Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy mam mega problem, mianowicie zainstalowałem gre na pc z podpisu i gdy odpalam ją jest wszystko

dobrze, lecz gdy rozpoczynam nową grę i zaczyna się filmik do gry żołnierzem a po nim już przechodzimy do akcji to gra się

poprostu wyłacza.. czego to wina? obojętnie kim chcę zagrać to tylko mogę zobaczyć film, gdy przychodzi do gry to poprostu

się wyłacza i tyle... jakiś pomysł?

 

 

PS. system to win 7 (x64)

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Oj nie przyjacielu, gra orginalna, myślałem ze to directx ale już sam nie wiem jak wróce do domu to może pobiore

świeża wersje, miał ktos podobny problem? stery do grafiki mam 196.34.

 

może jeszcze jakieś pomysły?

Oryginał :P

 

 

Jak komp chodzi na takich taktach jak w podpisie to ja bym też spróbował trochę zejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał :P

 

 

Jak komp chodzi na takich taktach jak w podpisie to ja bym też spróbował trochę zejść ;)

A niby dlaczego przyjacielu? chodzi tak już od poł roku :>

 

PS. już sobie poradziłem. :) gierka nie jest wcale dobra... stary alien był lepszy ot co!

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Solution"
1. Najpierw musisz zacząć niszczyć jaja i facehugger'y które z nich wyszły
2. Potem na polecenie Tequili pociągnij dźwignię która jest przed królową - przypieczesz ją trochę
3. Potem musisz zniszczyć dwa kanistry, które wiszą nad królową
4. Po wybiciu odpowiedniej ilości obcych, Tequila umożliwi Ci ponowne uruchomienie pieca, który zakończy żywot królowej.



#####

Kampania predzia ukończona. Najbardziej zawiódł mnie sposób przemieszczania się skokami :? W jednym momencie możemy skoczyć na bardzo dużą odległość, by potem nie móc przeskoczyć małej dziury :? Po zakończeniu wszystkich kampanii mogę śmiało napisać, że gra ma sporo niewykorzystanego potencjału. Mogli się bardziej postarać, chociaż nie ma najgorzej. Bardzo dobry odmóżdżac :) Multi, gdy nauczymy się już sterować postaciami, jest na prawdę dobry. Niestety, większość osób które grają traktują go jak kolejny tego typu produkt. Zdecydowanie brakuje mi TP w niektórych trybach gry. Jeśli o mnie chodzi, to mocne 8/10 Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis instalka, gram marine, kurde gra ma świetną optymalizację grafa miodzio a hula jakby to był BF2! Jakbym miał za dużo kasy to kupiłbym 2 kopie i wysłał tym lamkom z Cryteka z dopiskiem "THIS IS HOW IT SHOULD BE DONE!!!!" Nic, polecam i wracam grać!

Edytowane przez Chris1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok lekko przesadzilem - ale prawda jest,ze grafika jak na te czasy nie powala i nie trzeba niewoadomo jakiego sprzetu,zeby zagrac na max detalach.

Gra wg mnie kiepska i tyle a z opewnoscia porownaie grafiki do crysisa to nieporozumienie - to dwa rozne swiaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tos mnie rozwalil ;) - a co ma byc zoptymalizowane - przeciez grafika jest kiepska (nie wiele lepsza jak w AVP2) i nie porownuj tego do crysisa bo to nie ta bajka.

Ja nie porównuję bo Crysis to nie jest gra tylko benchmark z możliwością interakcji, jak wyszedł to najmocniejsze kompy nie były w stanie zapewnić stałego średniego 60 FPS... Jeśli AvP trójka ma grafę jak 2 to weź se odpale trójkę na kompie z poprzedniej epoki - gwarantuję poniżej średni FPS na poziomie 10.

 

Gra jest miodna, dynamiczna, ze świetną oprawą graficzną a co ma Crysis? Wielkie nudne mapy, mase gibających się krzaków i tyel na temat jego zalet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tos mnie rozwalil ;) - a co ma byc zoptymalizowane - przeciez grafika jest kiepska (nie wiele lepsza jak w AVP2) i nie porownuj tego do crysisa bo to nie ta bajka.

Chyba jesteś niepoważny. Grafika niewiele lepsza od dwójki? Na minimalnych ustawieniach wygląda 2 x lepiej. Cóż :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żenada... może mod "Predator" do Crysisa da w końcu poczuć się jak Predator, a nie jak bezmózgie yeti. W Serious Samie trzeba było więcej myśleć, więcej zależało od gracza niż w AvP3.

 

Krótka notka nt. AvP3 idealnie opisująca tą "grę" Click

 

A co do grafiki, nie jest zła, ale patrząc na AvP2, to nie ma jakiegoś wielkiego skoku, trochę lepsze tekstury, mniej kanciaste + dodatki dx9. Różnica jest zbyt mała, żeby grafę zaliczyć na plus.

 

W taniej edycji na pewno kupię tą grę, bo jestem fanem serii, ale za ponad 100zł to można mieć lepsze gry. A może ja po prostu zbyt dużo oczekuje od gier... nic do konwertowania gier z konsol nie mam, bo wiele gier z konsol grałem na piecu i były bardzo dobre, ale czemu serie, które swój początek miały na kompach są tak kaleczone!! Kto wymyślił pokazywanie drogi do celu, zrobiliby chociaż to tak jak w Dead Space, przez naciśnięcie klawisza, lub jak w UT3 można w opcjach zrobić on/off. Albo skakanie do celu, gdyby zwykłe skakanie było trudne... czekam, aż twórcy podczas tworzenia gier z konsol na PC, zaczną dodawać poziom trudności: "PC"

 

Marzy mi się, żeby albo Crytek albo Monolith albo People Can Fly zrobili AvP4...

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pozniej dokoncyzcie dywagacje na temat grafiki itp ...

 

mnie gra wsysa ...

ale potrzebuje pomocy

 

kampania marines 2 - misja

staje oto przed ta wielka brama i dalej nie moge przejsc ocb ?

[obrazek]

A może tak trochę więcej szczegółów ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem na szybkości parę stron, nie znalazłem odpowiedzi, może nie patrzyłem uważnie. Ale co gdzie jak wpisać/ustawić by gra miała ustawiony wysoki priorytet wykorzystania procesora zamiast niskiego? Tak makabrycznie wolno mi chodzi, że to zasztyletować się można... 200zł poszłooo... :/

 

Od razu piszę że nie wchodzi w grę wychodzenie w trakcie gry do menadżera- bo to zupełnie nic nie daje i nie mogę gry przywrócić... Są jakieś sposoby?..

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...