pilota k.... z 2 przyciskami: TAK, NIE

 

ehh no of

Edytowane przez moe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, I see ;)

 

Caleb, przyznaj, że AvP3 jest naprawdę miodzio. Muzyka genialna, klimat genialny.

 

EDIT:

Mam nadzieję, że w poniedziałkowej recenzji przeczytam słowa uznania dla tej gierki. Już niedługo pikanie czujnika będę słyszał w trakcie snu :)

Recenzja pojawi się zaraz po północy, więc nie będę już więcej przemyśleń zdradzał - jak zwykle są plusy i minusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu tu recenzentów nikt nie wie nic o tym patchu na latarkę, a przeca to uniemożliwia granie marinem, a nie po to kupiłem radka z dx11 by grać w dx9

Jakim patchu na latarke, nie ma zadnego problemu z nia, a gra byla juz patchowana dwa razy, problem z latarka pojawia sie jak uzywasz scrackowanego exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Jakim patchu na latarke, nie ma zadnego problemu z nia, a gra byla juz patchowana dwa razy, problem z latarka pojawia sie jak uzywasz scrackowanego exe

Bzdury. Odpal sobie latarkę grając marinem w dx 11(dając mi screen udowadniający, że to dx11) to zjem budyń z torebką stojąc na jednej nodze przy oknie bez majtek :P Oczywiście chcę tego screena przed pojawieniem się patcha albo sposobu rozwiązania problemu :> Edytowane przez malybenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquarium to pyknij sobie w AvP1 teraz. Powodzonka życzę. Czepiasz się. AvP3 to Bóg. Daj się ponieść, man!

Shooter puść mi zaproszenie na Steam'ie :) Trza by było pograć drużynowo :)

 

@Aquarium - co Ci się nie podoba?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury. Odpal sobie latarkę grając marinem w dx 11(dając mi screen udowadniający, że to dx11) to zjem budyń z torebką stojąc na jednej nodze przy oknie bez majtek :P Oczywiście chcę tego screena przed pojawieniem się patcha albo sposobu rozwiązania problemu :>

http://www.youtube.com/watch?v=COFPRkqn3Dc no to jedz ten swoj budyn ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...