Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

Po przetrawieniu sterowania kampania Aliena o wiele przyjemniejsza niż Marine, ocena idzie w górę. Za to walka wręcz Predatorem nie podchodzi mi wcale. Co za cieć wymyślił że każde "szybkie" zabójstwo trwa z pięć sekund - w tym czasie wszyscy dookoła robią sobie ze mnie tarczę strzelecką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko dlaczego to takie krótkie! :/ Cała gra zajęła mi jakieś 5h!! na normalnym poziomie trudności...

Ledwo się to rozkręciło, a tu już koniec :( szkoda

obcym brat grał jakąś 1h30, predator też 1h30, ja marine niecałe 2h... i to bez jakiegoś super tempa. Nie mam pojęcia jak ludzie piszą, że grali w to 10h? Chyba, że stojąc w miejscu i podziwiając każdy bajer graficzny >.<

 

Co mi się nie podobało:

- Karabin bez mocy

- Flary palące się 5sek -.-

- Powalenie aliena kolbą karabinu xDD

- Obcy plujący kwasem 0_o WTF?!

- AI beznadziejne

- Walka predatorem to parodia

- Liniowe do bólu poziomy predatora - zerowa otwartość, za każdym razem ten sam schemat

- klimat.. trochę ta gra jest z niego wyprana. Pamiętam jak kiedyś grając w AvP2 człowiek panikował gdy radar zaczynał pikać albo na widok aliena, który wychodził ze ściany wydając przeraźliwe jęki. Tutaj czegoś takiego nie uświadczyłem. Tu coś syknie, tam coś chrząknie, albo odleci. Alieny biegają jak odrętwiałe koty i tyle. To już taki doom potrafił sprawić za pierwszym razem, że człowiek się czegoś wystraszył... Nie wiem, może się starzeję ;)

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Aliens vs Predator PC - Ich Troje oraz maszyna która robi „Ping!”

 

Dołączona grafika

Crossover, czyli połączanie wątków oraz postaci z różnych uniwersów, rzadko kiedy trafia w gusta ortodoksyjnych fanów po obydwu stronach barykady. Częściej obserwujemy narodziny komercyjnego gniota, o którym większość stara się jak najszybciej zapomnieć sięgając po alkohol, leki lub cięższe używki. Powyższa reguła sprawdza się zatrważająco często w przypadku komiksów, filmów oraz niestety gier. Jest jednak pewien szczególny wyjątek, bliski sercu każdego wielbiciela mrocznego science fiction. Historia prawie jak z bajki - chociaż swatani, długo pozostawali wobec siebie obojętni, ale gdy wreszcie stanęli naprzeciw stworzyli idealny trójkąt. Żyliby pewnie długo i szczęśliwie, gdyby nie naturalnie szczera nienawiść jaką wzajemnie się obdarzyli. Pierwszy raz skrzyżowali wirtualne karabiny, ostrza i pazury w 1999 roku, oczarowując rzesze komputerowych graczy. Ponawiając atak dwa lata później w głośnej kontynuacji utwierdzili maniaków shooterów, że nadal nie mają sobie równych... Od tamtych dni zauważalnie się postarzałem, ale nie traciłem nadziei na ponowne spotkanie. I nareszcie Obcy, Predator, Marines oraz maszyna która robi „ping” powracają! Rebellion wskrzesiło swój legendarny hit, zapowiadając remake Aliens vs Predator jako godnego spadkobiercę serii...<p>

Autor: Sebastian „Caleb” Oktaba</p>

<p>ODNOŚNIK DO PUBLIKACJI</p>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Caleb, powiedz mi czy z tą latarką to prawda, bo na tym filmiku śmierdzi mi dx10. Co z tego, że jest tam dx11 skoro nie pokazali mi opcji api. Na 8800 gtsie też mogę sobie włączyć grę przez tą ikonkę i też mam aktywną teselację. Ja chcę dowodu na to, że to było odpalane na radku 5xxx i reszta taka sama jak na filmiku.

BTW - pytam Caleba bo chyba jest pierwszą osobą, która oceniła tą grę tak jak należy

Edytowane przez malybenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość malybenek

Uh, tu Ci nie bardzo pomogę, bo ja grałem w Dx9 :>

No to lipa. Do tej pory jeszcze nikt mi tego nie udowodnił. Jak odpalamy dx11 z kartą obsługującą dx10 to mamy latarkę. Co z tego, że zaznaczymy dx11 i teselację, skoro i tak mamy dx10. Ten filmik to żaden dowód. Chcę dowód na to, że gra byłą odpalana przynajmniej na HD 5750. Mają być tylko radeony obsługujące dx11. Potem choćby nie wiem co, to się nie wymigam od tego co pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, powiedz mi czy z tą latarką to prawda, bo na tym filmiku śmierdzi mi dx10. Co z tego, że jest tam dx11 skoro nie pokazali mi opcji api. Na 8800 gtsie też mogę sobie włączyć grę przez tą ikonkę i też mam aktywną teselację. Ja chcę dowodu na to, że to było odpalane na radku 5xxx i reszta taka sama jak na filmiku.

Ja odpalalem to na 5870 i latarka dziala. Pozniej, podczas gry Marine zdarzylo mi sie dodatkowo, ze jeden z filmikow (ratunek Tequili) nie chcial sie na DX11 odpalic i gra wychodzila, na DX9 bylo poprawnie, cala reszta smigala. Swoja droga, mi wszystkie 3 kampanie na normalu zajely tez okolo 10h, gralem na spokojnie jakos specjalnie sie nie spieszac. Najdluzej zeszlo mi Marine, najkrocej Predatorem.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caleb, powiedz mi czy z tą latarką to prawda, bo na tym filmiku śmierdzi mi dx10. Co z tego, że jest tam dx11 skoro nie pokazali mi opcji api. Na 8800 gtsie też mogę sobie włączyć grę przez tą ikonkę i też mam aktywną teselację. Ja chcę dowodu na to, że to było odpalane na radku 5xxx i reszta taka sama jak na filmiku.

BTW - pytam Caleba bo chyba jest pierwszą osobą, która oceniła tą grę tak jak należy

ten filmik byl nagrany przez mnie na dx 11, mam hd 5870, a co za tym idzie dwie opcje w tej grze, albo dx 9 albo dx 11, przez dx 9 nie masz menu z opcjami dx 11, to ze ci wywala do pulpitu to zasluga zlego cracka, proste i logiczne, ale dalej sie upieraj ze to jest blad w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez na 5870 latarka normalnie dzialala, nie wiem o co kolesiowi chodzi :/ wczesniej niedowiarek watpil, ze ktos moze miec karte obslugujaca dx11 :D

kknd - w dx9 i 10 nie wywala, ale jeśli masz kartę obsługującą dx11a zapewne takiej nie miałeś to Ci nie wywaliło na pulpit.

@Caleb imho ocena bardzo przesadzona i patrzac po komentarzach na roznych forach nie tylko mnie gra mocno rozczarowala   :blink: takie zobacz i zapomnij Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze duzo jest niepochlebnych opinii, a szkoda bo AvP3 jest jedna z lepszych teoretycznie gier, ktore wychodza w tym roku. Na szczescie to tylko SP, ciekawe jak MP bedzie sie sprawowalo. To jest najwazniejszy tryb :P

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - 100 zeta za trzy wieczory dozowanej zabawy to kiepska impreza. Do tego walka ze sterowaniem i wkurzanie się gdy predator nie potrafi przeskoczyć półmetrowego płotka, bo twórcy tego nie chcieli. Ot gra godna naszych czasów - plastic fantastic.

 

No i stuttering - ostatnia walka predziem to jedno wielkie klatkowanie, na DX9! XD

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- klimat.. trochę ta gra jest z niego wyprana. Pamiętam jak kiedyś grając w AvP2 człowiek panikował gdy radar zaczynał pikać albo na widok aliena, który wychodził ze ściany wydając przeraźliwe jęki. Tutaj czegoś takiego nie uświadczyłem. Tu coś syknie, tam coś chrząknie, albo odleci. Alieny biegają jak odrętwiałe koty i tyle. To już taki doom potrafił sprawić za pierwszym razem, że człowiek się czegoś wystraszył... Nie wiem, może się starzeję ;)

 

Nie ma tutaj pewnie zadnej osoby ktora pamieta jedynke. Dwojka byla swietna, ale klimatu jedynki moim zdaniem nic nie przebije. Pamietam do tej pory jak ide sobie marine, w kolo ciemno,nic nie widac, a tu nagle na radarku pojawia sie 20 migajacych kropek, ale tak nagle z niczego i do tego te denerwujace, a raczej przerazliwe pikanie. Patrze sie w lewo, patrze sie w prawo, patrze pod siebie, patrze w gore - nic nie ma, a pikanie i ten dzwiek maja coraz wieksza czestotliwosc,zblizaja sie, stoje w miejscu, nie wiem co robic, serce wali jak mlot pneumatyczny, adrenalina chyba osiaga maksymalny poziom i nagle wyskakuje horda obcych nie wiadomo skad, wydajac przerazliwy jek i tylko slychac odglos w pokoju ... o ku... ( caly dom wtedy obudzilem i potem mialem szlaban na komputer - o wiele mlodszy bylem) + gleba. Gra o 2 w nocy na sluchawkach. W pokoju zupelna ciemnica. Pierwszy Alien byl gra trudna gdyz nie mozna bylo sejwowac. Trzeba bylo dojsc do odpowiedniego momentu aby zrobic sejw ( potem chyba wersja gold to zmienila). Na poziomie trudnosci najwyzszym byla to masakrycznie ciezka gra. Do tego ta wspaniala muzyka i bardzo fajne realistyczne odglosy. Do tego kampania Marine byla ciezka, gdyz obcy w jedynce byl bardzo szybki i zawsze wylatywal w ostatniej sekundzie, nawet nie wiadomo skad. Te "twarzolapy" tez byly cholernie szybkie do tego bardzo male i to powodowalo trudnosc w trafieniu. Ogolnie duzo waskich korytarzy, zupelna ciemnica, mostwo kanalow wentylacyjnych, malych przejsc, gdzie Alien mogl wyskoczyc i wlasciwie slyszysz pikanie, widzisz ze sie zbliza, ale nie wiesz skad wyskoczy. Teraz jak sobie przypomne to chodzilem "stupkami" - kawaleczek przejsc, poszukac kanalow skad mogl Alien wyskoczyc do tego flara + latarka. Flary byly w miare ok, ale latarka dlugo nie swiecila:P , wiec jak trzeba bylo wylaczyc aby sie naladowala to bylo nieciekawie:D A nawet rzucajac te flary i uzywajac latarki i tak bylo ciemno i mroczno. Gralem w obie czesci, kupie i zagram w trojke, gdyz jestem fanem calej serii zarowno filmowej jak i growej, ale uwazam z gory ze klimat jedynki bedzie ciezko przebic. Moze mam taka opinie ze byl to pierwszy Alien i zrobil na wszystkich duze wrazenie i tylko dlatego uwazam ze ma taki super klimat, a moze po prostu byl klimatycznie najlepsza czescia i nie tylko ja tak uwazam. Takie moje male wtracenie:P

Edytowane przez Krydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tutaj pewnie zadnej osoby ktora pamieta jedynke.

No juz bez przesady, przeciez to nie przedszkole. Jedynka byla rewelacyjna...bo tak przewaznie maja "pierwsze" czesci wszystkich wiekszych tytulow. Kolesie chcieli trzasnac hita jadac na fame'ie marki AvP i niestety sie przejechali: odgrzewany kotlecik smakuje jak kotlecik, ale swiezy to on napewno nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SP nie zachwyca co tu duzo mowic, MP jest niezly i bylby calkiem niczego sobie gdyby nie to ulomne sterowanie alienem i szukanie gry rankingowej (ciekawe kto na to wpadl) + pare innych drobiazgow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona ,

kampania predatora najgorsza, a jestem takim wiernym fanem :P

Ogólnie rzecz biorąc gra nie jest za ciekawa, nie ma w niej tego czegoś co by faktycznie mogło przyciągać :D graficznie jest ok, niestety za mało akcji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor grze, winne była catalysty 10.2 zainstalowane w między czasie, przeinstalowałem giere na czysto, drivery i gitara a audio jak jest takie przytłumione to przestawiamy na 44.1 i działa elegancko. Szkoda tylko, że taka krótka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Direc x 11. Mianowicie Posiadam win xp i nigdzie nie moge znaleśc wersji DX11 pod xp. Jest na stronie Microsoftu, ale podczas ściągnięcia weryfikują system pod względem klucza ;) :D i nie da rady przesmyknąć. Mam ATI radeon 5670 (HIS) 512 DDR5 (pisze ze obsługuje DX 11). Gra AvP 3 chodzi dobrze, ale przy rozdziałce 1280x1154 potrafi nieraz przyhaczyć, ale chodzi pod DX9.0c. Mam pytanie czy na serio jest duża różnica pomiędzy DX9 a DX 11 ??? Czy Avp3 będzie lepiej chodzić??? I skąd można wziąć DX 11 pod XP ??? :blink: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w koncu dotarla , a szkoda bo zylem w niepewnosci i mailem nadzieje na dobra rozgrywke - powiem tak - czego innego sie spodziewalem.Zaczalem grac i po 15 minutach wylaczylem, nie wiem czy bede mial jeszcze ochote zagrac kolejny raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na stronie Microsoftu, ale podczas ściągnięcia weryfikują system pod względem klucza ;) :D i nie da rady przesmyknąć.

Ładnie się przyznałeś ... :mur:

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w koncu dotarla , a szkoda bo zylem w niepewnosci i mailem nadzieje na dobra rozgrywke - powiem tak - czego innego sie spodziewalem.Zaczalem grac i po 15 minutach wylaczylem, nie wiem czy bede mial jeszcze ochote zagrac kolejny raz ;)

Nice. Rzadko tak mam ale sie zdarza. No coz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Macie jakies problemy z multiplayer ??? Do Wczoraj wszystko chodzilo ok. Ale dzisiaj jak ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m obojetnie co poprzez multiplayer to gra sie po prostu zawiesza. Macie jakis pomysl do kogo by tu napisac o tym skad jakas rade wziaść co jest tego przyczyna ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...